2. Liga SNL tabella
Promotion Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomlje | 50 | 22 | 16 | 2 | 4 | 51:17 | +34 |
2 | Krka | 45 | 22 | 13 | 6 | 3 | 50:25 | +25 |
3 | NK Nafta | 44 | 22 | 13 | 5 | 4 | 60:26 | +34 |
4 | Dob Roltek | 40 | 22 | 12 | 4 | 6 | 48:38 | +10 |
5 | Brežice | 39 | 22 | 11 | 6 | 5 | 35:27 | +8 |
6 | Bilje | 34 | 22 | 10 | 4 | 8 | 43:40 | +3 |
7 | Triglav | 32 | 22 | 9 | 5 | 8 | 25:24 | +1 |
8 | Rudar Velenje | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | 24:34 | -10 |
Regular Season
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomlje | 38 | 15 | 12 | 2 | 1 | 39:11 | +28 |
2 | Dob Roltek | 34 | 15 | 11 | 1 | 3 | 38:20 | +18 |
3 | Krka | 34 | 15 | 10 | 4 | 1 | 38:15 | +23 |
4 | Brežice | 28 | 15 | 8 | 4 | 3 | 22:19 | +3 |
5 | NK Nafta | 28 | 15 | 8 | 4 | 3 | 47:20 | +27 |
6 | Bilje | 26 | 15 | 8 | 2 | 5 | 28:23 | +5 |
7 | Triglav | 23 | 15 | 7 | 2 | 6 | 18:17 | +1 |
8 | Rudar Velenje | 22 | 15 | 6 | 4 | 5 | 18:18 | 0 |
9 | Krsko Posavje | 18 | 15 | 5 | 3 | 7 | 15:25 | -10 |
10 | Fuzinar | 17 | 15 | 4 | 5 | 6 | 31:23 | +8 |
11 | Beltinci NK | 16 | 15 | 5 | 1 | 9 | 22:28 | -6 |
12 | Dekani | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 16:24 | -8 |
13 | Drava Ptuj | 13 | 15 | 4 | 1 | 10 | 22:33 | -11 |
14 | Brda Dobrovo | 9 | 15 | 3 | 0 | 12 | 9:39 | -30 |
15 | Šmartno OB Paki | 9 | 15 | 2 | 3 | 10 | 12:43 | -31 |
16 | Primorje Ajdovščina | 9 | 15 | 2 | 3 | 10 | 10:27 | -17 |
Relegation Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dekani | 27 | 22 | 7 | 6 | 9 | 26:35 | -9 |
2 | Krsko Posavje | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | 24:38 | -14 |
3 | Fuzinar | 25 | 22 | 6 | 7 | 9 | 44:33 | +11 |
4 | Primorje Ajdovščina | 23 | 22 | 6 | 5 | 11 | 24:32 | -8 |
5 | Drava Ptuj | 22 | 22 | 7 | 4 | 11 | 32:40 | -8 |
6 | Beltinci NK | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 32:41 | -9 |
7 | Šmartno OB Paki | 19 | 22 | 5 | 4 | 13 | 20:51 | -31 |
8 | Brda Dobrovo | 14 | 22 | 4 | 2 | 16 | 18:55 | -37 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomlje | 50 | 22 | 16 | 2 | 4 | 51:17 | +34 |
2 | Krka | 45 | 22 | 13 | 6 | 3 | 50:25 | +25 |
3 | NK Nafta | 44 | 22 | 13 | 5 | 4 | 60:26 | +34 |
4 | Dob Roltek | 40 | 22 | 12 | 4 | 6 | 48:38 | +10 |
5 | Brežice | 39 | 22 | 11 | 6 | 5 | 35:27 | +8 |
6 | Bilje | 34 | 22 | 10 | 4 | 8 | 43:40 | +3 |
7 | Triglav | 32 | 22 | 9 | 5 | 8 | 25:24 | +1 |
8 | Dekani | 27 | 22 | 7 | 6 | 9 | 26:35 | -9 |
9 | Rudar Velenje | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | 24:34 | -10 |
10 | Krsko Posavje | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | 24:38 | -14 |
11 | Drava Ptuj | 25 | 22 | 7 | 4 | 11 | 32:40 | -8 |
12 | Fuzinar | 25 | 22 | 6 | 7 | 9 | 44:33 | +11 |
13 | Primorje Ajdovščina | 23 | 22 | 6 | 5 | 11 | 24:32 | -8 |
14 | Beltinci NK | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 32:41 | -9 |
15 | Šmartno OB Paki | 19 | 22 | 5 | 4 | 13 | 20:51 | -31 |
16 | Brda Dobrovo | 14 | 22 | 4 | 2 | 16 | 18:55 | -37 |
Promotion Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krka | 29 | 13 | 8 | 5 | 0 | 32:15 | +17 |
2 | NK Nafta | 27 | 11 | 9 | 0 | 2 | 32:7 | +25 |
3 | Bilje | 24 | 11 | 7 | 3 | 1 | 26:12 | +14 |
4 | Brežice | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 22:15 | +7 |
5 | Radomlje | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 22:9 | +13 |
6 | Dob Roltek | 22 | 11 | 6 | 4 | 1 | 32:19 | +13 |
7 | Triglav | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 11:11 | 0 |
8 | Rudar Velenje | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 11:12 | -1 |
Regular Season Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krka | 21 | 9 | 6 | 3 | 0 | 24:10 | +14 |
2 | Dob Roltek | 19 | 7 | 6 | 1 | 0 | 23:9 | +14 |
3 | NK Nafta | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 24:6 | +18 |
4 | Bilje | 17 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17:10 | +7 |
5 | Radomlje | 14 | 7 | 4 | 2 | 1 | 12:6 | +6 |
6 | Brežice | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:13 | -2 |
7 | Triglav | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | +1 |
8 | Krsko Posavje | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8:11 | -3 |
9 | Dekani | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8:6 | +2 |
10 | Rudar Velenje | 9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 8:8 | 0 |
11 | Fuzinar | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 18:10 | +8 |
12 | Primorje Ajdovščina | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7:11 | -4 |
13 | Beltinci NK | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 13:15 | -2 |
14 | Brda Dobrovo | 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 4:12 | -8 |
15 | Drava Ptuj | 3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 10:19 | -9 |
16 | Šmartno OB Paki | 1 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4:29 | -25 |
Relegation Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dekani | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 12:12 | 0 |
2 | Beltinci NK | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 20:20 | 0 |
3 | Primorje Ajdovščina | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12:13 | -1 |
4 | Krsko Posavje | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:21 | -9 |
5 | Fuzinar | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 23:19 | +4 |
6 | Drava Ptuj | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 15:23 | -8 |
7 | Brda Dobrovo | 6 | 10 | 2 | 0 | 8 | 7:20 | -13 |
8 | Šmartno OB Paki | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 8:31 | -23 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krka | 29 | 13 | 8 | 5 | 0 | 32:0 | +32 |
2 | NK Nafta | 27 | 11 | 9 | 0 | 0 | 32:0 | +32 |
3 | Bilje | 24 | 11 | 7 | 3 | 0 | 26:0 | +26 |
4 | Radomlje | 23 | 11 | 7 | 2 | 0 | 22:0 | +22 |
5 | Brežice | 23 | 12 | 7 | 2 | 0 | 22:0 | +22 |
6 | Dob Roltek | 22 | 11 | 6 | 4 | 0 | 32:0 | +32 |
7 | Dekani | 17 | 11 | 5 | 2 | 0 | 12:0 | +12 |
8 | Triglav | 13 | 9 | 4 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
9 | Beltinci NK | 12 | 12 | 3 | 3 | 0 | 20:0 | +20 |
10 | Primorje Ajdovščina | 12 | 11 | 3 | 3 | 0 | 12:0 | +12 |
11 | Rudar Velenje | 12 | 11 | 3 | 3 | 0 | 11:0 | +11 |
12 | Krsko Posavje | 11 | 11 | 3 | 2 | 0 | 12:0 | +12 |
13 | Fuzinar | 9 | 11 | 2 | 3 | 0 | 23:0 | +23 |
14 | Drava Ptuj | 8 | 10 | 2 | 2 | 0 | 15:0 | +15 |
15 | Brda Dobrovo | 6 | 10 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
16 | Šmartno OB Paki | 5 | 11 | 1 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
Promotion Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomlje | 27 | 11 | 9 | 0 | 2 | 29:8 | +21 |
2 | Triglav | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 14:13 | +1 |
3 | Dob Roltek | 18 | 11 | 6 | 0 | 5 | 16:19 | -3 |
4 | NK Nafta | 17 | 11 | 4 | 5 | 2 | 28:19 | +9 |
5 | Krka | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 18:10 | +8 |
6 | Brežice | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 13:12 | +1 |
7 | Rudar Velenje | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 13:22 | -9 |
8 | Bilje | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 17:28 | -11 |
Regular Season Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomlje | 24 | 8 | 8 | 0 | 0 | 27:5 | +22 |
2 | Dob Roltek | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15:11 | +4 |
3 | Brežice | 15 | 7 | 4 | 3 | 0 | 11:6 | +5 |
4 | Krka | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | +9 |
5 | Rudar Velenje | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:10 | 0 |
6 | Triglav | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 8:8 | 0 |
7 | NK Nafta | 10 | 7 | 2 | 4 | 1 | 23:14 | +9 |
8 | Drava Ptuj | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12:14 | -2 |
9 | Fuzinar | 9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 13:13 | 0 |
10 | Bilje | 9 | 7 | 3 | 0 | 4 | 11:13 | -2 |
11 | Beltinci NK | 9 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9:13 | -4 |
12 | Šmartno OB Paki | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8:14 | -6 |
13 | Krsko Posavje | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7:14 | -7 |
14 | Dekani | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 8:18 | -10 |
15 | Brda Dobrovo | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 5:27 | -22 |
16 | Primorje Ajdovščina | 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 3:16 | -13 |
Relegation Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drava Ptuj | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 17:17 | 0 |
2 | Fuzinar | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 21:14 | +7 |
3 | Krsko Posavje | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 12:17 | -5 |
4 | Šmartno OB Paki | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 12:20 | -8 |
5 | Primorje Ajdovščina | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:19 | -7 |
6 | Dekani | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:23 | -9 |
7 | Beltinci NK | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 12:21 | -9 |
8 | Brda Dobrovo | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 11:35 | -24 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomlje | 27 | 11 | 9 | 0 | 0 | 38:8 | +30 |
2 | Triglav | 19 | 13 | 5 | 4 | 0 | 25:13 | +12 |
3 | Dob Roltek | 18 | 11 | 6 | 0 | 0 | 35:19 | +16 |
4 | Drava Ptuj | 17 | 12 | 5 | 2 | 0 | 40:17 | +23 |
5 | NK Nafta | 17 | 11 | 4 | 5 | 0 | 35:19 | +16 |
6 | Fuzinar | 16 | 11 | 4 | 4 | 0 | 40:14 | +26 |
7 | Krka | 16 | 9 | 5 | 1 | 0 | 33:10 | +23 |
8 | Brežice | 16 | 10 | 4 | 4 | 0 | 28:12 | +16 |
9 | Krsko Posavje | 15 | 11 | 4 | 3 | 0 | 33:17 | +16 |
10 | Šmartno OB Paki | 14 | 11 | 4 | 2 | 0 | 43:20 | +23 |
11 | Rudar Velenje | 14 | 11 | 4 | 2 | 0 | 25:22 | +3 |
12 | Primorje Ajdovščina | 11 | 11 | 3 | 2 | 0 | 25:19 | +6 |
13 | Beltinci NK | 10 | 10 | 3 | 1 | 0 | 32:21 | +11 |
14 | Bilje | 10 | 11 | 3 | 1 | 0 | 29:28 | +1 |
15 | Dekani | 10 | 11 | 2 | 4 | 0 | 26:23 | +3 |
16 | Brda Dobrovo | 8 | 12 | 2 | 2 | 0 | 31:35 | -4 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Bajnokok Ligája
- Európa Liga
- Konferencia Liga selejtező
- Kieső hely