Copa Libertadores tabella
A csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Cerro Porteno | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Colo Colo | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 |
4 | Alianza Lima | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | -1 |
B csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talleres | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | Sao Paulo | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | +5 |
3 | Barcelona | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:8 | -4 |
4 | Cobresal | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 |
C csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest La Paz | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | +2 |
2 | Huachipato | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Estudiantes de La Plata | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | Gremio | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
D csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Junior | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:4 | +2 |
2 | Botafogo | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 |
3 | Universitario de Deportes | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 |
4 | LDU de Quito | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 |
E csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolívar | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
2 | Palestino | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
3 | Flamengo | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 |
4 | Millonarios | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5:8 | -3 |
F csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:4 | +8 |
2 | Liverpool Montevideo | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 |
3 | Independiente José Terán | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 |
4 | San Lorenzo de Almagro | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 |
G csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Mineiro | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
2 | Peňarol | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:4 | +4 |
3 | Rosario Central | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | Caracas FC | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 |
H csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
2 | Club Nacional | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
3 | Libertad | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 |
4 | Deportivo Táchira | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Academia Puerto Cabello | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | -4 |
1 | Atlético Mineiro | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
2 | Aguilas Doradas | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:1 | -1 |
2 | Palmeiras | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:4 | +8 |
3 | Bolívar | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
4 | Always Ready La Paz | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | +3 |
4 | Talleres | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | +5 |
5 | River Plate | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
6 | Sao Paulo | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | +5 |
7 | Fluminense | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
7 | Atlético Nacional | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
8 | Aucas | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
8 | The Strongest La Paz | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | +2 |
9 | Aurora | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:8 | -5 |
9 | Club Nacional | 7 | 8 | 5 | 1 | 2 | 12:7 | +5 |
10 | Atlético Junior | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:4 | +2 |
11 | Peňarol | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:4 | +4 |
12 | Palestino | 6 | 8 | 5 | 0 | 3 | 11:12 | -1 |
13 | Bragantino | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 3:3 | 0 |
13 | Botafogo | 6 | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:9 | +7 |
14 | Huachipato | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
15 | Cerro Porteno | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 |
16 | Universitario de Deportes | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 |
17 | Independiente José Terán | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 |
18 | Defensor Sporting | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
18 | San Lorenzo de Almagro | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 |
19 | Libertad | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 |
20 | Flamengo | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 |
20 | El Nacional Quito | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
21 | LDU de Quito | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 |
22 | FBC Melgar | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
22 | Estudiantes de La Plata | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 |
23 | Rosario Central | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 |
24 | Colo Colo | 4 | 8 | 3 | 3 | 2 | 6:5 | +1 |
25 | Godoy Cruz | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
25 | Liverpool Montevideo | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 |
26 | Alianza Lima | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | -1 |
27 | Gremio | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
28 | Millonarios | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5:8 | -3 |
29 | Barcelona | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:8 | -4 |
30 | Cobresal | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 |
31 | Deportivo Táchira | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 |
32 | Caracas FC | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 |
34 | Nacional Asunción | 0 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10:4 | +6 |
38 | Portuguesa FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
43 | Sporting Cristal | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:7 | -3 |
44 | Sportivo Trinidense | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 |
A csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Colo Colo | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 |
2 | Cerro Porteno | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Fluminense | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Alianza Lima | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
B csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talleres | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Sao Paulo | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | Cobresal | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 |
4 | Barcelona | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
C csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Strongest La Paz | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | Estudiantes de La Plata | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Huachipato | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Gremio | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
D csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Botafogo | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
2 | Universitario de Deportes | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
3 | LDU de Quito | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Atlético Junior | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
E csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolívar | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
2 | Palestino | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
3 | Flamengo | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
4 | Millonarios | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
F csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Lorenzo de Almagro | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Liverpool Montevideo | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:6 | -4 |
3 | Independiente José Terán | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
4 | Palmeiras | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
G csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Mineiro | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
2 | Peňarol | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
3 | Rosario Central | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
4 | Caracas FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 |
H csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Nacional | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Libertad | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | River Plate | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
4 | Deportivo Táchira | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Nacional | 7 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
2 | Botafogo | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 14:6 | +8 |
3 | Palestino | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 7:9 | -2 |
4 | Atlético Mineiro | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
5 | Bolívar | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
6 | Talleres | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
7 | The Strongest La Paz | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
8 | Universitario de Deportes | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
9 | Colo Colo | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
10 | San Lorenzo de Almagro | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
11 | Liverpool Montevideo | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:6 | -4 |
12 | Cerro Porteno | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
13 | Peňarol | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
14 | Independiente José Terán | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
15 | Libertad | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
16 | Palmeiras | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
17 | Estudiantes de La Plata | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
18 | Fluminense | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
19 | River Plate | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
20 | Sao Paulo | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
21 | Flamengo | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
22 | Rosario Central | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
23 | LDU de Quito | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
24 | Atlético Junior | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
25 | Alianza Lima | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
26 | Millonarios | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
27 | Huachipato | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
28 | Cobresal | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:6 | -4 |
29 | Caracas FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:6 | -4 |
30 | Barcelona | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
31 | Deportivo Táchira | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
32 | Always Ready La Paz | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
33 | Nacional Asunción | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
34 | Academia Puerto Cabello | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
35 | Sporting Cristal | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
36 | Sportivo Trinidense | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
37 | Aurora | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
38 | Bragantino | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:1 | +1 |
39 | Portuguesa FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
40 | FBC Melgar | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
41 | Aucas | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | Defensor Sporting | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
43 | Atlético Nacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
44 | Gremio | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
45 | El Nacional Quito | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
46 | Godoy Cruz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
47 | Aguilas Doradas | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
A csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | Cerro Porteno | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
3 | Alianza Lima | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
4 | Colo Colo | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
B csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
2 | Talleres | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Barcelona | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Cobresal | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
C csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Huachipato | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Gremio | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
3 | The Strongest La Paz | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Estudiantes de La Plata | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
D csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Junior | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | LDU de Quito | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
3 | Universitario de Deportes | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Botafogo | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
E csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolívar | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Flamengo | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
3 | Millonarios | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
4 | Palestino | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
F csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Independiente José Terán | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
3 | Liverpool Montevideo | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
4 | San Lorenzo de Almagro | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
G csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Mineiro | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Peňarol | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
3 | Rosario Central | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Caracas FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
H csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Libertad | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
3 | Deportivo Táchira | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
4 | Club Nacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | River Plate | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
3 | Sao Paulo | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
4 | Atlético Mineiro | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
5 | Fluminense | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | +1 |
6 | Bolívar | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
7 | Talleres | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
8 | Atlético Junior | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
9 | Peňarol | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
10 | Huachipato | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
11 | Gremio | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
12 | LDU de Quito | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
13 | Universitario de Deportes | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
14 | Flamengo | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
15 | Barcelona | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
16 | Rosario Central | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
17 | Independiente José Terán | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
18 | Libertad | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
19 | The Strongest La Paz | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
20 | Cerro Porteno | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
21 | Estudiantes de La Plata | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
22 | Alianza Lima | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
23 | Nacional Asunción | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
24 | Palestino | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
25 | Millonarios | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
26 | Colo Colo | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
27 | Always Ready La Paz | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
28 | Club Nacional | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
29 | Botafogo | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2:3 | -1 |
30 | Defensor Sporting | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
31 | Sportivo Trinidense | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
32 | Aurora | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:7 | -6 |
33 | Sporting Cristal | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:6 | -5 |
34 | Deportivo Táchira | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
35 | Liverpool Montevideo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
36 | Bragantino | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
37 | Portuguesa FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
38 | El Nacional Quito | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
39 | Caracas FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:5 | -5 |
40 | Academia Puerto Cabello | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
41 | Aucas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
42 | San Lorenzo de Almagro | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
43 | Cobresal | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
44 | Aguilas Doradas | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
45 | Atlético Nacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
46 | FBC Melgar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
47 | Godoy Cruz | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Kieső hely