Európa Liga tabella
A csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valencia FC | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:7 | +5 |
2 | Swansea | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:4 | +2 |
3 | Kuban Krasnodar | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7:7 | 0 |
4 | St. Gallen | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:13 | -7 |
B csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludogorets Razgrad | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:2 | +9 |
2 | Chornomorets Odesa | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:6 | 0 |
3 | PSV Eindhoven | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:5 | -1 |
4 | Dinamo Zagreb | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 |
C csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RB Salzburg | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 15:3 | +12 |
2 | Esbjerg FB | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8:8 | 0 |
3 | Elfsborg Boras IF | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:10 | -5 |
4 | Standard Liege | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:13 | -7 |
D csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Rubin Kazan | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | +10 |
2 | Maribor Branik NK | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:12 | -3 |
3 | Zulte Waregem | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:10 | -6 |
4 | Wigan Athletic | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:7 | -1 |
E csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:3 | +9 |
2 | SC Dnipro-1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:5 | +6 |
3 | Ferreira | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 1:8 | -7 |
4 | Pandurii Lignitul | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3:11 | -8 |
F csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eintracht Frankfurt | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13:4 | +9 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:5 | +2 |
3 | Apoel Nikósia | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:8 | -5 |
4 | Bordeaux | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:10 | -6 |
G csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRC Genk | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | +5 |
2 | Dynamo Kyiv | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | +4 |
3 | Rapid Wien | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:10 | -2 |
4 | FC Thun | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:10 | -7 |
H csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sevilla | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | Slovan Liberec | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:8 | +1 |
3 | Freiburg | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 |
4 | Estoril | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 |
I csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyon | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Betis Sevilla | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 3:2 | +1 |
3 | Vitoria Guimaraes SC | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:5 | +1 |
4 | HNK Rijeka | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 2:7 | -5 |
J csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trabzonspor | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | +7 |
2 | SS Lazio | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | +4 |
3 | Appolon Limassol | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:10 | -5 |
4 | Legia Warszawa | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:8 | -6 |
K csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | +13 |
2 | Makhachkala Anzhi | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:7 | -3 |
3 | Serif Tiraspol | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 |
4 | Tromsö | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 |
L csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | +4 |
2 | PAOK Saloniki | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 10:6 | +4 |
3 | Maccabi Haifa | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 |
4 | Šachťor Karaganda | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5:10 | -5 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Partizan Belgrád | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Benfica Lisabon | - | 9 | 6 | 3 | 0 | 15:5 | +10 |
- | Skenderbeu Korca | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Viktoria Plzeň | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | -1 |
- | Molde FK | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
- | Juventus | - | 8 | 5 | 2 | 1 | 10:4 | +6 |
- | Dynamo Tbilisi | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 |
- | Grasshoppers Zürich | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | FC Basel | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | +4 |
- | Hafnarfjordur FH | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
- | Shakhtar Donetsk | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | FC Porto | - | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:11 | -1 |
- | Napoli | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | +1 |
- | Ajax Amsterdam | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
- | Nordsjalland FC | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Kalju Nomme JK | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
1 | Tottenham | 18 | 12 | 9 | 1 | 2 | 29:9 | +20 |
2 | RB Salzburg | 18 | 12 | 10 | 1 | 1 | 29:6 | +23 |
3 | Fiorentina | 16 | 12 | 7 | 3 | 2 | 19:9 | +10 |
4 | Ludogorets Razgrad | 16 | 10 | 6 | 2 | 2 | 15:9 | +6 |
5 | Eintracht Frankfurt | 15 | 10 | 7 | 2 | 1 | 22:10 | +12 |
6 | FC Rubin Kazan | 14 | 14 | 10 | 3 | 1 | 28:10 | +18 |
6 | Aalborg BK | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
7 | Trabzonspor | 14 | 14 | 9 | 3 | 2 | 26:13 | +13 |
7 | Airbus UK FC | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
8 | KRC Genk | 14 | 10 | 6 | 3 | 1 | 17:9 | +8 |
8 | Aktobe FC | 0 | 8 | 4 | 0 | 4 | 10:12 | -2 |
9 | Valencia FC | 13 | 14 | 9 | 2 | 3 | 24:13 | +11 |
10 | Alkmaar AZ | 12 | 14 | 6 | 5 | 3 | 14:11 | +3 |
10 | Anorthosis Famagusta | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
11 | PAOK Saloniki | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 10:16 | -6 |
12 | SC Dnipro-1 | 12 | 10 | 7 | 0 | 3 | 18:9 | +9 |
12 | Vitesse Arnheim | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
13 | FC Astana | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
13 | Sevilla | 12 | 19 | 11 | 5 | 3 | 41:17 | +24 |
14 | Besiktas | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
14 | SS Lazio | 12 | 8 | 3 | 4 | 1 | 11:8 | +3 |
14 | Asteras Tripolis | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
15 | Astra Giurgiu FC | 0 | 8 | 4 | 3 | 1 | 12:8 | +4 |
15 | Lyon | 12 | 12 | 5 | 4 | 3 | 13:9 | +4 |
16 | Atromitos Athinon FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
16 | Esbjerg FB | 12 | 10 | 6 | 1 | 3 | 15:15 | 0 |
17 | Maccabi Tel Aviv | 11 | 10 | 5 | 3 | 2 | 13:8 | +5 |
17 | Bala Town | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
18 | Beroe Stara Zagora | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 |
18 | Dynamo Kyiv | 10 | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:12 | +7 |
19 | Chornomorets Odesa | 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 14:11 | +3 |
20 | Slovan Liberec | 9 | 14 | 6 | 5 | 3 | 20:16 | +4 |
21 | Botev Plovdiv | 0 | 6 | 3 | 3 | 0 | 10:2 | +8 |
21 | Betis Sevilla | 9 | 12 | 6 | 4 | 2 | 16:6 | +10 |
22 | Swansea | 8 | 12 | 4 | 4 | 4 | 17:10 | +7 |
22 | Braga | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
23 | Bursaspor | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
23 | Makhachkala Anzhi | 8 | 10 | 3 | 4 | 3 | 6:8 | -2 |
24 | Maribor Branik NK | 7 | 8 | 2 | 2 | 4 | 12:16 | -4 |
24 | Celik Niksic | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:13 | -12 |
25 | NK Celje | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
25 | Zulte Waregem | 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 7:12 | -5 |
26 | PSV Eindhoven | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:5 | -1 |
26 | Club Brugge | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
27 | Kuban Krasnodar | 6 | 10 | 5 | 3 | 2 | 13:8 | +5 |
27 | Crusaders Belfast | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:9 | -6 |
28 | St. Gallen | 6 | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:16 | -5 |
28 | Crvena zvezda | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 |
29 | Linfield Belfast | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:1 | +5 |
29 | FC Zürich | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
30 | Serif Tiraspol | 6 | 8 | 2 | 4 | 2 | 8:8 | 0 |
31 | Rapid Wien | 6 | 10 | 4 | 4 | 2 | 16:12 | +4 |
31 | Dacia Chișinău | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
32 | Debreceni DVSC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
32 | Freiburg | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 |
33 | Vitoria Guimaraes SC | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:5 | +1 |
33 | Derry City | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
34 | Wigan Athletic | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:7 | -1 |
34 | Differdange FC 03 | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:6 | +3 |
35 | Maccabi Haifa | 5 | 12 | 5 | 4 | 3 | 22:10 | +12 |
35 | Dila Gori | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5:4 | +1 |
36 | Apoel Nikósia | 5 | 8 | 1 | 3 | 4 | 5:11 | -6 |
37 | Domzale | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
37 | Breidablik | 4 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:1 | +5 |
38 | Drogheda United | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
38 | Inter Baku | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
39 | Appolon Limassol | 4 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7:11 | -4 |
39 | Dudelange F91 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
40 | Elfsborg Boras IF | 4 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7:11 | -4 |
41 | HNK Rijeka | 4 | 12 | 4 | 6 | 2 | 17:12 | +5 |
41 | Dynamo Minsk | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:5 | +7 |
42 | Estoril | 3 | 10 | 3 | 4 | 3 | 10:9 | +1 |
43 | Bordeaux | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:10 | -6 |
44 | Feyenoord | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
44 | Legia Warszawa | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:8 | -6 |
45 | FC Thun | 3 | 12 | 6 | 0 | 6 | 14:13 | +1 |
46 | Flora Tallin | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
46 | Ferreira | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 1:8 | -7 |
47 | Šachťor Karaganda | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5:10 | -5 |
48 | Pandurii Lignitul | 2 | 12 | 3 | 4 | 5 | 11:14 | -3 |
49 | IFK Mariehamn | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
49 | Gandzasar Kapan | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
50 | Qarabag FK | 0 | 8 | 5 | 0 | 3 | 9:7 | +2 |
50 | Santa Coloma FC | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:4 | -4 |
51 | Standard Liege | 1 | 12 | 6 | 1 | 5 | 21:18 | +3 |
51 | Gefle IF | 0 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12:7 | +5 |
52 | Dinamo Zagreb | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 |
53 | Glentoran Belfast | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
53 | Tromsö | 1 | 14 | 4 | 1 | 9 | 9:17 | -8 |
55 | BK Häcken | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 |
56 | Hajduk Split | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 |
57 | Hapoel Ramat-Gan | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
58 | Hapoel Tel Aviv | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | +2 |
59 | Hibernian | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:9 | -9 |
60 | Hibernians Paola | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
62 | Hödd | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
63 | Honka Espoo | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
64 | Chazar Lankaran | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:11 | -9 |
65 | Chikhura Sachkhere | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 |
66 | IFK Göteborg | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
67 | Inter Turku FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
68 | Irtyš Pavlodar | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
69 | Jablonec | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:10 | -4 |
70 | Jagodina | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
71 | Jeunesse Esch | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 |
72 | Honvéd FC | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 14:6 | +8 |
73 | Kruoja Pakruojis | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 |
75 | Kukesi KS | 0 | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:9 | -2 |
76 | La Fiorita | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
77 | La Valetta FC | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
78 | Laci SK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
80 | Lech Poznan | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
81 | Levadia Tallin | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
82 | Levski Sofia | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
84 | Libertas | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
85 | Lokomotiva Zagreb | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
88 | Malmö FF | 0 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | +7 |
89 | Metalurg Doněck | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
90 | Metalurg Skopje | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
91 | Metalurgs Liepaja | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
92 | MIKA Ashtarak | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
93 | Milsami Orhei | 0 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4:9 | -5 |
94 | Minsk FK | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:7 | -2 |
95 | Titograd Podgorica OFK | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 |
96 | Motherwell FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
97 | Narva Trans | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
98 | Nice | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
99 | Olimpija Ljubljana | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
100 | Omonia Nikósia | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
102 | Pasching FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
103 | Petrolul Ploiesti | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:8 | +5 |
104 | Piast Gliwice | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
105 | Prestatyn Town | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:11 | -8 |
106 | Pyunik Yerevan | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
107 | Randers Freja | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
109 | Reykjavík KR | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 |
110 | Rosenborg Trondheim | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | +5 |
112 | Rudar Plevlja | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:7 | -3 |
113 | Sarajevo FK | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
114 | Senica SH | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
116 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
117 | Siroki Brijeg NK | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 |
118 | Skonto Riga | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 0 |
119 | Slask Wroclaw | 0 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:14 | -3 |
120 | Sliema Wanderers | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
121 | Sparta Praha | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
122 | Spartak Moszkva | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
123 | St. Etienne | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:5 | +4 |
125 | St. Johnstone | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
126 | St. Patrick's Athletic | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
128 | Stromsgodset | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 0 |
129 | Sturm Graz | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
130 | Stuttgart | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 |
131 | Suduva Marijampole | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 0 |
133 | Teteks Tetovo | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
134 | Teuta Durrës | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
135 | Thorshavn HB | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
137 | Tiraspol FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
138 | Torpedo Kutaisi | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 |
140 | TPS Turku | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
142 | Trencín | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 |
144 | Turnovo FK | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 7:8 | -1 |
145 | Udinese | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | +4 |
146 | UE Santa Coloma | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
147 | Utrecht | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
148 | FC Vaduz | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
150 | Ventspils FK | 0 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | +1 |
151 | Vestmannaeyar IBV | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2:3 | -1 |
152 | Fehérvár | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
153 | Vikingur Gotu | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:8 | -6 |
154 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 8 | 5 | 2 | 1 | 19:9 | +10 |
156 | Xanthi | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 |
157 | Zrinjski Mostar | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
158 | Žalgiris Vilnius | 0 | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:13 | -4 |
159 | Žilina | 0 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:9 | +2 |
192 | Fuglafjordur IF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
A csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | St. Gallen | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
2 | Valencia FC | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
3 | Kuban Krasnodar | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
4 | Swansea | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
B csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludogorets Razgrad | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Chornomorets Odesa | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
3 | PSV Eindhoven | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
4 | Dinamo Zagreb | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
C csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RB Salzburg | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Esbjerg FB | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Elfsborg Boras IF | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
4 | Standard Liege | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 |
D csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Rubin Kazan | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Wigan Athletic | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Maribor Branik NK | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
4 | Zulte Waregem | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 |
E csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | SC Dnipro-1 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | +4 |
3 | Ferreira | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 |
4 | Pandurii Lignitul | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 |
F csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eintracht Frankfurt | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | Apoel Nikósia | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Bordeaux | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
G csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRC Genk | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Dynamo Kyiv | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
3 | Rapid Wien | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
4 | FC Thun | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
H csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sevilla | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Slovan Liberec | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Freiburg | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 |
4 | Estoril | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
I csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyon | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Betis Sevilla | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Vitoria Guimaraes SC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:3 | +2 |
4 | HNK Rijeka | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 |
J csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trabzonspor | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | +4 |
2 | SS Lazio | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Appolon Limassol | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
4 | Legia Warszawa | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 |
K csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
2 | Makhachkala Anzhi | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Serif Tiraspol | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Tromsö | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
L csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Saloniki | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | +2 |
2 | Alkmaar AZ | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Maccabi Haifa | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Šachťor Karaganda | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RB Salzburg | 9 | 6 | 5 | 0 | 0 | 18:0 | +18 |
2 | Tottenham | 9 | 6 | 5 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
3 | Eintracht Frankfurt | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
4 | Fiorentina | 9 | 6 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
5 | Trabzonspor | 7 | 7 | 4 | 2 | 0 | 16:0 | +16 |
6 | FC Rubin Kazan | 7 | 7 | 5 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
7 | KRC Genk | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
8 | Ludogorets Razgrad | 7 | 5 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
9 | Lyon | 7 | 6 | 4 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
10 | Maccabi Tel Aviv | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
11 | PAOK Saloniki | 7 | 5 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
12 | Alkmaar AZ | 7 | 7 | 3 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
13 | SS Lazio | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
14 | Dynamo Kyiv | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
15 | SC Dnipro-1 | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
16 | Esbjerg FB | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
17 | St. Gallen | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
18 | Sevilla | 5 | 10 | 6 | 3 | 0 | 20:0 | +20 |
19 | Rapid Wien | 5 | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:0 | +10 |
20 | Betis Sevilla | 5 | 6 | 2 | 3 | 0 | 8:0 | +8 |
21 | Valencia FC | 4 | 7 | 4 | 2 | 0 | 13:0 | +13 |
22 | Swansea | 4 | 6 | 3 | 2 | 0 | 11:0 | +11 |
23 | Maccabi Haifa | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
24 | Slovan Liberec | 4 | 7 | 3 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
25 | Kuban Krasnodar | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
26 | Wigan Athletic | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
27 | Serif Tiraspol | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
28 | Apoel Nikósia | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
29 | Makhachkala Anzhi | 4 | 5 | 1 | 3 | 0 | 2:0 | +2 |
30 | HNK Rijeka | 3 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11:0 | +11 |
31 | Chornomorets Odesa | 3 | 7 | 4 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
32 | FC Thun | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
33 | Maribor Branik NK | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
34 | Vitoria Guimaraes SC | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
35 | Breidablik | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
36 | Linfield Belfast | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
37 | Bordeaux | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
38 | PSV Eindhoven | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
39 | Freiburg | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
40 | Šachťor Karaganda | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
41 | Ferreira | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | Tromsö | 1 | 7 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
43 | Pandurii Lignitul | 1 | 6 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
44 | Estoril | 1 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
45 | Appolon Limassol | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
46 | Elfsborg Boras IF | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
47 | Zulte Waregem | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
48 | Inter Baku | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
49 | Dinamo Zagreb | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
50 | Santa Coloma FC | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
51 | Standard Liege | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
52 | Honvéd FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
53 | Benfica Lisabon | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
54 | Gefle IF | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
55 | Botev Plovdiv | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
56 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
57 | Aktobe FC | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
58 | Rosenborg Trondheim | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
59 | FC Basel | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
60 | Astra Giurgiu FC | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:0 | +6 |
61 | Dynamo Minsk | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
62 | Petrolul Ploiesti | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
63 | Žilina | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
64 | Juventus | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
65 | Napoli | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
66 | Differdange FC 03 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
67 | Irtyš Pavlodar | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
68 | Kukesi KS | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
69 | Slask Wroclaw | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
70 | Udinese | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
71 | Žalgiris Vilnius | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
72 | FC Porto | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
73 | Dacia Chișinău | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
74 | Dila Gori | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
75 | Qarabag FK | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
76 | Lech Poznan | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
77 | Malmö FF | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
78 | Titograd Podgorica OFK | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
79 | Turnovo FK | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
80 | Viktoria Plzeň | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
81 | Anorthosis Famagusta | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
82 | Club Brugge | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
83 | Hapoel Tel Aviv | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
84 | Jablonec | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
85 | Jeunesse Esch | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
86 | Levadia Tallin | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
87 | Milsami Orhei | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
88 | Olimpija Ljubljana | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
89 | Rudar Plevlja | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
90 | Siroki Brijeg NK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
91 | St. Etienne | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
92 | Stromsgodset | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
93 | Teuta Durrës | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
94 | Trencín | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
95 | Utrecht | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
96 | Besiktas | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
97 | Crvena zvezda | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
98 | BK Häcken | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
99 | Hajduk Split | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
100 | Jagodina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
101 | La Valetta FC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
102 | Lokomotiva Zagreb | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
103 | Minsk FK | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
104 | Piast Gliwice | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
105 | Pyunik Yerevan | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
106 | Skonto Riga | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
107 | Sparta Praha | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
108 | Spartak Moszkva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
109 | Stuttgart | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
110 | Suduva Marijampole | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
111 | TPS Turku | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
112 | Fehérvár | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
113 | Zrinjski Mostar | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
114 | Partizan Belgrád | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
115 | Skenderbeu Korca | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
116 | Grasshoppers Zürich | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
117 | Shakhtar Donetsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
118 | Kalju Nomme JK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
119 | Airbus UK FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
120 | Vitesse Arnheim | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
121 | Asteras Tripolis | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
122 | Atromitos Athinon FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
123 | Bala Town | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
124 | Beroe Stara Zagora | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
125 | Celik Niksic | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
126 | Crusaders Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
127 | FC Zürich | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
128 | Feyenoord | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
129 | Flora Tallin | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
130 | Gandzasar Kapan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
131 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
132 | Hödd | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
133 | Honka Espoo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
134 | Chazar Lankaran | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
135 | Chikhura Sachkhere | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
136 | Libertas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
137 | Metalurg Doněck | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
138 | Metalurgs Liepaja | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
139 | MIKA Ashtarak | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
140 | Nice | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
141 | Omonia Nikósia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
142 | Pasching FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
143 | Prestatyn Town | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
144 | Randers Freja | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
145 | Reykjavík KR | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
146 | Sarajevo FK | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
147 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
148 | Sliema Wanderers | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
149 | St. Johnstone | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
150 | St. Patrick's Athletic | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
151 | Teteks Tetovo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
152 | UE Santa Coloma | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
153 | FC Vaduz | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
154 | Ventspils FK | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
155 | Vestmannaeyar IBV | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
156 | Vikingur Gotu | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
157 | Xanthi | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
158 | Molde FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
159 | Dynamo Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
160 | Hafnarfjordur FH | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
161 | Ajax Amsterdam | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
162 | Nordsjalland FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
163 | Aalborg BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
164 | FC Astana | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
165 | Braga | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
166 | Bursaspor | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
167 | NK Celje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
168 | Debreceni DVSC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
169 | Derry City | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
170 | Domzale | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
171 | Drogheda United | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
172 | Dudelange F91 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
173 | Legia Warszawa | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
174 | IFK Mariehamn | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
175 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
176 | Hapoel Ramat-Gan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
177 | Hibernian | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
178 | IFK Göteborg | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
179 | Inter Turku FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
180 | Kruoja Pakruojis | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
181 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
182 | Laci SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
183 | Levski Sofia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
184 | Metalurg Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
185 | Motherwell FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
186 | Narva Trans | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
187 | Senica SH | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
188 | Sturm Graz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
189 | Thorshavn HB | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
190 | Tiraspol FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
191 | Torpedo Kutaisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
192 | Fuglafjordur IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
A csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valencia FC | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Swansea | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Kuban Krasnodar | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | St. Gallen | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 |
B csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludogorets Razgrad | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Chornomorets Odesa | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Dinamo Zagreb | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
C csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RB Salzburg | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Esbjerg FB | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
3 | Elfsborg Boras IF | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
4 | Standard Liege | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
D csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Rubin Kazan | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
2 | Zulte Waregem | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
3 | Maribor Branik NK | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
4 | Wigan Athletic | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 |
E csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | SC Dnipro-1 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Pandurii Lignitul | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | -6 |
4 | Ferreira | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | -5 |
F csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eintracht Frankfurt | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Apoel Nikósia | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
4 | Bordeaux | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
G csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRC Genk | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Dynamo Kyiv | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
3 | Rapid Wien | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
4 | FC Thun | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 |
H csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sevilla | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Slovan Liberec | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
3 | Freiburg | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Estoril | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
I csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyon | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
2 | Betis Sevilla | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Vitoria Guimaraes SC | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | HNK Rijeka | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | -5 |
J csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trabzonspor | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | SS Lazio | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
3 | Appolon Limassol | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Legia Warszawa | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
K csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Makhachkala Anzhi | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Serif Tiraspol | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Tromsö | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 |
L csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
2 | PAOK Saloniki | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Maccabi Haifa | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
4 | Šachťor Karaganda | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 9 | 6 | 4 | 1 | 0 | 19:3 | +16 |
2 | Valencia FC | 9 | 7 | 5 | 0 | 0 | 17:7 | +10 |
3 | RB Salzburg | 9 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15:2 | +13 |
4 | Ludogorets Razgrad | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | +11 |
5 | Sevilla | 7 | 9 | 5 | 2 | 0 | 28:9 | +19 |
6 | Trabzonspor | 7 | 7 | 5 | 1 | 0 | 20:3 | +17 |
7 | FC Rubin Kazan | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 19:7 | +12 |
8 | Fiorentina | 7 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:5 | +9 |
9 | KRC Genk | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 13:2 | +11 |
10 | Chornomorets Odesa | 7 | 7 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | +4 |
11 | Esbjerg FB | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 15:6 | +9 |
12 | Eintracht Frankfurt | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 14:6 | +8 |
13 | SC Dnipro-1 | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
14 | Zulte Waregem | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
15 | Slovan Liberec | 5 | 7 | 3 | 3 | 0 | 19:9 | +10 |
16 | Alkmaar AZ | 5 | 7 | 3 | 3 | 0 | 13:6 | +7 |
17 | PAOK Saloniki | 5 | 5 | 1 | 2 | 0 | 12:7 | +5 |
18 | SS Lazio | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 10:6 | +4 |
19 | Lyon | 5 | 6 | 1 | 3 | 0 | 8:6 | +2 |
20 | Maribor Branik NK | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 15:7 | +8 |
21 | Dynamo Kyiv | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 13:7 | +6 |
22 | Betis Sevilla | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 11:3 | +8 |
23 | Swansea | 4 | 6 | 1 | 2 | 0 | 9:7 | +2 |
24 | Maccabi Tel Aviv | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 7:6 | +1 |
25 | Makhachkala Anzhi | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | +2 |
26 | Freiburg | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
27 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
28 | Elfsborg Boras IF | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 9:6 | +3 |
29 | Appolon Limassol | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 8:7 | +1 |
30 | Legia Warszawa | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
31 | Linfield Belfast | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
32 | Inter Baku | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
33 | Estoril | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 10:5 | +5 |
34 | Kuban Krasnodar | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | +4 |
35 | Serif Tiraspol | 2 | 4 | 0 | 3 | 0 | 7:5 | +2 |
36 | Vitoria Guimaraes SC | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
37 | Standard Liege | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 | 21:7 | +14 |
38 | Maccabi Haifa | 1 | 6 | 1 | 3 | 0 | 15:8 | +7 |
39 | Rapid Wien | 1 | 5 | 1 | 2 | 0 | 12:6 | +6 |
40 | Pandurii Lignitul | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 10:9 | +1 |
41 | HNK Rijeka | 1 | 6 | 1 | 3 | 0 | 10:8 | +2 |
42 | Apoel Nikósia | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 8:5 | +3 |
43 | Wigan Athletic | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
44 | Ferreira | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
45 | IFK Mariehamn | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
46 | Breidablik | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
47 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 16:4 | +12 |
48 | Slask Wroclaw | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 11:9 | +2 |
49 | FC Thun | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 10:10 | 0 |
50 | Titograd Podgorica OFK | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 10:5 | +5 |
51 | Astra Giurgiu FC | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
52 | St. Gallen | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 9:12 | -3 |
53 | Tromsö | 0 | 7 | 1 | 0 | 0 | 9:10 | -1 |
54 | Petrolul Ploiesti | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:6 | +3 |
55 | Žilina | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
56 | Chazar Lankaran | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
57 | Dynamo Minsk | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:2 | +7 |
58 | Hapoel Tel Aviv | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9:2 | +7 |
59 | Stromsgodset | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
60 | FC Porto | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 8:9 | -1 |
61 | Žalgiris Vilnius | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8:9 | -1 |
62 | Qarabag FK | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | +4 |
63 | Benfica Lisabon | 0 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:2 | +6 |
64 | Aktobe FC | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 7:8 | -1 |
65 | Prestatyn Town | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:6 | +1 |
66 | Šachťor Karaganda | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7:5 | +2 |
67 | Malmö FF | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
68 | St. Etienne | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
69 | Honvéd FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
70 | Reykjavík KR | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
71 | Juventus | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
72 | Hibernian | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
73 | Udinese | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
74 | Jablonec | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
75 | Kukesi KS | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
76 | Differdange FC 03 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
77 | Gefle IF | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
78 | Minsk FK | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
79 | Turnovo FK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
80 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
81 | Torpedo Kutaisi | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
82 | Vikingur Gotu | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
83 | Beroe Stara Zagora | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
84 | Rosenborg Trondheim | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
85 | Trencín | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6:2 | +4 |
86 | Dinamo Zagreb | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
87 | Siroki Brijeg NK | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
88 | Bordeaux | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:6 | -1 |
89 | Viktoria Plzeň | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
90 | Ventspils FK | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
91 | Derry City | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
92 | Milsami Orhei | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
93 | Dynamo Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
94 | Jeunesse Esch | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
95 | Bursaspor | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
96 | Debreceni DVSC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
97 | Lech Poznan | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
98 | Xanthi | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
99 | Lokomotiva Zagreb | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
100 | Spartak Moszkva | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
101 | Atromitos Athinon FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
102 | Celik Niksic | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:9 | -5 |
103 | Crusaders Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:7 | -3 |
104 | Hafnarfjordur FH | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
105 | Narva Trans | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
106 | Sarajevo FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
107 | Ajax Amsterdam | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
108 | BK Häcken | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
109 | Chikhura Sachkhere | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
110 | Stuttgart | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
111 | Suduva Marijampole | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
112 | Zrinjski Mostar | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
113 | Honka Espoo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
114 | La Valetta FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
115 | St. Patrick's Athletic | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
116 | Utrecht | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
117 | NK Celje | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
118 | Dila Gori | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
119 | Metalurgs Liepaja | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
120 | St. Johnstone | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
121 | Kruoja Pakruojis | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
122 | Rudar Plevlja | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
123 | Kalju Nomme JK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
124 | FC Zürich | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
125 | Gandzasar Kapan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
126 | Hajduk Split | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
127 | Senica SH | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
128 | Shakhtar Donetsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
129 | Napoli | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
130 | Vitesse Arnheim | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
131 | Botev Plovdiv | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
132 | Club Brugge | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
133 | Jagodina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
134 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
135 | Omonia Nikósia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
136 | Skonto Riga | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
137 | UE Santa Coloma | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
138 | Grasshoppers Zürich | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
139 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
140 | Dacia Chișinău | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
141 | FC Basel | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
142 | Molde FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
143 | Asteras Tripolis | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
144 | Pyunik Yerevan | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
145 | Fuglafjordur IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
146 | Irtyš Pavlodar | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
147 | Laci SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
148 | Pasching FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
149 | Piast Gliwice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
150 | Randers Freja | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
151 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
152 | Vestmannaeyar IBV | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
153 | Nordsjalland FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
154 | Feyenoord | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
155 | Inter Turku FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
156 | Libertas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
157 | Motherwell FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
158 | Sparta Praha | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
159 | Thorshavn HB | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
160 | Braga | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
161 | Tiraspol FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
162 | FC Astana | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
163 | Levadia Tallin | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
164 | Bala Town | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
165 | Crvena zvezda | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
166 | Besiktas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
167 | Domzale | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
168 | IFK Göteborg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
169 | Olimpija Ljubljana | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
170 | Teuta Durrës | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
171 | TPS Turku | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
172 | Metalurg Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
173 | MIKA Ashtarak | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
174 | Sliema Wanderers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
175 | Teteks Tetovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
176 | Fehérvár | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
177 | Airbus UK FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
178 | Flora Tallin | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
179 | Hapoel Ramat-Gan | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
180 | Sturm Graz | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
181 | FC Vaduz | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
182 | Anorthosis Famagusta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
183 | Santa Coloma FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
184 | Partizan Belgrád | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
185 | Aalborg BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
186 | Drogheda United | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
187 | Hödd | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
188 | Levski Sofia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
189 | Metalurg Doněck | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
190 | Nice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
191 | Skenderbeu Korca | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
192 | Dudelange F91 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Kieső hely