Európa Liga tabella
A csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS Roma | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | +8 |
2 | Young Boys Bern | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | +2 |
3 | CFR Kolozsvár | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:10 | -6 |
4 | CSKA Sofia | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | -4 |
B csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 20:5 | +15 |
2 | Molde FK | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:11 | -2 |
3 | Rapid Wien | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:13 | -2 |
4 | Dundalk FC | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8:19 | -11 |
C csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leverkusen | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 21:8 | +13 |
2 | Slavia Praha | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:10 | +1 |
3 | Hapoel Beer Sheva | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:13 | -6 |
4 | Nice | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8:16 | -8 |
D csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Glasgow Rangers | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13:7 | +6 |
2 | Benfica Lisabon | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 18:9 | +9 |
3 | Standard Liege | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 |
4 | Lech Poznan | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 |
E csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PSV Eindhoven | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | +3 |
2 | Granada | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | +3 |
3 | PAOK Saloniki | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | +1 |
4 | Omonia Nikósia | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:12 | -7 |
F csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Napoli | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | +3 |
2 | Real Sociedad | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Alkmaar AZ | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:5 | +2 |
4 | HNK Rijeka | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 |
G csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leicester City | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | +9 |
2 | Braga | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14:10 | +4 |
3 | Zorya Luhansk | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:11 | -5 |
4 | Athens AEK | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:15 | -8 |
H csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Milan | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:7 | +5 |
2 | Lille | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14:8 | +6 |
3 | Sparta Praha | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10:12 | -2 |
4 | Celtic Glasgow | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 10:19 | -9 |
I csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villarreal | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 14:5 | +9 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:7 | -1 |
3 | Sivasspor | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:11 | -2 |
4 | Qarabag FK | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4:10 | -6 |
J csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 15:5 | +10 |
2 | Antwerp | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8:5 | +3 |
3 | LASK Linz | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:12 | -1 |
4 | Ludogorets Razgrad | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 7:19 | -12 |
K csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Zagreb | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Wolfsberger AC | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | +1 |
3 | Feyenoord | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:8 | -4 |
4 | CSKA Moszkva | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:8 | -5 |
L csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoffenheim | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17:2 | +15 |
2 | Crvena zvezda | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | +5 |
3 | Slovan Liberec | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:13 | -9 |
4 | KAA Gent | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4:15 | -11 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Bala Town | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Thorshavn B36 | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:11 | -1 |
- | Dynamo Tbilisi | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 |
- | Inter Baku | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
- | Vikingur Reykjavik | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | FC Koppenhága | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
- | Aarhus AGF | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Partizan Belgrád | - | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
- | Beitar Jerusalem | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Dunajská Streda | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:12 | -5 |
- | Glentoran Belfast | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
- | Shkendija 79 Tetovo | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
- | Laci SK | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Alanyaspor | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Dinamo Bender | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Zeta Golubovci | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Renova FK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Linfield Belfast | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Pétange CS | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Lokomotiv Tbilisi | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Buducnost Podgorica | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Desna Chernihiv | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | TSV Hartberg | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Tirana SK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | La Fiorita | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Shirak Gyumri | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Maccabi Haifa | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:10 | -1 |
- | Apoel Nikósia | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | +2 |
- | FC Astana | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | La Valetta FC | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Legia Warszawa | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Manchester United | - | 9 | 5 | 3 | 1 | 20:8 | +12 |
- | Serif Tiraspol | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Klakksvik KI | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
- | Runavik NSI | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:7 | -2 |
- | Anorthosis Famagusta | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Teuta Durrës | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Rio Ave | - | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
- | Ajax Amsterdam | - | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | +6 |
- | Sporting Lisabon | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Honvéd FC | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Connah's Quay | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Barry Town | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | -4 |
- | The New Saints FC | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 6:6 | 0 |
- | Coleraine Belfast | - | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
- | Sileks Krakovo | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Breidablik | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Kaisar Kzyl-Orda | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | St Joseph's | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | FC Riga | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Shkupi Skopje | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Iskra Danilovgrad | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Petrocub Sarata-Galbena | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Kolos Kovalivka | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
- | Alashkert FC | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Dynamo Batumi | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Progres Niedercom | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
- | Pristina | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Drita | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Engordany UE | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Sumgayet Khazar | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Noah | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Sirens | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Gjilani | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
- | Inter d'Escaldes CM | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Riteriai | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:8 | -4 |
- | Saburtalo Tbilisi | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | -4 |
- | Ararat-Armenia | - | 3 | 0 | 2 | 1 | 6:7 | -1 |
- | Bačka Topola | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:6 | +2 |
- | Kauno Žalgiris | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | -5 |
- | College Europa | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Puskás Akadémia | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Ilves Tampere | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
- | FK Krasnodar | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
- | Kalju Nomme JK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
- | FC Botosani | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Neftci Baku | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Differdange FC 03 | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Vojvodina Nový Sad | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Kairat Almaty | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
- | Flora Paide | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Rigas Futbola skola | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Sfintul Gheorghe | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
- | Lincoln Red Imps | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Kukesi KS | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
- | Ordabasy Shymkent | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Floriana La Valetta | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
- | Fola Esch CS | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
- | Appolon Limassol | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 |
- | Tre Penne | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Lokomotiva Zagreb | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
- | Tre Fiori | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Thorshavn HB | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | FCSB | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:8 | +1 |
- | NK Osijek | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | St. Gallen | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Servette Genf | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:1 | +2 |
- | FC Basel | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 |
- | Dynamo Kyiv | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
- | Shakhtar Donetsk | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
- | Willem Tilburg | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
- | Wolfsburg | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
- | KuPS Kuopio | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Fehérvár | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Hibernians Paola | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
- | RB Salzburg | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
- | FC Vaduz | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Jablonec | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
- | Viktoria Plzeň | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:1 | +2 |
- | Shamrock Rovers | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
- | Maribor Branik NK | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Olimpija Ljubljana | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 0 |
- | Mura Murska Sobota | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:5 | +3 |
- | NK Celje | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Ružomberok | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Žilina | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
- | Slovan Bratislava | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Sutjeska Niksic | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Reykjavík KR | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Hafnarfjordur FH | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Bohemians Dublin | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Derry City | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
- | IF Djurgarden | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Malmö FF | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | +7 |
- | Hammarby | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Suduva Marijampole | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Žalgiris Vilnius | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | IFK Göteborg | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | FC Dynamo Moszkva | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Rostselmash Rostov | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Ventspils FK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
- | Rosenborg Trondheim | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:5 | +5 |
- | Flora Tallin | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Honka Espoo | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
- | Inter Turku FC | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Valmiera FK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Dynamo Brest | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Shakhtsyor Salihorsk | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
- | Bate Barysau | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Dynamo Minsk | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Viking Stavanger | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Bodo Glimt | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:5 | +6 |
- | Levadia Tallin | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
- | Club Brugge | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Reims | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
- | OFI Crete | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Olympiakos Piraeus | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 |
- | Santa Coloma FC | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
- | Lokomotiv Plovdiv | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Zrinjski Mostar | - | 3 | 1 | 2 | 0 | 8:5 | +3 |
- | Borac Banja Luka | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Universitatea Craiova | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Piast Gliwice | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Cracovia Kraków | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Sonderjyll | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Slavia Sofia | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Besiktas | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Aris Saloniki | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Zeljeznicar Sarajevo | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Charleroi | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Motherwell FC | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | +1 |
- | Aberdeen FC | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:1 | +7 |
- | Galatasaray | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
- | Hajduk Split | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Sarajevo FK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
1 | Arsenal | 18 | 14 | 9 | 3 | 2 | 33:13 | +20 |
2 | Hoffenheim | 16 | 8 | 5 | 2 | 1 | 20:7 | +13 |
3 | Leverkusen | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 24:14 | +10 |
4 | Dinamo Zagreb | 14 | 13 | 8 | 2 | 3 | 19:9 | +10 |
5 | Glasgow Rangers | 14 | 13 | 9 | 3 | 1 | 34:16 | +18 |
6 | Braga | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 15:15 | 0 |
7 | Tottenham | 13 | 13 | 10 | 1 | 2 | 37:12 | +25 |
8 | Leicester City | 13 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:7 | +7 |
9 | Villarreal | 13 | 14 | 11 | 3 | 0 | 29:10 | +19 |
10 | AS Roma | 13 | 14 | 10 | 2 | 2 | 31:17 | +14 |
11 | AC Milan | 13 | 13 | 6 | 5 | 2 | 23:16 | +7 |
12 | Benfica Lisabon | 12 | 8 | 3 | 4 | 1 | 21:13 | +8 |
13 | PSV Eindhoven | 12 | 10 | 7 | 0 | 3 | 23:15 | +8 |
14 | Antwerp | 12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 13:14 | -1 |
15 | Slavia Praha | 12 | 12 | 6 | 3 | 3 | 17:16 | +1 |
16 | Lille | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 16:12 | +4 |
17 | Crvena zvezda | 11 | 9 | 4 | 4 | 1 | 14:8 | +6 |
18 | Napoli | 11 | 8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | +2 |
19 | Granada | 11 | 15 | 8 | 2 | 5 | 21:12 | +9 |
20 | Maccabi Tel Aviv | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 6:10 | -4 |
21 | Young Boys Bern | 10 | 11 | 6 | 1 | 4 | 18:15 | +3 |
22 | Wolfsberger AC | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | -6 |
23 | LASK Linz | 10 | 8 | 5 | 1 | 2 | 22:13 | +9 |
24 | Molde FK | 10 | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:17 | -1 |
25 | Real Sociedad | 9 | 8 | 2 | 4 | 2 | 5:8 | -3 |
26 | Alkmaar AZ | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:5 | +2 |
27 | Rapid Wien | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:13 | -2 |
28 | Slovan Liberec | 7 | 9 | 5 | 1 | 3 | 12:14 | -2 |
29 | PAOK Saloniki | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | +1 |
30 | Sparta Praha | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10:12 | -2 |
31 | Sivasspor | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:11 | -2 |
32 | Zorya Luhansk | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:11 | -5 |
33 | Hapoel Beer Sheva | 6 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16:14 | +2 |
34 | CFR Kolozsvár | 5 | 8 | 3 | 2 | 3 | 8:11 | -3 |
35 | CSKA Sofia | 5 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 | +3 |
36 | Feyenoord | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:8 | -4 |
37 | HNK Rijeka | 4 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 | -5 |
38 | Standard Liege | 4 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:17 | -3 |
39 | Omonia Nikósia | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:12 | -7 |
40 | Celtic Glasgow | 4 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12:19 | -7 |
41 | CSKA Moszkva | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:8 | -5 |
42 | Nice | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8:16 | -8 |
43 | Athens AEK | 3 | 8 | 3 | 0 | 5 | 10:16 | -6 |
44 | Lech Poznan | 3 | 10 | 5 | 0 | 5 | 19:15 | +4 |
45 | Qarabag FK | 1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:10 | -3 |
211 | Dundalk FC | 0 | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:21 | -8 |
212 | KAA Gent | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4:15 | -11 |
213 | Ludogorets Razgrad | 0 | 7 | 1 | 0 | 6 | 9:19 | -10 |
A csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS Roma | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Young Boys Bern | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
3 | CSKA Sofia | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | CFR Kolozsvár | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 |
B csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | +9 |
2 | Molde FK | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Rapid Wien | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 0 |
4 | Dundalk FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:9 | -5 |
C csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leverkusen | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:3 | +11 |
2 | Slavia Praha | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
3 | Hapoel Beer Sheva | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
4 | Nice | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
D csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benfica Lisabon | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | Glasgow Rangers | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
3 | Standard Liege | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
4 | Lech Poznan | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | -2 |
E csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PSV Eindhoven | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
2 | PAOK Saloniki | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | Granada | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Omonia Nikósia | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
F csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Real Sociedad | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | Napoli | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
4 | HNK Rijeka | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
G csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leicester City | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | Braga | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
3 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
4 | Athens AEK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | -6 |
H csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Milan | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
2 | Lille | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
3 | Celtic Glasgow | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | -4 |
4 | Sparta Praha | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
I csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maccabi Tel Aviv | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Villarreal | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
3 | Sivasspor | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 |
4 | Qarabag FK | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
J csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | Antwerp | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | LASK Linz | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:8 | -1 |
4 | Ludogorets Razgrad | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 |
K csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Zagreb | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Wolfsberger AC | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Feyenoord | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
4 | CSKA Moszkva | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | -1 |
L csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoffenheim | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | +10 |
2 | Crvena zvezda | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
3 | Slovan Liberec | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | KAA Gent | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | -6 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 9 | 6 | 6 | 0 | 0 | 22:0 | +22 |
2 | Arsenal | 9 | 7 | 4 | 2 | 0 | 15:0 | +15 |
3 | Leverkusen | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
4 | Hoffenheim | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
5 | Leicester City | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
6 | Slavia Praha | 9 | 6 | 3 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
7 | AS Roma | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 18:0 | +18 |
8 | Glasgow Rangers | 7 | 6 | 4 | 1 | 0 | 13:0 | +13 |
9 | Benfica Lisabon | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 11:0 | +11 |
10 | Dinamo Zagreb | 7 | 7 | 5 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
11 | Crvena zvezda | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
12 | Braga | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
13 | Maccabi Tel Aviv | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
14 | Villarreal | 6 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19:0 | +19 |
15 | Young Boys Bern | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
16 | Hapoel Beer Sheva | 6 | 6 | 5 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
17 | AC Milan | 6 | 6 | 3 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
18 | PSV Eindhoven | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
19 | Molde FK | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
20 | Antwerp | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
21 | Lille | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
22 | Alkmaar AZ | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
23 | PAOK Saloniki | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
24 | LASK Linz | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
25 | Standard Liege | 4 | 6 | 3 | 2 | 0 | 11:0 | +11 |
26 | Granada | 4 | 7 | 4 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
27 | Rapid Wien | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
28 | Napoli | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
29 | Wolfsberger AC | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
30 | Real Sociedad | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
31 | Slovan Liberec | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
32 | CSKA Sofia | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
33 | Lech Poznan | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
34 | Sparta Praha | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
35 | HNK Rijeka | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
36 | Celtic Glasgow | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
37 | Feyenoord | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
38 | Nice | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
39 | Sivasspor | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
40 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
41 | Omonia Nikósia | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
42 | CFR Kolozsvár | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
43 | CSKA Moszkva | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
44 | Qarabag FK | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
45 | Manchester United | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
46 | Bodo Glimt | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
47 | Malmö FF | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
48 | Thorshavn B36 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
49 | Dundalk FC | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
50 | Klakksvik KI | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
51 | Ajax Amsterdam | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
52 | Ararat-Armenia | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
53 | Bačka Topola | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
54 | Aberdeen FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
55 | Aarhus AGF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
56 | Dunajská Streda | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
57 | Maccabi Haifa | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
58 | Runavik NSI | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
59 | Lincoln Red Imps | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
60 | Appolon Limassol | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
61 | Rosenborg Trondheim | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
62 | Olympiakos Piraeus | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
63 | Motherwell FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
64 | Athens AEK | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
65 | Lokomotiv Tbilisi | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
66 | Riteriai | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
67 | Kairat Almaty | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
68 | FC Basel | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
69 | KuPS Kuopio | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
70 | Olimpija Ljubljana | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
71 | Mura Murska Sobota | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
72 | FC Koppenhága | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
73 | Apoel Nikósia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
74 | The New Saints FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
75 | Coleraine Belfast | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
76 | Progres Niedercom | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
77 | Neftci Baku | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
78 | FCSB | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
79 | Servette Genf | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
80 | Fehérvár | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
81 | Viktoria Plzeň | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
82 | Shamrock Rovers | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
83 | Hammarby | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
84 | Ventspils FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
85 | Zrinjski Mostar | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
86 | Piast Gliwice | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
87 | Charleroi | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
88 | Ludogorets Razgrad | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
89 | Legia Warszawa | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
90 | Teuta Durrës | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
91 | Rio Ave | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
92 | Sporting Lisabon | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
93 | Honvéd FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
94 | FK Krasnodar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
95 | Kukesi KS | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
96 | Shakhtar Donetsk | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
97 | Wolfsburg | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
98 | IF Djurgarden | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
99 | Žalgiris Vilnius | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
100 | Flora Tallin | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
101 | Galatasaray | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
102 | Sarajevo FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
103 | KAA Gent | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
104 | Partizan Belgrád | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
105 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
106 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
107 | Laci SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
108 | Serif Tiraspol | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
109 | Kaisar Kzyl-Orda | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
110 | St Joseph's | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
111 | FC Riga | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
112 | Engordany UE | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
113 | Ordabasy Shymkent | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
114 | Tre Penne | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
115 | NK Osijek | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
116 | Dynamo Kyiv | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
117 | Maribor Branik NK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
118 | IFK Göteborg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
119 | Rostselmash Rostov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
120 | Lokomotiv Plovdiv | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
121 | Borac Banja Luka | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
122 | Besiktas | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
123 | Aris Saloniki | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
124 | Bala Town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
125 | Dynamo Tbilisi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
126 | Inter Baku | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
127 | Vikingur Reykjavik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
128 | Beitar Jerusalem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
129 | Alanyaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
130 | Dinamo Bender | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
131 | Zeta Golubovci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
132 | Renova FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
133 | Linfield Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
134 | Pétange CS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
135 | Buducnost Podgorica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
136 | Desna Chernihiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
137 | TSV Hartberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
138 | Tirana SK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
139 | La Fiorita | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
140 | Shirak Gyumri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
141 | FC Astana | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
142 | La Valetta FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
143 | Anorthosis Famagusta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
144 | Connah's Quay | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
145 | Barry Town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
146 | Sileks Krakovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
147 | Breidablik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
148 | Shkupi Skopje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
149 | Iskra Danilovgrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
150 | Petrocub Sarata-Galbena | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
151 | Kolos Kovalivka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
152 | Alashkert FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
153 | Dynamo Batumi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
154 | Pristina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
155 | Drita | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
156 | Sumgayet Khazar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
157 | Noah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
158 | Sirens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
159 | Gjilani | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
160 | Inter d'Escaldes CM | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
161 | Saburtalo Tbilisi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
162 | Kauno Žalgiris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
163 | College Europa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
164 | Puskás Akadémia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
165 | Ilves Tampere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
166 | Kalju Nomme JK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
167 | FC Botosani | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
168 | Differdange FC 03 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
169 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
170 | Flora Paide | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
171 | Rigas Futbola skola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
172 | Sfintul Gheorghe | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
173 | Floriana La Valetta | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
174 | Fola Esch CS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
175 | Lokomotiva Zagreb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
176 | Tre Fiori | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
177 | Thorshavn HB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
178 | St. Gallen | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
179 | Willem Tilburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
180 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
181 | RB Salzburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
182 | FC Vaduz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
183 | Jablonec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
184 | NK Celje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
185 | Ružomberok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
186 | Žilina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
187 | Slovan Bratislava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
188 | Sutjeska Niksic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
189 | Reykjavík KR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
190 | Hafnarfjordur FH | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
191 | Bohemians Dublin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
192 | Derry City | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
193 | Suduva Marijampole | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
194 | FC Dynamo Moszkva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
195 | Honka Espoo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
196 | Inter Turku FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
197 | Valmiera FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
198 | Dynamo Brest | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
199 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
200 | Bate Barysau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
201 | Dynamo Minsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
202 | Viking Stavanger | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
203 | Levadia Tallin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
204 | Club Brugge | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
205 | Reims | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
206 | OFI Crete | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
207 | Santa Coloma FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
208 | Universitatea Craiova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
209 | Cracovia Kraków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
210 | Sonderjyll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
211 | Slavia Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
212 | Zeljeznicar Sarajevo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
213 | Hajduk Split | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
A csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS Roma | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | Young Boys Bern | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | CFR Kolozsvár | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
4 | CSKA Sofia | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:3 | -3 |
B csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Molde FK | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 |
3 | Rapid Wien | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Dundalk FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | -6 |
C csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leverkusen | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
2 | Slavia Praha | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
3 | Nice | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | -6 |
4 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 |
D csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Glasgow Rangers | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Benfica Lisabon | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 8:6 | +2 |
3 | Standard Liege | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | -6 |
4 | Lech Poznan | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
E csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Granada | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | PSV Eindhoven | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
3 | PAOK Saloniki | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | Omonia Nikósia | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 |
F csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Napoli | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Real Sociedad | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Alkmaar AZ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
4 | HNK Rijeka | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | -5 |
G csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Braga | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:7 | -1 |
2 | Leicester City | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
3 | Athens AEK | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
H csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Milan | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Lille | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | +5 |
3 | Sparta Praha | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
4 | Celtic Glasgow | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 |
I csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villarreal | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | -3 |
3 | Sivasspor | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:8 | -2 |
4 | Qarabag FK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
J csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LASK Linz | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
2 | Antwerp | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Tottenham | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
4 | Ludogorets Razgrad | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 |
K csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Zagreb | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Wolfsberger AC | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
3 | Feyenoord | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | -1 |
4 | CSKA Moszkva | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 |
L csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoffenheim | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Crvena zvezda | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Slovan Liberec | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:11 | -8 |
4 | KAA Gent | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal | 9 | 7 | 5 | 1 | 0 | 24:7 | +17 |
2 | Glasgow Rangers | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 30:7 | +23 |
3 | AC Milan | 7 | 7 | 3 | 4 | 0 | 22:7 | +15 |
4 | Granada | 7 | 8 | 4 | 1 | 0 | 17:8 | +9 |
5 | Villarreal | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 17:2 | +15 |
6 | Dinamo Zagreb | 7 | 6 | 3 | 1 | 0 | 12:6 | +6 |
7 | Hoffenheim | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 12:4 | +8 |
8 | Napoli | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
9 | AS Roma | 6 | 7 | 5 | 0 | 0 | 18:12 | +6 |
10 | PSV Eindhoven | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 18:10 | +8 |
11 | Lille | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 16:6 | +10 |
12 | LASK Linz | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 16:5 | +11 |
13 | Leverkusen | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 15:9 | +6 |
14 | Wolfsberger AC | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 13:6 | +7 |
15 | Braga | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 12:10 | +2 |
16 | Antwerp | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 12:8 | +4 |
17 | Benfica Lisabon | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 14:9 | +5 |
18 | Real Sociedad | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 9:1 | +8 |
19 | Tottenham | 4 | 7 | 4 | 1 | 0 | 17:10 | +7 |
20 | Molde FK | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 15:9 | +6 |
21 | Young Boys Bern | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 13:7 | +6 |
22 | Crvena zvezda | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | +5 |
23 | Leicester City | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | +2 |
24 | Maccabi Tel Aviv | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:7 | -1 |
25 | Slavia Praha | 3 | 6 | 3 | 1 | 0 | 16:9 | +7 |
26 | Athens AEK | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 15:6 | +9 |
27 | Slovan Liberec | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 12:12 | 0 |
28 | Rapid Wien | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
29 | Sparta Praha | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
30 | Sivasspor | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9:8 | +1 |
31 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
32 | CFR Kolozsvár | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:7 | +1 |
33 | Alkmaar AZ | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
34 | CSKA Sofia | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 9:4 | +5 |
35 | Feyenoord | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 7:1 | +6 |
36 | Celtic Glasgow | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 16:10 | +6 |
37 | HNK Rijeka | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8:8 | 0 |
38 | Omonia Nikósia | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 7:7 | 0 |
39 | PAOK Saloniki | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
40 | CSKA Moszkva | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:7 | -3 |
41 | Lech Poznan | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 18:8 | +10 |
42 | Dundalk FC | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 17:11 | +6 |
43 | Ludogorets Razgrad | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 14:11 | +3 |
44 | Manchester United | 0 | 5 | 3 | 1 | 0 | 13:5 | +8 |
45 | Nice | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10:10 | 0 |
46 | Standard Liege | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10:9 | +1 |
47 | KAA Gent | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10:7 | +3 |
48 | Qarabag FK | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
49 | FCSB | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9:6 | +3 |
50 | Rosenborg Trondheim | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
51 | Bačka Topola | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
52 | Willem Tilburg | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
53 | Mura Murska Sobota | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
54 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 8:9 | -1 |
55 | Thorshavn B36 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:4 | +4 |
56 | Apoel Nikósia | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:2 | +6 |
57 | Ajax Amsterdam | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | +6 |
58 | Olympiakos Piraeus | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
59 | Rio Ave | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
60 | FC Basel | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
61 | Riteriai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
62 | Appolon Limassol | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
63 | Maccabi Haifa | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:8 | -2 |
64 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
65 | Ventspils FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
66 | Dunajská Streda | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
67 | Zrinjski Mostar | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 0 |
68 | Wolfsburg | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
69 | Coleraine Belfast | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
70 | Gjilani | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
71 | Progres Niedercom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
72 | Ararat-Armenia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
73 | Lincoln Red Imps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
74 | Kukesi KS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
75 | Malmö FF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
76 | Motherwell FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
77 | Shakhtar Donetsk | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
78 | Bodo Glimt | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
79 | Piast Gliwice | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
80 | Galatasaray | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
81 | Dynamo Kyiv | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
82 | Teuta Durrës | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
83 | Sporting Lisabon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
84 | Kaisar Kzyl-Orda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
85 | Kalju Nomme JK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
86 | Neftci Baku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
87 | Shamrock Rovers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
88 | Olimpija Ljubljana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
89 | Jablonec | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
90 | Zeta Golubovci | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
91 | Fola Esch CS | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
92 | Levadia Tallin | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
93 | The New Saints FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
94 | Fehérvár | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
95 | Flora Tallin | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
96 | RB Salzburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
97 | FC Koppenhága | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
98 | FK Krasnodar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
99 | FC Botosani | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
100 | Laci SK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
101 | Legia Warszawa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
102 | Honvéd FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
103 | Engordany UE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
104 | Tre Penne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
105 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
106 | Hammarby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
107 | Lokomotiv Plovdiv | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
108 | Charleroi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
109 | Dynamo Tbilisi | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
110 | Honka Espoo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
111 | Breidablik | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
112 | Aarhus AGF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
113 | TSV Hartberg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
114 | Klakksvik KI | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
115 | Anorthosis Famagusta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
116 | Kolos Kovalivka | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
117 | Ilves Tampere | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
118 | KuPS Kuopio | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
119 | Derry City | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
120 | Partizan Belgrád | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
121 | Lokomotiv Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
122 | Buducnost Podgorica | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
123 | Drita | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
124 | Kairat Almaty | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
125 | Club Brugge | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
126 | Aberdeen FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
127 | Renova FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
128 | Serif Tiraspol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
129 | Sileks Krakovo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
130 | St Joseph's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
131 | Iskra Danilovgrad | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
132 | Petrocub Sarata-Galbena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
133 | Sumgayet Khazar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
134 | Sfintul Gheorghe | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
135 | Ordabasy Shymkent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
136 | Floriana La Valetta | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
137 | NK Osijek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
138 | FC Vaduz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
139 | Maribor Branik NK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
140 | Hafnarfjordur FH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
141 | IF Djurgarden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
142 | IFK Göteborg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
143 | Rostselmash Rostov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
144 | Dynamo Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
145 | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
146 | Viking Stavanger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
147 | Borac Banja Luka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
148 | Besiktas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
149 | Aris Saloniki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
150 | Sarajevo FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
151 | Runavik NSI | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:6 | -5 |
152 | Kauno Žalgiris | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:6 | -5 |
153 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
154 | Barry Town | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
155 | Saburtalo Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
156 | Noah | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
157 | Žilina | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
158 | Žalgiris Vilnius | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
159 | Zeljeznicar Sarajevo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
160 | Bala Town | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
161 | Vikingur Reykjavik | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
162 | Dinamo Bender | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
163 | Shkupi Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
164 | Sirens | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
165 | College Europa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
166 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
167 | Slovan Bratislava | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
168 | Reykjavík KR | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
169 | Bohemians Dublin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
170 | FC Dynamo Moszkva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
171 | Inter Turku FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
172 | Universitatea Craiova | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
173 | Slavia Sofia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
174 | Hajduk Split | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
175 | Reims | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
176 | Inter Baku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
177 | Linfield Belfast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
178 | FC Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
179 | La Valetta FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
180 | Connah's Quay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
181 | FC Riga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
182 | Alashkert FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
183 | Inter d'Escaldes CM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
184 | St. Gallen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
185 | Servette Genf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
186 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
187 | OFI Crete | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
188 | Santa Coloma FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
189 | Lokomotiva Zagreb | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:5 | -5 |
190 | Tirana SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
191 | Shirak Gyumri | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
192 | Dynamo Batumi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
193 | Pristina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
194 | Puskás Akadémia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
195 | Differdange FC 03 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
196 | Ružomberok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
197 | Valmiera FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
198 | Sonderjyll | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
199 | Beitar Jerusalem | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
200 | Pétange CS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
201 | Desna Chernihiv | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
202 | Flora Paide | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
203 | Suduva Marijampole | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
204 | Bate Barysau | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
205 | Cracovia Kraków | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
206 | Alanyaspor | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
207 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
208 | Rigas Futbola skola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
209 | Tre Fiori | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
210 | Thorshavn HB | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
211 | Viktoria Plzeň | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
212 | NK Celje | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
213 | Sutjeska Niksic | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Kieső hely