First League tabella
Championship Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 69 | 32 | 20 | 9 | 3 | 56:21 | +35 |
2 | Rabotnički | 66 | 32 | 20 | 6 | 6 | 55:30 | +25 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 59 | 32 | 18 | 5 | 9 | 58:31 | +27 |
4 | Renova FK | 48 | 32 | 13 | 9 | 10 | 41:39 | +2 |
5 | Sileks Krakovo | 41 | 32 | 10 | 11 | 11 | 33:42 | -9 |
6 | Metalurg Skopje | 33 | 32 | 8 | 9 | 15 | 34:42 | -8 |
Regular Season
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 61 | 27 | 18 | 7 | 2 | 46:15 | +31 |
2 | Rabotnički | 55 | 27 | 17 | 4 | 6 | 43:23 | +20 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 47 | 27 | 14 | 5 | 8 | 49:27 | +22 |
4 | Renova FK | 44 | 27 | 12 | 8 | 7 | 34:27 | +7 |
5 | Sileks Krakovo | 34 | 27 | 8 | 10 | 9 | 26:34 | -8 |
6 | Metalurg Skopje | 33 | 27 | 8 | 9 | 10 | 31:31 | 0 |
7 | Bregalnica Shtip | 30 | 27 | 7 | 9 | 11 | 22:28 | -6 |
8 | Turnovo FK | 30 | 27 | 7 | 9 | 11 | 21:30 | -9 |
9 | Pelister Bitola | 23 | 27 | 5 | 8 | 14 | 16:28 | -12 |
10 | Teteks Tetovo | 11 | 27 | 2 | 5 | 20 | 17:62 | -45 |
Relegation Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bregalnica Shtip | 48 | 33 | 13 | 9 | 11 | 33:29 | +4 |
2 | Turnovo FK | 36 | 33 | 9 | 9 | 15 | 26:37 | -11 |
3 | Pelister Bitola | 30 | 33 | 7 | 9 | 17 | 21:35 | -14 |
4 | Teteks Tetovo | 15 | 33 | 3 | 6 | 24 | 22:73 | -51 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 69 | 32 | 20 | 9 | 3 | 56:21 | +35 |
2 | Rabotnički | 66 | 32 | 20 | 6 | 6 | 55:30 | +25 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 59 | 32 | 18 | 5 | 9 | 58:31 | +27 |
4 | Renova FK | 48 | 32 | 13 | 9 | 10 | 41:39 | +2 |
5 | Bregalnica Shtip | 48 | 33 | 13 | 9 | 11 | 33:29 | +4 |
6 | Sileks Krakovo | 41 | 32 | 10 | 11 | 11 | 33:42 | -9 |
7 | Turnovo FK | 36 | 33 | 9 | 9 | 15 | 26:37 | -11 |
8 | Metalurg Skopje | 33 | 32 | 8 | 9 | 15 | 34:42 | -8 |
9 | Pelister Bitola | 30 | 33 | 7 | 9 | 17 | 21:35 | -14 |
10 | Teteks Tetovo | 15 | 33 | 3 | 6 | 24 | 22:73 | -51 |
Championship Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 41 | 17 | 12 | 5 | 0 | 32:7 | +25 |
2 | Rabotnički | 39 | 17 | 12 | 3 | 2 | 29:12 | +17 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 35 | 17 | 11 | 2 | 4 | 38:18 | +20 |
4 | Renova FK | 29 | 16 | 8 | 5 | 3 | 26:17 | +9 |
5 | Sileks Krakovo | 22 | 16 | 6 | 4 | 6 | 17:21 | -4 |
6 | Metalurg Skopje | 18 | 15 | 4 | 6 | 5 | 17:16 | +1 |
Regular Season Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 34 | 14 | 10 | 4 | 0 | 24:4 | +20 |
2 | Rabotnički | 30 | 14 | 9 | 3 | 2 | 22:10 | +12 |
3 | Renova FK | 28 | 14 | 8 | 4 | 2 | 23:13 | +10 |
4 | Shkendija 79 Tetovo | 26 | 14 | 8 | 2 | 4 | 32:16 | +16 |
5 | Sileks Krakovo | 21 | 14 | 6 | 3 | 5 | 15:17 | -2 |
6 | Metalurg Skopje | 18 | 13 | 4 | 6 | 3 | 15:11 | +4 |
7 | Bregalnica Shtip | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 14:11 | +3 |
8 | Turnovo FK | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 7:13 | -6 |
9 | Pelister Bitola | 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 9:11 | -2 |
10 | Teteks Tetovo | 3 | 13 | 0 | 3 | 10 | 9:29 | -20 |
Relegation Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bregalnica Shtip | 26 | 16 | 7 | 5 | 4 | 19:12 | +7 |
2 | Turnovo FK | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 9:15 | -6 |
3 | Pelister Bitola | 13 | 16 | 3 | 4 | 9 | 11:16 | -5 |
4 | Teteks Tetovo | 6 | 16 | 1 | 3 | 12 | 12:35 | -23 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 41 | 17 | 12 | 5 | 0 | 32:0 | +32 |
2 | Rabotnički | 39 | 17 | 12 | 3 | 0 | 29:0 | +29 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 35 | 17 | 11 | 2 | 0 | 38:0 | +38 |
4 | Renova FK | 29 | 16 | 8 | 5 | 0 | 26:0 | +26 |
5 | Bregalnica Shtip | 26 | 16 | 7 | 5 | 0 | 19:0 | +19 |
6 | Sileks Krakovo | 22 | 16 | 6 | 4 | 0 | 17:0 | +17 |
7 | Metalurg Skopje | 18 | 15 | 4 | 6 | 0 | 17:0 | +17 |
8 | Turnovo FK | 16 | 16 | 4 | 4 | 0 | 9:0 | +9 |
9 | Pelister Bitola | 13 | 16 | 3 | 4 | 0 | 11:0 | +11 |
10 | Teteks Tetovo | 6 | 16 | 1 | 3 | 0 | 12:0 | +12 |
Championship Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 28 | 15 | 8 | 4 | 3 | 24:14 | +10 |
2 | Rabotnički | 27 | 15 | 8 | 3 | 4 | 26:18 | +8 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 24 | 15 | 7 | 3 | 5 | 20:13 | +7 |
4 | Sileks Krakovo | 19 | 16 | 4 | 7 | 5 | 16:21 | -5 |
5 | Renova FK | 19 | 16 | 5 | 4 | 7 | 15:22 | -7 |
6 | Metalurg Skopje | 15 | 17 | 4 | 3 | 10 | 17:26 | -9 |
Regular Season Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 22:11 | +11 |
2 | Rabotnički | 25 | 13 | 8 | 1 | 4 | 21:13 | +8 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 17:11 | +6 |
4 | Turnovo FK | 17 | 14 | 4 | 5 | 5 | 14:17 | -3 |
5 | Renova FK | 16 | 13 | 4 | 4 | 5 | 11:14 | -3 |
6 | Metalurg Skopje | 15 | 14 | 4 | 3 | 7 | 16:20 | -4 |
7 | Sileks Krakovo | 13 | 13 | 2 | 7 | 4 | 11:17 | -6 |
8 | Bregalnica Shtip | 13 | 14 | 3 | 4 | 7 | 8:17 | -9 |
9 | Pelister Bitola | 11 | 14 | 2 | 5 | 7 | 7:17 | -10 |
10 | Teteks Tetovo | 8 | 14 | 2 | 2 | 10 | 8:33 | -25 |
Relegation Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bregalnica Shtip | 22 | 17 | 6 | 4 | 7 | 14:17 | -3 |
2 | Turnovo FK | 20 | 17 | 5 | 5 | 7 | 17:22 | -5 |
3 | Pelister Bitola | 17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 10:19 | -9 |
4 | Teteks Tetovo | 9 | 17 | 2 | 3 | 12 | 10:38 | -28 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 28 | 15 | 8 | 4 | 0 | 31:14 | +17 |
2 | Rabotnički | 27 | 15 | 8 | 3 | 0 | 38:18 | +20 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 24 | 15 | 7 | 3 | 0 | 38:13 | +25 |
4 | Bregalnica Shtip | 22 | 17 | 6 | 4 | 0 | 26:17 | +9 |
5 | Turnovo FK | 20 | 17 | 5 | 5 | 0 | 32:22 | +10 |
6 | Sileks Krakovo | 19 | 16 | 4 | 7 | 0 | 37:21 | +16 |
7 | Renova FK | 19 | 16 | 5 | 4 | 0 | 32:22 | +10 |
8 | Pelister Bitola | 17 | 17 | 4 | 5 | 0 | 26:19 | +7 |
9 | Metalurg Skopje | 15 | 17 | 4 | 3 | 0 | 33:26 | +7 |
10 | Teteks Tetovo | 9 | 17 | 2 | 3 | 0 | 45:38 | +7 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Bajnokok Ligája
- Európa Liga
- Konferencia Liga selejtező
- Kieső hely