Liga II - Serie 2 tabella
Promotion Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CS U. Craiova | 37 | 20 | 11 | 4 | 5 | 30:19 | +11 |
2 | ASA Targu Mures | 34 | 20 | 10 | 4 | 6 | 25:14 | +11 |
3 | Ramnicu Valcea | 30 | 20 | 8 | 6 | 6 | 20:19 | +1 |
4 | Damila Maciuca | 26 | 20 | 7 | 5 | 8 | 20:23 | -3 |
5 | Gloria Bistrita | 24 | 20 | 6 | 6 | 8 | 22:27 | -5 |
6 | Slatina CSM | 15 | 20 | 4 | 3 | 13 | 10:25 | -15 |
Regular Season
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CS U. Craiova | 49 | 22 | 15 | 4 | 3 | 33:11 | +22 |
2 | Damila Maciuca | 37 | 22 | 11 | 4 | 7 | 29:18 | +11 |
3 | Ramnicu Valcea | 36 | 22 | 10 | 6 | 6 | 26:18 | +8 |
4 | Slatina CSM | 36 | 22 | 10 | 6 | 6 | 24:16 | +8 |
5 | ASA Targu Mures | 34 | 22 | 9 | 7 | 6 | 25:14 | +11 |
6 | Gloria Bistrita | 34 | 22 | 10 | 4 | 8 | 23:19 | +4 |
7 | Olimpia Satu Mare | 33 | 22 | 9 | 6 | 7 | 22:19 | +3 |
8 | Mioveni | 29 | 22 | 8 | 5 | 9 | 21:24 | -3 |
9 | Bihor Oradea FC | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | 18:21 | -3 |
10 | Arad UT | 21 | 22 | 5 | 6 | 11 | 19:30 | -11 |
11 | Universitatea Craiova | 17 | 22 | 4 | 5 | 13 | 9:39 | -30 |
12 | Minerul Motru | 13 | 22 | 3 | 4 | 15 | 17:37 | -20 |
Relegation Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Satu Mare | 48 | 20 | 15 | 3 | 2 | 41:11 | +30 |
2 | Mioveni | 40 | 20 | 12 | 4 | 4 | 34:15 | +19 |
3 | Bihor Oradea FC | 35 | 20 | 10 | 5 | 5 | 30:17 | +13 |
4 | Arad UT | 21 | 20 | 6 | 3 | 11 | 19:34 | -15 |
5 | Minerul Motru | 19 | 20 | 5 | 4 | 11 | 24:26 | -2 |
6 | Universitatea Craiova | 6 | 20 | 1 | 3 | 16 | 5:50 | -45 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CS U. Craiova | 69 | 32 | 20 | 7 | 5 | 47:20 | +27 |
2 | Olimpia Satu Mare | 60 | 32 | 17 | 7 | 8 | 47:25 | +22 |
3 | Ramnicu Valcea | 54 | 32 | 15 | 9 | 8 | 35:26 | +9 |
4 | ASA Targu Mures | 53 | 32 | 15 | 8 | 9 | 40:20 | +20 |
5 | Damila Maciuca | 50 | 32 | 14 | 8 | 10 | 39:30 | +9 |
6 | Mioveni | 49 | 32 | 14 | 7 | 11 | 39:32 | +7 |
7 | Bihor Oradea FC | 46 | 32 | 12 | 8 | 12 | 34:29 | +5 |
8 | Gloria Bistrita | 42 | 32 | 12 | 6 | 14 | 34:37 | -3 |
9 | Slatina CSM | 42 | 32 | 12 | 6 | 14 | 29:32 | -3 |
10 | Arad UT | 30 | 31 | 7 | 6 | 18 | 25:53 | -28 |
11 | Minerul Motru | 24 | 32 | 5 | 6 | 21 | 26:52 | -26 |
12 | Universitatea Craiova | 17 | 31 | 5 | 8 | 18 | 14:53 | -39 |
Promotion Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ASA Targu Mures | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 19:5 | +14 |
2 | CS U. Craiova | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19:11 | +8 |
3 | Ramnicu Valcea | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 12:8 | +4 |
4 | Gloria Bistrita | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 10:10 | 0 |
5 | Damila Maciuca | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 8:9 | -1 |
6 | Slatina CSM | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 5:11 | -6 |
Regular Season Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ramnicu Valcea | 28 | 11 | 9 | 1 | 1 | 21:7 | +14 |
2 | Damila Maciuca | 26 | 11 | 8 | 2 | 1 | 18:7 | +11 |
3 | Gloria Bistrita | 26 | 11 | 8 | 2 | 1 | 15:5 | +10 |
4 | CS U. Craiova | 25 | 11 | 8 | 1 | 2 | 23:8 | +15 |
5 | ASA Targu Mures | 24 | 11 | 7 | 3 | 1 | 19:5 | +14 |
6 | Mioveni | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 14:5 | +9 |
7 | Slatina CSM | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 14:5 | +9 |
8 | Olimpia Satu Mare | 19 | 11 | 5 | 4 | 2 | 11:6 | +5 |
9 | Bihor Oradea FC | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 9:8 | +1 |
10 | Arad UT | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 10:13 | -3 |
11 | Universitatea Craiova | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 4:18 | -14 |
12 | Minerul Motru | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 9:12 | -3 |
Relegation Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mioveni | 25 | 10 | 8 | 1 | 1 | 20:5 | +15 |
2 | Olimpia Satu Mare | 24 | 10 | 7 | 3 | 0 | 22:4 | +18 |
3 | Bihor Oradea FC | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 | +9 |
4 | Arad UT | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 10:13 | -3 |
5 | Minerul Motru | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 14:10 | +4 |
6 | Universitatea Craiova | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0:30 | -30 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CS U. Craiova | 37 | 16 | 11 | 2 | 0 | 31:0 | +31 |
2 | ASA Targu Mures | 36 | 16 | 11 | 3 | 0 | 31:0 | +31 |
3 | Ramnicu Valcea | 36 | 16 | 11 | 3 | 0 | 24:0 | +24 |
4 | Olimpia Satu Mare | 34 | 16 | 10 | 4 | 0 | 27:0 | +27 |
5 | Mioveni | 33 | 16 | 10 | 3 | 0 | 23:0 | +23 |
6 | Gloria Bistrita | 30 | 16 | 9 | 3 | 0 | 21:0 | +21 |
7 | Damila Maciuca | 29 | 16 | 8 | 5 | 0 | 21:0 | +21 |
8 | Bihor Oradea FC | 28 | 16 | 8 | 4 | 0 | 20:0 | +20 |
9 | Slatina CSM | 24 | 16 | 7 | 3 | 0 | 15:0 | +15 |
10 | Arad UT | 17 | 16 | 4 | 5 | 0 | 16:0 | +16 |
11 | Minerul Motru | 16 | 16 | 4 | 4 | 0 | 17:0 | +17 |
12 | Universitatea Craiova | 11 | 15 | 4 | 4 | 0 | 9:0 | +9 |
Promotion Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CS U. Craiova | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 11:8 | +3 |
2 | Damila Maciuca | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 12:14 | -2 |
3 | Ramnicu Valcea | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 8:11 | -3 |
4 | ASA Targu Mures | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 6:9 | -3 |
5 | Gloria Bistrita | 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 12:17 | -5 |
6 | Slatina CSM | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5:14 | -9 |
Regular Season Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CS U. Craiova | 24 | 11 | 7 | 3 | 1 | 10:3 | +7 |
2 | Slatina CSM | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 10:11 | -1 |
3 | Olimpia Satu Mare | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 11:13 | -2 |
4 | Damila Maciuca | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:11 | 0 |
5 | Arad UT | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 9:17 | -8 |
6 | Bihor Oradea FC | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 9:13 | -4 |
7 | ASA Targu Mures | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 6:9 | -3 |
8 | Gloria Bistrita | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8:14 | -6 |
9 | Ramnicu Valcea | 8 | 11 | 1 | 5 | 5 | 5:11 | -6 |
10 | Mioveni | 6 | 11 | 1 | 3 | 7 | 7:19 | -12 |
11 | Universitatea Craiova | 6 | 11 | 1 | 3 | 7 | 5:21 | -16 |
12 | Minerul Motru | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 8:25 | -17 |
Relegation Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Satu Mare | 24 | 10 | 8 | 0 | 2 | 19:7 | +12 |
2 | Mioveni | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | +4 |
3 | Bihor Oradea FC | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:9 | +4 |
4 | Arad UT | 9 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9:21 | -12 |
5 | Minerul Motru | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 10:16 | -6 |
6 | Universitatea Craiova | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 | 5:20 | -15 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CS U. Craiova | 32 | 16 | 9 | 5 | 0 | 27:9 | +18 |
2 | Olimpia Satu Mare | 26 | 16 | 7 | 3 | 0 | 28:17 | +11 |
3 | Damila Maciuca | 21 | 16 | 6 | 3 | 0 | 31:17 | +14 |
4 | Slatina CSM | 18 | 16 | 5 | 3 | 0 | 26:20 | +6 |
5 | Bihor Oradea FC | 18 | 16 | 4 | 4 | 0 | 25:18 | +7 |
6 | Ramnicu Valcea | 18 | 16 | 4 | 6 | 0 | 22:15 | +7 |
7 | ASA Targu Mures | 17 | 16 | 4 | 5 | 0 | 16:13 | +3 |
8 | Mioveni | 16 | 16 | 4 | 4 | 0 | 24:24 | 0 |
9 | Arad UT | 13 | 15 | 3 | 1 | 0 | 31:31 | 0 |
10 | Gloria Bistrita | 12 | 16 | 3 | 3 | 0 | 27:23 | +4 |
11 | Minerul Motru | 8 | 16 | 1 | 2 | 0 | 24:37 | -13 |
12 | Universitatea Craiova | 6 | 16 | 1 | 4 | 0 | 27:31 | -4 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Bajnokok Ligája
- Európa Liga
- Konferencia Liga selejtező
- Kieső hely