Primera RFEF - Group II tabella
A csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Sebastian Real B | 40 | 20 | 12 | 4 | 4 | 35:16 | +19 |
2 | Bilbao B | 39 | 20 | 11 | 6 | 3 | 34:19 | +15 |
3 | Amorebieta | 37 | 20 | 11 | 4 | 5 | 26:19 | +7 |
4 | Santander | 35 | 20 | 10 | 5 | 5 | 30:17 | +13 |
5 | Real Union | 33 | 20 | 10 | 3 | 7 | 26:18 | +8 |
6 | Arenas de Getxo | 26 | 20 | 5 | 11 | 4 | 15:15 | 0 |
7 | Laredo | 24 | 20 | 7 | 3 | 10 | 17:27 | -10 |
8 | Portugalete | 22 | 20 | 6 | 4 | 10 | 16:19 | -3 |
9 | Alavés II | 20 | 20 | 5 | 5 | 10 | 22:31 | -9 |
10 | Barakaldo | 17 | 20 | 5 | 2 | 13 | 19:39 | -20 |
11 | Leioa | 10 | 20 | 1 | 7 | 12 | 12:32 | -20 |
B csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tudelano | 34 | 18 | 9 | 7 | 2 | 29:14 | +15 |
2 | Calahorra CD | 34 | 18 | 9 | 7 | 2 | 17:6 | +11 |
3 | Logrones SD | 29 | 18 | 7 | 8 | 3 | 20:14 | +6 |
4 | Ebro | 28 | 18 | 7 | 7 | 4 | 15:17 | -2 |
5 | Osasuna B | 24 | 18 | 6 | 6 | 6 | 21:22 | -1 |
6 | Tarazona | 24 | 18 | 7 | 3 | 8 | 16:22 | -6 |
7 | Mutilvera | 23 | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:18 | +5 |
8 | Ejea | 18 | 18 | 4 | 6 | 8 | 12:19 | -7 |
9 | Izarra | 15 | 18 | 4 | 3 | 11 | 14:25 | -11 |
10 | Haro | 12 | 18 | 2 | 6 | 10 | 14:24 | -10 |
Placement Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Union | 45 | 26 | 14 | 3 | 9 | 34:21 | +13 |
2 | Santander | 42 | 26 | 12 | 6 | 8 | 40:28 | +12 |
3 | Ebro | 39 | 26 | 10 | 9 | 7 | 24:28 | -4 |
4 | Arenas de Getxo | 39 | 26 | 9 | 12 | 5 | 23:19 | +4 |
5 | Osasuna B | 37 | 26 | 10 | 7 | 9 | 33:32 | +1 |
6 | Tarazona | 31 | 26 | 9 | 4 | 13 | 22:33 | -11 |
7 | Laredo | 29 | 26 | 8 | 5 | 13 | 23:36 | -13 |
Promotion Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Sebastian Real B | 53 | 26 | 16 | 5 | 5 | 46:22 | +24 |
2 | Bilbao B | 51 | 26 | 15 | 6 | 5 | 46:25 | +21 |
3 | Amorebieta | 49 | 26 | 14 | 7 | 5 | 34:21 | +13 |
4 | Calahorra CD | 42 | 24 | 11 | 9 | 4 | 22:11 | +11 |
5 | Tudelano | 34 | 24 | 9 | 7 | 8 | 35:31 | +4 |
6 | Logrones SD | 34 | 24 | 8 | 10 | 6 | 23:23 | 0 |
Relegation Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mutilvera | 39 | 26 | 10 | 9 | 7 | 32:21 | +11 |
2 | Ejea | 37 | 26 | 10 | 7 | 9 | 24:26 | -2 |
3 | Izarra | 34 | 26 | 10 | 4 | 12 | 29:31 | -2 |
4 | Portugalete | 28 | 28 | 7 | 7 | 14 | 22:28 | -6 |
5 | Haro | 25 | 26 | 5 | 10 | 11 | 25:31 | -6 |
6 | Alavés II | 22 | 28 | 5 | 7 | 16 | 26:42 | -16 |
7 | Barakaldo | 22 | 28 | 5 | 7 | 16 | 26:51 | -25 |
8 | Leioa | 16 | 28 | 3 | 7 | 18 | 18:47 | -29 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Sebastian Real B | 53 | 26 | 16 | 5 | 5 | 46:22 | +24 |
2 | Bilbao B | 51 | 26 | 15 | 6 | 5 | 46:25 | +21 |
3 | Amorebieta | 49 | 26 | 14 | 7 | 5 | 34:21 | +13 |
4 | Real Union | 45 | 26 | 14 | 3 | 9 | 34:21 | +13 |
5 | Santander | 42 | 26 | 12 | 6 | 8 | 40:28 | +12 |
6 | Calahorra CD | 42 | 24 | 11 | 9 | 4 | 22:11 | +11 |
7 | Ebro | 39 | 26 | 10 | 9 | 7 | 24:28 | -4 |
8 | Arenas de Getxo | 39 | 26 | 9 | 12 | 5 | 23:19 | +4 |
9 | Mutilvera | 39 | 26 | 10 | 9 | 7 | 32:21 | +11 |
10 | Osasuna B | 37 | 26 | 10 | 7 | 9 | 33:32 | +1 |
11 | Ejea | 37 | 26 | 10 | 7 | 9 | 24:26 | -2 |
12 | Tudelano | 34 | 24 | 9 | 7 | 8 | 35:31 | +4 |
13 | Izarra | 34 | 26 | 10 | 4 | 12 | 29:31 | -2 |
14 | Logrones SD | 34 | 24 | 8 | 10 | 6 | 23:23 | 0 |
15 | Tarazona | 31 | 26 | 9 | 4 | 13 | 22:33 | -11 |
16 | Laredo | 29 | 26 | 8 | 5 | 13 | 23:36 | -13 |
17 | Portugalete | 28 | 28 | 7 | 7 | 14 | 22:28 | -6 |
18 | Haro | 25 | 26 | 5 | 10 | 11 | 25:31 | -6 |
19 | Alavés II | 22 | 28 | 5 | 7 | 16 | 26:42 | -16 |
20 | Barakaldo | 22 | 28 | 5 | 7 | 16 | 26:51 | -25 |
21 | Leioa | 16 | 28 | 3 | 7 | 18 | 18:47 | -29 |
A csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Sebastian Real B | 24 | 10 | 8 | 0 | 2 | 22:6 | +16 |
2 | Amorebieta | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:11 | +6 |
3 | Bilbao B | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 17:6 | +11 |
4 | Real Union | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 20:10 | +10 |
5 | Laredo | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 11:8 | +3 |
6 | Arenas de Getxo | 17 | 10 | 4 | 5 | 1 | 11:6 | +5 |
7 | Barakaldo | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 14:14 | 0 |
8 | Santander | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:8 | +6 |
9 | Alavés II | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 11:9 | +2 |
10 | Portugalete | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 8:7 | +1 |
11 | Leioa | 9 | 10 | 1 | 6 | 3 | 10:12 | -2 |
B csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Calahorra CD | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 10:4 | +6 |
2 | Logrones SD | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 12:7 | +5 |
3 | Tudelano | 16 | 9 | 4 | 4 | 1 | 14:9 | +5 |
4 | Osasuna B | 16 | 9 | 4 | 4 | 1 | 13:8 | +5 |
5 | Tarazona | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 10:7 | +3 |
6 | Ebro | 16 | 9 | 4 | 4 | 1 | 9:6 | +3 |
7 | Mutilvera | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:8 | +2 |
8 | Izarra | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:11 | -2 |
9 | Ejea | 11 | 9 | 2 | 5 | 2 | 5:6 | -1 |
10 | Haro | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:14 | -5 |
Placement Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Union | 25 | 13 | 8 | 1 | 4 | 24:11 | +13 |
2 | Laredo | 23 | 13 | 6 | 5 | 2 | 14:9 | +5 |
3 | Osasuna B | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:13 | +6 |
4 | Ebro | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 15:13 | +2 |
5 | Arenas de Getxo | 21 | 13 | 5 | 6 | 2 | 13:9 | +4 |
6 | Tarazona | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 15:14 | +1 |
7 | Santander | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 18:13 | +5 |
Promotion Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Sebastian Real B | 30 | 13 | 10 | 0 | 3 | 28:9 | +19 |
2 | Bilbao B | 29 | 13 | 9 | 2 | 2 | 24:8 | +16 |
3 | Amorebieta | 29 | 13 | 9 | 2 | 2 | 23:12 | +11 |
4 | Logrones SD | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 14:8 | +6 |
5 | Calahorra CD | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 13:7 | +6 |
6 | Tudelano | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 17:17 | 0 |
Relegation Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Izarra | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 21:15 | +6 |
2 | Mutilvera | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 16:9 | +7 |
3 | Ejea | 20 | 13 | 5 | 5 | 3 | 12:11 | +1 |
4 | Barakaldo | 19 | 14 | 5 | 4 | 5 | 19:20 | -1 |
5 | Haro | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 15:15 | 0 |
6 | Alavés II | 16 | 14 | 4 | 4 | 6 | 13:13 | 0 |
7 | Leioa | 15 | 14 | 3 | 6 | 5 | 13:15 | -2 |
8 | Portugalete | 15 | 14 | 3 | 6 | 5 | 10:10 | 0 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Sebastian Real B | 30 | 13 | 10 | 0 | 0 | 28:0 | +28 |
2 | Bilbao B | 29 | 13 | 9 | 2 | 0 | 24:0 | +24 |
3 | Amorebieta | 29 | 13 | 9 | 2 | 0 | 23:0 | +23 |
4 | Real Union | 25 | 13 | 8 | 1 | 0 | 24:0 | +24 |
5 | Izarra | 23 | 13 | 7 | 2 | 0 | 21:0 | +21 |
6 | Laredo | 23 | 13 | 6 | 5 | 0 | 14:0 | +14 |
7 | Osasuna B | 22 | 13 | 6 | 4 | 0 | 19:0 | +19 |
8 | Mutilvera | 22 | 13 | 6 | 4 | 0 | 16:0 | +16 |
9 | Ebro | 22 | 13 | 6 | 4 | 0 | 15:0 | +15 |
10 | Logrones SD | 22 | 12 | 6 | 4 | 0 | 14:0 | +14 |
11 | Calahorra CD | 22 | 12 | 6 | 4 | 0 | 13:0 | +13 |
12 | Arenas de Getxo | 21 | 13 | 5 | 6 | 0 | 13:0 | +13 |
13 | Tarazona | 20 | 13 | 6 | 2 | 0 | 15:0 | +15 |
14 | Ejea | 20 | 13 | 5 | 5 | 0 | 12:0 | +12 |
15 | Barakaldo | 19 | 14 | 5 | 4 | 0 | 19:0 | +19 |
16 | Santander | 18 | 13 | 5 | 3 | 0 | 18:0 | +18 |
17 | Haro | 17 | 13 | 5 | 2 | 0 | 15:0 | +15 |
18 | Tudelano | 16 | 12 | 4 | 4 | 0 | 17:0 | +17 |
19 | Alavés II | 16 | 14 | 4 | 4 | 0 | 13:0 | +13 |
20 | Leioa | 15 | 14 | 3 | 6 | 0 | 13:0 | +13 |
21 | Portugalete | 15 | 14 | 3 | 6 | 0 | 10:0 | +10 |
A csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santander | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 16:9 | +7 |
2 | Bilbao B | 19 | 10 | 5 | 4 | 1 | 17:13 | +4 |
3 | San Sebastian Real B | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 13:10 | +3 |
4 | Amorebieta | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 9:8 | +1 |
5 | Real Union | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 6:8 | -2 |
6 | Portugalete | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 8:12 | -4 |
7 | Arenas de Getxo | 9 | 10 | 1 | 6 | 3 | 4:9 | -5 |
8 | Alavés II | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 | 11:22 | -11 |
9 | Laredo | 6 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6:19 | -13 |
10 | Barakaldo | 1 | 10 | 0 | 1 | 9 | 5:25 | -20 |
11 | Leioa | 1 | 10 | 0 | 1 | 9 | 2:20 | -18 |
B csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tudelano | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 15:5 | +10 |
2 | Calahorra CD | 16 | 9 | 4 | 4 | 1 | 7:2 | +5 |
3 | Logrones SD | 12 | 9 | 2 | 6 | 1 | 8:7 | +1 |
4 | Ebro | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 6:11 | -5 |
5 | Mutilvera | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:10 | +3 |
6 | Osasuna B | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8:14 | -6 |
7 | Tarazona | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 6:15 | -9 |
8 | Ejea | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7:13 | -6 |
9 | Haro | 5 | 9 | 0 | 5 | 4 | 5:10 | -5 |
10 | Izarra | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 5:14 | -9 |
Placement Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santander | 24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 22:15 | +7 |
2 | Real Union | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 10:10 | 0 |
3 | Arenas de Getxo | 18 | 13 | 4 | 6 | 3 | 10:10 | 0 |
4 | Ebro | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 9:15 | -6 |
5 | Osasuna B | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 14:19 | -5 |
6 | Tarazona | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 7:19 | -12 |
7 | Laredo | 6 | 13 | 2 | 0 | 11 | 9:27 | -18 |
Promotion Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Sebastian Real B | 23 | 13 | 6 | 5 | 2 | 18:13 | +5 |
2 | Bilbao B | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 22:17 | +5 |
3 | Amorebieta | 20 | 13 | 5 | 5 | 3 | 11:9 | +2 |
4 | Calahorra CD | 20 | 12 | 5 | 5 | 2 | 9:4 | +5 |
5 | Tudelano | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 18:14 | +4 |
6 | Logrones SD | 12 | 12 | 2 | 6 | 4 | 9:15 | -6 |
Relegation Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mutilvera | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 16:12 | +4 |
2 | Ejea | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 12:15 | -3 |
3 | Portugalete | 13 | 14 | 4 | 1 | 9 | 12:18 | -6 |
4 | Izarra | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 8:16 | -8 |
5 | Haro | 8 | 13 | 0 | 8 | 5 | 10:16 | -6 |
6 | Alavés II | 6 | 14 | 1 | 3 | 10 | 13:29 | -16 |
7 | Barakaldo | 3 | 14 | 0 | 3 | 11 | 7:31 | -24 |
8 | Leioa | 1 | 14 | 0 | 1 | 13 | 5:32 | -27 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santander | 24 | 13 | 7 | 3 | 0 | 35:15 | +20 |
2 | San Sebastian Real B | 23 | 13 | 6 | 5 | 0 | 27:13 | +14 |
3 | Bilbao B | 22 | 13 | 6 | 4 | 0 | 30:17 | +13 |
4 | Amorebieta | 20 | 13 | 5 | 5 | 0 | 23:9 | +14 |
5 | Real Union | 20 | 13 | 6 | 2 | 0 | 21:10 | +11 |
6 | Calahorra CD | 20 | 12 | 5 | 5 | 0 | 16:4 | +12 |
7 | Tudelano | 18 | 12 | 5 | 3 | 0 | 35:14 | +21 |
8 | Arenas de Getxo | 18 | 13 | 4 | 6 | 0 | 19:10 | +9 |
9 | Mutilvera | 17 | 13 | 4 | 5 | 0 | 25:12 | +13 |
10 | Ejea | 17 | 13 | 5 | 2 | 0 | 23:15 | +8 |
11 | Ebro | 17 | 13 | 4 | 5 | 0 | 22:15 | +7 |
12 | Osasuna B | 15 | 13 | 4 | 3 | 0 | 27:19 | +8 |
13 | Portugalete | 13 | 14 | 4 | 1 | 0 | 22:18 | +4 |
14 | Logrones SD | 12 | 12 | 2 | 6 | 0 | 17:15 | +2 |
15 | Izarra | 11 | 13 | 3 | 2 | 0 | 23:16 | +7 |
16 | Tarazona | 11 | 13 | 3 | 2 | 0 | 21:19 | +2 |
17 | Haro | 8 | 13 | 0 | 8 | 0 | 25:16 | +9 |
18 | Alavés II | 6 | 14 | 1 | 3 | 0 | 26:29 | -3 |
19 | Laredo | 6 | 13 | 2 | 0 | 0 | 18:27 | -9 |
20 | Barakaldo | 3 | 14 | 0 | 3 | 0 | 27:31 | -4 |
21 | Leioa | 1 | 14 | 0 | 1 | 0 | 20:32 | -12 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Bajnokok Ligája
- Európa Liga
- Konferencia Liga selejtező
- Kieső hely