Niké Liga tabella
Championship Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 69 | 32 | 21 | 6 | 5 | 65:32 | +33 |
2 | Dunajská Streda | 67 | 32 | 20 | 7 | 5 | 54:29 | +25 |
3 | Trnava | 52 | 32 | 15 | 7 | 10 | 55:38 | +17 |
4 | FK Zeleziarne Podbrezova | 47 | 32 | 13 | 8 | 11 | 44:44 | 0 |
5 | Banská Bystrica | 44 | 32 | 13 | 5 | 14 | 50:56 | -6 |
6 | Žilina | 39 | 32 | 11 | 6 | 15 | 49:53 | -4 |
Regular Season
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dunajská Streda | 48 | 22 | 14 | 6 | 2 | 39:17 | +22 |
2 | Slovan Bratislava | 47 | 22 | 14 | 5 | 3 | 47:23 | +24 |
3 | Trnava | 40 | 22 | 12 | 4 | 6 | 39:26 | +13 |
4 | FK Zeleziarne Podbrezova | 35 | 22 | 9 | 8 | 5 | 32:24 | +8 |
5 | Žilina | 31 | 22 | 9 | 4 | 9 | 34:33 | +1 |
6 | Banská Bystrica | 31 | 22 | 9 | 4 | 9 | 34:37 | -3 |
7 | Ružomberok | 30 | 22 | 7 | 9 | 6 | 24:22 | +2 |
8 | Zlaté Moravce | 23 | 22 | 4 | 11 | 7 | 28:35 | -7 |
9 | Michalovce | 23 | 22 | 6 | 5 | 11 | 22:34 | -12 |
10 | Trencín | 22 | 22 | 5 | 7 | 10 | 20:33 | -13 |
11 | Skalica MFK | 19 | 22 | 4 | 7 | 11 | 19:31 | -12 |
12 | Liptovský Mikuláš | 9 | 22 | 1 | 6 | 15 | 17:40 | -23 |
Relegation Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ružomberok | 47 | 32 | 12 | 11 | 9 | 43:31 | +12 |
2 | Skalica MFK | 40 | 32 | 10 | 10 | 12 | 38:38 | 0 |
3 | Michalovce | 36 | 32 | 9 | 9 | 14 | 39:50 | -11 |
4 | Trencín | 36 | 32 | 9 | 9 | 14 | 35:52 | -17 |
5 | Zlaté Moravce | 31 | 32 | 6 | 13 | 13 | 35:49 | -14 |
6 | Liptovský Mikuláš | 18 | 32 | 3 | 9 | 20 | 24:59 | -35 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 69 | 32 | 21 | 6 | 5 | 65:32 | +33 |
2 | Dunajská Streda | 67 | 32 | 20 | 7 | 5 | 54:29 | +25 |
3 | Trnava | 52 | 32 | 15 | 7 | 10 | 55:38 | +17 |
4 | Ružomberok | 47 | 34 | 13 | 11 | 10 | 47:34 | +13 |
5 | FK Zeleziarne Podbrezova | 47 | 33 | 13 | 8 | 12 | 44:47 | -3 |
6 | Banská Bystrica | 44 | 33 | 13 | 5 | 15 | 51:59 | -8 |
7 | Skalica MFK | 40 | 32 | 10 | 10 | 12 | 38:38 | 0 |
8 | Žilina | 39 | 34 | 13 | 6 | 15 | 55:55 | 0 |
9 | Michalovce | 36 | 32 | 9 | 9 | 14 | 39:50 | -11 |
10 | Trencín | 36 | 32 | 9 | 9 | 14 | 35:52 | -17 |
11 | Zlaté Moravce | 31 | 32 | 6 | 13 | 13 | 35:49 | -14 |
12 | Liptovský Mikuláš | 18 | 32 | 3 | 9 | 20 | 24:59 | -35 |
Championship Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dunajská Streda | 40 | 16 | 13 | 1 | 2 | 31:13 | +18 |
2 | Slovan Bratislava | 38 | 16 | 12 | 2 | 2 | 38:12 | +26 |
3 | Trnava | 29 | 16 | 8 | 5 | 3 | 30:17 | +13 |
4 | Žilina | 27 | 16 | 8 | 3 | 5 | 30:20 | +10 |
5 | FK Zeleziarne Podbrezova | 27 | 16 | 8 | 3 | 5 | 23:19 | +4 |
6 | Banská Bystrica | 23 | 16 | 7 | 2 | 7 | 26:22 | +4 |
Regular Season Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 29 | 11 | 9 | 2 | 0 | 31:9 | +22 |
2 | Dunajská Streda | 28 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | +14 |
3 | Žilina | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 21:9 | +12 |
4 | Trnava | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 19:12 | +7 |
5 | FK Zeleziarne Podbrezova | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 16:10 | +6 |
6 | Michalovce | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 13:13 | 0 |
7 | Banská Bystrica | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 17:15 | +2 |
8 | Trencín | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 14:13 | +1 |
9 | Ružomberok | 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 12:12 | 0 |
10 | Zlaté Moravce | 13 | 11 | 2 | 7 | 2 | 18:17 | +1 |
11 | Skalica MFK | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 11:13 | -2 |
12 | Liptovský Mikuláš | 4 | 11 | 0 | 4 | 7 | 9:21 | -12 |
Relegation Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ružomberok | 26 | 16 | 7 | 5 | 4 | 24:15 | +9 |
2 | Skalica MFK | 23 | 16 | 6 | 5 | 5 | 21:17 | +4 |
3 | Michalovce | 23 | 16 | 6 | 5 | 5 | 17:18 | -1 |
4 | Trencín | 21 | 16 | 5 | 6 | 5 | 22:25 | -3 |
5 | Zlaté Moravce | 17 | 16 | 3 | 8 | 5 | 22:25 | -3 |
6 | Liptovský Mikuláš | 8 | 16 | 1 | 5 | 10 | 13:31 | -18 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dunajská Streda | 40 | 16 | 13 | 1 | 0 | 31:0 | +31 |
2 | Slovan Bratislava | 38 | 16 | 12 | 2 | 0 | 38:0 | +38 |
3 | Trnava | 29 | 16 | 8 | 5 | 0 | 30:0 | +30 |
4 | Žilina | 27 | 17 | 9 | 3 | 0 | 33:0 | +33 |
5 | FK Zeleziarne Podbrezova | 27 | 17 | 8 | 3 | 0 | 23:0 | +23 |
6 | Ružomberok | 26 | 16 | 7 | 5 | 0 | 24:0 | +24 |
7 | Banská Bystrica | 23 | 17 | 7 | 2 | 0 | 27:0 | +27 |
8 | Skalica MFK | 23 | 16 | 6 | 5 | 0 | 21:0 | +21 |
9 | Michalovce | 23 | 16 | 6 | 5 | 0 | 17:0 | +17 |
10 | Trencín | 21 | 16 | 5 | 6 | 0 | 22:0 | +22 |
11 | Zlaté Moravce | 17 | 16 | 3 | 8 | 0 | 22:0 | +22 |
12 | Liptovský Mikuláš | 8 | 16 | 1 | 5 | 0 | 13:0 | +13 |
Championship Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 31 | 16 | 9 | 4 | 3 | 27:20 | +7 |
2 | Dunajská Streda | 27 | 16 | 7 | 6 | 3 | 23:16 | +7 |
3 | Trnava | 23 | 16 | 7 | 2 | 7 | 25:21 | +4 |
4 | Banská Bystrica | 21 | 16 | 6 | 3 | 7 | 24:34 | -10 |
5 | FK Zeleziarne Podbrezova | 20 | 16 | 5 | 5 | 6 | 21:25 | -4 |
6 | Žilina | 12 | 16 | 3 | 3 | 10 | 19:33 | -14 |
Regular Season Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dunajská Streda | 20 | 11 | 5 | 5 | 1 | 17:9 | +8 |
2 | Trnava | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:14 | +6 |
3 | Slovan Bratislava | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 16:14 | +2 |
4 | Ružomberok | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 12:10 | +2 |
5 | Banská Bystrica | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 17:22 | -5 |
6 | FK Zeleziarne Podbrezova | 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 16:14 | +2 |
7 | Zlaté Moravce | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 10:18 | -8 |
8 | Žilina | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 13:24 | -11 |
9 | Michalovce | 6 | 11 | 1 | 3 | 7 | 9:21 | -12 |
10 | Skalica MFK | 6 | 11 | 1 | 3 | 7 | 8:18 | -10 |
11 | Trencín | 6 | 11 | 1 | 3 | 7 | 6:20 | -14 |
12 | Liptovský Mikuláš | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 8:19 | -11 |
Relegation Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ružomberok | 21 | 16 | 5 | 6 | 5 | 19:16 | +3 |
2 | Skalica MFK | 17 | 16 | 4 | 5 | 7 | 17:21 | -4 |
3 | Trencín | 15 | 16 | 4 | 3 | 9 | 13:27 | -14 |
4 | Zlaté Moravce | 14 | 16 | 3 | 5 | 8 | 13:24 | -11 |
5 | Michalovce | 13 | 16 | 3 | 4 | 9 | 22:32 | -10 |
6 | Liptovský Mikuláš | 10 | 16 | 2 | 4 | 10 | 11:28 | -17 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 31 | 16 | 9 | 4 | 0 | 39:20 | +19 |
2 | Dunajská Streda | 27 | 16 | 7 | 6 | 0 | 36:16 | +20 |
3 | Trnava | 23 | 16 | 7 | 2 | 0 | 42:21 | +21 |
4 | Banská Bystrica | 21 | 16 | 6 | 3 | 0 | 49:34 | +15 |
5 | Ružomberok | 21 | 18 | 6 | 6 | 0 | 38:19 | +19 |
6 | FK Zeleziarne Podbrezova | 20 | 16 | 5 | 5 | 0 | 43:25 | +18 |
7 | Skalica MFK | 17 | 16 | 4 | 5 | 0 | 34:21 | +13 |
8 | Trencín | 15 | 16 | 4 | 3 | 0 | 38:27 | +11 |
9 | Zlaté Moravce | 14 | 16 | 3 | 5 | 0 | 38:24 | +14 |
10 | Michalovce | 13 | 16 | 3 | 4 | 0 | 40:32 | +8 |
11 | Žilina | 12 | 17 | 4 | 3 | 0 | 43:34 | +9 |
12 | Liptovský Mikuláš | 10 | 16 | 2 | 4 | 0 | 42:28 | +14 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Bajnokok Ligája
- Európa Liga
- Konferencia Liga selejtező
- Kieső hely