World Championship tabella
1/8 Group A
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szlovákia | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 27:9 | +18 |
2 | Csehország | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 22:7 | +15 |
3 | Finnország | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 18:10 | +8 |
4 | Németország | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 11:11 | 0 |
5 | Ausztria | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 9:27 | -18 |
6 | Ukraine | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 8:31 | -23 |
1/8 Group B
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kanada | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 18:6 | +12 |
2 | Svédország | 8 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 20:9 | +11 |
3 | Russia | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 16:14 | +2 |
4 | Svájc | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 14:16 | -2 |
5 | Lettország | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 10:16 | -6 |
6 | Dánia | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8:25 | -17 |
A csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szlovákia | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 22:5 | +17 |
2 | Németország | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9:8 | +1 |
3 | Ukraine | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9:13 | -4 |
4 | Japan | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6:20 | -14 |
B csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Russia | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 14:5 | +9 |
2 | Svájc | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9:7 | +2 |
3 | Dánia | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8:14 | -6 |
4 | USA | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4:9 | -5 |
C csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kanada | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12:2 | +10 |
2 | Svédország | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
3 | Lettország | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6:9 | -3 |
4 | Belarus | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 |
D csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Csehország | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 15:4 | +11 |
2 | Finnország | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 18:3 | +15 |
3 | Ausztria | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8:15 | -7 |
4 | Slovenia | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4:23 | -19 |
Relegation Group
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | USA | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 19:5 | +14 |
2 | Belarus | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9:8 | +1 |
3 | Slovenia | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8:14 | -6 |
4 | Japan | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5:14 | -9 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szlovákia | 6 | 9 | 7 | 0 | 0 | 1 | 45:17 | +28 |
2 | Csehország | 6 | 9 | 6 | 0 | 0 | 2 | 36:21 | +15 |
3 | Kanada | 6 | 9 | 6 | 1 | 1 | 0 | 34:15 | +19 |
4 | Russia | 6 | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 19:19 | 0 |
5 | Finnország | 4 | 7 | 3 | 0 | 0 | 3 | 35:16 | +19 |
6 | Svájc | 4 | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 16:19 | -3 |
7 | Németország | 4 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 19:18 | +1 |
8 | Svédország | 4 | 9 | 7 | 0 | 1 | 1 | 34:18 | +16 |
9 | Lettország | 2 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 14:16 | -2 |
10 | Ukraine | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 13:32 | -19 |
11 | Dánia | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 4 | 13:27 | -14 |
12 | Ausztria | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 15:29 | -14 |
13 | USA | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 23:14 | +9 |
14 | Belarus | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 10:17 | -7 |
15 | Japan | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 11:34 | -23 |
16 | Slovenia | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 12:37 | -25 |
1/8 Group A Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Csehország | 7 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 20:6 | +14 |
2 | Szlovákia | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 19:5 | +14 |
3 | Finnország | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 18:10 | +8 |
4 | Németország | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
5 | Ukraine | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
6 | Ausztria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1/8 Group B Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kanada | 7 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 15:5 | +10 |
2 | Svédország | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:7 | +9 |
3 | Russia | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 14:9 | +5 |
4 | Svájc | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
5 | Lettország | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
6 | Dánia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
A csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szlovákia | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 22:5 | +17 |
2 | Németország | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
3 | Ukraine | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
4 | Japan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
B csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Russia | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 14:5 | +9 |
2 | Svájc | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
3 | USA | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
4 | Dánia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
C csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kanada | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Svédország | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
3 | Lettország | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
4 | Belarus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
D csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Finnország | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 18:3 | +15 |
2 | Csehország | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13:3 | +10 |
3 | Ausztria | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
4 | Slovenia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Relegation Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | USA | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 19:5 | +14 |
2 | Belarus | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
3 | Slovenia | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
4 | Japan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szlovákia | 6 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 32:0 | +32 |
2 | Russia | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 17:0 | +17 |
3 | Csehország | 4 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 34:0 | +34 |
4 | Finnország | 4 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 30:0 | +30 |
5 | Svédország | 4 | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 30:0 | +30 |
6 | Kanada | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 21:0 | +21 |
7 | Németország | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
8 | Svájc | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
9 | Lettország | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
10 | Ukraine | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
11 | Ausztria | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
12 | USA | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 21:0 | +21 |
13 | Belarus | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
14 | Slovenia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
15 | Dánia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16 | Japan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1/8 Group A Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szlovákia | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8:4 | +4 |
2 | Ausztria | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 9:27 | -18 |
3 | Csehország | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Németország | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3:9 | -6 |
5 | Ukraine | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6:26 | -20 |
6 | Finnország | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1/8 Group B Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lettország | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6:14 | -8 |
2 | Svédország | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Kanada | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
4 | Dánia | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8:25 | -17 |
5 | Svájc | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4:12 | -8 |
6 | Russia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
A csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Japan | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6:20 | -14 |
2 | Ukraine | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4:12 | -8 |
3 | Németország | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
4 | Szlovákia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
B csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dánia | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8:14 | -6 |
2 | Svájc | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
3 | USA | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Russia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
C csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kanada | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Lettország | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | -7 |
3 | Belarus | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 |
4 | Svédország | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
D csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Csehország | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | Slovenia | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4:23 | -19 |
3 | Ausztria | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:13 | -11 |
4 | Finnország | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Relegation Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Japan | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5:14 | -9 |
2 | Slovenia | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5:11 | -6 |
3 | Belarus | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | USA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Csehország | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 22:1 | +21 |
2 | Kanada | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 21:7 | +14 |
3 | Dánia | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13:27 | -14 |
4 | Svájc | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10:15 | -5 |
5 | Svédország | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 21:2 | +19 |
6 | Szlovákia | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 20:10 | +10 |
7 | Finnország | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15:6 | +9 |
8 | Russia | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13:8 | +5 |
9 | USA | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13:3 | +10 |
10 | Slovenia | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12:34 | -22 |
11 | Ukraine | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12:26 | -14 |
12 | Japan | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11:34 | -23 |
13 | Ausztria | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11:27 | -16 |
14 | Németország | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11:12 | -1 |
15 | Lettország | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8:14 | -6 |
16 | Belarus | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7:13 | -6 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- WO
- Megnyert hosszabbításban
- LO
- Vereségek hosszabbításban
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség