1.liga M tabella
Basic Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cimos Koper | 35 | 20 | 16 | 3 | 1 | 628:519 | +109 |
2 | Velenje Gorenje RK | 33 | 20 | 15 | 3 | 2 | 594:509 | +85 |
3 | Celje Pivovarna Lasko | 29 | 20 | 14 | 1 | 5 | 584:493 | +91 |
4 | Trimo Trebnje | 23 | 20 | 10 | 3 | 7 | 560:531 | +29 |
5 | Slovan | 21 | 20 | 9 | 3 | 8 | 512:522 | -10 |
6 | Prevent | 20 | 20 | 9 | 2 | 9 | 550:564 | -14 |
7 | Ribnica | 19 | 20 | 8 | 3 | 9 | 546:549 | -3 |
8 | Jeruzalem Omrož | 16 | 20 | 6 | 4 | 10 | 534:570 | -36 |
9 | Škofja Loka | 11 | 20 | 4 | 3 | 13 | 505:564 | -59 |
10 | Rudar Trbovlje | 10 | 20 | 5 | 0 | 15 | 526:625 | -99 |
11 | Adria Krka | 3 | 20 | 1 | 1 | 18 | 493:586 | -93 |
Final Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velenje Gorenje RK | 18 | 10 | 9 | 0 | 1 | 289:242 | +47 |
2 | Cimos Koper | 12 | 10 | 6 | 0 | 4 | 291:251 | +40 |
3 | Slovan | 10 | 10 | 5 | 0 | 5 | 268:269 | -1 |
4 | Trimo Trebnje | 10 | 10 | 5 | 0 | 5 | 263:274 | -11 |
5 | Prevent | 6 | 10 | 3 | 0 | 7 | 260:307 | -47 |
6 | Celje Pivovarna Lasko | 4 | 10 | 2 | 0 | 8 | 250:278 | -28 |
Relegation Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeruzalem Omrož | 14 | 8 | 7 | 0 | 1 | 253:221 | +32 |
2 | Škofja Loka | 11 | 8 | 5 | 1 | 2 | 288:224 | +64 |
3 | Ribnica | 10 | 8 | 5 | 0 | 3 | 249:237 | +12 |
4 | Rudar Trbovlje | 4 | 8 | 2 | 0 | 6 | 203:284 | -81 |
5 | Adria Krka | 1 | 8 | 0 | 1 | 7 | 211:238 | -27 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cimos Koper | 27 | 30 | 19 | 6 | 5 | 824:696 | +128 |
2 | Velenje Gorenje RK | 25 | 30 | 22 | 5 | 3 | 772:647 | +125 |
3 | Celje Pivovarna Lasko | 23 | 30 | 14 | 4 | 12 | 741:693 | +48 |
4 | Prevent | 20 | 30 | 12 | 5 | 13 | 729:779 | -50 |
5 | Trimo Trebnje | 18 | 30 | 14 | 5 | 11 | 739:719 | +20 |
6 | Slovan | 15 | 30 | 11 | 6 | 13 | 680:705 | -25 |
7 | Ribnica | 14 | 28 | 11 | 5 | 12 | 704:702 | +2 |
8 | Jeruzalem Omrož | 14 | 29 | 13 | 7 | 9 | 737:726 | +11 |
9 | Škofja Loka | 11 | 26 | 7 | 6 | 13 | 670:661 | +9 |
10 | Rudar Trbovlje | 8 | 29 | 8 | 2 | 19 | 709:877 | -168 |
11 | Adria Krka | 3 | 28 | 1 | 5 | 22 | 632:732 | -100 |
Basic Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cimos Koper | 17 | 10 | 8 | 1 | 1 | 328:266 | +62 |
2 | Celje Pivovarna Lasko | 16 | 10 | 8 | 0 | 2 | 319:256 | +63 |
3 | Velenje Gorenje RK | 15 | 10 | 7 | 1 | 2 | 305:267 | +38 |
4 | Trimo Trebnje | 15 | 10 | 6 | 3 | 1 | 286:253 | +33 |
5 | Slovan | 15 | 10 | 6 | 3 | 1 | 271:255 | +16 |
6 | Prevent | 14 | 10 | 7 | 0 | 3 | 275:264 | +11 |
7 | Ribnica | 13 | 10 | 6 | 1 | 3 | 277:264 | +13 |
8 | Jeruzalem Omrož | 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | 276:282 | -6 |
9 | Škofja Loka | 9 | 10 | 4 | 1 | 5 | 261:280 | -19 |
10 | Rudar Trbovlje | 8 | 10 | 4 | 0 | 6 | 251:273 | -22 |
11 | Adria Krka | 3 | 10 | 1 | 1 | 8 | 245:278 | -33 |
Final Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velenje Gorenje RK | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 150:115 | +35 |
2 | Cimos Koper | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 153:114 | +39 |
3 | Trimo Trebnje | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 141:127 | +14 |
4 | Slovan | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 138:123 | +15 |
5 | Prevent | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 142:147 | -5 |
6 | Celje Pivovarna Lasko | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 138:133 | +5 |
Relegation Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeruzalem Omrož | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 129:109 | +20 |
2 | Škofja Loka | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 143:116 | +27 |
3 | Ribnica | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 136:115 | +21 |
4 | Rudar Trbovlje | 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 91:149 | -58 |
5 | Adria Krka | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 104:112 | -8 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prevent | 14 | 15 | 10 | 1 | 0 | 388:0 | +388 |
2 | Trimo Trebnje | 14 | 15 | 10 | 4 | 0 | 374:0 | +374 |
3 | Cimos Koper | 13 | 15 | 10 | 3 | 0 | 413:0 | +413 |
4 | Velenje Gorenje RK | 12 | 15 | 12 | 1 | 0 | 426:0 | +426 |
5 | Celje Pivovarna Lasko | 12 | 15 | 9 | 2 | 0 | 393:0 | +393 |
6 | Slovan | 11 | 15 | 8 | 5 | 0 | 342:0 | +342 |
7 | Jeruzalem Omrož | 10 | 14 | 8 | 3 | 0 | 377:0 | +377 |
8 | Ribnica | 9 | 14 | 7 | 3 | 0 | 351:0 | +351 |
9 | Škofja Loka | 9 | 13 | 6 | 3 | 0 | 340:0 | +340 |
10 | Rudar Trbovlje | 6 | 15 | 6 | 1 | 0 | 358:0 | +358 |
11 | Adria Krka | 3 | 14 | 1 | 2 | 0 | 326:0 | +326 |
Basic Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cimos Koper | 18 | 10 | 8 | 2 | 0 | 300:253 | +47 |
2 | Velenje Gorenje RK | 18 | 10 | 8 | 2 | 0 | 289:242 | +47 |
3 | Celje Pivovarna Lasko | 13 | 10 | 6 | 1 | 3 | 265:237 | +28 |
4 | Trimo Trebnje | 8 | 10 | 4 | 0 | 6 | 274:278 | -4 |
5 | Prevent | 6 | 10 | 2 | 2 | 6 | 275:300 | -25 |
6 | Ribnica | 6 | 10 | 2 | 2 | 6 | 269:285 | -16 |
7 | Jeruzalem Omrož | 6 | 10 | 2 | 2 | 6 | 258:288 | -30 |
8 | Slovan | 6 | 10 | 3 | 0 | 7 | 241:267 | -26 |
9 | Rudar Trbovlje | 2 | 10 | 1 | 0 | 9 | 275:352 | -77 |
10 | Škofja Loka | 2 | 10 | 0 | 2 | 8 | 244:284 | -40 |
11 | Adria Krka | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 | 248:308 | -60 |
Final Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velenje Gorenje RK | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 139:127 | +12 |
2 | Cimos Koper | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 138:137 | +1 |
3 | Slovan | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 130:146 | -16 |
4 | Trimo Trebnje | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 122:147 | -25 |
5 | Prevent | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 118:160 | -42 |
6 | Celje Pivovarna Lasko | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 112:145 | -33 |
Relegation Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeruzalem Omrož | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 124:112 | +12 |
2 | Škofja Loka | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 145:108 | +37 |
3 | Ribnica | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 113:122 | -9 |
4 | Rudar Trbovlje | 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 112:135 | -23 |
5 | Adria Krka | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 107:126 | -19 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cimos Koper | 14 | 15 | 9 | 3 | 0 | 742:365 | +377 |
2 | Velenje Gorenje RK | 13 | 15 | 10 | 4 | 0 | 699:294 | +405 |
3 | Celje Pivovarna Lasko | 11 | 15 | 5 | 2 | 0 | 682:359 | +323 |
4 | Prevent | 6 | 15 | 2 | 4 | 0 | 721:399 | +322 |
5 | Ribnica | 5 | 14 | 4 | 2 | 0 | 677:378 | +299 |
6 | Jeruzalem Omrož | 4 | 15 | 5 | 4 | 0 | 718:368 | +350 |
7 | Trimo Trebnje | 4 | 15 | 4 | 1 | 0 | 688:396 | +292 |
8 | Slovan | 4 | 15 | 3 | 1 | 0 | 658:385 | +273 |
9 | Rudar Trbovlje | 2 | 14 | 2 | 1 | 0 | 780:448 | +332 |
10 | Škofja Loka | 2 | 13 | 1 | 3 | 0 | 663:328 | +335 |
11 | Adria Krka | 0 | 14 | 0 | 3 | 0 | 670:368 | +302 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség