Champions League W tabella
Matches - A csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 185:151 | +34 |
2 | Slagelse DT | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 152:133 | +19 |
3 | Koprivnica | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 173:182 | -9 |
4 | Union Ribarroja | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 149:193 | -44 |
Matches - B csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 9 | 6 | 4 | 1 | 1 | 201:178 | +23 |
2 | 1.FC Nürnberg | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 179:178 | +1 |
3 | Ljubljana Krim | 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 175:180 | -5 |
4 | Sävehof IK | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 172:191 | -19 |
Matches - C csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niederösterreich | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 191:166 | +25 |
2 | Toljatti HC | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 177:168 | +9 |
3 | Larvik HK | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 166:179 | -13 |
4 | Skopje Kometal | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 148:169 | -21 |
Matches - D csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 197:152 | +45 |
2 | Viborg HK | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 202:184 | +18 |
3 | Buducnost Podgorica | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 153:189 | -36 |
4 | FTC Budapest | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 165:192 | -27 |
Main Round - Group 1
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toljatti HC | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 179:181 | -2 |
2 | Györi ETO | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 184:165 | +19 |
3 | Oltchim RM Valcea | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 188:168 | +20 |
4 | 1.FC Nürnberg | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 163:200 | -37 |
Main Round - Group 2
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niederösterreich | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 190:153 | +37 |
2 | Viborg HK | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 173:164 | +9 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 187:172 | +15 |
4 | Slagelse DT | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 119:180 | -61 |
QT2 - Group 1
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 105:74 | +31 |
2 | Michalovce | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 90:105 | -15 |
3 | Metz | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 82:79 | +3 |
4 | Stjarnan UMF | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 73:92 | -19 |
QT2 - Group 2
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sävehof IK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 82:74 | +8 |
2 | Aalborg DH | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 84:79 | +5 |
3 | Zaporozhye HC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 78:68 | +10 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 69:92 | -23 |
QT2 - Group 3
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 104:55 | +49 |
2 | Trondheim Byasen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 92:69 | +23 |
3 | Minsk Region BNTU | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 58:98 | -40 |
4 | Madeira Andebol SAD | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 70:102 | -32 |
QT2 - Group 4
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toljatti HC | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 102:64 | +38 |
2 | Lublin MKS | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 86:92 | -6 |
3 | Astroc Sagunto | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 94:87 | +7 |
4 | Milli Piyango SK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 78:117 | -39 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 6 | 15 | 12 | 1 | 2 | 489:375 | +114 |
1 | Toljatti HC | 6 | 17 | 11 | 0 | 6 | 518:477 | +41 |
1 | Sävehof IK | 4 | 9 | 3 | 1 | 5 | 254:265 | -11 |
1 | Niederösterreich | 12 | 16 | 13 | 0 | 3 | 498:435 | +63 |
1 | Györi ETO | 6 | 17 | 14 | 0 | 3 | 520:440 | +80 |
2 | Michalovce | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 90:105 | -15 |
2 | Trondheim Byasen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 92:69 | +23 |
2 | Aalborg DH | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 84:79 | +5 |
2 | Viborg HK | 6 | 12 | 6 | 1 | 5 | 375:348 | +27 |
2 | Lublin MKS | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 86:92 | -6 |
3 | Metz | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 82:79 | +3 |
3 | Koprivnica | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 173:182 | -9 |
3 | Astroc Sagunto | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 94:87 | +7 |
3 | Minsk Region BNTU | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 58:98 | -40 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 6 | 16 | 10 | 1 | 5 | 494:449 | +45 |
3 | Larvik HK | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 166:179 | -13 |
3 | Zaporozhye HC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 78:68 | +10 |
3 | Ljubljana Krim | 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 175:180 | -5 |
3 | Buducnost Podgorica | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 153:189 | -36 |
4 | Milli Piyango SK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 78:117 | -39 |
4 | Slagelse DT | 0 | 12 | 4 | 0 | 8 | 271:313 | -42 |
4 | Stjarnan UMF | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 73:92 | -19 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 69:92 | -23 |
4 | Union Ribarroja | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 149:193 | -44 |
4 | 1.FC Nürnberg | 1 | 12 | 3 | 2 | 7 | 342:378 | -36 |
4 | Madeira Andebol SAD | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 70:102 | -32 |
4 | FTC Budapest | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 165:192 | -27 |
4 | Skopje Kometal | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 148:169 | -21 |
Matches - A csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 90:70 | +20 |
2 | Slagelse DT | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 73:67 | +6 |
3 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 87:95 | -8 |
4 | Union Ribarroja | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 74:103 | -29 |
Matches - B csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 107:90 | +17 |
2 | 1.FC Nürnberg | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 85:77 | +8 |
3 | Ljubljana Krim | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 89:88 | +1 |
4 | Sävehof IK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 92:99 | -7 |
Matches - C csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niederösterreich | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 100:81 | +19 |
2 | Toljatti HC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 90:79 | +11 |
3 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 89:86 | +3 |
4 | Skopje Kometal | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 76:81 | -5 |
Matches - D csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 102:80 | +22 |
2 | Viborg HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 104:90 | +14 |
3 | Buducnost Podgorica | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 74:82 | -8 |
4 | FTC Budapest | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 88:97 | -9 |
Main Round - Group 1 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 106:80 | +26 |
2 | Györi ETO | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 93:86 | +7 |
3 | Toljatti HC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 80:82 | -2 |
4 | 1.FC Nürnberg | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 84:103 | -19 |
Main Round - Group 2 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niederösterreich | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 94:76 | +18 |
2 | Zvenigorod Zvezda SC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 105:89 | +16 |
3 | Viborg HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 89:83 | +6 |
4 | Slagelse DT | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 53:80 | -27 |
QT2 - Group 1 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 72:54 | +18 |
2 | Michalovce | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 63:63 | 0 |
3 | Metz | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 22:23 | -1 |
4 | Stjarnan UMF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 20:33 | -13 |
QT2 - Group 2 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aalborg DH | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 58:47 | +11 |
2 | Sävehof IK | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 32:26 | +6 |
3 | Zaporozhye HC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 26:23 | +3 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 44:57 | -13 |
QT2 - Group 3 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 65:42 | +23 |
2 | Trondheim Byasen | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:15 | +18 |
3 | Madeira Andebol SAD | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 50:67 | -17 |
4 | Minsk Region BNTU | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 13:39 | -26 |
QT2 - Group 4 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toljatti HC | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 67:45 | +22 |
2 | Lublin MKS | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 65:58 | +7 |
3 | Astroc Sagunto | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 44:27 | +17 |
4 | Milli Piyango SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 19:35 | -16 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niederösterreich | 6 | 8 | 7 | 0 | 0 | 259:0 | +259 |
2 | Györi ETO | 4 | 9 | 7 | 0 | 0 | 276:0 | +276 |
3 | Oltchim RM Valcea | 4 | 8 | 8 | 0 | 0 | 273:0 | +273 |
4 | Toljatti HC | 4 | 9 | 7 | 0 | 0 | 268:0 | +268 |
5 | Zvenigorod Zvezda SC | 4 | 8 | 6 | 0 | 0 | 260:0 | +260 |
6 | Viborg HK | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 | 193:0 | +193 |
7 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 89:0 | +89 |
8 | Lublin MKS | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 65:0 | +65 |
9 | Aalborg DH | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 58:0 | +58 |
10 | Ljubljana Krim | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 89:0 | +89 |
11 | Buducnost Podgorica | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 74:0 | +74 |
12 | Sävehof IK | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 124:0 | +124 |
13 | FTC Budapest | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 88:0 | +88 |
14 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 87:0 | +87 |
15 | Skopje Kometal | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 76:0 | +76 |
16 | Michalovce | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 63:0 | +63 |
17 | Astroc Sagunto | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 44:0 | +44 |
18 | Trondheim Byasen | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:0 | +33 |
19 | Zaporozhye HC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 26:0 | +26 |
20 | 1.FC Nürnberg | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 169:0 | +169 |
21 | Slagelse DT | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 126:0 | +126 |
22 | Union Ribarroja | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 74:0 | +74 |
23 | Madeira Andebol SAD | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 50:0 | +50 |
24 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 44:0 | +44 |
25 | Metz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 22:0 | +22 |
26 | Stjarnan UMF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 20:0 | +20 |
27 | Milli Piyango SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 19:0 | +19 |
28 | Minsk Region BNTU | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
Matches - A csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 95:81 | +14 |
2 | Slagelse DT | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 79:66 | +13 |
3 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:87 | -1 |
4 | Union Ribarroja | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 75:90 | -15 |
Matches - B csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 94:88 | +6 |
2 | 1.FC Nürnberg | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 94:101 | -7 |
3 | Ljubljana Krim | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:92 | -6 |
4 | Sävehof IK | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 80:92 | -12 |
Matches - C csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niederösterreich | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 91:85 | +6 |
2 | Toljatti HC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 87:89 | -2 |
3 | Larvik HK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 77:93 | -16 |
4 | Skopje Kometal | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 72:88 | -16 |
Matches - D csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 95:72 | +23 |
2 | Viborg HK | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 98:94 | +4 |
3 | Buducnost Podgorica | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 79:107 | -28 |
4 | FTC Budapest | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 77:95 | -18 |
Main Round - Group 1 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toljatti HC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 99:99 | 0 |
2 | Györi ETO | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 91:79 | +12 |
3 | Oltchim RM Valcea | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 82:88 | -6 |
4 | 1.FC Nürnberg | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 79:97 | -18 |
Main Round - Group 2 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niederösterreich | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 96:77 | +19 |
2 | Viborg HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 84:81 | +3 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 82:83 | -1 |
4 | Slagelse DT | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 66:100 | -34 |
QT2 - Group 1 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metz | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 60:56 | +4 |
2 | Stjarnan UMF | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 53:59 | -6 |
3 | Györi ETO | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:20 | +13 |
4 | Michalovce | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 27:42 | -15 |
QT2 - Group 2 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zaporozhye HC | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 52:45 | +7 |
2 | Sävehof IK | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 50:48 | +2 |
3 | Aalborg DH | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:32 | -6 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 25:35 | -10 |
QT2 - Group 3 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trondheim Byasen | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 59:54 | +5 |
2 | Minsk Region BNTU | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 45:59 | -14 |
3 | Oltchim RM Valcea | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 39:13 | +26 |
4 | Madeira Andebol SAD | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 20:35 | -15 |
QT2 - Group 4 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toljatti HC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 35:19 | +16 |
2 | Milli Piyango SK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 59:82 | -23 |
3 | Astroc Sagunto | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 50:60 | -10 |
4 | Lublin MKS | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 21:34 | -13 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niederösterreich | 6 | 8 | 6 | 0 | 0 | 456:218 | +238 |
2 | Toljatti HC | 2 | 8 | 4 | 0 | 0 | 484:243 | +241 |
3 | Györi ETO | 2 | 8 | 7 | 0 | 0 | 481:203 | +278 |
4 | Zvenigorod Zvezda SC | 2 | 8 | 4 | 1 | 0 | 462:221 | +241 |
5 | Oltchim RM Valcea | 2 | 7 | 4 | 1 | 0 | 418:173 | +245 |
6 | Viborg HK | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 355:175 | +180 |
7 | Sävehof IK | 2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 255:140 | +115 |
8 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 181:87 | +94 |
9 | Ljubljana Krim | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 174:92 | +82 |
10 | Stjarnan UMF | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 86:59 | +27 |
11 | Minsk Region BNTU | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 84:59 | +25 |
12 | Metz | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 83:56 | +27 |
13 | Zaporozhye HC | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 75:45 | +30 |
14 | Trondheim Byasen | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 74:54 | +20 |
15 | 1.FC Nürnberg | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 353:198 | +155 |
16 | Slagelse DT | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 292:166 | +126 |
17 | Union Ribarroja | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 178:90 | +88 |
18 | FTC Budapest | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 174:95 | +79 |
19 | Larvik HK | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 163:93 | +70 |
20 | Buducnost Podgorica | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 161:107 | +54 |
21 | Skopje Kometal | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 153:88 | +65 |
22 | Milli Piyango SK | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 94:82 | +12 |
23 | Michalovce | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 90:42 | +48 |
24 | Madeira Andebol SAD | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 87:35 | +52 |
25 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 82:35 | +47 |
26 | Lublin MKS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 79:34 | +45 |
27 | Astroc Sagunto | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 77:60 | +17 |
28 | Aalborg DH | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 73:32 | +41 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség