Champions League W tabella
A csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viborg HK | 9 | 6 | 4 | 1 | 1 | 171:143 | +28 |
2 | Leipzig | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 154:158 | -4 |
3 | Trondheim Byasen | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 153:157 | -4 |
4 | Koprivnica | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 172:192 | -20 |
B csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ljubljana Krim | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 201:168 | +33 |
2 | Niederösterreich | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 168:168 | 0 |
3 | Metz | 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 163:174 | -11 |
4 | Aalborg DH | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 156:178 | -22 |
C csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 153:149 | +4 |
2 | Oltchim RM Valcea | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 159:152 | +7 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 161:169 | -8 |
4 | Itxako Estella SD | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 148:151 | -3 |
D csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 147:137 | +10 |
2 | Volgograd Dinamo | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 147:130 | +17 |
3 | Buducnost Podgorica | 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 138:155 | -17 |
4 | FCK Handbold | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 140:150 | -10 |
Main Round - Group 1
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 170:149 | +21 |
2 | Györi ETO | 9 | 6 | 4 | 1 | 1 | 157:139 | +18 |
3 | Ljubljana Krim | 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 163:166 | -3 |
4 | Leipzig | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 134:170 | -36 |
Main Round - Group 2
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 9 | 6 | 4 | 1 | 1 | 178:168 | +10 |
2 | Viborg HK | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 190:171 | +19 |
3 | Niederösterreich | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 163:182 | -19 |
4 | Volgograd Dinamo | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 166:176 | -10 |
Qualification Tour. 1 - Group A
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brühl Handball LC | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 58:49 | +9 |
2 | Sassari Citta' Dei Candelieri | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 58:58 | 0 |
3 | Vrnjacka Banja ORK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 50:59 | -9 |
Qualification Tour. 1 - Group B
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milli Piyango SK | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 58:53 | +5 |
2 | Amsterdam VOC | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 55:50 | +5 |
3 | Madeira Andebol SAD | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 53:63 | -10 |
Qualification Tour. 2 - Group 1
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trondheim Byasen | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 115:62 | +53 |
2 | Lublin MKS | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 92:75 | +17 |
3 | Rulmentul Brasov CS | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 90:108 | -18 |
4 | Sassari Citta' Dei Candelieri | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 79:131 | -52 |
Qualification Tour. 2 - Group 2
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 102:57 | +45 |
2 | Olimpija Ljubljana RK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 79:85 | -6 |
3 | Štart Bratislava | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 72:86 | -14 |
4 | Amsterdam VOC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 74:99 | -25 |
Qualification Tour. 2 - Group 3
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FCK Handbold | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 96:55 | +41 |
2 | FTC Budapest | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 81:76 | +5 |
3 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 70:79 | -9 |
4 | Brühl Handball LC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 61:98 | -37 |
Qualification Tour. 2 - Group 4
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aalborg DH | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 107:69 | +38 |
2 | Astroc Sagunto | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 91:77 | +14 |
3 | Ormi-Loux Patras AC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 66:102 | -36 |
4 | Milli Piyango SK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 74:90 | -16 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 18 | 14 | 10 | 0 | 4 | 365:339 | +26 |
2 | Oltchim RM Valcea | 17 | 16 | 9 | 2 | 5 | 437:424 | +13 |
3 | Györi ETO | 17 | 14 | 8 | 2 | 4 | 355:337 | +18 |
4 | Viborg HK | 17 | 16 | 11 | 1 | 4 | 473:413 | +60 |
5 | Ljubljana Krim | 15 | 12 | 7 | 1 | 4 | 364:334 | +30 |
6 | Zvenigorod Zvezda SC | 11 | 9 | 5 | 1 | 3 | 263:226 | +37 |
7 | Niederösterreich | 11 | 12 | 5 | 1 | 6 | 331:350 | -19 |
8 | FCK Handbold | 10 | 9 | 5 | 0 | 4 | 236:205 | +31 |
9 | Volgograd Dinamo | 10 | 12 | 4 | 2 | 6 | 313:306 | +7 |
10 | Trondheim Byasen | 10 | 9 | 5 | 0 | 4 | 268:219 | +49 |
11 | Aalborg DH | 8 | 9 | 4 | 0 | 5 | 263:247 | +16 |
12 | Leipzig | 7 | 12 | 3 | 1 | 8 | 288:328 | -40 |
13 | Metz | 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 163:174 | -11 |
14 | Buducnost Podgorica | 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 138:155 | -17 |
15 | Olimpija Ljubljana RK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 79:85 | -6 |
16 | Milli Piyango SK | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 132:143 | -11 |
17 | Brühl Handball LC | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 119:147 | -28 |
18 | Lublin MKS | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 92:75 | +17 |
19 | Koprivnica | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 172:192 | -20 |
20 | FTC Budapest | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 81:76 | +5 |
21 | Astroc Sagunto | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 91:77 | +14 |
22 | Itxako Estella SD | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 148:151 | -3 |
23 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 70:79 | -9 |
24 | Ormi-Loux Patras AC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 66:102 | -36 |
25 | Sassari Citta' Dei Candelieri | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 137:189 | -52 |
26 | Amsterdam VOC | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 129:149 | -20 |
27 | Štart Bratislava | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 72:86 | -14 |
28 | Rulmentul Brasov CS | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 90:108 | -18 |
29 | Vrnjacka Banja ORK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 50:59 | -9 |
30 | Madeira Andebol SAD | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 53:63 | -10 |
A csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viborg HK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 98:71 | +27 |
2 | Leipzig | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 80:74 | +6 |
3 | Koprivnica | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 91:87 | +4 |
4 | Trondheim Byasen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 78:71 | +7 |
B csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ljubljana Krim | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 100:78 | +22 |
2 | Niederösterreich | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 82:75 | +7 |
3 | Metz | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 81:81 | 0 |
4 | Aalborg DH | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 93:98 | -5 |
C csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 84:75 | +9 |
2 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 82:75 | +7 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 86:80 | +6 |
4 | Itxako Estella SD | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 69:70 | -1 |
D csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Volgograd Dinamo | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 83:64 | +19 |
2 | Larvik HK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 78:65 | +13 |
3 | FCK Handbold | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 69:67 | +2 |
4 | Buducnost Podgorica | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 73:73 | 0 |
Main Round - Group 1 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 90:71 | +19 |
2 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 83:65 | +18 |
3 | Ljubljana Krim | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 86:84 | +2 |
4 | Leipzig | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 68:77 | -9 |
Main Round - Group 2 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viborg HK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 103:80 | +23 |
2 | Oltchim RM Valcea | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 89:77 | +12 |
3 | Niederösterreich | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 89:88 | +1 |
4 | Volgograd Dinamo | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 88:83 | +5 |
Qualification Tour. 1 - Group A Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brühl Handball LC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 29:21 | +8 |
2 | Vrnjacka Banja ORK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 29:30 | -1 |
3 | Sassari Citta' Dei Candelieri | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 28:29 | -1 |
Qualification Tour. 1 - Group B Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milli Piyango SK | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 31:30 | +1 |
2 | Madeira Andebol SAD | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 23:32 | -9 |
3 | Amsterdam VOC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 23:27 | -4 |
Qualification Tour. 2 - Group 1 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lublin MKS | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 62:51 | +11 |
2 | Trondheim Byasen | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 45:20 | +25 |
3 | Rulmentul Brasov CS | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 47:71 | -24 |
4 | Sassari Citta' Dei Candelieri | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 37:43 | -6 |
Qualification Tour. 2 - Group 2 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 63:39 | +24 |
2 | Štart Bratislava | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 51:53 | -2 |
3 | Olimpija Ljubljana RK | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:31 | +2 |
4 | Amsterdam VOC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 18:39 | -21 |
Qualification Tour. 2 - Group 3 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FTC Budapest | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 47:55 | -8 |
2 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 46:52 | -6 |
3 | FCK Handbold | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 34:19 | +15 |
4 | Brühl Handball LC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 21:34 | -13 |
Qualification Tour. 2 - Group 4 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aalborg DH | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 71:45 | +26 |
2 | Ormi-Loux Patras AC | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 47:62 | -15 |
3 | Astroc Sagunto | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28:25 | +3 |
4 | Milli Piyango SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 24:36 | -12 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viborg HK | 12 | 8 | 8 | 0 | 0 | 256:0 | +256 |
2 | Oltchim RM Valcea | 12 | 8 | 7 | 0 | 0 | 227:0 | +227 |
3 | Larvik HK | 12 | 7 | 7 | 0 | 0 | 195:0 | +195 |
4 | Györi ETO | 12 | 7 | 6 | 1 | 0 | 190:0 | +190 |
5 | Ljubljana Krim | 9 | 6 | 4 | 1 | 0 | 186:0 | +186 |
6 | Niederösterreich | 9 | 6 | 4 | 1 | 0 | 171:0 | +171 |
7 | Volgograd Dinamo | 9 | 6 | 4 | 1 | 0 | 171:0 | +171 |
8 | Zvenigorod Zvezda SC | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 149:0 | +149 |
9 | Aalborg DH | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 164:0 | +164 |
10 | Trondheim Byasen | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 123:0 | +123 |
11 | FCK Handbold | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 103:0 | +103 |
12 | Leipzig | 5 | 6 | 2 | 1 | 0 | 148:0 | +148 |
13 | Koprivnica | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 91:0 | +91 |
14 | Metz | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 81:0 | +81 |
15 | Buducnost Podgorica | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 73:0 | +73 |
16 | Itxako Estella SD | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 69:0 | +69 |
17 | Lublin MKS | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 62:0 | +62 |
18 | Milli Piyango SK | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 55:0 | +55 |
19 | Štart Bratislava | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 51:0 | +51 |
20 | Brühl Handball LC | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 50:0 | +50 |
21 | FTC Budapest | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 47:0 | +47 |
22 | Ormi-Loux Patras AC | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 47:0 | +47 |
23 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 46:0 | +46 |
24 | Olimpija Ljubljana RK | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:0 | +33 |
25 | Astroc Sagunto | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28:0 | +28 |
26 | Sassari Citta' Dei Candelieri | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 65:0 | +65 |
27 | Rulmentul Brasov CS | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 47:0 | +47 |
28 | Amsterdam VOC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 41:0 | +41 |
29 | Vrnjacka Banja ORK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 29:0 | +29 |
30 | Madeira Andebol SAD | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 23:0 | +23 |
A csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viborg HK | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 73:72 | +1 |
2 | Leipzig | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 74:84 | -10 |
3 | Koprivnica | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 81:105 | -24 |
4 | Trondheim Byasen | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 75:86 | -11 |
B csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ljubljana Krim | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 101:90 | +11 |
2 | Niederösterreich | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:93 | -7 |
3 | Metz | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 82:93 | -11 |
4 | Aalborg DH | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 63:80 | -17 |
C csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 75:77 | -2 |
2 | Györi ETO | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 71:74 | -3 |
3 | Itxako Estella SD | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 79:81 | -2 |
4 | Zvenigorod Zvezda SC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 75:89 | -14 |
D csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 69:72 | -3 |
2 | Buducnost Podgorica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 65:82 | -17 |
3 | Volgograd Dinamo | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 64:66 | -2 |
4 | FCK Handbold | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 71:83 | -12 |
Main Round - Group 1 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 80:78 | +2 |
2 | Györi ETO | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 74:74 | 0 |
3 | Ljubljana Krim | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 77:82 | -5 |
4 | Leipzig | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 66:93 | -27 |
Main Round - Group 2 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 89:91 | -2 |
2 | Viborg HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 87:91 | -4 |
3 | Volgograd Dinamo | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 78:93 | -15 |
4 | Niederösterreich | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 74:94 | -20 |
Qualification Tour. 1 - Group A Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sassari Citta' Dei Candelieri | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 30:29 | +1 |
2 | Brühl Handball LC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 29:28 | +1 |
3 | Vrnjacka Banja ORK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 21:29 | -8 |
Qualification Tour. 1 - Group B Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amsterdam VOC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 32:23 | +9 |
2 | Milli Piyango SK | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 27:23 | +4 |
3 | Madeira Andebol SAD | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 30:31 | -1 |
Qualification Tour. 2 - Group 1 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trondheim Byasen | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 70:42 | +28 |
2 | Rulmentul Brasov CS | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 43:37 | +6 |
3 | Lublin MKS | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 30:24 | +6 |
4 | Sassari Citta' Dei Candelieri | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 42:88 | -46 |
Qualification Tour. 2 - Group 2 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana RK | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 46:54 | -8 |
2 | Zvenigorod Zvezda SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 39:18 | +21 |
3 | Amsterdam VOC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 56:60 | -4 |
4 | Štart Bratislava | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 21:33 | -12 |
Qualification Tour. 2 - Group 3 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FCK Handbold | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 62:36 | +26 |
2 | FTC Budapest | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 34:21 | +13 |
3 | Brühl Handball LC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 40:64 | -24 |
4 | Smart Kryvoy Roh | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 24:27 | -3 |
Qualification Tour. 2 - Group 4 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Astroc Sagunto | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 63:52 | +11 |
2 | Aalborg DH | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 36:24 | +12 |
3 | Milli Piyango SK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 50:54 | -4 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 19:40 | -21 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ljubljana Krim | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 340:172 | +168 |
2 | Larvik HK | 6 | 7 | 3 | 0 | 0 | 332:177 | +155 |
3 | Oltchim RM Valcea | 5 | 8 | 2 | 2 | 0 | 413:221 | +192 |
4 | Viborg HK | 5 | 8 | 3 | 1 | 0 | 410:220 | +190 |
5 | Györi ETO | 5 | 7 | 2 | 1 | 0 | 330:172 | +158 |
6 | Trondheim Byasen | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 236:128 | +108 |
7 | FCK Handbold | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 219:119 | +100 |
8 | Niederösterreich | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 323:187 | +136 |
9 | Leipzig | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 291:177 | +114 |
10 | Aalborg DH | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 242:104 | +138 |
11 | Zvenigorod Zvezda SC | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 233:107 | +126 |
12 | Amsterdam VOC | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 154:83 | +71 |
13 | Sassari Citta' Dei Candelieri | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 144:117 | +27 |
14 | Milli Piyango SK | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 143:77 | +66 |
15 | Buducnost Podgorica | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 138:82 | +56 |
16 | Brühl Handball LC | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 124:92 | +32 |
17 | Rulmentul Brasov CS | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 114:37 | +77 |
18 | FTC Budapest | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 89:21 | +68 |
19 | Astroc Sagunto | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 88:52 | +36 |
20 | Lublin MKS | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 81:24 | +57 |
21 | Olimpija Ljubljana RK | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 77:54 | +23 |
22 | Volgograd Dinamo | 1 | 6 | 0 | 1 | 0 | 289:159 | +130 |
23 | Metz | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 163:93 | +70 |
24 | Itxako Estella SD | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 149:81 | +68 |
25 | Koprivnica | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 168:105 | +63 |
26 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 81:40 | +41 |
27 | Smart Kryvoy Roh | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 76:27 | +49 |
28 | Štart Bratislava | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 74:33 | +41 |
29 | Madeira Andebol SAD | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 62:31 | +31 |
30 | Vrnjacka Banja ORK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 51:29 | +22 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség