Champions League W tabella
A csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 192:143 | +49 |
2 | Thüringer HC | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 159:165 | -6 |
3 | Niederösterreich | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 149:170 | -21 |
4 | Baia Mare HCM | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 140:162 | -22 |
B csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ikast/Bording EH | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 156:139 | +17 |
2 | Buducnost Podgorica | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 156:125 | +31 |
3 | FTC Budapest | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 162:161 | +1 |
4 | Lublin MKS | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 140:189 | -49 |
C csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ljubljana Krim | 9 | 6 | 4 | 1 | 1 | 167:138 | +29 |
2 | Sävehof IK | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 169:172 | -3 |
3 | Metz | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 149:144 | +5 |
4 | Leipzig | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 139:170 | -31 |
D csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar | 11 | 6 | 5 | 1 | 0 | 185:138 | +47 |
2 | Larvik HK | 9 | 6 | 4 | 1 | 1 | 170:133 | +37 |
3 | Koprivnica | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 128:178 | -50 |
4 | Bera-Pasajes S.Pedro | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 123:157 | -34 |
Main Round - Group 1
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar | 8 | 6 | 3 | 2 | 1 | 154:142 | +12 |
2 | Ikast/Bording EH | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 152:147 | +5 |
3 | Thüringer HC | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 157:156 | +1 |
4 | Sävehof IK | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 149:167 | -18 |
Main Round - Group 2
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 10 | 6 | 4 | 2 | 0 | 160:147 | +13 |
2 | Buducnost Podgorica | 9 | 6 | 3 | 3 | 0 | 150:126 | +24 |
3 | Larvik HK | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 134:147 | -13 |
4 | Ljubljana Krim | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 133:157 | -24 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 22 | 14 | 12 | 2 | 0 | 408:337 | +71 |
2 | Vardar | 19 | 16 | 11 | 4 | 1 | 461:372 | +89 |
2 | Bergen Tertnes | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 48:46 | +2 |
3 | Buducnost Podgorica | 17 | 14 | 7 | 4 | 3 | 347:298 | +49 |
4 | Ikast/Bording EH | 17 | 14 | 8 | 1 | 5 | 365:349 | +16 |
4 | Ceramiche Salerno ITC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 34:76 | -42 |
5 | Larvik HK | 12 | 12 | 5 | 2 | 5 | 304:280 | +24 |
5 | Erdi VSE | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 58:56 | +2 |
6 | Ljubljana Krim | 11 | 12 | 5 | 1 | 6 | 300:295 | +5 |
6 | Fleury | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 51:54 | -3 |
7 | Thüringer HC | 11 | 12 | 5 | 1 | 6 | 316:321 | -5 |
8 | Sävehof IK | 9 | 12 | 3 | 3 | 6 | 318:339 | -21 |
8 | Lokomotiva Zagreb | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 58:50 | +8 |
9 | Minsk Region BNTU | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 49:57 | -8 |
9 | Metz | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 149:144 | +5 |
10 | FTC Budapest | 6 | 8 | 5 | 0 | 3 | 219:208 | +11 |
10 | MizuWaAi Dalfsen | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 110:126 | -16 |
11 | Niederösterreich | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 149:170 | -21 |
11 | Muratpasa Belediyesi | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 55:68 | -13 |
12 | Rostov Don | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 62:44 | +18 |
12 | Baia Mare HCM | 4 | 8 | 4 | 0 | 4 | 202:210 | -8 |
13 | Trondheim Byasen | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 44:47 | -3 |
13 | Koprivnica | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 128:178 | -50 |
14 | Bera-Pasajes S.Pedro | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 123:157 | -34 |
14 | Tvis Holstebro | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 61:66 | -5 |
15 | Leipzig | 2 | 8 | 3 | 0 | 5 | 195:217 | -22 |
16 | Viborg HK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 58:38 | +20 |
17 | Zug LK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 49:69 | -20 |
29 | Lublin MKS | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 140:189 | -49 |
A csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 98:70 | +28 |
2 | Thüringer HC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 95:87 | +8 |
3 | Niederösterreich | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 79:71 | +8 |
4 | Baia Mare HCM | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 65:75 | -10 |
B csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ikast/Bording EH | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 90:68 | +22 |
2 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 82:55 | +27 |
3 | FTC Budapest | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 92:76 | +16 |
4 | Lublin MKS | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 70:81 | -11 |
C csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ljubljana Krim | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 95:69 | +26 |
2 | Sävehof IK | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 87:78 | +9 |
3 | Metz | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 73:63 | +10 |
4 | Leipzig | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 73:86 | -13 |
D csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 96:73 | +23 |
2 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 92:70 | +22 |
3 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 65:77 | -12 |
4 | Bera-Pasajes S.Pedro | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 64:69 | -5 |
Main Round - Group 1 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 79:66 | +13 |
2 | Ikast/Bording EH | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 76:68 | +8 |
3 | Thüringer HC | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 80:73 | +7 |
4 | Sävehof IK | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 82:88 | -6 |
Main Round - Group 2 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 81:76 | +5 |
2 | Buducnost Podgorica | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 75:60 | +15 |
3 | Ljubljana Krim | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 72:72 | 0 |
4 | Larvik HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 68:73 | -5 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ikast/Bording EH | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 166:0 | +166 |
2 | Vardar | 11 | 9 | 7 | 2 | 0 | 264:0 | +264 |
3 | Györi ETO | 11 | 7 | 6 | 1 | 0 | 208:0 | +208 |
4 | Buducnost Podgorica | 10 | 7 | 4 | 2 | 0 | 178:0 | +178 |
5 | Thüringer HC | 9 | 6 | 4 | 1 | 0 | 175:0 | +175 |
6 | Ljubljana Krim | 8 | 6 | 4 | 0 | 0 | 167:0 | +167 |
7 | Sävehof IK | 7 | 6 | 2 | 3 | 0 | 169:0 | +169 |
8 | Larvik HK | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 160:0 | +160 |
9 | FTC Budapest | 4 | 5 | 4 | 0 | 0 | 149:0 | +149 |
10 | Baia Mare HCM | 4 | 5 | 4 | 0 | 0 | 127:0 | +127 |
11 | Niederösterreich | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 79:0 | +79 |
12 | Metz | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 73:0 | +73 |
13 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 65:0 | +65 |
14 | Bera-Pasajes S.Pedro | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 64:0 | +64 |
15 | Leipzig | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 102:0 | +102 |
16 | Lublin MKS | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 70:0 | +70 |
17 | Rostov Don | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 62:0 | +62 |
18 | Muratpasa Belediyesi | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 55:0 | +55 |
19 | Trondheim Byasen | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 44:0 | +44 |
20 | Tvis Holstebro | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 38:0 | +38 |
21 | Lokomotiva Zagreb | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 35:0 | +35 |
22 | Erdi VSE | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 34:0 | +34 |
23 | Viborg HK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:0 | +33 |
24 | Bergen Tertnes | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28:0 | +28 |
25 | Fleury | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 25:0 | +25 |
26 | Ceramiche Salerno ITC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
27 | Minsk Region BNTU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
28 | MizuWaAi Dalfsen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
29 | Zug LK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
A csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 94:73 | +21 |
2 | Baia Mare HCM | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 75:87 | -12 |
3 | Niederösterreich | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 70:99 | -29 |
4 | Thüringer HC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 64:78 | -14 |
B csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ikast/Bording EH | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 66:71 | -5 |
2 | Buducnost Podgorica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 74:70 | +4 |
3 | FTC Budapest | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 70:85 | -15 |
4 | Lublin MKS | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 70:108 | -38 |
C csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ljubljana Krim | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 72:69 | +3 |
2 | Sävehof IK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 82:94 | -12 |
3 | Metz | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 76:81 | -5 |
4 | Leipzig | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 66:84 | -18 |
D csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 89:65 | +24 |
2 | Larvik HK | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 78:63 | +15 |
3 | Koprivnica | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 63:101 | -38 |
4 | Bera-Pasajes S.Pedro | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 59:88 | -29 |
Main Round - Group 1 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thüringer HC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 77:83 | -6 |
2 | Vardar | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 75:76 | -1 |
3 | Ikast/Bording EH | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 76:79 | -3 |
4 | Sävehof IK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 67:79 | -12 |
Main Round - Group 2 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 79:71 | +8 |
2 | Buducnost Podgorica | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 75:66 | +9 |
3 | Larvik HK | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 66:74 | -8 |
4 | Ljubljana Krim | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 61:85 | -24 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 11 | 7 | 6 | 1 | 0 | 372:165 | +207 |
2 | Vardar | 8 | 7 | 4 | 2 | 0 | 405:166 | +239 |
3 | Buducnost Podgorica | 7 | 7 | 3 | 2 | 0 | 313:156 | +157 |
4 | Larvik HK | 6 | 6 | 2 | 2 | 0 | 287:137 | +150 |
5 | Ikast/Bording EH | 5 | 8 | 2 | 1 | 0 | 335:213 | +122 |
6 | Ljubljana Krim | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 | 274:154 | +120 |
7 | Sävehof IK | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 315:173 | +142 |
8 | Thüringer HC | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 301:161 | +140 |
9 | Leipzig | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 203:107 | +96 |
10 | FTC Budapest | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 193:85 | +108 |
11 | Metz | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 139:81 | +58 |
12 | Baia Mare HCM | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 198:87 | +111 |
13 | Lublin MKS | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 151:108 | +43 |
14 | Niederösterreich | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 141:99 | +42 |
15 | Koprivnica | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 140:101 | +39 |
16 | Bera-Pasajes S.Pedro | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 128:88 | +40 |
17 | MizuWaAi Dalfsen | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 110:126 | -16 |
18 | Muratpasa Belediyesi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 68:0 | +68 |
19 | Fleury | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 59:21 | +38 |
20 | Tvis Holstebro | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 53:36 | +17 |
21 | Zug LK | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 49:69 | -20 |
22 | Minsk Region BNTU | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 49:57 | -8 |
23 | Erdi VSE | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 49:31 | +18 |
24 | Lokomotiva Zagreb | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 47:26 | +21 |
25 | Trondheim Byasen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47:0 | +47 |
26 | Bergen Tertnes | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 45:21 | +24 |
27 | Rostov Don | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44:0 | +44 |
28 | Viborg HK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 37:26 | +11 |
29 | Ceramiche Salerno ITC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 34:76 | -42 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség