HT Premijer Liga tabella
Basic Group
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | PS:PA | PA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Záhřeb KK | 35 | 20 | 14 | 1 | 0 | 5 | 1654:1453 | +201 |
2 | Zabok KK | 34 | 20 | 13 | 1 | 0 | 6 | 1489:1426 | +63 |
3 | GKK Šibenik | 34 | 20 | 13 | 1 | 0 | 6 | 1576:1515 | +61 |
4 | Kvarner Novi Rijeka | 33 | 20 | 13 | 0 | 1 | 6 | 1640:1511 | +129 |
5 | Alkar Sinj | 31 | 20 | 11 | 0 | 0 | 9 | 1496:1467 | +29 |
6 | Šibenka KK | 31 | 20 | 11 | 0 | 1 | 8 | 1432:1427 | +5 |
7 | Kastela | 28 | 20 | 8 | 0 | 1 | 11 | 1602:1668 | -66 |
8 | Split Croatia | 28 | 20 | 8 | 0 | 0 | 12 | 1463:1463 | 0 |
9 | Gorica | 27 | 20 | 7 | 0 | 0 | 13 | 1539:1581 | -42 |
10 | Vrijednosnice Osijek | 27 | 20 | 7 | 0 | 0 | 13 | 1412:1498 | -86 |
11 | Duro Dakovic | 22 | 20 | 2 | 0 | 0 | 18 | 708:1002 | -294 |
Final Group
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | PS:PA | PA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cedevita Záhřeb | 26 | 14 | 12 | 0 | 1 | 1 | 1260:954 | +306 |
2 | Cibona Záhřeb | 25 | 14 | 10 | 1 | 0 | 3 | 1143:988 | +155 |
3 | Zadar KK | 24 | 14 | 10 | 0 | 0 | 4 | 1087:960 | +127 |
4 | Záhřeb KK | 21 | 14 | 6 | 1 | 0 | 7 | 1107:1135 | -28 |
5 | GKK Šibenik | 21 | 14 | 7 | 0 | 0 | 7 | 1055:1086 | -31 |
6 | Kvarner Novi Rijeka | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 1072:1141 | -69 |
7 | Zabok KK | 16 | 14 | 2 | 0 | 1 | 11 | 963:1192 | -229 |
8 | Alkar Sinj | 16 | 14 | 2 | 0 | 0 | 12 | 908:1139 | -231 |
Relegation Group
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | PS:PA | PA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šibenka KK | 26 | 16 | 10 | 0 | 0 | 6 | 1297:1221 | +76 |
2 | Gorica | 24 | 16 | 8 | 0 | 0 | 8 | 1377:1381 | -4 |
3 | Kastela | 24 | 16 | 8 | 0 | 0 | 8 | 1307:1382 | -75 |
4 | Vrijednosnice Osijek | 23 | 16 | 6 | 1 | 0 | 9 | 1256:1284 | -28 |
5 | Split Croatia | 23 | 16 | 7 | 0 | 1 | 8 | 1240:1209 | +31 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | PS:PA | PA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Záhřeb KK | 56 | 36 | 22 | 0 | 0 | 14 | 2902:2775 | +127 |
2 | GKK Šibenik | 55 | 34 | 21 | 0 | 0 | 13 | 2631:2601 | +30 |
3 | Kvarner Novi Rijeka | 52 | 34 | 18 | 0 | 0 | 16 | 2712:2652 | +60 |
4 | Zabok KK | 50 | 34 | 16 | 0 | 0 | 18 | 2452:2618 | -166 |
5 | Alkar Sinj | 47 | 34 | 13 | 0 | 0 | 21 | 2404:2606 | -202 |
6 | Šibenka KK | 43 | 28 | 15 | 0 | 0 | 13 | 2107:2057 | +50 |
7 | Split Croatia | 41 | 28 | 13 | 0 | 0 | 15 | 2103:2053 | +50 |
8 | Kastela | 40 | 28 | 12 | 0 | 0 | 16 | 2236:2350 | -114 |
9 | Gorica | 39 | 28 | 11 | 0 | 0 | 17 | 2227:2284 | -57 |
10 | Vrijednosnice Osijek | 38 | 28 | 10 | 0 | 0 | 18 | 2035:2153 | -118 |
11 | Cedevita Záhřeb | 26 | 20 | 17 | 0 | 0 | 3 | 1782:1381 | +401 |
12 | Cibona Záhřeb | 25 | 20 | 14 | 0 | 0 | 6 | 1584:1468 | +116 |
13 | Zadar KK | 24 | 16 | 10 | 0 | 0 | 6 | 1232:1115 | +117 |
14 | Duro Dakovic | 22 | 20 | 2 | 0 | 0 | 18 | 708:1002 | -294 |
Basic Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | PS:PA | PA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kvarner Novi Rijeka | 19 | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 880:747 | +133 |
2 | Záhřeb KK | 19 | 10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 844:702 | +142 |
3 | Zabok KK | 19 | 10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 819:753 | +66 |
4 | GKK Šibenik | 18 | 10 | 7 | 1 | 0 | 2 | 848:790 | +58 |
5 | Šibenka KK | 18 | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 744:688 | +56 |
6 | Alkar Sinj | 17 | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 748:698 | +50 |
7 | Split Croatia | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 794:743 | +51 |
8 | Kastela | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 787:762 | +25 |
9 | Vrijednosnice Osijek | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 694:665 | +29 |
10 | Gorica | 14 | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 730:710 | +20 |
11 | Duro Dakovic | 12 | 10 | 2 | 0 | 0 | 8 | 358:507 | -149 |
Final Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | PS:PA | PA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cedevita Záhřeb | 13 | 7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 640:472 | +168 |
2 | Cibona Záhřeb | 13 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 613:495 | +118 |
3 | Zadar KK | 13 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 545:446 | +99 |
4 | Kvarner Novi Rijeka | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 578:553 | +25 |
5 | Záhřeb KK | 10 | 7 | 2 | 1 | 0 | 4 | 579:567 | +12 |
6 | GKK Šibenik | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 505:542 | -37 |
7 | Alkar Sinj | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 473:553 | -80 |
8 | Zabok KK | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 471:563 | -92 |
Relegation Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | PS:PA | PA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vrijednosnice Osijek | 14 | 8 | 5 | 1 | 0 | 2 | 666:612 | +54 |
2 | Šibenka KK | 14 | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 641:581 | +60 |
3 | Kastela | 13 | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 697:710 | -13 |
4 | Gorica | 12 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 682:657 | +25 |
5 | Split Croatia | 12 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 642:589 | +53 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | PS:PA | PA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kvarner Novi Rijeka | 30 | 17 | 13 | 0 | 0 | 0 | 1458:0 | +1458 |
2 | Záhřeb KK | 29 | 18 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1490:0 | +1490 |
3 | GKK Šibenik | 28 | 17 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1353:0 | +1353 |
4 | Zabok KK | 28 | 17 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1290:0 | +1290 |
5 | Alkar Sinj | 26 | 17 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1221:0 | +1221 |
6 | Šibenka KK | 24 | 14 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1072:0 | +1072 |
7 | Split Croatia | 23 | 14 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1125:0 | +1125 |
8 | Kastela | 22 | 14 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1119:0 | +1119 |
9 | Vrijednosnice Osijek | 22 | 14 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1018:0 | +1018 |
10 | Gorica | 20 | 14 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1071:0 | +1071 |
11 | Cedevita Záhřeb | 13 | 10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 908:0 | +908 |
12 | Cibona Záhřeb | 13 | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 838:0 | +838 |
13 | Zadar KK | 13 | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 616:0 | +616 |
14 | Duro Dakovic | 12 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 358:0 | +358 |
Basic Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | PS:PA | PA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Záhřeb KK | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 810:751 | +59 |
2 | GKK Šibenik | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 728:725 | +3 |
3 | Zabok KK | 15 | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 670:673 | -3 |
4 | Kvarner Novi Rijeka | 14 | 10 | 4 | 0 | 1 | 5 | 760:764 | -4 |
5 | Alkar Sinj | 14 | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 748:769 | -21 |
6 | Gorica | 13 | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 809:871 | -62 |
7 | Šibenka KK | 13 | 10 | 3 | 0 | 1 | 6 | 688:739 | -51 |
8 | Kastela | 12 | 10 | 2 | 0 | 1 | 7 | 815:906 | -91 |
9 | Split Croatia | 12 | 10 | 2 | 0 | 0 | 8 | 669:720 | -51 |
10 | Vrijednosnice Osijek | 11 | 10 | 1 | 0 | 0 | 9 | 718:833 | -115 |
11 | Duro Dakovic | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 350:495 | -145 |
Final Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | PS:PA | PA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cedevita Záhřeb | 13 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 620:482 | +138 |
2 | Cibona Záhřeb | 12 | 7 | 4 | 1 | 0 | 2 | 530:493 | +37 |
3 | GKK Šibenik | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 550:544 | +6 |
4 | Zadar KK | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 542:514 | +28 |
5 | Záhřeb KK | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 528:568 | -40 |
6 | Kvarner Novi Rijeka | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 6 | 494:588 | -94 |
7 | Zabok KK | 7 | 7 | 0 | 0 | 1 | 6 | 492:629 | -137 |
8 | Alkar Sinj | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 435:586 | -151 |
Relegation Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | PS:PA | PA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gorica | 12 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 695:724 | -29 |
2 | Šibenka KK | 12 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 656:640 | +16 |
3 | Kastela | 11 | 8 | 3 | 0 | 0 | 5 | 610:672 | -62 |
4 | Split Croatia | 11 | 8 | 3 | 0 | 1 | 4 | 598:620 | -22 |
5 | Vrijednosnice Osijek | 9 | 8 | 1 | 0 | 0 | 7 | 590:672 | -82 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | WO | LO | V | PS:PA | PA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Záhřeb KK | 27 | 18 | 10 | 0 | 0 | 0 | 2777:1410 | +1367 |
2 | GKK Šibenik | 27 | 17 | 10 | 0 | 0 | 0 | 2610:1269 | +1341 |
3 | Kvarner Novi Rijeka | 22 | 17 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2554:1352 | +1202 |
4 | Zabok KK | 22 | 17 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2478:1302 | +1176 |
5 | Alkar Sinj | 21 | 17 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2434:1355 | +1079 |
6 | Gorica | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2201:1239 | +962 |
7 | Šibenka KK | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2026:1066 | +960 |
8 | Kastela | 18 | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2240:1227 | +1013 |
9 | Split Croatia | 18 | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2004:1027 | +977 |
10 | Vrijednosnice Osijek | 16 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2004:1166 | +838 |
11 | Cedevita Záhřeb | 13 | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1563:692 | +871 |
12 | Cibona Záhřeb | 12 | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1473:741 | +732 |
13 | Zadar KK | 11 | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1135:596 | +539 |
14 | Duro Dakovic | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 857:495 | +362 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- WO
- Megnyert hosszabbításban
- LO
- Vereségek hosszabbításban
- V
- Vereségek
- PS:PA
- Dobott Pontok:Kapott Pontok
- PA
- Pontkülönbség