Alania Vladikavkaz
Orosz Kupa tabella
1 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuban Krasnodar PFC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:1 | +2 |
2 | FK Krasnodar | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Leningradets | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
10 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CSKA Moszkva | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Metallurg Lipetsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Zenit Izhevsk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
11 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dynamo Moszkva | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | Gazovik Orenburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Dynamo Stavropol | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | -8 |
2 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamaz Nab. Chelny | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
3 | Torpedo Vladimir | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
3 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal Tula | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
2 | Veles Moscow | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Dynamo Brjansk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | -8 |
4 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Fakel Voronezh | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
3 | Dinamo Barnaul | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
5 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chayka | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Torpedo-ZIL Moskva | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
3 | Rostselmash Rostov | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
6 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alania Vladikavkaz | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Ufa FK | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Legion Makhachkala | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
7 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rotor Volgograd | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Terek Groznyj | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Kairat Moscow | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
8 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mordovia Saransk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
2 | Baltika Kaliningrad | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
3 | Khimki FK | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
9 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yenisey Krasnoyarsk | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Krylya Sovetov Samara | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:1 | +9 |
3 | Znamya Noginsk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:14 | -14 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dynamo Moszkva | 6 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17:3 | +14 |
2 | Arsenal Tula | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | +5 |
3 | CSKA Moszkva | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:2 | +6 |
4 | Yenisey Krasnoyarsk | 6 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14:5 | +9 |
5 | Rotor Volgograd | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
6 | Alania Vladikavkaz | 6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:8 | +1 |
7 | Chayka | 6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
8 | Kamaz Nab. Chelny | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
9 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
10 | Kuban Krasnodar PFC | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 |
11 | Mordovia Saransk | 3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | +3 |
12 | Baltika Kaliningrad | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | +3 |
13 | Khimki FK | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
14 | FK Krasnodar | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
15 | Leningradets | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | +4 |
16 | Krylya Sovetov Samara | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:1 | +9 |
17 | Terek Groznyj | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
18 | Veles Moscow | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
19 | Fakel Voronezh | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
20 | Torpedo-ZIL Moskva | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
21 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
22 | Gazovik Orenburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
23 | Metallurg Lipetsk | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
24 | Ufa FK | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
25 | Akron Togliatii | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
26 | Amkar Perm | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
27 | Avangard Kursk | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
28 | Biolog Novokubansk | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | +1 |
29 | Dolgie Prudy | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
30 | Druzhba Maikop | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
31 | Dynamo St. Petersburg FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | -4 |
31 | Kuban Krasnodar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
32 | Dynamo Vladivostok | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
33 | Essentuki | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
34 | Chelyabinsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
35 | Chernomorets Novorossijsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
36 | Chertanovo Moscow | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
37 | Chita FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
38 | Ilpar FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
39 | Irtys Omsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
40 | Ivanovskoye | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
41 | Jaroslavl Shinnik | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
42 | Kaluga | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
43 | Khimik Dzerzhinsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
44 | Kolomna FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
45 | Krasava | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
46 | Kuban Kholding | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
47 | Kvant Obninsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
48 | Lada Togliatti | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
49 | Lokomotiv Moszkva | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
50 | Luch-Energiya Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
51 | Luki-Energiya | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
52 | Makhachkala Anzhi | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
53 | Mashuk Pyatigorsk | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
54 | Murom | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
55 | Neftekhimik Nizhnekamsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
56 | Nosta Novotroitsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
57 | Peresvet Podolsk | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 |
58 | Rodina Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
59 | FC Rubin Kazan | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
60 | Sakhalin | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
61 | Salyut-Energiya Belgorod | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 |
62 | Saturn Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
63 | Sibir Novosibirsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
64 | SKA Chabarovsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
65 | SKA Rostov na Donu | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
66 | Smolensk | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
67 | Sochi PFC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
68 | Sokol Saratov | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
69 | Spartak Moszkva | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | +10 |
70 | Spartak Nalchik | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
71 | Spartak Tuymazy | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
72 | Strogino Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
73 | Taganrog FC | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:1 | +3 |
74 | Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
75 | Tom Tomsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
76 | Torpedo Miass | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
77 | Tuapse | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
78 | Tver | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
79 | Tyumen FK | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6:6 | 0 |
80 | Vidnoe FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
81 | Volga Ulyanovsk | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
82 | Volgar Astrachan | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
83 | Volna Nizhegorodskaya Oblast | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
84 | Yadro St. Petersburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
85 | Zenit Penza | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
86 | Zenit St. Petersburg | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
87 | Znamya Orekhovo-Zuyevo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
88 | Zvezda Perm | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
89 | Zvezda Razan | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
90 | Zvezda Sint Petersburg | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
91 | Legion Makhachkala | 0 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:8 | 0 |
92 | Dinamo Barnaul | 0 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 |
93 | Rostselmash Rostov | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
94 | Torpedo Vladimir | 0 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | +2 |
95 | Zenit Izhevsk | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | -1 |
96 | Kairat Moscow | 0 | 5 | 3 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
97 | Dynamo Brjansk | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:12 | -7 |
98 | Dynamo Stavropol | 0 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9:12 | -3 |
99 | Znamya Noginsk | 0 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7:14 | -7 |
1 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuban Krasnodar PFC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | Leningradets | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
3 | FK Krasnodar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit Izhevsk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
2 | Metallurg Lipetsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
3 | CSKA Moszkva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dynamo Stavropol | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | -8 |
2 | Gazovik Orenburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
3 | FC Dynamo Moszkva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamaz Nab. Chelny | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
2 | Torpedo Vladimir | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
3 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dynamo Brjansk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | -8 |
2 | Veles Moscow | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
3 | Arsenal Tula | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Barnaul | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
2 | Fakel Voronezh | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
3 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chayka | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Torpedo-ZIL Moskva | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | Rostselmash Rostov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alania Vladikavkaz | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Legion Makhachkala | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
3 | Ufa FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rotor Volgograd | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | Kairat Moscow | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
3 | Terek Groznyj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mordovia Saransk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
2 | Baltika Kaliningrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
3 | Khimki FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yenisey Krasnoyarsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
2 | Znamya Noginsk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:14 | -14 |
3 | Krylya Sovetov Samara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chayka | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Yenisey Krasnoyarsk | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
3 | Alania Vladikavkaz | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
4 | Torpedo-ZIL Moskva | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
5 | Leningradets | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
6 | Mordovia Saransk | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
7 | Kuban Krasnodar PFC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
8 | Rotor Volgograd | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
9 | Kamaz Nab. Chelny | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
10 | Spartak Moszkva | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
11 | FC Dynamo Moszkva | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
12 | Avangard Kursk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
13 | Zenit St. Petersburg | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
14 | Legion Makhachkala | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
15 | Dinamo Barnaul | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
16 | Dynamo Stavropol | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
17 | Baltika Kaliningrad | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
18 | Biolog Novokubansk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
19 | Krasava | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
20 | Mashuk Pyatigorsk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
21 | Taganrog FC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
22 | Dynamo St. Petersburg FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
23 | Spartak Nalchik | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
24 | Zenit Izhevsk | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
25 | Dynamo Brjansk | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
26 | Znamya Noginsk | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
27 | Veles Moscow | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
28 | Fakel Voronezh | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
29 | Amkar Perm | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
30 | Dynamo Vladivostok | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
31 | Ivanovskoye | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
32 | Peresvet Podolsk | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
33 | Rodina Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
34 | FC Rubin Kazan | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
35 | Sokol Saratov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | Torpedo Miass | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
37 | Zvezda Sint Petersburg | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
38 | Torpedo Vladimir | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
39 | Metallurg Lipetsk | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
40 | Irtys Omsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
41 | Makhachkala Anzhi | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | Nosta Novotroitsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
43 | Smolensk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
44 | Sochi PFC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
45 | Spartak Tuymazy | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
46 | Tyumen FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
47 | Volgar Astrachan | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
48 | Volna Nizhegorodskaya Oblast | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
49 | Znamya Orekhovo-Zuyevo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
50 | Kairat Moscow | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
51 | Arsenal Tula | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
52 | CSKA Moszkva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
53 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
54 | Khimki FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
55 | FK Krasnodar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
56 | Krylya Sovetov Samara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
57 | Terek Groznyj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
58 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
59 | Gazovik Orenburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
60 | Ufa FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
61 | Akron Togliatii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
62 | Dolgie Prudy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
63 | Druzhba Maikop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
64 | Kuban Krasnodar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
65 | Essentuki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
66 | Chelyabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
67 | Chernomorets Novorossijsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
68 | Chertanovo Moscow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
69 | Chita FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
70 | Ilpar FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
71 | Jaroslavl Shinnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
72 | Kaluga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
73 | Khimik Dzerzhinsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
74 | Kolomna FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
75 | Kuban Kholding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
76 | Kvant Obninsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
77 | Lada Togliatti | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
78 | Lokomotiv Moszkva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
79 | Luch-Energiya Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
80 | Luki-Energiya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
81 | Murom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
82 | Neftekhimik Nizhnekamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
83 | Sakhalin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
84 | Salyut-Energiya Belgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
85 | Saturn Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
86 | Sibir Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
87 | SKA Chabarovsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
88 | SKA Rostov na Donu | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
89 | Strogino Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
90 | Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
91 | Tom Tomsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
92 | Tuapse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
93 | Tver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
94 | Vidnoe FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
95 | Volga Ulyanovsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
96 | Yadro St. Petersburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
97 | Zenit Penza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
98 | Zvezda Perm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
99 | Zvezda Razan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
100 | Rostselmash Rostov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Krasnodar | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
2 | Kuban Krasnodar PFC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
3 | Leningradets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CSKA Moszkva | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Metallurg Lipetsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Zenit Izhevsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dynamo Moszkva | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | Gazovik Orenburg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Dynamo Stavropol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
2 | Kamaz Nab. Chelny | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Torpedo Vladimir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal Tula | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
2 | Veles Moscow | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Dynamo Brjansk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Fakel Voronezh | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | Dinamo Barnaul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostselmash Rostov | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
2 | Torpedo-ZIL Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
3 | Chayka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alania Vladikavkaz | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
2 | Ufa FK | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Legion Makhachkala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terek Groznyj | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Rotor Volgograd | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Kairat Moscow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Khimki FK | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
2 | Baltika Kaliningrad | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Mordovia Saransk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krylya Sovetov Samara | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:1 | +9 |
2 | Yenisey Krasnoyarsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Znamya Noginsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dynamo Moszkva | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13:1 | +12 |
2 | CSKA Moszkva | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
3 | Arsenal Tula | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | +5 |
4 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
5 | Yenisey Krasnoyarsk | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
6 | Krylya Sovetov Samara | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10:1 | +9 |
7 | Gazovik Orenburg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
8 | Alania Vladikavkaz | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
9 | Rotor Volgograd | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
10 | Baltika Kaliningrad | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
11 | Veles Moscow | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
12 | Terek Groznyj | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
13 | Metallurg Lipetsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
14 | Fakel Voronezh | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
15 | FK Krasnodar | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
16 | Ufa FK | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
17 | Khimki FK | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
18 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
19 | Kamaz Nab. Chelny | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:6 | -5 |
20 | Znamya Noginsk | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 18:0 | +18 |
21 | Dynamo Stavropol | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 14:2 | +12 |
22 | Dynamo Brjansk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 12:1 | +11 |
23 | Zenit Izhevsk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
24 | Kairat Moscow | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
25 | Mordovia Saransk | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
26 | Torpedo Vladimir | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
27 | Dinamo Barnaul | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
28 | Biolog Novokubansk | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
29 | Legion Makhachkala | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
30 | Spartak Tuymazy | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
31 | Tyumen FK | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 0 |
32 | Peresvet Podolsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
33 | Krasava | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
34 | Torpedo Miass | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
35 | Leningradets | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
36 | Spartak Moszkva | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
37 | Volga Ulyanovsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
38 | Dynamo Vladivostok | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
39 | Ivanovskoye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
40 | Lada Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
41 | Lokomotiv Moszkva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
42 | Zvezda Sint Petersburg | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
43 | Kuban Krasnodar PFC | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:8 | -5 |
44 | Tuapse | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
45 | Amkar Perm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
46 | Chernomorets Novorossijsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
47 | Ilpar FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
48 | Kvant Obninsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
49 | Nosta Novotroitsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
50 | Rodina Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
51 | Sokol Saratov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
52 | Strogino Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
53 | Taganrog FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
54 | Volna Nizhegorodskaya Oblast | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
55 | Chayka | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
56 | Dynamo St. Petersburg FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
57 | SKA Chabarovsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
58 | Chita FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
59 | FC Rubin Kazan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
60 | Zenit St. Petersburg | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
61 | Torpedo-ZIL Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
62 | Spartak Nalchik | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
63 | Irtys Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
64 | Sakhalin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
65 | Saturn Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
66 | Sochi PFC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
67 | Volgar Astrachan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
68 | Yadro St. Petersburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
69 | Znamya Orekhovo-Zuyevo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
70 | Akron Togliatii | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
71 | Dolgie Prudy | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
72 | Chertanovo Moscow | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
73 | Sibir Novosibirsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
74 | Smolensk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
75 | Zvezda Razan | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
76 | Khimik Dzerzhinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
77 | SKA Rostov na Donu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
78 | Salyut-Energiya Belgorod | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:6 | -6 |
79 | Essentuki | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
80 | Druzhba Maikop | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
81 | Kolomna FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
82 | Vidnoe FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
83 | Rostselmash Rostov | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
84 | Avangard Kursk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
85 | Chelyabinsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
86 | Makhachkala Anzhi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
87 | Murom | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
88 | Jaroslavl Shinnik | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
89 | Kaluga | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
90 | Kuban Kholding | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
91 | Luki-Energiya | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
92 | Mashuk Pyatigorsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
93 | Neftekhimik Nizhnekamsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
94 | Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
95 | Tom Tomsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
96 | Tver | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
97 | Zenit Penza | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
98 | Zvezda Perm | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
99 | Kuban Krasnodar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
100 | Luch-Energiya Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Kieső hely
Alania Vladikavkaz Orosz Kupa statisztikák
Itt találod meg az Alania Vladikavkaz csapat statisztikáit az Orosz Kupa 2021/2022 szezonjából. Megtalálod az Alania Vladikavkaz pozicióját és pontszámát is a bajnokság tabelláján.
Az érdekesebb csapatstatisztikák közül kiemelnénk a csapat aktuális formáját az utolsó 5 lejátszott mérkőzés alapján és a hozzá tartozó forma mutatókat is, mely alapján tippelhetsz egy mérkőzés eredményére is.
Bemutatjuk a csapat rúgott és kapott góljainak számát, a nullára végződő mérkőzéseket is. A gólok statisztikái sem maradtak ki.
Alania Vladikavkaz menetrend és eredmények
az Alania Vladikavkaz teljes foci menetrendjét megtalálod ezen az oldalon a 2021/2022 szezonban. Lapozhatsz egyszerűen a program és eredmények között, visszamenve a szezon elejére vagy előremenve a szezon végére. A mérkőzések listája alapjáraton csak az Orosz Kupa bajnokságra szűri a meccseket, de ezt átkapcsolhatod az összes mérkőzésre is.
Alania Vladikavkaz összehasonlítása
A csapatot összehasonlíthatod egyszerűen bármelyik másik Orosz Kupa csapattal. Kattints egy mérkőzésre vagy válaszd az összehasonlítás opciót.