Gijon Sporting B
Primera RFEF - Group I tabella
A csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celta Vigo B | 30 | 18 | 9 | 3 | 6 | 22:20 | +2 |
2 | Unionistas de Salamanca | 30 | 18 | 8 | 6 | 4 | 17:10 | +7 |
3 | Zamora | 30 | 18 | 8 | 6 | 4 | 18:17 | +1 |
4 | La Coruna B | 29 | 18 | 8 | 5 | 5 | 14:10 | +4 |
5 | Ferrol | 27 | 18 | 7 | 6 | 5 | 22:17 | +5 |
6 | Compostela SD | 25 | 18 | 5 | 10 | 3 | 20:16 | +4 |
7 | Pontevedra CF | 21 | 18 | 5 | 6 | 7 | 19:19 | 0 |
8 | Coruxo FC | 20 | 18 | 6 | 2 | 10 | 16:23 | -7 |
9 | Salamanca | 19 | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:23 | -6 |
10 | Guijuelo | 12 | 18 | 2 | 6 | 10 | 12:22 | -10 |
B csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Burgos | 39 | 18 | 12 | 3 | 3 | 24:12 | +12 |
2 | Leonesa Cultural | 31 | 18 | 8 | 7 | 3 | 27:15 | +12 |
3 | Valladolid B | 30 | 18 | 8 | 6 | 4 | 24:17 | +7 |
4 | Numancia | 25 | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:14 | +9 |
5 | Langreo | 25 | 18 | 6 | 7 | 5 | 21:20 | +1 |
6 | Marino Luanco | 22 | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | -4 |
7 | Oviedo B | 21 | 18 | 6 | 3 | 9 | 17:27 | -10 |
8 | Lealtad | 20 | 18 | 4 | 8 | 6 | 11:14 | -3 |
9 | Gijon Sporting B | 16 | 18 | 3 | 7 | 8 | 16:24 | -8 |
10 | Covadonga | 14 | 18 | 4 | 2 | 12 | 21:37 | -16 |
Placement Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ferrol | 40 | 24 | 11 | 7 | 6 | 31:23 | +8 |
2 | La Coruna B | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 22:13 | +9 |
3 | Numancia | 38 | 24 | 10 | 8 | 6 | 34:19 | +15 |
4 | Langreo | 30 | 24 | 7 | 9 | 8 | 25:30 | -5 |
5 | Compostela SD | 28 | 24 | 5 | 13 | 6 | 22:23 | -1 |
6 | Marino Luanco | 27 | 24 | 7 | 6 | 11 | 19:26 | -7 |
Promotion Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Burgos | 50 | 24 | 15 | 5 | 4 | 31:14 | +17 |
2 | Celta Vigo B | 40 | 24 | 12 | 4 | 8 | 34:26 | +8 |
3 | Zamora | 40 | 24 | 11 | 7 | 6 | 27:26 | +1 |
4 | Unionistas de Salamanca | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 24:17 | +7 |
5 | Valladolid B | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 32:30 | +2 |
6 | Leonesa Cultural | 34 | 24 | 9 | 7 | 8 | 34:28 | +6 |
Relegation Group
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Coruxo FC | 36 | 26 | 10 | 6 | 10 | 32:32 | 0 |
2 | Salamanca | 35 | 26 | 9 | 8 | 9 | 29:26 | +3 |
3 | Pontevedra CF | 34 | 26 | 8 | 10 | 8 | 31:25 | +6 |
4 | Oviedo B | 30 | 26 | 8 | 6 | 12 | 22:39 | -17 |
5 | Lealtad | 28 | 26 | 5 | 13 | 8 | 20:23 | -3 |
6 | Gijon Sporting B | 26 | 26 | 5 | 11 | 10 | 26:35 | -9 |
7 | Guijuelo | 22 | 26 | 5 | 7 | 14 | 24:38 | -14 |
8 | Covadonga | 15 | 26 | 4 | 3 | 19 | 31:57 | -26 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Burgos | 50 | 24 | 15 | 5 | 4 | 31:14 | +17 |
2 | Ferrol | 40 | 24 | 11 | 7 | 6 | 31:23 | +8 |
3 | Celta Vigo B | 40 | 24 | 12 | 4 | 8 | 34:26 | +8 |
4 | Zamora | 40 | 24 | 11 | 7 | 6 | 27:26 | +1 |
5 | La Coruna B | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 22:13 | +9 |
6 | Unionistas de Salamanca | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 24:17 | +7 |
7 | Valladolid B | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 32:30 | +2 |
8 | Numancia | 38 | 24 | 10 | 8 | 6 | 34:19 | +15 |
9 | Coruxo FC | 36 | 26 | 10 | 6 | 10 | 32:32 | 0 |
10 | Salamanca | 35 | 26 | 9 | 8 | 9 | 29:26 | +3 |
11 | Leonesa Cultural | 34 | 24 | 9 | 7 | 8 | 34:28 | +6 |
12 | Pontevedra CF | 34 | 26 | 8 | 10 | 8 | 31:25 | +6 |
13 | Langreo | 30 | 24 | 7 | 9 | 8 | 25:30 | -5 |
14 | Oviedo B | 30 | 26 | 8 | 6 | 12 | 22:39 | -17 |
15 | Compostela SD | 28 | 24 | 5 | 13 | 6 | 22:23 | -1 |
16 | Lealtad | 28 | 26 | 5 | 13 | 8 | 20:23 | -3 |
17 | Marino Luanco | 27 | 24 | 7 | 6 | 11 | 19:26 | -7 |
18 | Gijon Sporting B | 26 | 26 | 5 | 11 | 10 | 26:35 | -9 |
19 | Guijuelo | 22 | 26 | 5 | 7 | 14 | 24:38 | -14 |
20 | Covadonga | 15 | 26 | 4 | 3 | 19 | 31:57 | -26 |
A csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | La Coruna B | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 9:5 | +4 |
2 | Coruxo FC | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 12:5 | +7 |
3 | Unionistas de Salamanca | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 10:6 | +4 |
4 | Zamora | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10:9 | +1 |
5 | Ferrol | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:8 | +5 |
6 | Salamanca | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:12 | 0 |
7 | Compostela SD | 12 | 9 | 2 | 6 | 1 | 11:8 | +3 |
8 | Pontevedra CF | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 9:6 | +3 |
9 | Celta Vigo B | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 7:12 | -5 |
10 | Guijuelo | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 6:7 | -1 |
B csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Burgos | 22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 15:5 | +10 |
2 | Numancia | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:8 | +9 |
3 | Marino Luanco | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 12:7 | +5 |
4 | Leonesa Cultural | 17 | 9 | 4 | 5 | 0 | 12:5 | +7 |
5 | Valladolid B | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10:8 | +2 |
6 | Oviedo B | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 8:11 | -3 |
7 | Lealtad | 13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 5:4 | +1 |
8 | Langreo | 12 | 9 | 2 | 6 | 1 | 13:12 | +1 |
9 | Covadonga | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 10:13 | -3 |
10 | Gijon Sporting B | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | -5 |
Placement Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | La Coruna B | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 17:6 | +11 |
2 | Numancia | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 24:9 | +15 |
3 | Ferrol | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 17:9 | +8 |
4 | Marino Luanco | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 12:8 | +4 |
5 | Langreo | 16 | 12 | 3 | 7 | 2 | 16:15 | +1 |
6 | Compostela SD | 13 | 12 | 2 | 7 | 3 | 13:12 | +1 |
Promotion Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Burgos | 31 | 12 | 10 | 1 | 1 | 21:5 | +16 |
2 | Zamora | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 15:11 | +4 |
3 | Unionistas de Salamanca | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 14:8 | +6 |
4 | Valladolid B | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 14:15 | -1 |
5 | Leonesa Cultural | 17 | 12 | 4 | 5 | 3 | 15:13 | +2 |
6 | Celta Vigo B | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 11:17 | -6 |
Relegation Group Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Coruxo FC | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 22:9 | +13 |
2 | Salamanca | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 22:14 | +8 |
3 | Pontevedra CF | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 15:9 | +6 |
4 | Oviedo B | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 11:12 | -1 |
5 | Guijuelo | 16 | 13 | 4 | 4 | 5 | 11:13 | -2 |
6 | Lealtad | 16 | 13 | 3 | 7 | 3 | 9:9 | 0 |
7 | Gijon Sporting B | 15 | 13 | 3 | 6 | 4 | 17:20 | -3 |
8 | Covadonga | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 16:24 | -8 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Burgos | 31 | 12 | 10 | 1 | 0 | 21:0 | +21 |
2 | La Coruna B | 28 | 12 | 9 | 1 | 0 | 17:0 | +17 |
3 | Coruxo FC | 27 | 13 | 8 | 3 | 0 | 22:0 | +22 |
4 | Numancia | 26 | 12 | 8 | 2 | 0 | 24:0 | +24 |
5 | Salamanca | 22 | 13 | 6 | 4 | 0 | 22:0 | +22 |
6 | Zamora | 22 | 12 | 6 | 4 | 0 | 15:0 | +15 |
7 | Unionistas de Salamanca | 22 | 12 | 7 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
8 | Ferrol | 21 | 12 | 6 | 3 | 0 | 17:0 | +17 |
9 | Valladolid B | 21 | 12 | 6 | 3 | 0 | 14:0 | +14 |
10 | Pontevedra CF | 19 | 13 | 5 | 4 | 0 | 15:0 | +15 |
11 | Marino Luanco | 19 | 12 | 5 | 4 | 0 | 12:0 | +12 |
12 | Oviedo B | 19 | 13 | 5 | 4 | 0 | 11:0 | +11 |
13 | Leonesa Cultural | 17 | 12 | 4 | 5 | 0 | 15:0 | +15 |
14 | Langreo | 16 | 12 | 3 | 7 | 0 | 16:0 | +16 |
15 | Guijuelo | 16 | 13 | 4 | 4 | 0 | 11:0 | +11 |
16 | Lealtad | 16 | 13 | 3 | 7 | 0 | 9:0 | +9 |
17 | Gijon Sporting B | 15 | 13 | 3 | 6 | 0 | 17:0 | +17 |
18 | Celta Vigo B | 15 | 12 | 4 | 3 | 0 | 11:0 | +11 |
19 | Covadonga | 13 | 13 | 4 | 1 | 0 | 16:0 | +16 |
20 | Compostela SD | 13 | 12 | 2 | 7 | 0 | 13:0 | +13 |
A csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celta Vigo B | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 15:8 | +7 |
2 | Zamora | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 8:8 | 0 |
3 | Unionistas de Salamanca | 14 | 9 | 3 | 5 | 1 | 7:4 | +3 |
4 | Ferrol | 13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 9:9 | 0 |
5 | Compostela SD | 13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 9:8 | +1 |
6 | La Coruna B | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 5:5 | 0 |
7 | Pontevedra CF | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 10:13 | -3 |
8 | Salamanca | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 5:11 | -6 |
9 | Coruxo FC | 3 | 9 | 1 | 0 | 8 | 4:18 | -14 |
10 | Guijuelo | 2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 6:15 | -9 |
B csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Burgos | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 9:7 | +2 |
2 | Valladolid B | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 14:9 | +5 |
3 | Leonesa Cultural | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 15:10 | +5 |
4 | Langreo | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 8:8 | 0 |
5 | Oviedo B | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:16 | -7 |
6 | Numancia | 8 | 9 | 1 | 5 | 3 | 6:6 | 0 |
7 | Lealtad | 7 | 9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 |
8 | Gijon Sporting B | 7 | 9 | 1 | 4 | 4 | 5:8 | -3 |
9 | Marino Luanco | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:15 | -9 |
10 | Covadonga | 2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 11:24 | -13 |
Placement Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ferrol | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 14:14 | 0 |
2 | Compostela SD | 15 | 12 | 3 | 6 | 3 | 9:11 | -2 |
3 | Langreo | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 9:15 | -6 |
4 | Numancia | 12 | 12 | 2 | 6 | 4 | 10:10 | 0 |
5 | La Coruna B | 11 | 12 | 2 | 5 | 5 | 5:7 | -2 |
6 | Marino Luanco | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 7:18 | -11 |
Promotion Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celta Vigo B | 25 | 12 | 8 | 1 | 3 | 23:9 | +14 |
2 | Real Burgos | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 10:9 | +1 |
3 | Valladolid B | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | +3 |
4 | Zamora | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 12:15 | -3 |
5 | Leonesa Cultural | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 19:15 | +4 |
6 | Unionistas de Salamanca | 17 | 12 | 4 | 5 | 3 | 10:9 | +1 |
Relegation Group Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pontevedra CF | 15 | 13 | 3 | 6 | 4 | 16:16 | 0 |
2 | Salamanca | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 7:12 | -5 |
3 | Lealtad | 12 | 13 | 2 | 6 | 5 | 11:14 | -3 |
4 | Oviedo B | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 11:27 | -16 |
5 | Gijon Sporting B | 11 | 13 | 2 | 5 | 6 | 9:15 | -6 |
6 | Coruxo FC | 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 10:23 | -13 |
7 | Guijuelo | 6 | 13 | 1 | 3 | 9 | 13:25 | -12 |
8 | Covadonga | 2 | 13 | 0 | 2 | 11 | 15:33 | -18 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celta Vigo B | 25 | 12 | 8 | 1 | 0 | 40:9 | +31 |
2 | Ferrol | 19 | 12 | 5 | 4 | 0 | 23:14 | +9 |
3 | Real Burgos | 19 | 12 | 5 | 4 | 0 | 15:9 | +6 |
4 | Valladolid B | 18 | 12 | 5 | 3 | 0 | 33:15 | +18 |
5 | Zamora | 18 | 12 | 5 | 3 | 0 | 23:15 | +8 |
6 | Leonesa Cultural | 17 | 12 | 5 | 2 | 0 | 32:15 | +17 |
7 | Unionistas de Salamanca | 17 | 12 | 4 | 5 | 0 | 18:9 | +9 |
8 | Pontevedra CF | 15 | 13 | 3 | 6 | 0 | 25:16 | +9 |
9 | Compostela SD | 15 | 12 | 3 | 6 | 0 | 21:11 | +10 |
10 | Langreo | 14 | 12 | 4 | 2 | 0 | 24:15 | +9 |
11 | Salamanca | 13 | 13 | 3 | 4 | 0 | 21:12 | +9 |
12 | Lealtad | 12 | 13 | 2 | 6 | 0 | 20:14 | +6 |
13 | Numancia | 12 | 12 | 2 | 6 | 0 | 19:10 | +9 |
14 | Gijon Sporting B | 11 | 13 | 2 | 5 | 0 | 29:15 | +14 |
15 | Oviedo B | 11 | 13 | 3 | 2 | 0 | 23:27 | -4 |
16 | La Coruna B | 11 | 12 | 2 | 5 | 0 | 11:7 | +4 |
17 | Coruxo FC | 9 | 13 | 2 | 3 | 0 | 19:23 | -4 |
18 | Marino Luanco | 8 | 12 | 2 | 2 | 0 | 15:18 | -3 |
19 | Guijuelo | 6 | 13 | 1 | 3 | 0 | 26:25 | +1 |
20 | Covadonga | 2 | 13 | 0 | 2 | 0 | 39:33 | +6 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Bajnokok Ligája
- Európa Liga
- Konferencia Liga selejtező
- Kieső hely
Gijon Sporting B Primera RFEF - Group I statisztikák
Itt találod meg a Gijon Sporting B csapat statisztikáit a Primera RFEF - Group I 2020/2021 szezonjából. Megtalálod a Gijon Sporting B pozicióját és pontszámát is a bajnokság tabelláján.
Az érdekesebb csapatstatisztikák közül kiemelnénk a csapat aktuális formáját az utolsó 5 lejátszott mérkőzés alapján és a hozzá tartozó forma mutatókat is, mely alapján tippelhetsz egy mérkőzés eredményére is.
Bemutatjuk a csapat rúgott és kapott góljainak számát, a nullára végződő mérkőzéseket is. A gólok statisztikái sem maradtak ki.
Gijon Sporting B menetrend és eredmények
a Gijon Sporting B teljes foci menetrendjét megtalálod ezen az oldalon a 2020/2021 szezonban. Lapozhatsz egyszerűen a program és eredmények között, visszamenve a szezon elejére vagy előremenve a szezon végére. A mérkőzések listája alapjáraton csak a Primera RFEF - Group I bajnokságra szűri a meccseket, de ezt átkapcsolhatod az összes mérkőzésre is.
Gijon Sporting B összehasonlítása
A csapatot összehasonlíthatod egyszerűen bármelyik másik Primera RFEF - Group I csapattal. Kattints egy mérkőzésre vagy válaszd az összehasonlítás opciót.