AIK Stockholm
Svéd Kupa tabella
1 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elfsborg Boras IF | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | +5 |
2 | Sirius | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | +5 |
3 | GAIS Gothenburg | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
4 | Ljungskile | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:14 | -11 |
2 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Falkenbergs FF | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | BK Häcken | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
3 | Örebro SK | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
4 | IFK Värnamo | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 |
3 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Östers | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Malmö FF | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
3 | IK Frej | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:8 | -6 |
4 | Sundsvall | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | -6 |
4 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Örgryte IS | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
2 | Halmstad BK | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | AIK Stockholm | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Syrianska FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
5 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norrkoping | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Mjällby | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Landskrona | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Ängelholm | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | -6 |
6 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helsingborg | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:2 | +7 |
2 | Gefle IF | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | +3 |
3 | Assyriska | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:7 | -4 |
4 | Varbergs BoIS FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:9 | -6 |
7 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IFK Göteborg | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
2 | Kalmar FF | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
3 | Brage | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
4 | Nyköpings BIS | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
8 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IF Djurgarden | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Atvidabergs FF | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Jonkoping Sodra IF | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
4 | Umea FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Kvibille BK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Raslätts SK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Ramlösa Södra FF | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:9 | -6 |
- | IFK Berga | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Gute FC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Vasalund IF | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Limhamn Bunkeflo IF | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Sollentuna United FF | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Väsby United | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Karlstad BK | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
- | Akropolis IF | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Utsiktens BK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Ronneby BK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | -2 |
- | Lärje/Angereds IF | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
- | Sleipner IK Norrkoping | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
- | Enhörna IF | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Melleruds IF | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Oxie IF | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
- | Motala | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | IFK Falköping | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Furulunds IK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | IFK Mariestad | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Fjaras IK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Arvika Fotboll IK | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Guldhedens IK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Edsbyns IF FF | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
- | Falu BS FK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Sturehov IK | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
- | Arentuma SK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Kiruna FF | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Mariehem | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Ango | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Dalstorps IF | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:7 | -2 |
- | Olmstads IS | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Langholmen FC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:10 | -6 |
- | Farsta FOC | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Azech SF | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Hovsl | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Salsaker-Ullangers IF | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Selanger FK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:7 | -5 |
- | Torns IF | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
- | Lerkils IF | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 |
- | Skepplanda BTK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
- | Hässleholms IF | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Torslanda IK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Höllviken FC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Ljungby IFK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Trelleborg FF | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Brommapojkarna | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
- | Rynninge IK | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Husqvarna | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Skövde AIK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Trollhättan FC | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Arameiska-Syrianska | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
- | Enskede IK | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Sandvikens IF | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
- | Östersunds FK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
- | IFK Uddevalla | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:7 | -1 |
- | Valsta Syrianska IK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Degerfors | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Västeras | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Akarps IF | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:7 | -3 |
- | Hammarby | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Kristianstads FF | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
1 | Falkenbergs FF | 9 | 5 | 4 | 0 | 1 | 9:4 | +5 |
2 | Helsingborg | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:4 | +7 |
3 | Östers | 7 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12:7 | +5 |
4 | Norrkoping | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
5 | IF Djurgarden | 7 | 7 | 4 | 3 | 0 | 14:4 | +10 |
6 | Malmö FF | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:5 | +5 |
7 | Elfsborg Boras IF | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:4 | +9 |
8 | Sirius | 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13:9 | +4 |
9 | BK Häcken | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:2 | +7 |
10 | IFK Göteborg | 6 | 7 | 5 | 1 | 1 | 21:4 | +17 |
11 | Gefle IF | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | +3 |
12 | Kalmar FF | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:2 | +7 |
13 | Örgryte IS | 6 | 7 | 5 | 0 | 2 | 14:6 | +8 |
14 | GAIS Gothenburg | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
15 | Halmstad BK | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 | +4 |
16 | Atvidabergs FF | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | +4 |
17 | Mjällby | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | +4 |
18 | Landskrona | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
19 | Jonkoping Sodra IF | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 |
20 | Örebro SK | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:3 | +1 |
21 | AIK Stockholm | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
22 | Syrianska FC | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:5 | +5 |
23 | Brage | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
24 | Nyköpings BIS | 3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:13 | -3 |
25 | Umea FC | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
26 | IK Frej | 3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7:10 | -3 |
27 | Assyriska | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:7 | +3 |
28 | Ängelholm | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | -5 |
29 | Varbergs BoIS FC | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:10 | -5 |
94 | Sundsvall | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 |
95 | IFK Värnamo | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:11 | -7 |
96 | Ljungskile | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 9:14 | -5 |
1 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elfsborg Boras IF | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
2 | Sirius | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | GAIS Gothenburg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Ljungskile | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:7 | -6 |
2 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Falkenbergs FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | BK Häcken | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
3 | Örebro SK | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
4 | IFK Värnamo | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
3 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malmö FF | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Östers | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
3 | IK Frej | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Sundsvall | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
4 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Örgryte IS | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | AIK Stockholm | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
3 | Halmstad BK | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Syrianska FC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
5 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mjällby | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Norrkoping | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | Landskrona | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
4 | Ängelholm | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
6 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gefle IF | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | +5 |
2 | Helsingborg | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Assyriska | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Varbergs BoIS FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
7 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nyköpings BIS | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
2 | Brage | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Kalmar FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
4 | IFK Göteborg | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
8 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IF Djurgarden | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Atvidabergs FF | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Jonkoping Sodra IF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
4 | Umea FC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Örgryte IS | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | IF Djurgarden | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
3 | Elfsborg Boras IF | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
4 | Gefle IF | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
5 | Malmö FF | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
6 | Helsingborg | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
7 | Atvidabergs FF | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
8 | Mjällby | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
9 | Norrkoping | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
10 | Nyköpings BIS | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
11 | Östers | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
12 | Falkenbergs FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
13 | Sirius | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
14 | IK Frej | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
15 | BK Häcken | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
16 | Kalmar FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
17 | Landskrona | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
18 | Jonkoping Sodra IF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
19 | AIK Stockholm | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
20 | Brage | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
21 | IFK Göteborg | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
22 | GAIS Gothenburg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
23 | Halmstad BK | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
24 | Örebro SK | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
25 | Syrianska FC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
26 | Umea FC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
27 | Assyriska | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
28 | Oxie IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
29 | Arameiska-Syrianska | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
30 | Höllviken FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
31 | Sandvikens IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
32 | Raslätts SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
33 | Ronneby BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
34 | Fjaras IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
35 | Olmstads IS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | Valsta Syrianska IK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
37 | Västeras | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
38 | Kvibille BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
39 | IFK Berga | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
40 | Sollentuna United FF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
41 | Lärje/Angereds IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | Enhörna IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
43 | Motala | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
44 | IFK Falköping | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
45 | IFK Mariestad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
46 | Arvika Fotboll IK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
47 | Guldhedens IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
48 | Kiruna FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
49 | Ango | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
50 | Dalstorps IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
51 | Farsta FOC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
52 | Salsaker-Ullangers IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
53 | Torns IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
54 | Torslanda IK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
55 | Husqvarna | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
56 | Kristianstads FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
57 | Ljungskile | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
58 | Ramlösa Södra FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
59 | Gute FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
60 | Vasalund IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
61 | Limhamn Bunkeflo IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
62 | Väsby United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
63 | Karlstad BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
64 | Akropolis IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
65 | Utsiktens BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
66 | Sleipner IK Norrkoping | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
67 | Melleruds IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
68 | Furulunds IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
69 | Edsbyns IF FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
70 | Falu BS FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
71 | Sturehov IK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
72 | Arentuma SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
73 | Mariehem | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
74 | Langholmen FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
75 | Azech SF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
76 | Hovsl | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
77 | Selanger FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
78 | Lerkils IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
79 | Skepplanda BTK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
80 | Hässleholms IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
81 | Ljungby IFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
82 | Trelleborg FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
83 | Brommapojkarna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
84 | Rynninge IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
85 | Skövde AIK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
86 | Trollhättan FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
87 | Enskede IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
88 | Östersunds FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
89 | IFK Uddevalla | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
90 | Degerfors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
91 | Akarps IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
92 | Hammarby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
93 | Ängelholm | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
94 | Varbergs BoIS FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
95 | Sundsvall | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
96 | IFK Värnamo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sirius | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | GAIS Gothenburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | Ljungskile | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
4 | Elfsborg Boras IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
2 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Falkenbergs FF | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | BK Häcken | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | IFK Värnamo | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
4 | Örebro SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
3 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Östers | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Malmö FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | Sundsvall | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
4 | IK Frej | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
4 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halmstad BK | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
2 | AIK Stockholm | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
3 | Syrianska FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
4 | Örgryte IS | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
5 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norrkoping | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Ängelholm | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Landskrona | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
4 | Mjällby | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
6 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helsingborg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Varbergs BoIS FC | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Assyriska | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | -4 |
4 | Gefle IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
7 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IFK Göteborg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Kalmar FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Nyköpings BIS | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
4 | Brage | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
8 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IF Djurgarden | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
2 | Jonkoping Sodra IF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
3 | Atvidabergs FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Umea FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Falkenbergs FF | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Östers | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 10:2 | +8 |
3 | IFK Göteborg | 3 | 5 | 4 | 1 | 0 | 21:3 | +18 |
4 | Sirius | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 15:4 | +11 |
5 | Malmö FF | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 10:3 | +7 |
6 | Helsingborg | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:1 | +9 |
7 | Halmstad BK | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
8 | BK Häcken | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
9 | GAIS Gothenburg | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
10 | Norrkoping | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
11 | Kalmar FF | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
12 | Assyriska | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 10:6 | +4 |
13 | Varbergs BoIS FC | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 10:5 | +5 |
14 | IF Djurgarden | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 10:2 | +8 |
15 | Ängelholm | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
16 | Landskrona | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
17 | Ljungskile | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 15:7 | +8 |
18 | Langholmen FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 13:1 | +12 |
19 | IFK Uddevalla | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
20 | Ramlösa Södra FF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
21 | Akarps IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9:4 | +5 |
22 | Syrianska FC | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
23 | Nyköpings BIS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
24 | Dalstorps IF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
25 | Selanger FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
26 | Sandvikens IF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
27 | Östersunds FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
28 | IFK Värnamo | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7:8 | -1 |
29 | Sundsvall | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7:7 | 0 |
30 | IK Frej | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:6 | +1 |
31 | Örgryte IS | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
32 | Elfsborg Boras IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
33 | Ronneby BK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
34 | Gute FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
35 | Hovsl | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
36 | Atvidabergs FF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
37 | Lärje/Angereds IF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
38 | Oxie IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
39 | Lerkils IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
40 | Gefle IF | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
41 | Raslätts SK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
42 | Torns IF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
43 | Edsbyns IF FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
44 | Skövde AIK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
45 | Arameiska-Syrianska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
46 | Kristianstads FF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
47 | Jonkoping Sodra IF | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:6 | -2 |
48 | AIK Stockholm | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
49 | Enskede IK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
50 | Mjällby | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
51 | Sleipner IK Norrkoping | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
52 | Motala | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
53 | Mariehem | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
54 | Hässleholms IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
55 | Rynninge IK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
56 | Utsiktens BK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
57 | Enhörna IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
58 | Olmstads IS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
59 | Skepplanda BTK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
60 | Umea FC | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
61 | Brommapojkarna | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
62 | Örebro SK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
63 | Kvibille BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
64 | Sollentuna United FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
65 | Karlstad BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
66 | IFK Falköping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
67 | Furulunds IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
68 | Fjaras IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
69 | Arentuma SK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
70 | Farsta FOC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
71 | Azech SF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
72 | Höllviken FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
73 | Västeras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
74 | Brage | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
75 | Vasalund IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
76 | IFK Berga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
77 | IFK Mariestad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
78 | Arvika Fotboll IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
79 | Guldhedens IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
80 | Falu BS FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
81 | Sturehov IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
82 | Kiruna FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
83 | Ango | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
84 | Salsaker-Ullangers IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
85 | Ljungby IFK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
86 | Husqvarna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
87 | Valsta Syrianska IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
88 | Limhamn Bunkeflo IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
89 | Akropolis IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
90 | Trelleborg FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
91 | Hammarby | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
92 | Melleruds IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
93 | Torslanda IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
94 | Degerfors | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
95 | Väsby United | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
96 | Trollhättan FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Kieső hely
AIK Stockholm Svéd Kupa statisztikák
Itt találod meg az AIK Stockholm csapat statisztikáit a Svéd Kupa 2012 szezonjából. Megtalálod az AIK Stockholm pozicióját és pontszámát is a bajnokság tabelláján.
Az érdekesebb csapatstatisztikák közül kiemelnénk a csapat aktuális formáját az utolsó 5 lejátszott mérkőzés alapján és a hozzá tartozó forma mutatókat is, mely alapján tippelhetsz egy mérkőzés eredményére is.
Bemutatjuk a csapat rúgott és kapott góljainak számát, a nullára végződő mérkőzéseket is. A gólok statisztikái sem maradtak ki.
AIK Stockholm menetrend és eredmények
az AIK Stockholm teljes foci menetrendjét megtalálod ezen az oldalon a 2012 szezonban. Lapozhatsz egyszerűen a program és eredmények között, visszamenve a szezon elejére vagy előremenve a szezon végére. A mérkőzések listája alapjáraton csak a Svéd Kupa bajnokságra szűri a meccseket, de ezt átkapcsolhatod az összes mérkőzésre is.
AIK Stockholm összehasonlítása
A csapatot összehasonlíthatod egyszerűen bármelyik másik Svéd Kupa csapattal. Kattints egy mérkőzésre vagy válaszd az összehasonlítás opciót.