IK Frej
Svéd Kupa tabella
A csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malmö FF | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Brommapojkarna | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | Dalkurd FF | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
4 | Gefle IF | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 |
B csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AIK Stockholm | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Halmstad BK | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:4 | +3 |
3 | Syrianska FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:10 | -4 |
4 | Oddevold | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | -3 |
C csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IF Djurgarden | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
2 | Degerfors | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:8 | -4 |
3 | IK Frej | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | Jonkoping Sodra IF | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
D csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Häcken | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Sundsvall | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
3 | IFK Värnamo | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
4 | Norrby IF | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | -7 |
E csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Östersunds FK | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
2 | Kalmar FF | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Trelleborg FF | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
4 | Atvidabergs FF | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | -5 |
F csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Örebro SK | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Helsingborg | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | Norrkoping | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
4 | Tvaakers IF | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | -7 |
G csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IFK Göteborg | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
2 | Östers | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
3 | Varbergs BoIS FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | Sirius | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 |
H csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAIS Gothenburg | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:5 | +5 |
2 | Elfsborg Boras IF | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
3 | Hammarby | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | +1 |
4 | Vasalund IF | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:11 | -10 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IF Djurgarden | 9 | 7 | 7 | 0 | 0 | 18:1 | +17 |
1 | AFC United | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
2 | Östersunds FK | 9 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11:1 | +10 |
3 | Malmö FF | 9 | 7 | 6 | 0 | 1 | 13:5 | +8 |
3 | Akropolis IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
4 | Arameiska-Syrianska | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | AIK Stockholm | 9 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:5 | +5 |
5 | Arlanda | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
5 | BK Häcken | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 16:3 | +13 |
6 | Sundsvall | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
6 | Aspudden-Tellus | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
7 | Assyriska | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
7 | GAIS Gothenburg | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | +5 |
8 | Assyriska BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8 | Elfsborg Boras IF | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:7 | +4 |
9 | Brommapojkarna | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | +4 |
9 | Assyriska Turabdin IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
10 | Örebro SK | 5 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | +2 |
11 | Norrkoping | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 11:5 | +6 |
11 | Bolln | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:9 | -5 |
12 | Helsingborg | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:3 | +5 |
12 | Boo | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
13 | IFK Göteborg | 5 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:4 | +5 |
13 | Boras AIK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:7 | -6 |
14 | Brage | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
14 | Östers | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | +1 |
15 | Halmstad BK | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | +5 |
16 | Hammarby | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:7 | +3 |
16 | Carlstad United BK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
17 | Kalmar FF | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | +2 |
17 | Dalhem IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
18 | Degerfors | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:8 | -4 |
19 | Trelleborg FF | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 |
20 | Varbergs BoIS FC | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | +2 |
21 | IK Frej | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | +1 |
22 | Enskede IK | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
22 | IFK Värnamo | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
23 | Eskilsminne IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
23 | Syrianska FC | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:11 | -3 |
24 | Falkenbergs FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
24 | Sirius | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 |
25 | Dalkurd FF | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 |
26 | Gamla Upsala SK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
26 | Gefle IF | 1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | -5 |
27 | Jonkoping Sodra IF | 1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 |
28 | Oddevold | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | -2 |
29 | Atvidabergs FF | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
31 | Haninge IFK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
32 | H | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
34 | Hittarps IK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
35 | Huddinge IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
36 | Husqvarna | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
37 | IFK Falköping | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
39 | IFK Hässleholm | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | -4 |
40 | IFK Karlshamn | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 |
41 | IFK Timra | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
44 | Kalmar AIK FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
46 | Karlbergs BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
47 | Karlstad BK | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
48 | Kristianstads FF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | +4 |
49 | Kvibille BK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:10 | -5 |
50 | Landskrona | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
51 | Landvetter IS | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
52 | Lunds BK | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
54 | Melleruds IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 |
55 | Mor | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
58 | Norrt | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
59 | Nybro IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
61 | Olympic Malmo BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
63 | Örebro Syrianska BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
64 | Örgryte IS | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
65 | Oskarshamns AIK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
68 | Pitea | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
69 | Rosengard | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
70 | Sandvikens IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
71 | S | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
73 | Skara FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:9 | -9 |
74 | Skövde AIK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 9:1 | +8 |
75 | Skrea IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
76 | Sleipner IK Norrkoping | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
77 | Sodertalje FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
78 | Sollentuna United FF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
81 | Torns IF | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
82 | Torslanda IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
83 | Torstorps IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
85 | Trollhättan FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
86 | Tullinge | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
88 | Utsiktens BK | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
89 | Vänersborgs IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
91 | Värmbols FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
94 | Norrby IF | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 |
94 | Västeras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
95 | Tvaakers IF | 0 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:11 | -5 |
95 | Vimmerby IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
96 | Vasalund IF | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:14 | -10 |
96 | Ytterhogdals IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
A csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malmö FF | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Brommapojkarna | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Dalkurd FF | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
4 | Gefle IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
B csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AIK Stockholm | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Syrianska FC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
3 | Halmstad BK | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
4 | Oddevold | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
C csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IF Djurgarden | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
2 | Degerfors | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Jonkoping Sodra IF | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | IK Frej | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
D csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sundsvall | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | BK Häcken | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | IFK Värnamo | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Norrby IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
E csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Östersunds FK | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Kalmar FF | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Trelleborg FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
4 | Atvidabergs FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
F csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helsingborg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | Norrkoping | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
3 | Örebro SK | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Tvaakers IF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
G csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IFK Göteborg | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | Östers | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Varbergs BoIS FC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Sirius | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
H csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elfsborg Boras IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
2 | GAIS Gothenburg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Hammarby | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
4 | Vasalund IF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IF Djurgarden | 6 | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
2 | Östersunds FK | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
3 | AIK Stockholm | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
4 | Sundsvall | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
5 | Malmö FF | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
6 | Brommapojkarna | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
7 | BK Häcken | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
8 | IFK Göteborg | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
9 | Kalmar FF | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
10 | Halmstad BK | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
11 | Syrianska FC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
12 | GAIS Gothenburg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
13 | Elfsborg Boras IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
14 | Helsingborg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
15 | Degerfors | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
16 | Trelleborg FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
17 | Östers | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
18 | Varbergs BoIS FC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
19 | IFK Värnamo | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
20 | Norrkoping | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
21 | Sirius | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
22 | Oddevold | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
23 | Hammarby | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
24 | Dalkurd FF | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
25 | Jonkoping Sodra IF | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
26 | Örebro SK | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
27 | Kvibille BK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
28 | Bolln | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
29 | Tvaakers IF | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
30 | Vasalund IF | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
31 | Landskrona | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
32 | Torstorps IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
33 | Husqvarna | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
34 | IFK Falköping | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
35 | Olympic Malmo BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | Örebro Syrianska BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
37 | Sleipner IK Norrkoping | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
38 | Torns IF | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
39 | Tullinge | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
40 | Utsiktens BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
41 | Akropolis IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | Arlanda | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
43 | Aspudden-Tellus | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
44 | Boo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
45 | Boras AIK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
46 | Brage | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
47 | Carlstad United BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
48 | Enskede IK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
49 | Gamla Upsala SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
50 | Huddinge IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
51 | IFK Hässleholm | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
52 | Karlstad BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
53 | Kristianstads FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
54 | Nybro IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
55 | Oskarshamns AIK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
56 | S | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
57 | Sollentuna United FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
58 | Torslanda IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
59 | Trollhättan FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
60 | Ytterhogdals IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
61 | AFC United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
62 | Arameiska-Syrianska | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
63 | Assyriska | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
64 | Assyriska BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
65 | Assyriska Turabdin IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
66 | Dalhem IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
67 | IK Frej | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
68 | Eskilsminne IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
69 | Falkenbergs FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
70 | Gefle IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
71 | Atvidabergs FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
72 | Haninge IFK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
73 | H | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
74 | Hittarps IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
75 | IFK Karlshamn | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
76 | IFK Timra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
77 | Kalmar AIK FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
78 | Karlbergs BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
79 | Landvetter IS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
80 | Lunds BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
81 | Melleruds IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
82 | Mor | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
83 | Norrt | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
84 | Örgryte IS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
85 | Pitea | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
86 | Rosengard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
87 | Sandvikens IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
88 | Skara FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
89 | Skövde AIK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
90 | Skrea IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
91 | Sodertalje FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
92 | Vänersborgs IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
93 | Värmbols FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
94 | Norrby IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
95 | Västeras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
96 | Vimmerby IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
A csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malmö FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | Gefle IF | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Brommapojkarna | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
4 | Dalkurd FF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
B csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AIK Stockholm | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | Halmstad BK | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Oddevold | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
4 | Syrianska FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
C csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IK Frej | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
2 | IF Djurgarden | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Degerfors | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:7 | -6 |
4 | Jonkoping Sodra IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
D csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Häcken | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Sundsvall | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
3 | Norrby IF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
4 | IFK Värnamo | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
E csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Östersunds FK | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Atvidabergs FF | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
3 | Trelleborg FF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
4 | Kalmar FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
F csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Örebro SK | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Norrkoping | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
3 | Helsingborg | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
4 | Tvaakers IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
G csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Östers | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
2 | IFK Göteborg | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
3 | Varbergs BoIS FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
4 | Sirius | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
H csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAIS Gothenburg | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
2 | Hammarby | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Elfsborg Boras IF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
4 | Vasalund IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Örebro SK | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
2 | GAIS Gothenburg | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:6 | +1 |
3 | BK Häcken | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 14:2 | +12 |
4 | Elfsborg Boras IF | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 12:3 | +9 |
5 | Norrkoping | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:2 | +9 |
6 | Hammarby | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
7 | IK Frej | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:6 | +3 |
8 | Malmö FF | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
9 | IF Djurgarden | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
10 | AIK Stockholm | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
11 | Östersunds FK | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
12 | Östers | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 8:4 | +4 |
13 | Helsingborg | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
14 | IFK Göteborg | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
15 | Gefle IF | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 7:5 | +2 |
16 | Sundsvall | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
17 | Atvidabergs FF | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
18 | Halmstad BK | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
19 | Degerfors | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3:7 | -4 |
20 | Husqvarna | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 12:1 | +11 |
21 | Kvibille BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
22 | Skövde AIK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
23 | Tvaakers IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
24 | Kristianstads FF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
25 | Skara FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
26 | Norrby IF | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
27 | Vasalund IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8:4 | +4 |
28 | Trollhättan FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
29 | Hittarps IK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
30 | Carlstad United BK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
31 | Oddevold | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7:5 | +2 |
32 | Gamla Upsala SK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
33 | Utsiktens BK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
34 | Akropolis IF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
35 | Bolln | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
36 | Boras AIK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
37 | Nybro IF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
38 | Oskarshamns AIK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
39 | Sollentuna United FF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
40 | Syrianska FC | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:8 | -2 |
41 | Kalmar FF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
42 | Sirius | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
43 | Jonkoping Sodra IF | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
44 | Enskede IK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
45 | H | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
46 | IFK Karlshamn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
47 | Landskrona | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
48 | Melleruds IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
49 | Dalkurd FF | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
50 | Varbergs BoIS FC | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
51 | Karlstad BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
52 | Lunds BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
53 | Brage | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
54 | IFK Hässleholm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
55 | Landvetter IS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
56 | Norrt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
57 | Tullinge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
58 | IFK Värnamo | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
59 | Värmbols FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
60 | Arameiska-Syrianska | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
61 | Aspudden-Tellus | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
62 | Huddinge IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
63 | IFK Falköping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
64 | Karlbergs BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
65 | Torslanda IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
66 | Torstorps IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
67 | Vimmerby IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
68 | Ytterhogdals IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
69 | Brommapojkarna | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
70 | Arlanda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
71 | Assyriska | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
72 | Olympic Malmo BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
73 | Örebro Syrianska BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
74 | Sleipner IK Norrkoping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
75 | Torns IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
76 | Trelleborg FF | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
77 | IFK Timra | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
78 | Boo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
79 | Eskilsminne IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
80 | Kalmar AIK FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
81 | Pitea | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
82 | S | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
83 | Sodertalje FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
84 | Skrea IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
85 | AFC United | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
86 | Assyriska Turabdin IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
87 | Falkenbergs FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
88 | Örgryte IS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
89 | Dalhem IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
90 | Mor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
91 | Sandvikens IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
92 | Rosengard | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
93 | Assyriska BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
94 | Haninge IFK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
95 | Vänersborgs IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
96 | Västeras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Kieső hely
IK Frej Svéd Kupa statisztikák
Itt találod meg az IK Frej csapat statisztikáit a Svéd Kupa 2017/2018 szezonjából. Megtalálod az IK Frej pozicióját és pontszámát is a bajnokság tabelláján.
Az érdekesebb csapatstatisztikák közül kiemelnénk a csapat aktuális formáját az utolsó 5 lejátszott mérkőzés alapján és a hozzá tartozó forma mutatókat is, mely alapján tippelhetsz egy mérkőzés eredményére is.
Bemutatjuk a csapat rúgott és kapott góljainak számát, a nullára végződő mérkőzéseket is. A gólok statisztikái sem maradtak ki.
IK Frej menetrend és eredmények
az IK Frej teljes foci menetrendjét megtalálod ezen az oldalon a 2017/2018 szezonban. Lapozhatsz egyszerűen a program és eredmények között, visszamenve a szezon elejére vagy előremenve a szezon végére. A mérkőzések listája alapjáraton csak a Svéd Kupa bajnokságra szűri a meccseket, de ezt átkapcsolhatod az összes mérkőzésre is.
IK Frej összehasonlítása
A csapatot összehasonlíthatod egyszerűen bármelyik másik Svéd Kupa csapattal. Kattints egy mérkőzésre vagy válaszd az összehasonlítás opciót.