Akropolis IF
Svéd Kupa tabella
A csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AIK Stockholm | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Jonkoping Sodra IF | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
3 | Örgryte IS | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 |
4 | Norrby IF | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
B csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AFC United | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Norrkoping | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
3 | Assyriska Turabdin IK | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | -5 |
4 | IFK Värnamo | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 |
C csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Östers | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Malmö FF | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Falkenbergs FF | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | Degerfors | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:8 | -4 |
D csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hammarby | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Dalkurd FF | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Eskilsminne IF | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Varbergs BoIS FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 |
E csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Häcken | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | +10 |
2 | Brommapojkarna | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
3 | Brage | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:12 | -5 |
4 | Rosengard | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | -8 |
F csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halmstad BK | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
2 | Karlstad BK | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
3 | Östersunds FK | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
4 | Sirius | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
G csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IF Djurgarden | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | +5 |
2 | IK Frej | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:3 | +6 |
3 | Elfsborg Boras IF | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | +3 |
4 | Hässleholms IF | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:15 | -14 |
H csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAIS Gothenburg | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:5 | +3 |
2 | Örebro SK | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
3 | IFK Göteborg | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 |
4 | Nyköpings BIS | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Häcken | 9 | 7 | 6 | 1 | 0 | 25:4 | +21 |
2 | IF Djurgarden | 9 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15:5 | +10 |
3 | Östers | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | +7 |
3 | Akropolis IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | AFC United | 7 | 7 | 3 | 3 | 1 | 15:7 | +8 |
4 | Alingsas IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | -5 |
5 | Norrkoping | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 16:2 | +14 |
5 | Amal IFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
6 | Hammarby | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:3 | +7 |
6 | Arameiska-Syrianska | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
6 | Assyriska | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
7 | Aspudden-Tellus | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
7 | AIK Stockholm | 7 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | +4 |
8 | GAIS Gothenburg | 6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 |
8 | Assyriska BK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
9 | Brommapojkarna | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | +3 |
10 | Besa | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
10 | Malmö FF | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
11 | Dalkurd FF | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
12 | Jonkoping Sodra IF | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
13 | Halmstad BK | 5 | 5 | 2 | 3 | 0 | 7:4 | +3 |
13 | Brottby | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:12 | -8 |
14 | Carlstad United BK | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
14 | Karlstad BK | 4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:7 | +2 |
15 | Örebro SK | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | +1 |
16 | IFK Göteborg | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:2 | +6 |
16 | Dalstorps IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | -4 |
17 | IK Frej | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:4 | +7 |
18 | Elfsborg Boras IF | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:5 | +7 |
19 | Östersunds FK | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | +5 |
20 | Örgryte IS | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:4 | +4 |
20 | Enskede IK | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
21 | Nyköpings BIS | 3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 10:12 | -2 |
22 | Eslövs BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
22 | Falkenbergs FF | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | +1 |
23 | Sirius | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | +1 |
24 | Friska Viljor | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
24 | Brage | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:13 | -3 |
25 | Assyriska Turabdin IK | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:10 | -3 |
26 | Gamla Upsala SK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
26 | Eskilsminne IF | 2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 4:4 | 0 |
27 | Gefle IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
27 | Norrby IF | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
28 | Varbergs BoIS FC | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:5 | +2 |
28 | Gute FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | -2 |
30 | Halmia | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
33 | Haninge IFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
35 | Helsingborg | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
36 | Hisingsbacka FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:8 | -4 |
37 | Hudiksvalls ABK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 8:3 | +5 |
38 | Husqvarna | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
39 | IFK Falköping | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
41 | IFK Lulea | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
42 | IFK Östersund | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:7 | -7 |
43 | IFK Timra | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | -5 |
46 | Kalmar FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
47 | Karlbergs BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
48 | Karlskrona UF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 |
49 | Karlslunds IF HFK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
51 | Kristianstads FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
52 | Kvarnsvedens IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
53 | Landskrona | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
54 | Lidingö IFK FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
55 | Lidköpings FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
56 | Lindome GIF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
57 | Lunds BK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
59 | Motala | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:9 | -4 |
63 | Onsala BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
66 | Oskarshamns AIK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
67 | Österlen FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
71 | Sandvikens IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
72 | S | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
74 | Skoftebyns IF | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:7 | -3 |
75 | Skövde AIK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
76 | Smedby AIS | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
77 | Sollentuna Fotboll IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
78 | Stenungsund | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
79 | Str | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | -4 |
80 | Sundsvall | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
81 | Sylvia | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
82 | Syrianska FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:7 | -7 |
83 | Team Thoren Umea | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
84 | Torns IF | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:4 | -4 |
85 | Tranas | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
86 | Trelleborg FF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
87 | Tvaakers IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
88 | Tyresö FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
89 | Utsiktens BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
91 | Värmdö IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
93 | Degerfors | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5:9 | -4 |
94 | IFK Värnamo | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 9:11 | -2 |
94 | Västeras | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 8:3 | +5 |
95 | Rosengard | 0 | 5 | 2 | 0 | 3 | 10:11 | -1 |
96 | Hässleholms IF | 0 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:18 | -13 |
96 | V | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
A csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AIK Stockholm | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Örgryte IS | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
3 | Jonkoping Sodra IF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Norrby IF | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
B csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norrkoping | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | AFC United | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | IFK Värnamo | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Assyriska Turabdin IK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
C csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malmö FF | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Falkenbergs FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | Östers | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Degerfors | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
D csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hammarby | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Dalkurd FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Eskilsminne IF | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
4 | Varbergs BoIS FC | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
E csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Häcken | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Brommapojkarna | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Brage | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
4 | Rosengard | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
F csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Östersunds FK | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | Karlstad BK | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Halmstad BK | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Sirius | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
G csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IF Djurgarden | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
2 | IK Frej | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
3 | Elfsborg Boras IF | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Hässleholms IF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
H csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Örebro SK | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
2 | GAIS Gothenburg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
3 | Nyköpings BIS | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | IFK Göteborg | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Häcken | 6 | 4 | 4 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
2 | IF Djurgarden | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
3 | Hammarby | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
4 | Malmö FF | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
5 | AIK Stockholm | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
6 | Örebro SK | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
7 | Norrkoping | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
8 | Östersunds FK | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
9 | IK Frej | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
10 | AFC United | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
11 | Karlstad BK | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
12 | Östers | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
13 | GAIS Gothenburg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
14 | Brommapojkarna | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
15 | Nyköpings BIS | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
16 | Brage | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
17 | Örgryte IS | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
18 | Falkenbergs FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
19 | Dalkurd FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
20 | Jonkoping Sodra IF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
21 | Eskilsminne IF | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
22 | Halmstad BK | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
23 | Elfsborg Boras IF | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
24 | Norrby IF | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
25 | Varbergs BoIS FC | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
26 | Hudiksvalls ABK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
27 | Motala | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
28 | Hässleholms IF | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
29 | V | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
30 | Brottby | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
31 | Gute FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
32 | Hisingsbacka FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
33 | Skoftebyns IF | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
34 | Aspudden-Tellus | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
35 | Enskede IK | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
36 | Assyriska Turabdin IK | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
37 | Lindome GIF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
38 | IFK Värnamo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
39 | Rosengard | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
40 | Amal IFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
41 | Gamla Upsala SK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
42 | Österlen FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
43 | Sylvia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
44 | Akropolis IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
45 | Alingsas IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
46 | Arameiska-Syrianska | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
47 | Sirius | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
48 | Friska Viljor | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
49 | IFK Timra | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
50 | Karlbergs BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
51 | Karlslunds IF HFK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
52 | Onsala BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
53 | Tranas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
54 | Degerfors | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
55 | Västeras | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
56 | Assyriska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
57 | Assyriska BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
58 | Besa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
59 | Carlstad United BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
60 | Dalstorps IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
61 | Eslövs BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
62 | Gefle IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
63 | Halmia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
64 | Haninge IFK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
65 | Helsingborg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
66 | Husqvarna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
67 | IFK Falköping | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
68 | IFK Lulea | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
69 | IFK Östersund | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
70 | Kalmar FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
71 | Karlskrona UF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
72 | Kristianstads FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
73 | Kvarnsvedens IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
74 | Landskrona | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
75 | Lidingö IFK FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
76 | Lidköpings FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
77 | Lunds BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
78 | Oskarshamns AIK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
79 | Sandvikens IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
80 | S | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
81 | Skövde AIK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
82 | Smedby AIS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
83 | Sollentuna Fotboll IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
84 | Stenungsund | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
85 | Str | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
86 | Sundsvall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
87 | Syrianska FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
88 | Team Thoren Umea | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
89 | Torns IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
90 | Trelleborg FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
91 | Tvaakers IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
92 | Tyresö FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
93 | Utsiktens BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
94 | Värmdö IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
95 | IFK Göteborg | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | -1:0 | -1 |
A csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonkoping Sodra IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
2 | AIK Stockholm | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
3 | Norrby IF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
4 | Örgryte IS | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
B csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AFC United | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Assyriska Turabdin IK | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
3 | Norrkoping | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
4 | IFK Värnamo | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
C csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Östers | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Degerfors | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
3 | Malmö FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Falkenbergs FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
D csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dalkurd FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
2 | Hammarby | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
3 | Eskilsminne IF | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Varbergs BoIS FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
E csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Häcken | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Brommapojkarna | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
3 | Brage | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:10 | -7 |
4 | Rosengard | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
F csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halmstad BK | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | Sirius | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Karlstad BK | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Östersunds FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
G csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elfsborg Boras IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
2 | IF Djurgarden | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | IK Frej | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Hässleholms IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:7 | -7 |
H csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IFK Göteborg | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
2 | GAIS Gothenburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Nyköpings BIS | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Örebro SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Östers | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:2 | +11 |
2 | AFC United | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 11:5 | +6 |
3 | IFK Göteborg | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
4 | Halmstad BK | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | +3 |
5 | BK Häcken | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 14:2 | +12 |
6 | Norrkoping | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
7 | IF Djurgarden | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
8 | Elfsborg Boras IF | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 12:4 | +8 |
9 | Assyriska Turabdin IK | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 11:3 | +8 |
10 | Sirius | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | +4 |
11 | Brommapojkarna | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
12 | GAIS Gothenburg | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7:5 | +2 |
13 | Dalkurd FF | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
14 | Jonkoping Sodra IF | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
15 | AIK Stockholm | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 9:3 | +6 |
16 | Karlstad BK | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
17 | Hammarby | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
18 | Eskilsminne IF | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
19 | IK Frej | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
20 | Rosengard | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 14:4 | +10 |
21 | Brottby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
22 | Nyköpings BIS | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 11:7 | +4 |
23 | IFK Värnamo | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 10:7 | +3 |
24 | Hässleholms IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10:7 | +3 |
25 | Västeras | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
26 | Friska Viljor | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
27 | Brage | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8:11 | -3 |
28 | Degerfors | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 8:6 | +2 |
29 | Assyriska BK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
30 | S | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
31 | Östersunds FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:5 | +2 |
32 | Varbergs BoIS FC | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
33 | Falkenbergs FF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
34 | Örgryte IS | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
35 | Str | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
36 | Carlstad United BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
37 | Motala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
38 | Syrianska FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
39 | Örebro SK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
40 | Alingsas IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
41 | Gute FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
42 | Hisingsbacka FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
43 | IFK Timra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
44 | Karlskrona UF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
45 | Skövde AIK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
46 | Torns IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
47 | V | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
48 | Malmö FF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
49 | Lunds BK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
50 | Smedby AIS | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
51 | Arameiska-Syrianska | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
52 | Besa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
53 | Skoftebyns IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
54 | Team Thoren Umea | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
55 | Aspudden-Tellus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
56 | Karlslunds IF HFK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
57 | Sandvikens IF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
58 | Sylvia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
59 | Husqvarna | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
60 | Akropolis IF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
61 | Amal IFK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
62 | Assyriska | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
63 | Enskede IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
64 | Gamla Upsala SK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
65 | Hudiksvalls ABK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
66 | IFK Falköping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
67 | Lidköpings FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
68 | Onsala BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
69 | Österlen FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
70 | Tyresö FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
71 | Haninge IFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
72 | Norrby IF | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
73 | Sundsvall | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
74 | Trelleborg FF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
75 | Eslövs BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
76 | IFK Lulea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
77 | Karlbergs BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
78 | Kvarnsvedens IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
79 | Lindome GIF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
80 | Tranas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
81 | Dalstorps IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
82 | Kalmar FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
83 | Stenungsund | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
84 | Tvaakers IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
85 | Utsiktens BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
86 | Sollentuna Fotboll IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
87 | Värmdö IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
88 | Halmia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
89 | Lidingö IFK FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
90 | IFK Östersund | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:7 | -7 |
91 | Landskrona | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
92 | Oskarshamns AIK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
93 | Gefle IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
94 | Helsingborg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
95 | Kristianstads FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Kieső hely
Akropolis IF Svéd Kupa statisztikák
Itt találod meg az Akropolis IF csapat statisztikáit a Svéd Kupa 2018/2019 szezonjából. Megtalálod az Akropolis IF pozicióját és pontszámát is a bajnokság tabelláján.
Az érdekesebb csapatstatisztikák közül kiemelnénk a csapat aktuális formáját az utolsó 5 lejátszott mérkőzés alapján és a hozzá tartozó forma mutatókat is, mely alapján tippelhetsz egy mérkőzés eredményére is.
Bemutatjuk a csapat rúgott és kapott góljainak számát, a nullára végződő mérkőzéseket is. A gólok statisztikái sem maradtak ki.
Akropolis IF menetrend és eredmények
az Akropolis IF teljes foci menetrendjét megtalálod ezen az oldalon a 2018/2019 szezonban. Lapozhatsz egyszerűen a program és eredmények között, visszamenve a szezon elejére vagy előremenve a szezon végére. A mérkőzések listája alapjáraton csak a Svéd Kupa bajnokságra szűri a meccseket, de ezt átkapcsolhatod az összes mérkőzésre is.
Akropolis IF összehasonlítása
A csapatot összehasonlíthatod egyszerűen bármelyik másik Svéd Kupa csapattal. Kattints egy mérkőzésre vagy válaszd az összehasonlítás opciót.