1.FC Nürnberg
Champions League W tabella
A csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 169:145 | +24 |
2 | Ikast/Bording EH | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 171:163 | +8 |
3 | Skopje Kometal | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 149:170 | -21 |
4 | Zvenigorod Zvezda SC | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 156:167 | -11 |
B csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niederösterreich | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 179:146 | +33 |
2 | Buducnost Podgorica | 9 | 6 | 4 | 1 | 1 | 154:149 | +5 |
3 | FCK Handbold | 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 143:140 | +3 |
4 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 131:172 | -41 |
C csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koprivnica | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 170:163 | +7 |
2 | Oltchim RM Valcea | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 177:155 | +22 |
3 | Larvik HK | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 179:169 | +10 |
4 | Toljatti HC | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 159:198 | -39 |
D csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viborg HK | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 225:175 | +50 |
2 | Ljubljana Krim | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 187:182 | +5 |
3 | Metz | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 173:188 | -15 |
4 | 1.FC Nürnberg | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 165:205 | -40 |
Main Round - Group 1
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niederösterreich | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 126:105 | +21 |
2 | Viborg HK | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 129:106 | +23 |
3 | Koprivnica | 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 113:122 | -9 |
4 | Ikast/Bording EH | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 99:134 | -35 |
Main Round - Group 2
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 118:112 | +6 |
2 | Ljubljana Krim | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 131:133 | -2 |
3 | Oltchim RM Valcea | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 120:114 | +6 |
4 | Buducnost Podgorica | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 104:114 | -10 |
QT2 - Group 1
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koprivnica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 108:80 | +28 |
2 | Leipzig | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 87:86 | +1 |
3 | Itxako Estella SD | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 84:75 | +9 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 65:103 | -38 |
QT2 - Group 2
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trondheim Byasen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 91:88 | +3 |
2 | Metz | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 96:88 | +8 |
3 | Volgograd Dinamo | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 95:89 | +6 |
4 | Milli Piyango SK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 84:101 | -17 |
QT2 - Group 3
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ikast/Bording EH | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 127:95 | +32 |
2 | Rulmentul Brasov CS | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 107:103 | +4 |
3 | Lublin MKS | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 98:116 | -18 |
4 | Štart Bratislava | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 80:98 | -18 |
QT2 - Group 4
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FCK Handbold | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 93:49 | +44 |
2 | Zaporozhye HC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 79:98 | -19 |
3 | RK Nis | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 66:87 | -21 |
4 | Dunaferr SE | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 74:78 | -4 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 10 | 16 | 10 | 2 | 4 | 419:381 | +38 |
2 | Niederösterreich | 10 | 14 | 10 | 1 | 3 | 382:337 | +45 |
3 | Viborg HK | 10 | 16 | 11 | 2 | 3 | 491:409 | +82 |
4 | Buducnost Podgorica | 9 | 12 | 6 | 3 | 3 | 294:294 | 0 |
5 | Oltchim RM Valcea | 8 | 14 | 6 | 2 | 6 | 373:353 | +20 |
6 | Koprivnica | 8 | 15 | 9 | 1 | 5 | 426:390 | +36 |
7 | Ljubljana Krim | 8 | 12 | 6 | 1 | 5 | 349:351 | -2 |
8 | Ikast/Bording EH | 7 | 15 | 6 | 2 | 7 | 422:427 | -5 |
9 | Larvik HK | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 179:169 | +10 |
10 | FCK Handbold | 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 236:189 | +47 |
11 | Metz | 4 | 9 | 4 | 0 | 5 | 269:276 | -7 |
12 | Volgograd Dinamo | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 95:89 | +6 |
12 | Skopje Kometal | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 149:170 | -21 |
13 | Leipzig | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 87:86 | +1 |
13 | Zvenigorod Zvezda SC | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 156:167 | -11 |
14 | 1.FC Nürnberg | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 165:205 | -40 |
14 | Trondheim Byasen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 91:88 | +3 |
15 | Toljatti HC | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 159:198 | -39 |
15 | Rulmentul Brasov CS | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 107:103 | +4 |
18 | Dunaferr SE | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 74:78 | -4 |
18 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 131:172 | -41 |
19 | RK Nis | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 66:87 | -21 |
21 | Zaporozhye HC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 79:98 | -19 |
22 | Itxako Estella SD | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 84:75 | +9 |
24 | Štart Bratislava | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 80:98 | -18 |
25 | Lublin MKS | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 98:116 | -18 |
26 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 65:103 | -38 |
27 | Milli Piyango SK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 84:101 | -17 |
A csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ikast/Bording EH | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 89:78 | +11 |
2 | Györi ETO | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 89:70 | +19 |
3 | Skopje Kometal | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 81:73 | +8 |
4 | Zvenigorod Zvezda SC | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 86:79 | +7 |
B csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niederösterreich | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 95:67 | +28 |
2 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 79:73 | +6 |
3 | FCK Handbold | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 77:69 | +8 |
4 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 64:83 | -19 |
C csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 87:77 | +10 |
2 | Oltchim RM Valcea | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 87:76 | +11 |
3 | Koprivnica | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 82:84 | -2 |
4 | Toljatti HC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 89:103 | -14 |
D csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viborg HK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 112:85 | +27 |
2 | Ljubljana Krim | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 97:90 | +7 |
3 | 1.FC Nürnberg | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:101 | -15 |
4 | Metz | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 85:94 | -9 |
Main Round - Group 1 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niederösterreich | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 62:52 | +10 |
2 | Viborg HK | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 32:26 | +6 |
3 | Ikast/Bording EH | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 75:102 | -27 |
4 | Koprivnica | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 56:62 | -6 |
Main Round - Group 2 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ljubljana Krim | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 101:97 | +4 |
2 | Oltchim RM Valcea | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 64:56 | +8 |
3 | Buducnost Podgorica | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 49:48 | +1 |
4 | Györi ETO | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 31:27 | +4 |
QT2 - Group 1 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koprivnica | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 79:53 | +26 |
2 | Leipzig | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 27:26 | +1 |
3 | Itxako Estella SD | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 51:57 | -6 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 18:33 | -15 |
QT2 - Group 2 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metz | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 64:55 | +9 |
2 | Trondheim Byasen | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 60:60 | 0 |
3 | Volgograd Dinamo | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 37:31 | +6 |
4 | Milli Piyango SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 28:31 | -3 |
QT2 - Group 3 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ikast/Bording EH | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 89:66 | +23 |
2 | Rulmentul Brasov CS | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 30:21 | +9 |
3 | Lublin MKS | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 67:72 | -5 |
4 | Štart Bratislava | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 29:38 | -9 |
QT2 - Group 4 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FCK Handbold | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:17 | +16 |
2 | Dunaferr SE | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 46:58 | -12 |
3 | Zaporozhye HC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 43:67 | -24 |
4 | RK Nis | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 20:28 | -8 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viborg HK | 6 | 8 | 5 | 2 | 0 | 221:0 | +221 |
2 | Niederösterreich | 6 | 7 | 6 | 1 | 0 | 182:0 | +182 |
3 | Buducnost Podgorica | 6 | 6 | 5 | 1 | 0 | 165:0 | +165 |
4 | Koprivnica | 4 | 8 | 5 | 0 | 0 | 253:0 | +253 |
5 | Ikast/Bording EH | 4 | 8 | 4 | 0 | 0 | 253:0 | +253 |
6 | Györi ETO | 4 | 8 | 5 | 1 | 0 | 201:0 | +201 |
7 | Ljubljana Krim | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 | 198:0 | +198 |
8 | Oltchim RM Valcea | 4 | 7 | 4 | 1 | 0 | 178:0 | +178 |
9 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 87:0 | +87 |
10 | Skopje Kometal | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 81:0 | +81 |
11 | FCK Handbold | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 110:0 | +110 |
12 | Zvenigorod Zvezda SC | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 86:0 | +86 |
13 | Metz | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | 149:0 | +149 |
14 | Toljatti HC | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 89:0 | +89 |
15 | 1.FC Nürnberg | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 86:0 | +86 |
16 | Trondheim Byasen | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 60:0 | +60 |
17 | Volgograd Dinamo | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 37:0 | +37 |
18 | Rulmentul Brasov CS | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 30:0 | +30 |
19 | Leipzig | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 27:0 | +27 |
20 | Lublin MKS | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 67:0 | +67 |
21 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 64:0 | +64 |
22 | Itxako Estella SD | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 51:0 | +51 |
23 | Dunaferr SE | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 46:0 | +46 |
24 | Zaporozhye HC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 43:0 | +43 |
25 | Štart Bratislava | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 29:0 | +29 |
26 | Milli Piyango SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 28:0 | +28 |
27 | RK Nis | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 20:0 | +20 |
28 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18:0 | +18 |
A csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 80:75 | +5 |
2 | Ikast/Bording EH | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 82:85 | -3 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 70:88 | -18 |
4 | Skopje Kometal | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 68:97 | -29 |
B csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niederösterreich | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 84:79 | +5 |
2 | Buducnost Podgorica | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 75:76 | -1 |
3 | FCK Handbold | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 66:71 | -5 |
4 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 67:89 | -22 |
C csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 90:79 | +11 |
2 | Koprivnica | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:79 | +9 |
3 | Larvik HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 92:92 | 0 |
4 | Toljatti HC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 70:95 | -25 |
D csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viborg HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 113:90 | +23 |
2 | Ljubljana Krim | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 90:92 | -2 |
3 | Metz | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 88:94 | -6 |
4 | 1.FC Nürnberg | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 79:104 | -25 |
Main Round - Group 1 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viborg HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 97:80 | +17 |
2 | Niederösterreich | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 64:53 | +11 |
3 | Koprivnica | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 57:60 | -3 |
4 | Ikast/Bording EH | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 24:32 | -8 |
Main Round - Group 2 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 87:85 | +2 |
2 | Oltchim RM Valcea | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 56:58 | -2 |
3 | Buducnost Podgorica | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 55:66 | -11 |
4 | Ljubljana Krim | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 30:36 | -6 |
QT2 - Group 1 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leipzig | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 60:60 | 0 |
2 | Itxako Estella SD | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:18 | +15 |
3 | Koprivnica | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 29:27 | +2 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 47:70 | -23 |
QT2 - Group 2 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Volgograd Dinamo | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 58:58 | 0 |
2 | Trondheim Byasen | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 31:28 | +3 |
3 | Milli Piyango SK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 56:70 | -14 |
4 | Metz | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 32:33 | -1 |
QT2 - Group 3 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rulmentul Brasov CS | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 77:82 | -5 |
2 | Ikast/Bording EH | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 38:29 | +9 |
3 | Štart Bratislava | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 51:60 | -9 |
4 | Lublin MKS | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 31:44 | -13 |
QT2 - Group 4 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FCK Handbold | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 60:32 | +28 |
2 | RK Nis | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 46:59 | -13 |
3 | Zaporozhye HC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 36:31 | +5 |
4 | Dunaferr SE | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28:20 | +8 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 6 | 8 | 5 | 1 | 0 | 389:210 | +179 |
2 | Viborg HK | 4 | 8 | 6 | 0 | 0 | 458:221 | +237 |
3 | Koprivnica | 4 | 7 | 4 | 1 | 0 | 398:165 | +233 |
4 | Oltchim RM Valcea | 4 | 7 | 2 | 1 | 0 | 360:188 | +172 |
5 | Niederösterreich | 4 | 7 | 4 | 0 | 0 | 343:194 | +149 |
6 | Ljubljana Krim | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 | 338:164 | +174 |
7 | Ikast/Bording EH | 3 | 7 | 2 | 2 | 0 | 415:181 | +234 |
8 | Buducnost Podgorica | 3 | 6 | 1 | 2 | 0 | 282:141 | +141 |
9 | Metz | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 269:127 | +142 |
10 | FCK Handbold | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | 212:103 | +109 |
11 | Larvik HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 169:92 | +77 |
12 | Zaporozhye HC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 103:31 | +72 |
13 | Rulmentul Brasov CS | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 98:82 | +16 |
14 | Trondheim Byasen | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 91:28 | +63 |
15 | Itxako Estella SD | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 90:18 | +72 |
16 | Volgograd Dinamo | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 89:58 | +31 |
17 | Leipzig | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 86:60 | +26 |
18 | Dunaferr SE | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 86:20 | +66 |
19 | RK Nis | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 74:59 | +15 |
20 | Štart Bratislava | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 89:60 | +29 |
21 | 1.FC Nürnberg | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 180:104 | +76 |
22 | Toljatti HC | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 173:95 | +78 |
23 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 150:89 | +61 |
24 | Zvenigorod Zvezda SC | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 149:88 | +61 |
25 | Skopje Kometal | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 141:97 | +44 |
26 | Lublin MKS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 103:44 | +59 |
27 | Milli Piyango SK | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 87:70 | +17 |
28 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 80:70 | +10 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
1.FC Nürnberg Champions League W statisztikák
Itt találod meg a 1.FC Nürnberg csapat statisztikáit a Champions League W 2008/2009 szezonjából. Megtalálod a 1.FC Nürnberg pozicióját és pontszámát is a bajnokság tabelláján.
Az érdekesebb csapatstatisztikák közül kiemelnénk a csapat aktuális formáját az utolsó 5 lejátszott mérkőzés alapján és a hozzá tartozó forma mutatókat is, mely alapján tippelhetsz egy mérkőzés eredményére is.
Bemutatjuk a csapat dobott és kapott góljainak számát meg más hasznos kézilabda statisztikákat.
1.FC Nürnberg menetrend és eredmények
a 1.FC Nürnberg teljes kézilabda menetrendjét megtalálod ezen az oldalon a 2008/2009 szezonban. Lapozhatsz egyszerűen a program és eredmények között, visszamenve a szezon elejére vagy előremenve a szezon végére. A mérkőzések listája alapjáraton csak a Champions League W bajnokságra szűri a meccseket, de ezt átkapcsolhatod az összes mérkőzésre is.
1.FC Nürnberg összehasonlítása
A csapatot összehasonlíthatod egyszerűen bármelyik másik Champions League W csapattal. Kattints egy mérkőzésre vagy válaszd az összehasonlítás opciót.