Toulon/Saint-Cyr
Champions League W tabella
A csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 193:148 | +45 |
2 | Volgograd Dinamo | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 191:186 | +5 |
3 | Viborg HK | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 192:193 | -1 |
4 | Sävehof IK | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 163:212 | -49 |
B csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itxako Estella SD | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 178:142 | +36 |
2 | Leipzig | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 148:146 | +2 |
3 | Niederösterreich | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 137:147 | -10 |
4 | Debrecen DVSC | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 143:171 | -28 |
C csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 202:157 | +45 |
2 | Oltchim RM Valcea | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 169:152 | +17 |
3 | Toulon/Saint-Cyr | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 148:171 | -23 |
4 | Randers HK | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 136:175 | -39 |
D csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 183:153 | +30 |
2 | Ljubljana Krim | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 181:172 | +9 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 170:197 | -27 |
4 | Koprivnica | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 168:180 | -12 |
Main Round - Group 1
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 180:160 | +20 |
2 | Itxako Estella SD | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 155:157 | -2 |
3 | Ljubljana Krim | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 183:184 | -1 |
4 | Oltchim RM Valcea | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 150:167 | -17 |
Main Round - Group 2
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 168:129 | +39 |
2 | Györi ETO | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 123:108 | +15 |
3 | Volgograd Dinamo | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 118:144 | -26 |
4 | Leipzig | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 132:160 | -28 |
Qualification Tour. 1 - Group A
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sävehof IK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 102:56 | +46 |
2 | Amsterdam VOC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:92 | -4 |
3 | Gil Eanes | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:85 | +1 |
4 | Zug LK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 58:101 | -43 |
Qualification Tour. 2 - Group 1
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Randers HK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 90:48 | +42 |
2 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 64:64 | 0 |
3 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 69:78 | -9 |
4 | Milli Piyango SK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 60:93 | -33 |
Qualification Tour. 2 - Group 2
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 95:64 | +31 |
2 | Amsterdam VOC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:68 | +20 |
3 | Alsa Elda Prestigio | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 82:80 | +2 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 53:106 | -53 |
Qualification Tour. 2 - Group 3
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sävehof IK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 94:70 | +24 |
2 | Trondheim Byasen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 85:78 | +7 |
3 | Cluj Napoca | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 75:90 | -15 |
4 | Metalurg Skopje | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 67:83 | -16 |
Qualification Tour. 2 - Group 4
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Debrecen DVSC | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 85:70 | +15 |
2 | Zaječar | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:85 | +3 |
3 | KIF Kolding | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 85:90 | -5 |
4 | Lublin MKS | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 86:99 | -13 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 20 | 14 | 10 | 1 | 3 | 387:334 | +53 |
2 | Larvik HK | 20 | 16 | 13 | 0 | 3 | 469:376 | +93 |
3 | Buducnost Podgorica | 20 | 14 | 10 | 0 | 4 | 417:360 | +57 |
4 | Itxako Estella SD | 18 | 16 | 11 | 1 | 4 | 429:391 | +38 |
5 | Ljubljana Krim | 12 | 12 | 6 | 0 | 6 | 364:356 | +8 |
6 | Oltchim RM Valcea | 12 | 12 | 6 | 0 | 6 | 319:319 | 0 |
7 | Sävehof IK | 12 | 12 | 6 | 0 | 6 | 359:338 | +21 |
8 | Volgograd Dinamo | 10 | 12 | 5 | 0 | 7 | 332:366 | -34 |
9 | Zvenigorod Zvezda SC | 10 | 9 | 5 | 0 | 4 | 265:261 | +4 |
10 | Leipzig | 8 | 12 | 4 | 0 | 8 | 280:306 | -26 |
11 | Randers HK | 8 | 9 | 4 | 0 | 5 | 226:223 | +3 |
12 | Amsterdam VOC | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 176:160 | +16 |
13 | Debrecen DVSC | 8 | 9 | 4 | 0 | 5 | 228:241 | -13 |
14 | Viborg HK | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 192:193 | -1 |
15 | Toulon/Saint-Cyr | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 148:171 | -23 |
16 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 64:64 | 0 |
17 | Niederösterreich | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 137:147 | -10 |
18 | Zaječar | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:85 | +3 |
19 | Trondheim Byasen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 85:78 | +7 |
20 | Gil Eanes | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:85 | +1 |
21 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 69:78 | -9 |
22 | Alsa Elda Prestigio | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 82:80 | +2 |
23 | Cluj Napoca | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 75:90 | -15 |
24 | KIF Kolding | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 85:90 | -5 |
25 | Koprivnica | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 168:180 | -12 |
26 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 53:106 | -53 |
27 | Milli Piyango SK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 60:93 | -33 |
28 | Zug LK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 58:101 | -43 |
29 | Metalurg Skopje | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 67:83 | -16 |
30 | Lublin MKS | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 86:99 | -13 |
A csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 94:72 | +22 |
2 | Volgograd Dinamo | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 105:91 | +14 |
3 | Viborg HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 98:96 | +2 |
4 | Sävehof IK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 78:105 | -27 |
B csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itxako Estella SD | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 85:69 | +16 |
2 | Leipzig | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 81:84 | -3 |
3 | Debrecen DVSC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 68:73 | -5 |
4 | Niederösterreich | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 67:79 | -12 |
C csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 105:76 | +29 |
2 | Oltchim RM Valcea | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 89:69 | +20 |
3 | Toulon/Saint-Cyr | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 74:80 | -6 |
4 | Randers HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 72:90 | -18 |
D csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 86:68 | +18 |
2 | Ljubljana Krim | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 93:88 | +5 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:86 | +2 |
4 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 95:98 | -3 |
Main Round - Group 1 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 94:72 | +22 |
2 | Itxako Estella SD | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 82:75 | +7 |
3 | Ljubljana Krim | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 103:96 | +7 |
4 | Oltchim RM Valcea | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 74:72 | +2 |
Main Round - Group 2 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 86:64 | +22 |
2 | Volgograd Dinamo | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 72:80 | -8 |
3 | Györi ETO | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 43:44 | -1 |
4 | Leipzig | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 71:81 | -10 |
Qualification Tour. 1 - Group A Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sävehof IK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 102:56 | +46 |
2 | Gil Eanes | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 65:55 | +10 |
3 | Amsterdam VOC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 30:26 | +4 |
4 | Zug LK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Qualification Tour. 2 - Group 1 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Randers HK | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 55:34 | +21 |
2 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 50:46 | +4 |
3 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28:21 | +7 |
4 | Milli Piyango SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 14:35 | -21 |
Qualification Tour. 2 - Group 2 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 67:41 | +26 |
2 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 37:72 | -35 |
3 | Amsterdam VOC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 23:28 | -5 |
4 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 23:27 | -4 |
Qualification Tour. 2 - Group 3 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cluj Napoca | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 54:57 | -3 |
2 | Sävehof IK | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:21 | +12 |
3 | Metalurg Skopje | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 43:54 | -11 |
4 | Trondheim Byasen | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:33 | -7 |
Qualification Tour. 2 - Group 4 Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Debrecen DVSC | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 60:46 | +14 |
2 | Lublin MKS | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 60:70 | -10 |
3 | KIF Kolding | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 29:30 | -1 |
4 | Zaječar | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 24:25 | -1 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 12 | 7 | 6 | 0 | 0 | 212:0 | +212 |
2 | Larvik HK | 10 | 8 | 7 | 0 | 0 | 239:0 | +239 |
3 | Itxako Estella SD | 10 | 8 | 7 | 0 | 0 | 218:0 | +218 |
4 | Györi ETO | 10 | 7 | 5 | 1 | 0 | 189:0 | +189 |
5 | Oltchim RM Valcea | 10 | 6 | 5 | 0 | 0 | 163:0 | +163 |
6 | Sävehof IK | 8 | 7 | 4 | 0 | 0 | 213:0 | +213 |
7 | Ljubljana Krim | 8 | 6 | 4 | 0 | 0 | 196:0 | +196 |
8 | Zvenigorod Zvezda SC | 8 | 5 | 4 | 0 | 0 | 155:0 | +155 |
9 | Volgograd Dinamo | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 177:0 | +177 |
10 | Debrecen DVSC | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 128:0 | +128 |
11 | Randers HK | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 127:0 | +127 |
12 | Viborg HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 98:0 | +98 |
13 | Leipzig | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 152:0 | +152 |
14 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 95:0 | +95 |
15 | Toulon/Saint-Cyr | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 74:0 | +74 |
16 | Niederösterreich | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 67:0 | +67 |
17 | Gil Eanes | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 65:0 | +65 |
18 | Cluj Napoca | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 54:0 | +54 |
19 | Amsterdam VOC | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 53:0 | +53 |
20 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 50:0 | +50 |
21 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28:0 | +28 |
22 | Lublin MKS | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 60:0 | +60 |
23 | Metalurg Skopje | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 43:0 | +43 |
24 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 37:0 | +37 |
25 | KIF Kolding | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 29:0 | +29 |
26 | Trondheim Byasen | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 26:0 | +26 |
27 | Zaječar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 24:0 | +24 |
28 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 23:0 | +23 |
29 | Milli Piyango SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
30 | Zug LK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
A csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 99:76 | +23 |
2 | Viborg HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 94:97 | -3 |
3 | Volgograd Dinamo | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:95 | -9 |
4 | Sävehof IK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 85:107 | -22 |
B csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itxako Estella SD | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 93:73 | +20 |
2 | Leipzig | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 67:62 | +5 |
3 | Niederösterreich | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 70:68 | +2 |
4 | Debrecen DVSC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 75:98 | -23 |
C csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 97:81 | +16 |
2 | Oltchim RM Valcea | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 80:83 | -3 |
3 | Toulon/Saint-Cyr | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 74:91 | -17 |
4 | Randers HK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 64:85 | -21 |
D csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 97:85 | +12 |
2 | Ljubljana Krim | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:84 | +4 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 82:111 | -29 |
4 | Koprivnica | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 73:82 | -9 |
Main Round - Group 1 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:88 | -2 |
2 | Itxako Estella SD | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 73:82 | -9 |
3 | Ljubljana Krim | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 80:88 | -8 |
4 | Oltchim RM Valcea | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 76:95 | -19 |
Main Round - Group 2 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 82:65 | +17 |
2 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 80:64 | +16 |
3 | Volgograd Dinamo | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 46:64 | -18 |
4 | Leipzig | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 61:79 | -18 |
Qualification Tour. 1 - Group A Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amsterdam VOC | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 58:66 | -8 |
2 | Zug LK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 58:101 | -43 |
3 | Gil Eanes | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 21:30 | -9 |
4 | Sävehof IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Qualification Tour. 2 - Group 1 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 36:43 | -7 |
2 | Randers HK | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 35:14 | +21 |
3 | Milli Piyango SK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 46:58 | -12 |
4 | Smart Kryvoy Roh | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 19:32 | -13 |
Qualification Tour. 2 - Group 2 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amsterdam VOC | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 65:40 | +25 |
2 | Alsa Elda Prestigio | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 59:53 | +6 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28:23 | +5 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 16:34 | -18 |
Qualification Tour. 2 - Group 3 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sävehof IK | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 61:49 | +12 |
2 | Trondheim Byasen | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 59:45 | +14 |
3 | Metalurg Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 24:29 | -5 |
4 | Cluj Napoca | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 21:33 | -12 |
Qualification Tour. 2 - Group 4 Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zaječar | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 64:60 | +4 |
2 | KIF Kolding | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 56:60 | -4 |
3 | Debrecen DVSC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 25:24 | +1 |
4 | Lublin MKS | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:29 | -3 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 10 | 8 | 6 | 0 | 0 | 411:195 | +216 |
2 | Györi ETO | 10 | 7 | 5 | 0 | 0 | 357:175 | +182 |
3 | Itxako Estella SD | 8 | 8 | 4 | 1 | 0 | 400:202 | +198 |
4 | Buducnost Podgorica | 8 | 7 | 4 | 0 | 0 | 376:189 | +187 |
5 | Leipzig | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 293:141 | +152 |
6 | Amsterdam VOC | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 177:106 | +71 |
7 | Ljubljana Krim | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 | 352:172 | +180 |
8 | Sävehof IK | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 328:156 | +172 |
9 | Volgograd Dinamo | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 | 326:195 | +131 |
10 | Trondheim Byasen | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 92:45 | +47 |
11 | Zaječar | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 89:60 | +29 |
12 | Oltchim RM Valcea | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 297:178 | +119 |
13 | Zvenigorod Zvezda SC | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 237:134 | +103 |
14 | Randers HK | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 223:99 | +124 |
15 | Debrecen DVSC | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 219:122 | +97 |
16 | Viborg HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 190:97 | +93 |
17 | Toulon/Saint-Cyr | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 154:91 | +63 |
18 | Niederösterreich | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 149:68 | +81 |
19 | KIF Kolding | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 86:60 | +26 |
20 | Alsa Elda Prestigio | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 86:53 | +33 |
21 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 57:43 | +14 |
22 | Koprivnica | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 171:82 | +89 |
23 | Lublin MKS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 96:29 | +67 |
24 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 88:34 | +54 |
25 | Milli Piyango SK | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 81:58 | +23 |
26 | Cluj Napoca | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 78:33 | +45 |
27 | Metalurg Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 78:29 | +49 |
28 | Gil Eanes | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 76:30 | +46 |
29 | Smart Kryvoy Roh | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 65:32 | +33 |
30 | Zug LK | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 58:101 | -43 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
Toulon/Saint-Cyr Champions League W statisztikák
Itt találod meg a Toulon/Saint-Cyr csapat statisztikáit a Champions League W 2010/2011 szezonjából. Megtalálod a Toulon/Saint-Cyr pozicióját és pontszámát is a bajnokság tabelláján.
Az érdekesebb csapatstatisztikák közül kiemelnénk a csapat aktuális formáját az utolsó 5 lejátszott mérkőzés alapján és a hozzá tartozó forma mutatókat is, mely alapján tippelhetsz egy mérkőzés eredményére is.
Bemutatjuk a csapat dobott és kapott góljainak számát meg más hasznos kézilabda statisztikákat.
Toulon/Saint-Cyr menetrend és eredmények
a Toulon/Saint-Cyr teljes kézilabda menetrendjét megtalálod ezen az oldalon a 2010/2011 szezonban. Lapozhatsz egyszerűen a program és eredmények között, visszamenve a szezon elejére vagy előremenve a szezon végére. A mérkőzések listája alapjáraton csak a Champions League W bajnokságra szűri a meccseket, de ezt átkapcsolhatod az összes mérkőzésre is.
Toulon/Saint-Cyr összehasonlítása
A csapatot összehasonlíthatod egyszerűen bármelyik másik Champions League W csapattal. Kattints egy mérkőzésre vagy válaszd az összehasonlítás opciót.