Champions League W tabella
A csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 172:149 | +23 |
2 | Ikast/Bording EH | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 146:127 | +19 |
3 | Trondheim Byasen | 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 131:149 | -18 |
4 | Thüringer HC | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 139:163 | -24 |
B csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 161:138 | +23 |
2 | Ljubljana Krim | 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 143:151 | -8 |
3 | Viborg HK | 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 161:161 | 0 |
4 | Koprivnica | 4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 146:161 | -15 |
C csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 183:154 | +29 |
2 | Metz | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 154:156 | -2 |
3 | Randers HK | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 163:170 | -7 |
4 | Niederösterreich | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 167:187 | -20 |
D csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 168:146 | +22 |
2 | Itxako Estella SD | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 163:158 | +5 |
3 | Volgograd Dinamo | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 170:160 | +10 |
4 | Buxtehuder SV | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 138:175 | -37 |
Main Round - Group A
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 9 | 6 | 4 | 1 | 1 | 173:156 | +17 |
2 | Larvik HK | 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 142:147 | -5 |
3 | Itxako Estella SD | 5 | 6 | 1 | 3 | 2 | 139:139 | 0 |
4 | Ikast/Bording EH | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 144:156 | -12 |
Main Round - Group B
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 182:149 | +33 |
2 | Oltchim RM Valcea | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 166:163 | +3 |
3 | Ljubljana Krim | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 147:161 | -14 |
4 | Metz | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 144:166 | -22 |
Qualification Tour. 1 - Group A
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MizuWaAi Dalfsen | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 103:74 | +29 |
2 | Gil Eanes | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 87:88 | -1 |
3 | Brühl Handball LC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 83:97 | -14 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 76:90 | -14 |
Qualification Tour. 1 - Group B
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zaječar | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 101:70 | +31 |
2 | Vesel | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 77:78 | -1 |
3 | Michalovce | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 85:94 | -9 |
4 | Uskudar BSK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 81:102 | -21 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Rostov Don | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 32:51 | -19 |
- | Alsa Elda Prestigio | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 43:47 | -4 |
- | Bergen Tertnes | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 57:65 | -8 |
- | Sävehof IK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 55:51 | +4 |
- | Cluj Napoca | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 54:69 | -15 |
- | Metalurg Skopje | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 44:42 | +2 |
- | Debrecen DVSC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 61:52 | +9 |
- | Lublin Zaglebie | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 66:52 | +14 |
1 | Buducnost Podgorica | 22 | 16 | 14 | 0 | 2 | 453:385 | +68 |
2 | Oltchim RM Valcea | 17 | 14 | 9 | 1 | 4 | 392:371 | +21 |
3 | Györi ETO | 17 | 16 | 10 | 1 | 5 | 472:422 | +50 |
4 | Larvik HK | 14 | 14 | 6 | 2 | 6 | 336:330 | +6 |
5 | Itxako Estella SD | 13 | 12 | 5 | 3 | 4 | 302:297 | +5 |
6 | Ikast/Bording EH | 12 | 12 | 6 | 0 | 6 | 290:283 | +7 |
7 | Ljubljana Krim | 10 | 12 | 4 | 2 | 6 | 290:312 | -22 |
8 | Metz | 7 | 12 | 3 | 1 | 8 | 298:322 | -24 |
9 | Volgograd Dinamo | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 170:160 | +10 |
10 | Randers HK | 6 | 8 | 5 | 0 | 3 | 223:210 | +13 |
11 | Viborg HK | 6 | 8 | 4 | 2 | 2 | 222:199 | +23 |
12 | MizuWaAi Dalfsen | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 153:140 | +13 |
13 | Zaječar | 6 | 5 | 4 | 0 | 1 | 160:118 | +42 |
14 | Trondheim Byasen | 5 | 8 | 4 | 1 | 3 | 178:188 | -10 |
15 | Niederösterreich | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 167:187 | -20 |
16 | Koprivnica | 4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 146:161 | -15 |
17 | Vesel | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 119:126 | -7 |
18 | Gil Eanes | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 134:163 | -29 |
19 | Brühl Handball LC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 83:97 | -14 |
20 | Ormi-Loux Patras AC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 76:90 | -14 |
21 | Michalovce | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 85:94 | -9 |
22 | Thüringer HC | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 139:163 | -24 |
29 | Buxtehuder SV | 0 | 8 | 2 | 0 | 6 | 195:227 | -32 |
32 | Uskudar BSK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 81:102 | -21 |
A csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 91:68 | +23 |
2 | Ikast/Bording EH | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 75:61 | +14 |
3 | Trondheim Byasen | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 64:75 | -11 |
4 | Thüringer HC | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 72:82 | -10 |
B csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viborg HK | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 89:83 | +6 |
2 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 87:64 | +23 |
3 | Ljubljana Krim | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 72:69 | +3 |
4 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 72:75 | -3 |
C csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 100:72 | +28 |
2 | Randers HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 94:82 | +12 |
3 | Niederösterreich | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 85:81 | +4 |
4 | Metz | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 79:74 | +5 |
D csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 89:70 | +19 |
2 | Volgograd Dinamo | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:80 | +8 |
3 | Itxako Estella SD | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 82:72 | +10 |
4 | Buxtehuder SV | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 72:86 | -14 |
Main Round - Group A Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 91:74 | +17 |
2 | Larvik HK | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 75:75 | 0 |
3 | Itxako Estella SD | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 69:68 | +1 |
4 | Ikast/Bording EH | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 69:77 | -8 |
Main Round - Group B Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 92:72 | +20 |
2 | Oltchim RM Valcea | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 84:81 | +3 |
3 | Ljubljana Krim | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 79:82 | -3 |
4 | Metz | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 73:76 | -3 |
Qualification Tour. 1 - Group A Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brühl Handball LC | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 57:70 | -13 |
2 | Ormi-Loux Patras AC | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 51:58 | -7 |
3 | Gil Eanes | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 32:25 | +7 |
4 | MizuWaAi Dalfsen | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 31:25 | +6 |
Qualification Tour. 1 - Group B Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zaječar | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 31:17 | +14 |
2 | Vesel | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 30:26 | +4 |
3 | Uskudar BSK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 55:72 | -17 |
4 | Michalovce | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 47:66 | -19 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 12 | 8 | 8 | 0 | 0 | 233:0 | +233 |
2 | Györi ETO | 11 | 8 | 7 | 1 | 0 | 251:0 | +251 |
3 | Oltchim RM Valcea | 10 | 7 | 6 | 0 | 0 | 208:0 | +208 |
4 | Larvik HK | 7 | 7 | 3 | 1 | 0 | 182:0 | +182 |
5 | Itxako Estella SD | 7 | 6 | 3 | 1 | 0 | 151:0 | +151 |
6 | Ikast/Bording EH | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 144:0 | +144 |
7 | Metz | 5 | 6 | 2 | 1 | 0 | 152:0 | +152 |
8 | Ljubljana Krim | 5 | 6 | 2 | 1 | 0 | 151:0 | +151 |
9 | Randers HK | 4 | 5 | 4 | 0 | 0 | 154:0 | +154 |
10 | Viborg HK | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 89:0 | +89 |
11 | Volgograd Dinamo | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 88:0 | +88 |
12 | Niederösterreich | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 85:0 | +85 |
13 | Trondheim Byasen | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | 111:0 | +111 |
14 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 72:0 | +72 |
15 | MizuWaAi Dalfsen | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 62:0 | +62 |
16 | Zaječar | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 58:0 | +58 |
17 | Gil Eanes | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 57:0 | +57 |
18 | Brühl Handball LC | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 57:0 | +57 |
19 | Ormi-Loux Patras AC | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 51:0 | +51 |
20 | Vesel | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 50:0 | +50 |
21 | Thüringer HC | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 72:0 | +72 |
22 | Buxtehuder SV | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 99:0 | +99 |
23 | Debrecen DVSC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 61:0 | +61 |
24 | Uskudar BSK | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 55:0 | +55 |
25 | Cluj Napoca | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 54:0 | +54 |
26 | Michalovce | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 47:0 | +47 |
27 | Bergen Tertnes | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 25:0 | +25 |
28 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 22:0 | +22 |
29 | Rostov Don | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 17:0 | +17 |
30 | Sävehof IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
31 | Metalurg Skopje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
32 | Lublin Zaglebie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
A csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 81:81 | 0 |
2 | Ikast/Bording EH | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 71:66 | +5 |
3 | Trondheim Byasen | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 67:74 | -7 |
4 | Thüringer HC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 67:81 | -14 |
B csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 74:74 | 0 |
2 | Ljubljana Krim | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 71:82 | -11 |
3 | Koprivnica | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 74:86 | -12 |
4 | Viborg HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 72:78 | -6 |
C csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 83:82 | +1 |
2 | Metz | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 75:82 | -7 |
3 | Randers HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 69:88 | -19 |
4 | Niederösterreich | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 82:106 | -24 |
D csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itxako Estella SD | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 81:86 | -5 |
2 | Oltchim RM Valcea | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 79:76 | +3 |
3 | Volgograd Dinamo | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 82:80 | +2 |
4 | Buxtehuder SV | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 66:89 | -23 |
Main Round - Group A Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 82:82 | 0 |
2 | Larvik HK | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 67:72 | -5 |
3 | Ikast/Bording EH | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 75:79 | -4 |
4 | Itxako Estella SD | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 70:71 | -1 |
Main Round - Group B Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 90:77 | +13 |
2 | Oltchim RM Valcea | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 82:82 | 0 |
3 | Ljubljana Krim | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 68:79 | -11 |
4 | Metz | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 71:90 | -19 |
Qualification Tour. 1 - Group A Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MizuWaAi Dalfsen | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 72:49 | +23 |
2 | Gil Eanes | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 55:63 | -8 |
3 | Brühl Handball LC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:27 | -1 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 25:32 | -7 |
Qualification Tour. 1 - Group B Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zaječar | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 70:53 | +17 |
2 | Vesel | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 47:52 | -5 |
3 | Michalovce | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 38:28 | +10 |
4 | Uskudar BSK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:30 | -4 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 10 | 8 | 6 | 0 | 0 | 398:207 | +191 |
2 | Oltchim RM Valcea | 7 | 7 | 3 | 1 | 0 | 366:189 | +177 |
3 | Larvik HK | 7 | 7 | 3 | 1 | 0 | 315:169 | +146 |
4 | Györi ETO | 6 | 8 | 3 | 0 | 0 | 417:226 | +191 |
5 | Itxako Estella SD | 6 | 6 | 2 | 2 | 0 | 291:157 | +134 |
6 | Ikast/Bording EH | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 284:145 | +139 |
7 | Ljubljana Krim | 5 | 6 | 2 | 1 | 0 | 290:161 | +129 |
8 | MizuWaAi Dalfsen | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 148:83 | +65 |
9 | Zaječar | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 134:86 | +48 |
10 | Trondheim Byasen | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 181:74 | +107 |
11 | Metz | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 296:172 | +124 |
12 | Viborg HK | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | 216:116 | +100 |
13 | Randers HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 191:88 | +103 |
14 | Volgograd Dinamo | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 162:80 | +82 |
15 | Koprivnica | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 149:86 | +63 |
16 | Vesel | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 116:79 | +37 |
17 | Michalovce | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 104:28 | +76 |
18 | Buxtehuder SV | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 208:115 | +93 |
19 | Niederösterreich | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 163:106 | +57 |
20 | Thüringer HC | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 149:81 | +68 |
21 | Gil Eanes | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 142:98 | +44 |
22 | Uskudar BSK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 98:30 | +68 |
23 | Brühl Handball LC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 96:27 | +69 |
24 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 83:32 | +51 |
25 | Cluj Napoca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 69:0 | +69 |
26 | Lublin Zaglebie | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 66:52 | +14 |
27 | Bergen Tertnes | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 66:31 | +35 |
28 | Sävehof IK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 55:51 | +4 |
29 | Debrecen DVSC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52:0 | +52 |
30 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 48:20 | +28 |
31 | Metalurg Skopje | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 44:42 | +2 |
32 | Rostov Don | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 39:27 | +12 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
Györi ETO - Buducnost Podgorica statisztikák
Hasonlítsd össsze Györi ETO és Buducnost Podgorica eddigi teljesítményét a Champions League W 2011/2012 szezonjában. Itt megtalálod a két csapat egymás elleni mérkőzéseit is (H2H).
A statisztikai adatok alapján kialakíthatsz egy saját tippet erre a mérkőzésre. Vizsgáld meg melyik csapat rúgott vagy kapott több gólt, milyen formában van jelenleg a két csapat.
A teljesítmény grafikonok egymás mellé helyezésével követheted Györi ETO és Buducnost Podgorica csapatok menetelését a bajnokságban.
A csapatok formája
A csapatok formájának kiszámitásánál az utolsó 5 mérkőzést vesszük figyelembe. Ebből lesz a teljes forma. A hazai és vendég formánál a csapat utolsó 5 hazai és vendég mérkőzését vesszük figyelembe.
A forma különbség két csapat összehasonlitásánál jön számitásba.
A forma különbség két számot jelent: (hazai csapat hazai formája - vendég csapat vendég formája) és a két csapat teljes formájának a különbsége. Ebből lehet valamekkora valószinűséggel következtetni a két csapat közötti következő mérkőzés végeredményére.
Ha mindkét szám pozitiv és 5-nél nagyobb, akkor a hazai csapat nagyobb valószinűséggel nyer. Ha mindkét szám negativ és -5-nél kisebb, akkor a vendég csapat nyer nagyobb valószinűséggel. Ellenkező esetekben lehet döntetlen, de inkább nem ajánlott tippelni ezen számok alapján.