Clasament Super League 2
Grupa 1
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athens AEK | 68 | 24 | 22 | 2 | 0 | 67:10 | +57 |
2 | Panahaiki Patras | 46 | 24 | 14 | 4 | 6 | 41:22 | +19 |
3 | Apollon Smirnis | 45 | 24 | 13 | 6 | 5 | 32:17 | +15 |
4 | Chania | 42 | 24 | 12 | 6 | 6 | 28:20 | +8 |
5 | Ermionidas-Ermis | 41 | 24 | 12 | 5 | 7 | 30:28 | +2 |
6 | Panegialios Aigio | 40 | 24 | 11 | 7 | 6 | 24:12 | +12 |
7 | Aharnaikos | 35 | 24 | 9 | 8 | 7 | 28:22 | +6 |
8 | Kallithea | 33 | 24 | 9 | 6 | 9 | 25:25 | 0 |
9 | Episkopis Rethymno | 26 | 24 | 7 | 5 | 12 | 25:34 | -9 |
10 | Iraklis Psachnon | 23 | 24 | 6 | 5 | 13 | 23:37 | -14 |
11 | Trachones | 21 | 24 | 5 | 6 | 13 | 15:25 | -10 |
12 | Fostiras | 15 | 24 | 4 | 3 | 17 | 20:43 | -23 |
13 | Paniliakos Pyrgos | 1 | 24 | 0 | 1 | 23 | 7:70 | -63 |
Grupa 1 - Relegation Grupa
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aharnaikos | 26 | 10 | 7 | 1 | 2 | 13:9 | +4 |
2 | Panegialios Aigio | 23 | 10 | 5 | 2 | 3 | 12:9 | +3 |
3 | Ermionidas-Ermis | 21 | 10 | 4 | 1 | 5 | 15:13 | +2 |
4 | Kallithea | 21 | 10 | 5 | 3 | 2 | 13:8 | +5 |
5 | Iraklis Psachnon | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 11:9 | +2 |
6 | Episkopis Rethymno | 1 | 10 | 0 | 1 | 9 | 4:20 | -16 |
Grupa 2
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iraklis Saloniki | 57 | 24 | 17 | 6 | 1 | 34:8 | +26 |
2 | Olympiakos Volos | 45 | 24 | 14 | 3 | 7 | 33:21 | +12 |
3 | Larissa AE | 45 | 24 | 14 | 3 | 7 | 27:11 | +16 |
4 | Lamia | 43 | 24 | 12 | 7 | 5 | 24:17 | +7 |
5 | Zakynthos | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 26:27 | -1 |
6 | Anegenisi Karditsas | 32 | 24 | 10 | 2 | 12 | 26:27 | -1 |
7 | Aiginiakos | 30 | 24 | 8 | 6 | 10 | 23:19 | +4 |
8 | Pierikos Katerini | 30 | 24 | 7 | 9 | 8 | 19:29 | -10 |
9 | Agrotikos Asteras | 29 | 24 | 8 | 5 | 11 | 23:27 | -4 |
10 | Tyrnavos 2005 | 29 | 24 | 7 | 8 | 9 | 16:24 | -8 |
11 | Apollon Pontou | 26 | 24 | 7 | 5 | 12 | 19:23 | -4 |
12 | Ethnikos Gazoros | 15 | 24 | 3 | 6 | 15 | 11:30 | -19 |
13 | Fokikos | 12 | 24 | 2 | 6 | 16 | 12:30 | -18 |
Grupa 2 - Relegation Grupa
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agrotikos Asteras | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 16:7 | +9 |
2 | Anegenisi Karditsas | 19 | 10 | 5 | 2 | 3 | 12:11 | +1 |
3 | Zakynthos | 17 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11:10 | +1 |
4 | Tyrnavos 2005 | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 12:8 | +4 |
5 | Aiginiakos | 15 | 10 | 4 | 2 | 4 | 12:6 | +6 |
6 | Pierikos Katerini | 1 | 9 | 0 | 1 | 8 | 0:21 | -21 |
Promotion Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athens AEK | 28 | 10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | +5 |
2 | Iraklis Saloniki | 26 | 10 | 6 | 1 | 3 | 10:5 | +5 |
3 | Apollon Smirnis | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 16:10 | +6 |
4 | Larissa AE | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 10:11 | -1 |
5 | Olympiakos Volos | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 8:12 | -4 |
6 | Panahaiki Patras | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 12:23 | -11 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athens AEK | 86 | 34 | 27 | 5 | 2 | 81:19 | +62 |
2 | Iraklis Saloniki | 76 | 34 | 23 | 7 | 4 | 44:13 | +31 |
3 | Apollon Smirnis | 65 | 34 | 19 | 8 | 7 | 48:27 | +21 |
4 | Larissa AE | 58 | 34 | 18 | 4 | 12 | 37:22 | +15 |
5 | Aharnaikos | 57 | 34 | 16 | 9 | 9 | 41:31 | +10 |
6 | Panegialios Aigio | 57 | 34 | 16 | 9 | 9 | 36:21 | +15 |
7 | Olympiakos Volos | 55 | 34 | 17 | 4 | 13 | 41:33 | +8 |
8 | Ermionidas-Ermis | 54 | 34 | 16 | 6 | 12 | 45:41 | +4 |
9 | Panahaiki Patras | 51 | 34 | 15 | 6 | 13 | 53:45 | +8 |
10 | Kallithea | 51 | 33 | 13 | 9 | 11 | 35:33 | +2 |
11 | Agrotikos Asteras | 51 | 34 | 15 | 6 | 13 | 39:34 | +5 |
12 | Zakynthos | 50 | 33 | 14 | 8 | 11 | 37:37 | 0 |
13 | Anegenisi Karditsas | 49 | 34 | 14 | 4 | 16 | 36:40 | -4 |
14 | Tyrnavos 2005 | 46 | 34 | 12 | 10 | 12 | 28:32 | -4 |
15 | Aiginiakos | 44 | 33 | 11 | 8 | 14 | 32:25 | +7 |
16 | Lamia | 43 | 24 | 13 | 7 | 4 | 26:15 | +11 |
17 | Chania | 42 | 24 | 12 | 6 | 6 | 28:20 | +8 |
18 | Iraklis Psachnon | 36 | 34 | 9 | 9 | 16 | 34:46 | -12 |
19 | Pierikos Katerini | 31 | 32 | 7 | 10 | 15 | 19:47 | -28 |
20 | Episkopis Rethymno | 27 | 34 | 7 | 6 | 21 | 29:54 | -25 |
21 | Apollon Pontou | 26 | 24 | 7 | 5 | 12 | 19:23 | -4 |
22 | Trachones | 21 | 24 | 5 | 6 | 13 | 15:25 | -10 |
23 | Ethnikos Gazoros | 15 | 24 | 3 | 6 | 15 | 11:30 | -19 |
24 | Fostiras | 15 | 24 | 4 | 3 | 17 | 20:43 | -23 |
25 | Fokikos | 12 | 24 | 2 | 6 | 16 | 12:30 | -18 |
26 | Paniliakos Pyrgos | 1 | 23 | 0 | 1 | 22 | 7:67 | -60 |
Grupa 1 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athens AEK | 36 | 12 | 12 | 0 | 0 | 44:5 | +39 |
2 | Apollon Smirnis | 30 | 12 | 9 | 3 | 0 | 19:7 | +12 |
3 | Panahaiki Patras | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 23:6 | +17 |
4 | Ermionidas-Ermis | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 14:5 | +9 |
5 | Chania | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 18:9 | +9 |
6 | Panegialios Aigio | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 15:4 | +11 |
7 | Kallithea | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 12:8 | +4 |
8 | Aharnaikos | 17 | 12 | 4 | 5 | 3 | 14:11 | +3 |
9 | Iraklis Psachnon | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 16:17 | -1 |
10 | Episkopis Rethymno | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 16:15 | +1 |
11 | Trachones | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 9:11 | -2 |
12 | Fostiras | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 9:20 | -11 |
13 | Paniliakos Pyrgos | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 2:36 | -34 |
Grupa 1 - Relegation Grupa Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aharnaikos | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 8:5 | +3 |
2 | Ermionidas-Ermis | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12:5 | +7 |
3 | Kallithea | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | +3 |
4 | Panegialios Aigio | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | +4 |
5 | Iraklis Psachnon | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | +3 |
6 | Episkopis Rethymno | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 |
Grupa 2 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympiakos Volos | 27 | 12 | 9 | 0 | 3 | 23:11 | +12 |
2 | Lamia | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 17:9 | +8 |
3 | Iraklis Saloniki | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 17:4 | +13 |
4 | Zakynthos | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 17:8 | +9 |
5 | Larissa AE | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 16:2 | +14 |
6 | Aiginiakos | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 17:7 | +10 |
7 | Anegenisi Karditsas | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 15:10 | +5 |
8 | Pierikos Katerini | 20 | 12 | 5 | 5 | 2 | 9:6 | +3 |
9 | Agrotikos Asteras | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 15:13 | +2 |
10 | Tyrnavos 2005 | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 9:8 | +1 |
11 | Apollon Pontou | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 9:7 | +2 |
12 | Ethnikos Gazoros | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 8:12 | -4 |
13 | Fokikos | 10 | 12 | 2 | 4 | 6 | 11:13 | -2 |
Grupa 2 - Relegation Grupa Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agrotikos Asteras | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Anegenisi Karditsas | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 9:3 | +6 |
3 | Tyrnavos 2005 | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | +5 |
4 | Aiginiakos | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8:2 | +6 |
5 | Zakynthos | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 8:4 | +4 |
6 | Pierikos Katerini | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0:8 | -8 |
Promotion Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athens AEK | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 8:2 | +6 |
2 | Iraklis Saloniki | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
3 | Apollon Smirnis | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:4 | +5 |
4 | Olympiakos Volos | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:6 | -1 |
5 | Larissa AE | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 4:4 | 0 |
6 | Panahaiki Patras | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9:11 | -2 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athens AEK | 49 | 17 | 16 | 1 | 0 | 52:0 | +52 |
2 | Apollon Smirnis | 41 | 17 | 12 | 5 | 0 | 28:0 | +28 |
3 | Iraklis Saloniki | 39 | 17 | 12 | 3 | 0 | 23:0 | +23 |
4 | Ermionidas-Ermis | 37 | 17 | 11 | 4 | 0 | 26:0 | +26 |
5 | Zakynthos | 35 | 17 | 11 | 2 | 0 | 25:0 | +25 |
6 | Panegialios Aigio | 34 | 17 | 10 | 4 | 0 | 21:0 | +21 |
7 | Panahaiki Patras | 33 | 17 | 10 | 3 | 0 | 32:0 | +32 |
8 | Olympiakos Volos | 33 | 17 | 11 | 0 | 0 | 28:0 | +28 |
9 | Agrotikos Asteras | 32 | 17 | 9 | 5 | 0 | 24:0 | +24 |
10 | Anegenisi Karditsas | 32 | 17 | 10 | 2 | 0 | 24:0 | +24 |
11 | Larissa AE | 32 | 17 | 10 | 2 | 0 | 20:0 | +20 |
12 | Kallithea | 32 | 17 | 9 | 5 | 0 | 18:0 | +18 |
13 | Aiginiakos | 30 | 16 | 8 | 3 | 0 | 22:0 | +22 |
14 | Aharnaikos | 29 | 17 | 8 | 5 | 0 | 22:0 | +22 |
15 | Tyrnavos 2005 | 29 | 17 | 8 | 5 | 0 | 17:0 | +17 |
16 | Lamia | 27 | 12 | 9 | 3 | 0 | 19:0 | +19 |
17 | Chania | 26 | 12 | 8 | 2 | 0 | 18:0 | +18 |
18 | Iraklis Psachnon | 23 | 17 | 6 | 5 | 0 | 24:0 | +24 |
19 | Pierikos Katerini | 21 | 16 | 5 | 6 | 0 | 9:0 | +9 |
20 | Episkopis Rethymno | 16 | 17 | 4 | 4 | 0 | 17:0 | +17 |
21 | Apollon Pontou | 15 | 12 | 4 | 3 | 0 | 9:0 | +9 |
22 | Trachones | 12 | 12 | 3 | 3 | 0 | 9:0 | +9 |
23 | Ethnikos Gazoros | 12 | 12 | 3 | 3 | 0 | 8:0 | +8 |
24 | Fokikos | 10 | 12 | 2 | 4 | 0 | 11:0 | +11 |
25 | Fostiras | 8 | 12 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
26 | Paniliakos Pyrgos | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
Grupa 1 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athens AEK | 32 | 12 | 10 | 2 | 0 | 23:5 | +18 |
2 | Panahaiki Patras | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 18:16 | +2 |
3 | Aharnaikos | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 14:11 | +3 |
4 | Chania | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 10:11 | -1 |
5 | Panegialios Aigio | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 9:8 | +1 |
6 | Apollon Smirnis | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 13:10 | +3 |
7 | Ermionidas-Ermis | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 16:23 | -7 |
8 | Kallithea | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13:17 | -4 |
9 | Episkopis Rethymno | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 9:19 | -10 |
10 | Trachones | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 6:14 | -8 |
11 | Iraklis Psachnon | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 7:20 | -13 |
12 | Fostiras | 7 | 12 | 2 | 1 | 9 | 11:23 | -12 |
13 | Paniliakos Pyrgos | 1 | 12 | 0 | 1 | 11 | 5:34 | -29 |
Grupa 1 - Relegation Grupa Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aharnaikos | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | Kallithea | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | +2 |
3 | Panegialios Aigio | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 |
4 | Iraklis Psachnon | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:4 | -1 |
5 | Ermionidas-Ermis | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3:8 | -5 |
6 | Episkopis Rethymno | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3:13 | -10 |
Grupa 2 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iraklis Saloniki | 30 | 12 | 9 | 3 | 0 | 17:4 | +13 |
2 | Larissa AE | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 11:9 | +2 |
3 | Olympiakos Volos | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 10:10 | 0 |
4 | Lamia | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 7:8 | -1 |
5 | Zakynthos | 13 | 12 | 3 | 4 | 5 | 9:19 | -10 |
6 | Anegenisi Karditsas | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 11:17 | -6 |
7 | Apollon Pontou | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 10:16 | -6 |
8 | Tyrnavos 2005 | 11 | 12 | 2 | 5 | 5 | 7:16 | -9 |
9 | Pierikos Katerini | 10 | 12 | 2 | 4 | 6 | 10:23 | -13 |
10 | Agrotikos Asteras | 10 | 12 | 3 | 1 | 8 | 8:14 | -6 |
11 | Aiginiakos | 10 | 12 | 2 | 4 | 6 | 6:12 | -6 |
12 | Ethnikos Gazoros | 3 | 12 | 0 | 3 | 9 | 3:18 | -15 |
13 | Fokikos | 2 | 12 | 0 | 2 | 10 | 1:17 | -16 |
Grupa 2 - Relegation Grupa Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agrotikos Asteras | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | +1 |
2 | Tyrnavos 2005 | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 4:5 | -1 |
3 | Anegenisi Karditsas | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:8 | -5 |
4 | Aiginiakos | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:4 | 0 |
5 | Zakynthos | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 |
6 | Pierikos Katerini | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0:13 | -13 |
Promotion Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apollon Smirnis | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | +1 |
2 | Larissa AE | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 |
3 | Iraklis Saloniki | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:3 | +1 |
4 | Athens AEK | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 |
5 | Olympiakos Volos | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 |
6 | Panahaiki Patras | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3:12 | -9 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athens AEK | 37 | 17 | 11 | 4 | 0 | 36:12 | +24 |
2 | Iraklis Saloniki | 37 | 17 | 11 | 4 | 0 | 27:7 | +20 |
3 | Aharnaikos | 28 | 17 | 8 | 4 | 0 | 35:15 | +20 |
4 | Larissa AE | 26 | 17 | 8 | 2 | 0 | 23:16 | +7 |
5 | Apollon Smirnis | 24 | 17 | 7 | 3 | 0 | 31:16 | +15 |
6 | Panegialios Aigio | 23 | 17 | 6 | 5 | 0 | 21:15 | +6 |
7 | Olympiakos Volos | 22 | 17 | 6 | 4 | 0 | 30:16 | +14 |
8 | Agrotikos Asteras | 19 | 17 | 6 | 1 | 0 | 29:20 | +9 |
9 | Kallithea | 19 | 16 | 4 | 4 | 0 | 28:22 | +6 |
10 | Panahaiki Patras | 18 | 17 | 5 | 3 | 0 | 38:28 | +10 |
11 | Ermionidas-Ermis | 17 | 17 | 5 | 2 | 0 | 29:31 | -2 |
12 | Anegenisi Karditsas | 17 | 17 | 4 | 2 | 0 | 25:27 | -2 |
13 | Tyrnavos 2005 | 17 | 17 | 4 | 5 | 0 | 22:21 | +1 |
14 | Chania | 16 | 12 | 4 | 4 | 0 | 19:11 | +8 |
15 | Lamia | 16 | 12 | 4 | 4 | 0 | 14:8 | +6 |
16 | Zakynthos | 15 | 16 | 3 | 6 | 0 | 24:25 | -1 |
17 | Aiginiakos | 14 | 17 | 3 | 5 | 0 | 19:16 | +3 |
18 | Iraklis Psachnon | 13 | 17 | 3 | 4 | 0 | 32:24 | +8 |
19 | Episkopis Rethymno | 11 | 17 | 3 | 2 | 0 | 34:32 | +2 |
20 | Apollon Pontou | 11 | 12 | 3 | 2 | 0 | 17:16 | +1 |
21 | Pierikos Katerini | 10 | 16 | 2 | 4 | 0 | 24:33 | -9 |
22 | Trachones | 9 | 12 | 2 | 3 | 0 | 17:14 | +3 |
23 | Fostiras | 7 | 12 | 2 | 1 | 0 | 31:23 | +8 |
24 | Ethnikos Gazoros | 3 | 12 | 0 | 3 | 0 | 15:18 | -3 |
25 | Fokikos | 2 | 12 | 0 | 2 | 0 | 14:17 | -3 |
26 | Paniliakos Pyrgos | 1 | 12 | 0 | 1 | 0 | 38:34 | +4 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Europa League
- Retrogradare