Clasament Super League 2
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levad Levadia | 55 | 22 | 17 | 4 | 1 | 36:9 | +27 |
2 | Larissa AE | 49 | 22 | 14 | 7 | 1 | 32:12 | +20 |
3 | Niki Voloy | 32 | 22 | 10 | 2 | 10 | 33:24 | +9 |
4 | Athens AEK B | 32 | 22 | 8 | 8 | 6 | 23:17 | +6 |
5 | Makedonikos | 31 | 22 | 7 | 10 | 5 | 24:23 | +1 |
6 | PAOK Saloniki B | 30 | 22 | 9 | 3 | 10 | 31:27 | +4 |
7 | Anegenisi Karditsas | 29 | 22 | 8 | 5 | 9 | 22:24 | -2 |
8 | Iraklis Saloniki | 29 | 22 | 7 | 8 | 7 | 25:20 | +5 |
9 | Kozani F.S. | 24 | 22 | 6 | 6 | 10 | 10:17 | -7 |
10 | Kampaniakos Chalastra | 23 | 22 | 7 | 2 | 13 | 18:32 | -14 |
11 | Aiolikos | 19 | 22 | 4 | 7 | 11 | 20:36 | -16 |
12 | Apollon Pontou | 11 | 22 | 3 | 2 | 17 | 12:45 | -33 |
13 | Almopos Aridaia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kallithea | 47 | 22 | 14 | 5 | 3 | 31:14 | +17 |
2 | Chania | 44 | 22 | 13 | 5 | 4 | 39:14 | +25 |
3 | Ionikos Nikaia | 36 | 22 | 10 | 6 | 6 | 34:23 | +11 |
4 | Kalamata PAE | 36 | 22 | 10 | 6 | 6 | 27:15 | +12 |
5 | Ilioupoli FC | 35 | 22 | 11 | 2 | 9 | 20:23 | -3 |
6 | Diagoras Rodou | 27 | 22 | 8 | 3 | 11 | 21:30 | -9 |
7 | Aigaleo | 25 | 22 | 7 | 4 | 11 | 15:25 | -10 |
8 | Olympiakos Piraeus B | 23 | 22 | 8 | 9 | 5 | 31:21 | +10 |
9 | Giouchtas | 22 | 22 | 5 | 7 | 10 | 20:28 | -8 |
10 | Panahaiki Patras | 21 | 22 | 4 | 9 | 9 | 24:32 | -8 |
11 | Panathinaikos Athens B | 21 | 22 | 6 | 3 | 13 | 19:36 | -17 |
12 | Tilikratis | 18 | 22 | 5 | 3 | 14 | 17:37 | -20 |
Promotion Group A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levad Levadia | 44 | 29 | 22 | 5 | 2 | 49:14 | +35 |
2 | Larissa AE | 35 | 30 | 16 | 11 | 3 | 48:26 | +22 |
3 | Niki Voloy | 24 | 28 | 12 | 4 | 12 | 39:31 | +8 |
4 | Makedonikos | 22 | 29 | 8 | 13 | 8 | 34:37 | -3 |
5 | Athens AEK B | 21 | 28 | 9 | 10 | 9 | 31:30 | +1 |
Promotion Group B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kallithea | 38 | 29 | 18 | 7 | 4 | 45:18 | +27 |
2 | Chania | 35 | 30 | 17 | 6 | 7 | 58:28 | +30 |
3 | Ionikos Nikaia | 28 | 29 | 12 | 10 | 7 | 43:29 | +14 |
4 | Ilioupoli FC | 28 | 29 | 14 | 3 | 12 | 31:42 | -11 |
5 | Kalamata PAE | 20 | 29 | 10 | 8 | 11 | 28:26 | +2 |
Relegation Group A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Saloniki B | 31 | 31 | 14 | 4 | 13 | 48:42 | +6 |
2 | Iraklis Saloniki | 30 | 31 | 10 | 14 | 7 | 34:26 | +8 |
3 | Kampaniakos Chalastra | 26 | 31 | 11 | 4 | 16 | 28:40 | -12 |
4 | Anegenisi Karditsas | 25 | 31 | 10 | 9 | 12 | 26:30 | -4 |
5 | Kozani F.S. | 23 | 31 | 8 | 11 | 12 | 21:28 | -7 |
6 | Aiolikos | 15 | 31 | 5 | 9 | 17 | 26:47 | -21 |
Relegation Group B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panahaiki Patras | 27 | 30 | 9 | 10 | 11 | 33:41 | -8 |
2 | Diagoras Rodou | 27 | 30 | 11 | 7 | 12 | 28:35 | -7 |
3 | Aigaleo | 26 | 30 | 10 | 8 | 12 | 23:29 | -6 |
4 | Panathinaikos Athens B | 20 | 30 | 8 | 6 | 16 | 24:41 | -17 |
5 | Giouchtas | 20 | 30 | 8 | 7 | 15 | 27:40 | -13 |
6 | Olympiakos Piraeus B | 17 | 30 | 9 | 11 | 10 | 41:32 | +9 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Almopos Aridaia | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 | Levad Levadia | 71 | 29 | 22 | 5 | 2 | 49:14 | +35 |
2 | Kallithea | 61 | 29 | 18 | 7 | 4 | 45:18 | +27 |
3 | Larissa AE | 59 | 30 | 16 | 11 | 3 | 48:26 | +22 |
4 | Chania | 57 | 30 | 17 | 6 | 7 | 58:28 | +30 |
5 | Ionikos Nikaia | 46 | 29 | 12 | 10 | 7 | 43:29 | +14 |
6 | PAOK Saloniki B | 46 | 31 | 14 | 4 | 13 | 48:42 | +6 |
7 | Ilioupoli FC | 45 | 28 | 13 | 3 | 12 | 29:42 | -13 |
8 | Iraklis Saloniki | 44 | 31 | 10 | 14 | 7 | 34:26 | +8 |
9 | Niki Voloy | 40 | 28 | 12 | 4 | 12 | 39:31 | +8 |
10 | Diagoras Rodou | 40 | 30 | 11 | 7 | 12 | 28:35 | -7 |
11 | Anegenisi Karditsas | 39 | 31 | 10 | 9 | 12 | 26:30 | -4 |
12 | Kalamata PAE | 38 | 29 | 10 | 8 | 11 | 28:26 | +2 |
13 | Aigaleo | 38 | 29 | 10 | 8 | 11 | 23:27 | -4 |
14 | Athens AEK B | 37 | 28 | 9 | 10 | 9 | 31:30 | +1 |
15 | Makedonikos | 37 | 29 | 8 | 13 | 8 | 34:37 | -3 |
16 | Kampaniakos Chalastra | 37 | 31 | 11 | 4 | 16 | 28:40 | -12 |
17 | Panahaiki Patras | 37 | 30 | 9 | 10 | 11 | 33:41 | -8 |
18 | Kozani F.S. | 35 | 31 | 8 | 11 | 12 | 21:28 | -7 |
19 | Giouchtas | 31 | 30 | 8 | 7 | 15 | 27:40 | -13 |
20 | Panathinaikos Athens B | 30 | 30 | 8 | 6 | 16 | 24:41 | -17 |
21 | Olympiakos Piraeus B | 28 | 30 | 9 | 11 | 10 | 41:32 | +9 |
22 | Aiolikos | 24 | 31 | 5 | 9 | 17 | 26:47 | -21 |
23 | Tilikratis | 18 | 22 | 5 | 3 | 14 | 17:37 | -20 |
24 | Apollon Pontou | 11 | 22 | 3 | 2 | 17 | 12:45 | -33 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levad Levadia | 31 | 11 | 10 | 1 | 0 | 22:4 | +18 |
2 | Larissa AE | 27 | 11 | 8 | 3 | 0 | 16:3 | +13 |
3 | Athens AEK B | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 12:5 | +7 |
4 | PAOK Saloniki B | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 19:9 | +10 |
5 | Iraklis Saloniki | 19 | 11 | 5 | 4 | 2 | 17:8 | +9 |
6 | Anegenisi Karditsas | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 16:12 | +4 |
7 | Niki Voloy | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 20:13 | +7 |
8 | Makedonikos | 14 | 11 | 2 | 8 | 1 | 10:8 | +2 |
9 | Kozani F.S. | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 6:10 | -4 |
10 | Aiolikos | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 13:18 | -5 |
11 | Kampaniakos Chalastra | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 7:14 | -7 |
12 | Apollon Pontou | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8:16 | -8 |
13 | Almopos Aridaia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chania | 27 | 11 | 8 | 3 | 0 | 26:5 | +21 |
2 | Kallithea | 26 | 11 | 8 | 2 | 1 | 17:6 | +11 |
3 | Ionikos Nikaia | 25 | 11 | 8 | 1 | 2 | 20:9 | +11 |
4 | Kalamata PAE | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 13:5 | +8 |
5 | Diagoras Rodou | 21 | 11 | 7 | 0 | 4 | 14:11 | +3 |
6 | Aigaleo | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 12:8 | +4 |
7 | Olympiakos Piraeus B | 20 | 11 | 5 | 5 | 1 | 18:8 | +10 |
8 | Giouchtas | 19 | 11 | 5 | 4 | 2 | 15:9 | +6 |
9 | Ilioupoli FC | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 9:9 | 0 |
10 | Tilikratis | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 12:16 | -4 |
11 | Panahaiki Patras | 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 13:13 | 0 |
12 | Panathinaikos Athens B | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 12:18 | -6 |
Promotion Group A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levad Levadia | 37 | 14 | 12 | 1 | 1 | 27:6 | +21 |
2 | Larissa AE | 32 | 15 | 9 | 5 | 1 | 24:9 | +15 |
3 | Athens AEK B | 23 | 14 | 6 | 5 | 3 | 18:13 | +5 |
4 | Niki Voloy | 21 | 15 | 6 | 3 | 6 | 23:16 | +7 |
5 | Makedonikos | 17 | 14 | 3 | 8 | 3 | 15:15 | 0 |
Promotion Group B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chania | 36 | 15 | 11 | 3 | 1 | 36:9 | +27 |
2 | Kallithea | 31 | 14 | 9 | 4 | 1 | 23:8 | +15 |
3 | Ionikos Nikaia | 30 | 15 | 9 | 3 | 3 | 27:14 | +13 |
4 | Ilioupoli FC | 25 | 14 | 8 | 1 | 5 | 15:16 | -1 |
5 | Kalamata PAE | 24 | 15 | 7 | 3 | 5 | 13:12 | +1 |
Relegation Group A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Saloniki B | 33 | 16 | 10 | 3 | 3 | 30:14 | +16 |
2 | Iraklis Saloniki | 27 | 15 | 7 | 6 | 2 | 21:10 | +11 |
3 | Anegenisi Karditsas | 24 | 15 | 7 | 3 | 5 | 19:15 | +4 |
4 | Kozani F.S. | 21 | 15 | 6 | 3 | 6 | 13:14 | -1 |
5 | Kampaniakos Chalastra | 17 | 16 | 5 | 2 | 9 | 12:18 | -6 |
6 | Aiolikos | 13 | 16 | 2 | 7 | 7 | 16:24 | -8 |
Relegation Group B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Diagoras Rodou | 29 | 15 | 9 | 2 | 4 | 18:13 | +5 |
2 | Aigaleo | 27 | 15 | 7 | 6 | 2 | 15:10 | +5 |
3 | Panahaiki Patras | 26 | 16 | 7 | 5 | 4 | 18:14 | +4 |
4 | Giouchtas | 25 | 15 | 7 | 4 | 4 | 21:16 | +5 |
5 | Olympiakos Piraeus B | 24 | 15 | 6 | 6 | 3 | 25:13 | +12 |
6 | Panathinaikos Athens B | 18 | 14 | 5 | 3 | 6 | 15:19 | -4 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levad Levadia | 37 | 14 | 12 | 1 | 0 | 27:6 | +21 |
2 | Chania | 36 | 15 | 11 | 3 | 0 | 36:9 | +27 |
3 | PAOK Saloniki B | 33 | 16 | 10 | 3 | 0 | 30:14 | +16 |
4 | Larissa AE | 32 | 15 | 9 | 5 | 0 | 24:9 | +15 |
5 | Kallithea | 31 | 14 | 9 | 4 | 0 | 23:8 | +15 |
6 | Ionikos Nikaia | 30 | 15 | 9 | 3 | 0 | 27:14 | +13 |
7 | Diagoras Rodou | 29 | 15 | 9 | 2 | 0 | 18:13 | +5 |
8 | Iraklis Saloniki | 27 | 15 | 7 | 6 | 0 | 21:10 | +11 |
9 | Aigaleo | 27 | 15 | 7 | 6 | 0 | 15:10 | +5 |
10 | Panahaiki Patras | 26 | 16 | 7 | 5 | 0 | 18:14 | +4 |
11 | Giouchtas | 25 | 15 | 7 | 4 | 0 | 21:16 | +5 |
12 | Ilioupoli FC | 25 | 13 | 7 | 1 | 0 | 13:16 | -3 |
13 | Olympiakos Piraeus B | 24 | 15 | 6 | 6 | 0 | 25:13 | +12 |
14 | Anegenisi Karditsas | 24 | 15 | 7 | 3 | 0 | 19:15 | +4 |
15 | Kalamata PAE | 24 | 15 | 7 | 3 | 0 | 13:12 | +1 |
16 | Athens AEK B | 23 | 14 | 6 | 5 | 0 | 18:13 | +5 |
17 | Niki Voloy | 21 | 15 | 6 | 3 | 0 | 23:16 | +7 |
18 | Kozani F.S. | 21 | 15 | 6 | 3 | 0 | 13:14 | -1 |
19 | Panathinaikos Athens B | 18 | 14 | 5 | 3 | 0 | 15:19 | -4 |
20 | Makedonikos | 17 | 14 | 3 | 8 | 0 | 15:15 | 0 |
21 | Kampaniakos Chalastra | 17 | 16 | 5 | 2 | 0 | 12:18 | -6 |
22 | Tilikratis | 15 | 11 | 4 | 3 | 0 | 12:16 | -4 |
23 | Aiolikos | 13 | 16 | 2 | 7 | 0 | 16:24 | -8 |
24 | Apollon Pontou | 8 | 11 | 2 | 2 | 0 | 8:16 | -8 |
25 | Almopos Aridaia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levad Levadia | 24 | 11 | 7 | 3 | 1 | 14:5 | +9 |
2 | Larissa AE | 22 | 11 | 6 | 4 | 1 | 16:9 | +7 |
3 | Makedonikos | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 14:15 | -1 |
4 | Niki Voloy | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 13:11 | +2 |
5 | Kampaniakos Chalastra | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 11:18 | -7 |
6 | Athens AEK B | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 11:12 | -1 |
7 | Kozani F.S. | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 4:7 | -3 |
8 | PAOK Saloniki B | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 12:18 | -6 |
9 | Iraklis Saloniki | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 8:12 | -4 |
10 | Anegenisi Karditsas | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 6:12 | -6 |
11 | Aiolikos | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 7:18 | -11 |
12 | Apollon Pontou | 3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 4:29 | -25 |
13 | Almopos Aridaia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kallithea | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | +6 |
2 | Chania | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 13:9 | +4 |
3 | Ilioupoli FC | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 11:14 | -3 |
4 | Kalamata PAE | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 14:10 | +4 |
5 | Olympiakos Piraeus B | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 13:13 | 0 |
6 | Ionikos Nikaia | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 14:14 | 0 |
7 | Panahaiki Patras | 7 | 11 | 1 | 4 | 6 | 11:19 | -8 |
8 | Panathinaikos Athens B | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7:18 | -11 |
9 | Diagoras Rodou | 6 | 11 | 1 | 3 | 7 | 7:19 | -12 |
10 | Aigaleo | 4 | 11 | 1 | 1 | 9 | 3:17 | -14 |
11 | Tilikratis | 3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 5:21 | -16 |
12 | Giouchtas | 3 | 11 | 0 | 3 | 8 | 5:19 | -14 |
Promotion Group A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levad Levadia | 34 | 15 | 10 | 4 | 1 | 22:8 | +14 |
2 | Larissa AE | 27 | 15 | 7 | 6 | 2 | 24:17 | +7 |
3 | Makedonikos | 20 | 15 | 5 | 5 | 5 | 19:22 | -3 |
4 | Niki Voloy | 19 | 13 | 6 | 1 | 6 | 16:15 | +1 |
5 | Athens AEK B | 14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 13:17 | -4 |
Promotion Group B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kallithea | 30 | 15 | 9 | 3 | 3 | 22:10 | +12 |
2 | Chania | 21 | 15 | 6 | 3 | 6 | 22:19 | +3 |
3 | Ilioupoli FC | 20 | 15 | 6 | 2 | 7 | 16:26 | -10 |
4 | Ionikos Nikaia | 16 | 14 | 3 | 7 | 4 | 16:15 | +1 |
5 | Kalamata PAE | 14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 15:14 | +1 |
Relegation Group A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kampaniakos Chalastra | 20 | 15 | 6 | 2 | 7 | 16:22 | -6 |
2 | Iraklis Saloniki | 17 | 16 | 3 | 8 | 5 | 13:16 | -3 |
3 | Anegenisi Karditsas | 15 | 16 | 3 | 6 | 7 | 7:15 | -8 |
4 | Kozani F.S. | 14 | 16 | 2 | 8 | 6 | 8:14 | -6 |
5 | PAOK Saloniki B | 13 | 15 | 4 | 1 | 10 | 18:28 | -10 |
6 | Aiolikos | 11 | 15 | 3 | 2 | 10 | 10:23 | -13 |
Relegation Group B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympiakos Piraeus B | 14 | 15 | 3 | 5 | 7 | 16:19 | -3 |
2 | Panathinaikos Athens B | 12 | 16 | 3 | 3 | 10 | 9:22 | -13 |
3 | Panahaiki Patras | 11 | 14 | 2 | 5 | 7 | 15:27 | -12 |
4 | Diagoras Rodou | 11 | 15 | 2 | 5 | 8 | 10:22 | -12 |
5 | Aigaleo | 11 | 15 | 3 | 2 | 10 | 8:19 | -11 |
6 | Giouchtas | 6 | 15 | 1 | 3 | 11 | 6:24 | -18 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levad Levadia | 34 | 15 | 10 | 4 | 0 | 22:8 | +14 |
2 | Kallithea | 30 | 15 | 9 | 3 | 0 | 22:10 | +12 |
3 | Larissa AE | 27 | 15 | 7 | 6 | 0 | 24:17 | +7 |
4 | Chania | 21 | 15 | 6 | 3 | 0 | 22:19 | +3 |
5 | Makedonikos | 20 | 15 | 5 | 5 | 0 | 19:22 | -3 |
6 | Ilioupoli FC | 20 | 15 | 6 | 2 | 0 | 16:26 | -10 |
7 | Kampaniakos Chalastra | 20 | 15 | 6 | 2 | 0 | 16:22 | -6 |
8 | Niki Voloy | 19 | 13 | 6 | 1 | 0 | 16:15 | +1 |
9 | Iraklis Saloniki | 17 | 16 | 3 | 8 | 0 | 13:16 | -3 |
10 | Ionikos Nikaia | 16 | 14 | 3 | 7 | 0 | 16:15 | +1 |
11 | Anegenisi Karditsas | 15 | 16 | 3 | 6 | 0 | 7:15 | -8 |
12 | Olympiakos Piraeus B | 14 | 15 | 3 | 5 | 0 | 16:19 | -3 |
13 | Kalamata PAE | 14 | 14 | 3 | 5 | 0 | 15:14 | +1 |
14 | Athens AEK B | 14 | 14 | 3 | 5 | 0 | 13:17 | -4 |
15 | Kozani F.S. | 14 | 16 | 2 | 8 | 0 | 8:14 | -6 |
16 | PAOK Saloniki B | 13 | 15 | 4 | 1 | 0 | 18:28 | -10 |
17 | Panathinaikos Athens B | 12 | 16 | 3 | 3 | 0 | 9:22 | -13 |
18 | Panahaiki Patras | 11 | 14 | 2 | 5 | 0 | 15:27 | -12 |
19 | Aiolikos | 11 | 15 | 3 | 2 | 0 | 10:23 | -13 |
20 | Diagoras Rodou | 11 | 15 | 2 | 5 | 0 | 10:22 | -12 |
21 | Aigaleo | 11 | 14 | 3 | 2 | 0 | 8:17 | -9 |
22 | Giouchtas | 6 | 15 | 1 | 3 | 0 | 6:24 | -18 |
23 | Tilikratis | 3 | 11 | 1 | 0 | 0 | 5:21 | -16 |
24 | Apollon Pontou | 3 | 11 | 1 | 0 | 0 | 4:29 | -25 |
25 | Almopos Aridaia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Europa League
- Retrogradare