Clasament Copa Libertadores
Grupa 1
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | +5 |
2 | Club America | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:10 | +2 |
3 | Club Atletico Banfield | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 |
4 | El Nacional Quito | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:11 | -7 |
Grupa 2
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Necaxa | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | +2 |
2 | Sao Paulo | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | +7 |
3 | Audax Italiano | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:6 | +2 |
4 | Alianza Lima | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:13 | -11 |
Grupa 3
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:4 | 0 |
2 | C | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | +2 |
3 | Cerro Porteno | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:5 | -1 |
4 | Deportes Tolima | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | -1 |
Grupa 4
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velez Sarsfield | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | +3 |
2 | Club Nacional | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:5 | +4 |
3 | Internacional | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 0 |
4 | Emelec Guayaquil | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:10 | -7 |
Grupa 5
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
2 | Paraná Clube | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:8 | +1 |
3 | Real Potosi | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:9 | -1 |
4 | Unión Atlético Maracaibo | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 8:14 | -6 |
Grupa 6
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Colo Colo | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12:7 | +5 |
2 | Caracas FC | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:10 | -3 |
3 | LDU de Quito | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 |
4 | River Plate | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 |
Grupa 7
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Toluca | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | +4 |
2 | Boca Juniors | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:5 | +6 |
3 | Cienciano Cuzco | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12:9 | +3 |
4 | Bolívar | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:18 | -13 |
Grupa 8
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 12:1 | +11 |
2 | Defensor Sporting | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:7 | +1 |
3 | Club de Gimnasia L.P. | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:10 | -1 |
4 | Deportivo Pasto | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3:14 | -11 |
Torneo Interliga (MEX) - Group A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Necaxa | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
2 | Tigres UANL | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Monterey | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | Cruz Azul | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
Torneo Interliga (MEX) - Group B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club America | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Jaguares Chiapas | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Mazatlan | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
4 | Tecos | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | -2 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Deportivo Táchira | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
- | Tacuary Asunción | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Cobreloa | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Danubio | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Sporting Cristal | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 |
- | Blooming Santa Cruz | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
1 | Libertad | 13 | 10 | 5 | 3 | 2 | 13:9 | +4 |
1 | Velez Sarsfield | 11 | 10 | 6 | 2 | 2 | 14:8 | +6 |
1 | Flamengo | 16 | 8 | 6 | 1 | 1 | 12:7 | +5 |
1 | Colo Colo | 9 | 8 | 4 | 0 | 4 | 14:11 | +3 |
1 | Santos | 18 | 14 | 11 | 2 | 1 | 28:9 | +19 |
1 | Gremio | 10 | 14 | 6 | 1 | 7 | 11:15 | -4 |
1 | Club America | 7 | 16 | 8 | 3 | 5 | 28:18 | +10 |
1 | Deportivo Toluca | 12 | 8 | 5 | 0 | 3 | 13:11 | +2 |
1 | Necaxa | 9 | 12 | 8 | 0 | 4 | 19:15 | +4 |
2 | Club Nacional | 10 | 10 | 5 | 2 | 3 | 15:11 | +4 |
2 | Defensor Sporting | 9 | 10 | 5 | 0 | 5 | 13:11 | +2 |
2 | Boca Juniors | 10 | 14 | 8 | 2 | 4 | 27:12 | +15 |
2 | Jaguares Chiapas | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 |
2 | Sao Paulo | 11 | 8 | 4 | 2 | 2 | 12:6 | +6 |
2 | Tigres UANL | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | Paraná Clube | 9 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | +2 |
2 | C | 9 | 12 | 5 | 4 | 3 | 21:16 | +5 |
2 | Caracas FC | 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:15 | -4 |
3 | Real Potosi | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:9 | -1 |
3 | Internacional | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 0 |
3 | Club Atletico Banfield | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 |
3 | LDU de Quito | 8 | 8 | 3 | 3 | 2 | 11:9 | +2 |
3 | Mazatlan | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
3 | Cerro Porteno | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:5 | -1 |
3 | Audax Italiano | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:6 | +2 |
3 | Club de Gimnasia L.P. | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:10 | -1 |
3 | Cienciano Cuzco | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12:9 | +3 |
3 | Monterey | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | Tecos | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | -2 |
4 | Cruz Azul | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Deportes Tolima | 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | +2 |
4 | Emelec Guayaquil | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:10 | -7 |
4 | Unión Atlético Maracaibo | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 8:14 | -6 |
4 | Deportivo Pasto | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3:14 | -11 |
4 | El Nacional Quito | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:11 | -7 |
4 | Alianza Lima | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:13 | -11 |
4 | River Plate | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 |
4 | Bolívar | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:18 | -13 |
Grupa 1 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club America | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
2 | Club Atletico Banfield | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | +4 |
3 | Libertad | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
4 | El Nacional Quito | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
Grupa 2 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Necaxa | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Sao Paulo | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:2 | +7 |
3 | Audax Italiano | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
4 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | -4 |
Grupa 3 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Deportes Tolima | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Cerro Porteno | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
4 | C | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
Grupa 4 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Nacional | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
2 | Velez Sarsfield | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
3 | Internacional | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
4 | Emelec Guayaquil | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
Grupa 5 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Paraná Clube | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Real Potosi | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | +2 |
4 | Unión Atlético Maracaibo | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
Grupa 6 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDU de Quito | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Colo Colo | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | +4 |
3 | Caracas FC | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
4 | River Plate | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 |
Grupa 7 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
2 | Cienciano Cuzco | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | +6 |
3 | Deportivo Toluca | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
4 | Bolívar | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
Grupa 8 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
2 | Club de Gimnasia L.P. | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
3 | Defensor Sporting | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
4 | Deportivo Pasto | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 |
Torneo Interliga (MEX) - Group A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Necaxa | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Monterey | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
3 | Tigres UANL | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
4 | Cruz Azul | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
Torneo Interliga (MEX) - Group B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club America | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | Mazatlan | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | Jaguares Chiapas | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Tecos | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 9 | 7 | 6 | 1 | 0 | 21:0 | +21 |
2 | Santos | 9 | 7 | 7 | 0 | 0 | 20:0 | +20 |
3 | Club Nacional | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13:0 | +13 |
4 | Flamengo | 9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
5 | Velez Sarsfield | 7 | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
6 | Sao Paulo | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
7 | LDU de Quito | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
8 | Gremio | 7 | 7 | 5 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
9 | Internacional | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
10 | Audax Italiano | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
11 | Necaxa | 6 | 7 | 6 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
12 | Defensor Sporting | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
13 | Colo Colo | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
14 | Cienciano Cuzco | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
15 | Deportivo Toluca | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
16 | Club Atletico Banfield | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
17 | Club de Gimnasia L.P. | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
18 | Deportes Tolima | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
19 | Paraná Clube | 6 | 5 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
20 | Caracas FC | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
21 | Libertad | 6 | 5 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
22 | Cerro Porteno | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
23 | C | 5 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:0 | +14 |
24 | Real Potosi | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
25 | Club America | 4 | 9 | 5 | 3 | 0 | 18:0 | +18 |
26 | River Plate | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
27 | Mazatlan | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
28 | Jaguares Chiapas | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
29 | Emelec Guayaquil | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
30 | Monterey | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
31 | Unión Atlético Maracaibo | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
32 | Tigres UANL | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
33 | Tecos | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
34 | El Nacional Quito | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
35 | Bolívar | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | Sporting Cristal | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
37 | Cruz Azul | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
38 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
39 | Deportivo Táchira | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
40 | Tacuary Asunción | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
41 | Danubio | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | Deportivo Pasto | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
43 | Cobreloa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
44 | Blooming Santa Cruz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 1 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Club America | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
3 | Club Atletico Banfield | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
4 | El Nacional Quito | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 |
Grupa 2 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Audax Italiano | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
2 | Sao Paulo | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Necaxa | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
4 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:7 | -7 |
Grupa 3 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
2 | Gremio | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
3 | Cerro Porteno | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 |
4 | Deportes Tolima | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:2 | -2 |
Grupa 4 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velez Sarsfield | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
2 | Internacional | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
3 | Club Nacional | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 |
4 | Emelec Guayaquil | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
Grupa 5 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
2 | Paraná Clube | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
3 | Unión Atlético Maracaibo | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
4 | Real Potosi | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
Grupa 6 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
2 | Colo Colo | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | +1 |
3 | Caracas FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | LDU de Quito | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | -5 |
Grupa 7 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Toluca | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
2 | Bolívar | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:13 | -10 |
3 | Cienciano Cuzco | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
4 | Boca Juniors | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | -5 |
Grupa 8 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Club de Gimnasia L.P. | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
3 | Defensor Sporting | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
4 | Deportivo Pasto | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | -7 |
Torneo Interliga (MEX) - Group A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Necaxa | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
2 | Tigres UANL | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
3 | Cruz Azul | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Monterey | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
Torneo Interliga (MEX) - Group B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club America | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Tecos | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Jaguares Chiapas | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Mazatlan | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 9 | 7 | 4 | 2 | 0 | 12:5 | +7 |
2 | Libertad | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 14:4 | +10 |
3 | Flamengo | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 6:6 | 0 |
4 | Deportivo Toluca | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:9 | -2 |
5 | C | 4 | 6 | 1 | 2 | 0 | 11:12 | -1 |
6 | Audax Italiano | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
7 | Velez Sarsfield | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 5:6 | -1 |
8 | River Plate | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
9 | Sao Paulo | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
10 | Club America | 3 | 7 | 3 | 0 | 0 | 16:11 | +5 |
11 | Paraná Clube | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 13:7 | +6 |
12 | Necaxa | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 12:11 | +1 |
13 | Caracas FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 12:8 | +4 |
14 | Colo Colo | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 9:7 | +2 |
15 | Bolívar | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8:13 | -5 |
16 | Club de Gimnasia L.P. | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:6 | 0 |
17 | Cienciano Cuzco | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:6 | 0 |
18 | Gremio | 3 | 7 | 1 | 0 | 0 | 5:13 | -8 |
19 | Defensor Sporting | 3 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4:9 | -5 |
20 | Club Atletico Banfield | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
21 | Tigres UANL | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
22 | Internacional | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:7 | -4 |
23 | Unión Atlético Maracaibo | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 11:7 | +4 |
24 | Club Nacional | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
25 | Boca Juniors | 1 | 7 | 2 | 1 | 0 | 7:11 | -4 |
26 | Real Potosi | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
27 | Deportes Tolima | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
28 | Cruz Azul | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
29 | LDU de Quito | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 4:6 | -2 |
30 | Tecos | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
31 | Jaguares Chiapas | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
32 | Cerro Porteno | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
33 | Deportivo Pasto | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7:9 | -2 |
34 | El Nacional Quito | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
35 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
36 | Emelec Guayaquil | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4:7 | -3 |
37 | Monterey | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
38 | Mazatlan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
39 | Cobreloa | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
40 | Danubio | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
41 | Deportivo Táchira | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
42 | Sporting Cristal | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
43 | Blooming Santa Cruz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
44 | Tacuary Asunción | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare