Clasament Copa Libertadores
Grupa 1
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:7 | +4 |
2 | San Lorenzo de Almagro | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | +1 |
3 | Caracas FC | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 |
4 | Real Potosi | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:11 | 0 |
Grupa 2
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes de La Plata | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | +4 |
2 | Lanus | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 9:6 | +3 |
3 | Deportivo Cuenca | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2:5 | -3 |
4 | Danubio | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:9 | -4 |
Grupa 3
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlas | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:6 | +5 |
2 | Boca Juniors | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:9 | +3 |
3 | Colo Colo | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | +2 |
4 | Unión Atlético Maracaibo | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3:13 | -10 |
Grupa 4
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | +5 |
2 | Club Nacional | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | +4 |
3 | Cienciano Cuzco | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:9 | -4 |
4 | Coronel Bolognesi FC | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0:5 | -5 |
Grupa 5
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14:8 | +6 |
2 | Club America | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10:10 | 0 |
3 | Universidad Católica | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:6 | 0 |
4 | Deportivo San Martin | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:10 | -6 |
Grupa 6
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | +3 |
2 | Santos | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:6 | +7 |
3 | Guadalajara | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:5 | +3 |
4 | San Jose Oruro | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:17 | -13 |
Grupa 7
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | +2 |
2 | Atlético Nacional | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:5 | +3 |
3 | Sportivo Luque | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:10 | -2 |
4 | Audax Italiano | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:9 | -3 |
Grupa 8
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:3 | +8 |
2 | LDU de Quito | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:5 | +5 |
3 | Arsenal de Sarandí | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:14 | -8 |
4 | Libertad | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:10 | -5 |
Torneo Interliga (MEX) - Group A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club America | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Atlas | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Deportivo Toluca | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
4 | Mazatlan | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
Torneo Interliga (MEX) - Group B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real San Luis | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | +2 |
2 | Cruz Azul | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
3 | Monterey | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 |
4 | U.N.A.M. | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Mineros de Guayana | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Cerro Porteno | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
- | La Paz FC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Olmedo Riobamba | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Boyacá Chicó FC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Montevideo Wanderers | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
1 | Real San Luis | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
1 | Fluminense | 13 | 14 | 9 | 2 | 3 | 27:14 | +13 |
2 | Cruz Azul | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
2 | Flamengo | 13 | 8 | 5 | 1 | 2 | 13:9 | +4 |
3 | Deportivo Toluca | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | River Plate | 12 | 8 | 4 | 1 | 3 | 17:12 | +5 |
3 | Monterey | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 |
4 | Club Nacional | 12 | 8 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | +2 |
4 | Mazatlan | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
4 | U.N.A.M. | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
5 | Atlas | 11 | 16 | 7 | 5 | 4 | 25:17 | +8 |
6 | Cruzeiro | 11 | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | +5 |
7 | Estudiantes de La Plata | 11 | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:8 | +3 |
8 | C | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 7:8 | -1 |
9 | Sao Paulo | 11 | 10 | 5 | 3 | 2 | 10:7 | +3 |
10 | Santos | 10 | 10 | 6 | 1 | 3 | 18:8 | +10 |
11 | LDU de Quito | 10 | 14 | 5 | 5 | 4 | 22:16 | +6 |
12 | Boca Juniors | 10 | 12 | 6 | 3 | 3 | 24:18 | +6 |
13 | Lanus | 10 | 10 | 3 | 5 | 2 | 14:10 | +4 |
14 | Colo Colo | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | +2 |
15 | San Lorenzo de Almagro | 10 | 10 | 4 | 4 | 2 | 15:13 | +2 |
16 | Guadalajara | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:5 | +3 |
17 | Universidad Católica | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:6 | 0 |
18 | Club America | 9 | 16 | 8 | 3 | 5 | 28:23 | +5 |
19 | Arsenal de Sarandí | 9 | 8 | 4 | 0 | 4 | 9:16 | -7 |
20 | Atlético Nacional | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:8 | +1 |
21 | Sportivo Luque | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:10 | -2 |
22 | Audax Italiano | 7 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10:13 | -3 |
23 | Cienciano Cuzco | 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 6:9 | -3 |
24 | Caracas FC | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 |
25 | Real Potosi | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:11 | 0 |
26 | Deportivo Cuenca | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2:5 | -3 |
27 | Deportivo San Martin | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:10 | -6 |
28 | Danubio | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:9 | -4 |
29 | San Jose Oruro | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:17 | -13 |
30 | Libertad | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:10 | -5 |
31 | Coronel Bolognesi FC | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0:5 | -5 |
32 | Unión Atlético Maracaibo | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3:13 | -10 |
Grupa 1 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Caracas FC | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | San Lorenzo de Almagro | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
4 | Real Potosi | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:5 | +5 |
Grupa 2 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes de La Plata | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Lanus | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:4 | +2 |
3 | Deportivo Cuenca | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Danubio | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 |
Grupa 3 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | Atlas | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
3 | Colo Colo | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
4 | Unión Atlético Maracaibo | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 |
Grupa 4 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Nacional | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Flamengo | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
3 | Cienciano Cuzco | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Coronel Bolognesi FC | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa 5 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club America | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
2 | River Plate | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
3 | Universidad Católica | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
4 | Deportivo San Martin | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | +2 |
Grupa 6 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:1 | +9 |
2 | Guadalajara | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | C | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | San Jose Oruro | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
Grupa 7 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Audax Italiano | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
3 | Atlético Nacional | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | +3 |
4 | Sportivo Luque | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
Grupa 8 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | LDU de Quito | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
3 | Arsenal de Sarandí | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | +2 |
4 | Libertad | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 0 |
Torneo Interliga (MEX) - Group A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Toluca | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Atlas | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Club America | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Mazatlan | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Torneo Interliga (MEX) - Group B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real San Luis | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Cruz Azul | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
3 | Monterey | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
4 | U.N.A.M. | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club America | 9 | 8 | 5 | 2 | 0 | 20:0 | +20 |
2 | Fluminense | 9 | 7 | 7 | 0 | 0 | 19:0 | +19 |
3 | Atlas | 9 | 8 | 5 | 1 | 0 | 17:0 | +17 |
4 | Boca Juniors | 9 | 6 | 4 | 2 | 0 | 16:0 | +16 |
5 | Cruzeiro | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
6 | Santos | 9 | 5 | 5 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
7 | River Plate | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
8 | Club Nacional | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
9 | Sao Paulo | 9 | 5 | 5 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
10 | Flamengo | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
11 | LDU de Quito | 7 | 7 | 4 | 3 | 0 | 16:0 | +16 |
12 | San Lorenzo de Almagro | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
13 | Estudiantes de La Plata | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
14 | Colo Colo | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
15 | Caracas FC | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
16 | Real Potosi | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
17 | Guadalajara | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
18 | Arsenal de Sarandí | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
19 | Universidad Católica | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
20 | Audax Italiano | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
21 | Cienciano Cuzco | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
22 | Deportivo San Martin | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
23 | Lanus | 5 | 5 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
24 | Atlético Nacional | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
25 | Deportivo Cuenca | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
26 | C | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
27 | Sportivo Luque | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
28 | Deportivo Toluca | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
29 | Libertad | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
30 | Danubio | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
31 | San Jose Oruro | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
32 | Real San Luis | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
33 | Cruz Azul | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
34 | Monterey | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
35 | Unión Atlético Maracaibo | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
36 | Coronel Bolognesi FC | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
37 | Boyacá Chicó FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
38 | Mineros de Guayana | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
39 | Cerro Porteno | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
40 | La Paz FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
41 | Olmedo Riobamba | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | Montevideo Wanderers | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
43 | Mazatlan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
44 | U.N.A.M. | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 1 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Lorenzo de Almagro | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
2 | Cruzeiro | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:6 | -4 |
3 | Caracas FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 |
4 | Real Potosi | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
Grupa 2 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
2 | Estudiantes de La Plata | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
3 | Danubio | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 |
4 | Deportivo Cuenca | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | -4 |
Grupa 3 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Colo Colo | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:8 | -2 |
2 | Atlas | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 |
3 | Boca Juniors | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 |
4 | Unión Atlético Maracaibo | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | -8 |
Grupa 4 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
2 | Club Nacional | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
3 | Cienciano Cuzco | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
4 | Coronel Bolognesi FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 |
Grupa 5 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | -2 |
2 | Universidad Católica | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
3 | Deportivo San Martin | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 |
4 | Club America | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 |
Grupa 6 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
2 | Guadalajara | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:2 | +1 |
3 | Santos | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | San Jose Oruro | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:9 | -9 |
Grupa 7 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Nacional | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 |
2 | Sportivo Luque | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
3 | Sao Paulo | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Audax Italiano | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 |
Grupa 8 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
2 | Arsenal de Sarandí | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:13 | -10 |
3 | LDU de Quito | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
4 | Libertad | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 |
Torneo Interliga (MEX) - Group A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club America | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Atlas | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | Mazatlan | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
4 | Deportivo Toluca | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
Torneo Interliga (MEX) - Group B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | U.N.A.M. | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
2 | Real San Luis | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
3 | Cruz Azul | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Monterey | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:6 | +2 |
2 | Lanus | 5 | 5 | 1 | 3 | 0 | 10:5 | +5 |
3 | Fluminense | 4 | 7 | 2 | 2 | 0 | 11:11 | 0 |
4 | Flamengo | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 11:5 | +6 |
5 | Estudiantes de La Plata | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:7 | -1 |
6 | LDU de Quito | 3 | 7 | 1 | 2 | 0 | 10:11 | -1 |
7 | San Lorenzo de Almagro | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 9:11 | -2 |
8 | River Plate | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 9:9 | 0 |
9 | Colo Colo | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7:8 | -1 |
10 | Sportivo Luque | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7:5 | +2 |
11 | Atlético Nacional | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
12 | Guadalajara | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
13 | Arsenal de Sarandí | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5:15 | -10 |
14 | Cruz Azul | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
15 | Universidad Católica | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
16 | Real San Luis | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
17 | Club Nacional | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
18 | U.N.A.M. | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
19 | Atlas | 2 | 8 | 2 | 4 | 0 | 17:8 | +9 |
20 | Cruzeiro | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 10:10 | 0 |
21 | Sao Paulo | 2 | 5 | 0 | 3 | 0 | 4:6 | -2 |
22 | Boca Juniors | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 16:10 | +6 |
23 | Audax Italiano | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 8:11 | -3 |
24 | San Jose Oruro | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 8:9 | -1 |
25 | Santos | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 6:7 | -1 |
26 | Cienciano Cuzco | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
27 | Danubio | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
28 | Deportivo Cuenca | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:4 | -3 |
29 | Club America | 0 | 8 | 3 | 1 | 0 | 22:8 | +14 |
30 | Real Potosi | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6:6 | 0 |
31 | Unión Atlético Maracaibo | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:8 | -3 |
32 | Libertad | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
33 | Cerro Porteno | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
34 | Caracas FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3:9 | -6 |
35 | Boyacá Chicó FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
36 | Deportivo San Martin | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2:9 | -7 |
37 | Mazatlan | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
38 | Deportivo Toluca | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
39 | Coronel Bolognesi FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
40 | Mineros de Guayana | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
41 | Monterey | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
42 | Olmedo Riobamba | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
43 | La Paz FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
44 | Montevideo Wanderers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare