Clasament Copa Libertadores
Grupa 1
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Colo Colo | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
2 | LDU de Quito | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
3 | Sport Recife | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Palmeiras | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
Grupa 2
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Cuenca | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:1 | +3 |
2 | Deportivo Táchira | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Boca Juniors | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Guarani | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
Grupa 3
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Nacional | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | River Plate | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Deportivo San Martin | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Nacional Asunción | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
Grupa 4
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensor Sporting | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
2 | Independiente Medellín | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
3 | Sao Paulo | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | América de Cali | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa 5
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Estudiantes de La Plata | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
3 | Deportivo Quito | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
4 | Universitario Sucre | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
Grupa 6
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caracas FC | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
2 | Guadalajara | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | +2 |
3 | Everton | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
4 | Lanus | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
Grupa 7
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boyacá Chicó FC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | Universidad de Chile | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | Gremio | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Aurora | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
Grupa 8
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | San Lorenzo de Almagro | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Universitario de Deportes | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Real San Luis | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Deportivo Anzoátegui SC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Sporting Cristal | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | El Nacional Quito | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:8 | -5 |
- | Real Potosi | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
- | Pachuca | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Peňarol | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:4 | -4 |
1 | Club Nacional | 6 | 12 | 6 | 4 | 2 | 16:7 | +9 |
2 | Caracas FC | 6 | 10 | 4 | 4 | 2 | 9:8 | +1 |
3 | Libertad | 6 | 8 | 3 | 3 | 2 | 5:3 | +2 |
4 | Cruzeiro | 4 | 12 | 5 | 4 | 3 | 14:10 | +4 |
5 | Guadalajara | 4 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:7 | 0 |
6 | Defensor Sporting | 4 | 10 | 2 | 4 | 4 | 7:9 | -2 |
7 | Deportivo Cuenca | 3 | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:6 | +10 |
8 | Boyacá Chicó FC | 3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3:5 | -2 |
9 | San Lorenzo de Almagro | 3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:2 | +2 |
10 | Boca Juniors | 3 | 8 | 4 | 3 | 1 | 8:2 | +6 |
11 | Deportivo Táchira | 3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3:6 | -3 |
12 | LDU de Quito | 3 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4:6 | -2 |
13 | Colo Colo | 3 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 |
14 | River Plate | 3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 |
15 | Sport Recife | 3 | 8 | 4 | 2 | 2 | 8:7 | +1 |
16 | Universitario de Deportes | 3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 2:3 | -1 |
17 | Estudiantes de La Plata | 3 | 16 | 9 | 4 | 3 | 17:9 | +8 |
18 | Everton | 3 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2:6 | -4 |
19 | Independiente Medellín | 2 | 8 | 2 | 5 | 1 | 8:4 | +4 |
20 | Deportivo Quito | 2 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4:8 | -4 |
21 | Sao Paulo | 1 | 10 | 4 | 3 | 3 | 7:7 | 0 |
22 | Gremio | 1 | 14 | 4 | 6 | 4 | 15:13 | +2 |
23 | Universidad de Chile | 1 | 10 | 5 | 3 | 2 | 8:4 | +4 |
24 | Universitario Sucre | 1 | 6 | 0 | 4 | 2 | 0:3 | -3 |
25 | Lanus | 1 | 6 | 0 | 5 | 1 | 1:3 | -2 |
32 | Deportivo San Martin | 0 | 8 | 2 | 4 | 2 | 6:6 | 0 |
33 | América de Cali | 0 | 6 | 0 | 4 | 2 | -2:0 | -2 |
34 | Aurora | 0 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:11 | -9 |
35 | Palmeiras | 0 | 12 | 6 | 3 | 3 | 18:10 | +8 |
36 | Real San Luis | 0 | 8 | 2 | 2 | 4 | 3:5 | -2 |
37 | Nacional Asunción | 0 | 8 | 2 | 3 | 3 | 13:12 | +1 |
38 | Guarani | 0 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3:11 | -8 |
Grupa 1 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDU de Quito | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
2 | Palmeiras | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
3 | Colo Colo | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Sport Recife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 2 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Cuenca | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Boca Juniors | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Guarani | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Deportivo Táchira | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 3 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Nacional | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | River Plate | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Nacional Asunción | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
4 | Deportivo San Martin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 4 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensor Sporting | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
2 | Sao Paulo | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
3 | Independiente Medellín | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | América de Cali | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 5 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | Estudiantes de La Plata | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Deportivo Quito | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Universitario Sucre | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
Grupa 6 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caracas FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Guadalajara | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
3 | Everton | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Lanus | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
Grupa 7 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
2 | Aurora | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
3 | Boyacá Chicó FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Universidad de Chile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 8 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Lorenzo de Almagro | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Libertad | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Universitario de Deportes | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Real San Luis | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caracas FC | 6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | Deportivo Cuenca | 3 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15:0 | +15 |
3 | Estudiantes de La Plata | 3 | 8 | 6 | 2 | 0 | 12:0 | +12 |
4 | Club Nacional | 3 | 6 | 4 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
5 | Cruzeiro | 3 | 6 | 4 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
6 | Boca Juniors | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
7 | LDU de Quito | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
8 | Guadalajara | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
9 | San Lorenzo de Almagro | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
10 | Libertad | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
11 | Defensor Sporting | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
12 | River Plate | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
13 | Universitario de Deportes | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
14 | Everton | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
15 | Gremio | 1 | 7 | 2 | 3 | 0 | 10:0 | +10 |
16 | Sao Paulo | 1 | 5 | 3 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
17 | Independiente Medellín | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
18 | Deportivo Quito | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
19 | Lanus | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1:0 | +1 |
20 | Universitario Sucre | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0:0 | 0 |
21 | Palmeiras | 0 | 6 | 3 | 2 | 0 | 11:0 | +11 |
22 | Nacional Asunción | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
23 | Universidad de Chile | 0 | 5 | 3 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
24 | Deportivo Anzoátegui SC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
25 | Sporting Cristal | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
26 | Pachuca | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
27 | Sport Recife | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
28 | Aurora | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
29 | Deportivo San Martin | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 1:0 | +1 |
30 | Real San Luis | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
31 | Guarani | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
32 | El Nacional Quito | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
33 | Real Potosi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
34 | Peňarol | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
35 | Boyacá Chicó FC | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
36 | Deportivo Táchira | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
37 | Colo Colo | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
38 | América de Cali | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | -2:0 | -2 |
Grupa 1 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Colo Colo | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Sport Recife | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Palmeiras | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | LDU de Quito | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 2 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Táchira | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | Guarani | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
3 | Deportivo Cuenca | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
4 | Boca Juniors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 3 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Nacional | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | Deportivo San Martin | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
3 | Nacional Asunción | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
4 | River Plate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 4 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Medellín | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
2 | Defensor Sporting | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | América de Cali | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
4 | Sao Paulo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 5 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
2 | Deportivo Quito | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
3 | Estudiantes de La Plata | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
4 | Universitario Sucre | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa 6 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guadalajara | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
2 | Everton | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | -4 |
3 | Lanus | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
4 | Caracas FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa 7 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boyacá Chicó FC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | Universidad de Chile | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | Gremio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Aurora | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 8 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
2 | Real San Luis | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
3 | Universitario de Deportes | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | San Lorenzo de Almagro | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Nacional | 3 | 6 | 2 | 3 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | Sport Recife | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
3 | Colo Colo | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
4 | Libertad | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
5 | Deportivo Táchira | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:7 | -5 |
6 | Boyacá Chicó FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
7 | Cruzeiro | 1 | 6 | 1 | 3 | 0 | 7:7 | 0 |
8 | Defensor Sporting | 1 | 5 | 0 | 3 | 0 | 7:5 | +2 |
9 | Universidad de Chile | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
10 | Guadalajara | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 4:5 | -1 |
11 | Independiente Medellín | 1 | 4 | 0 | 3 | 0 | 3:4 | -1 |
12 | Deportivo Quito | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:7 | -5 |
13 | Nacional Asunción | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 14:3 | +11 |
14 | Palmeiras | 0 | 6 | 3 | 1 | 0 | 13:4 | +9 |
15 | Gremio | 0 | 7 | 2 | 3 | 0 | 12:6 | +6 |
16 | El Nacional Quito | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
17 | Aurora | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
18 | Sao Paulo | 0 | 5 | 1 | 2 | 0 | 6:2 | +4 |
19 | Estudiantes de La Plata | 0 | 8 | 3 | 2 | 0 | 5:9 | -4 |
20 | Guarani | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4:9 | -5 |
21 | Deportivo San Martin | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:7 | -3 |
22 | LDU de Quito | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
23 | Real Potosi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
24 | Caracas FC | 0 | 5 | 0 | 3 | 0 | 3:5 | -2 |
25 | Real San Luis | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
26 | Deportivo Cuenca | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 2:5 | -3 |
27 | Boca Juniors | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2:-1 | +3 |
28 | River Plate | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:6 | -5 |
29 | Everton | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:6 | -5 |
30 | Lanus | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:2 | -1 |
31 | Sporting Cristal | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
32 | Pachuca | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
33 | Peňarol | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
34 | Deportivo Anzoátegui SC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
35 | Universitario de Deportes | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0:3 | -3 |
36 | Universitario Sucre | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0:3 | -3 |
37 | San Lorenzo de Almagro | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | -1:2 | -3 |
38 | América de Cali | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | -2:2 | -4 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare