Clasament Copa Libertadores
Grupa 1
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13:5 | +8 |
2 | Once Caldas | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 7:8 | -1 |
3 | Deportivo San Martin | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:11 | -4 |
4 | Real San Luis | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 |
Grupa 2
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Junior | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:7 | +2 |
2 | Gremio | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:6 | +3 |
3 | Oriente Petrolero | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | -1 |
4 | Le | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:8 | -4 |
Grupa 3
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club America | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | +1 |
2 | Fluminense | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:9 | 0 |
3 | Club Nacional | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3:3 | 0 |
4 | Argentinos Juniors | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:10 | -1 |
Grupa 4
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Católica | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:9 | +2 |
2 | Velez Sarsfield | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:7 | +5 |
3 | Caracas FC | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:10 | -3 |
4 | Unión Espaňola | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | -4 |
Grupa 5
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cerro Porteno | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 13:8 | +5 |
2 | Santos | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | +3 |
3 | Colo Colo | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 15:16 | -1 |
4 | Deportivo Táchira | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5:12 | -7 |
Grupa 6
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Internacional | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14:3 | +11 |
2 | Jaguares Chiapas | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:8 | -2 |
3 | Emelec Guayaquil | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:5 | -1 |
4 | Jorge Wilstermann | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3:11 | -8 |
Grupa 7
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 20:1 | +19 |
2 | Estudiantes de La Plata | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:11 | -2 |
3 | Deportes Tolima | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:8 | -3 |
4 | Guarani | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:16 | -14 |
Grupa 8
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDU de Quito | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:4 | +8 |
2 | Peňarol | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:11 | -5 |
3 | Independiente | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 |
4 | Godoy Cruz | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:10 | -2 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Liverpool Montevideo | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
- | Bolívar | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Corinthians | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Alianza Lima | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
- | Deportivo Quito | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Deportivo Italia FC | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
1 | Cruzeiro | 16 | 8 | 6 | 1 | 1 | 22:4 | +18 |
2 | Libertad | 14 | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:15 | +4 |
3 | Internacional | 13 | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:6 | +10 |
4 | Atlético Junior | 13 | 8 | 4 | 3 | 1 | 13:11 | +2 |
5 | Cerro Porteno | 11 | 14 | 5 | 7 | 2 | 21:15 | +6 |
6 | Santos | 11 | 14 | 7 | 6 | 1 | 20:13 | +7 |
7 | Universidad Católica | 11 | 10 | 6 | 2 | 2 | 16:13 | +3 |
8 | LDU de Quito | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12:9 | +3 |
9 | Velez Sarsfield | 10 | 12 | 8 | 1 | 3 | 26:11 | +15 |
10 | Gremio | 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | 15:12 | +3 |
11 | Club America | 10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 8:8 | 0 |
12 | Estudiantes de La Plata | 10 | 8 | 3 | 3 | 2 | 10:12 | -2 |
13 | Colo Colo | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 15:16 | -1 |
14 | Jaguares Chiapas | 9 | 12 | 5 | 3 | 4 | 15:14 | +1 |
15 | Caracas FC | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:10 | -3 |
16 | Peňarol | 9 | 14 | 6 | 2 | 6 | 15:19 | -4 |
17 | Fluminense | 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:13 | -1 |
18 | Club Nacional | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3:3 | 0 |
19 | Independiente | 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:9 | 0 |
20 | Emelec Guayaquil | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:5 | -1 |
21 | Deportes Tolima | 8 | 8 | 3 | 3 | 2 | 7:8 | -1 |
22 | Argentinos Juniors | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:10 | -1 |
23 | Once Caldas | 7 | 10 | 2 | 5 | 3 | 11:12 | -1 |
24 | Godoy Cruz | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:10 | -2 |
25 | Oriente Petrolero | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | -1 |
26 | Deportivo San Martin | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:11 | -4 |
27 | Real San Luis | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 |
28 | Le | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:8 | -4 |
29 | Unión Espaňola | 4 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:11 | -3 |
30 | Jorge Wilstermann | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3:11 | -8 |
31 | Deportivo Táchira | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5:12 | -7 |
38 | Guarani | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:16 | -14 |
Grupa 1 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Real San Luis | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Deportivo San Martin | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
4 | Once Caldas | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 |
Grupa 2 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
2 | Atlético Junior | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
3 | Oriente Petrolero | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
4 | Le | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
Grupa 3 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club America | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Fluminense | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
3 | Club Nacional | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | +1 |
4 | Argentinos Juniors | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
Grupa 4 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velez Sarsfield | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:5 | +3 |
2 | Unión Espaňola | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
3 | Universidad Católica | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Caracas FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
Grupa 5 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
2 | Colo Colo | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | +1 |
3 | Cerro Porteno | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | +2 |
4 | Deportivo Táchira | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 |
Grupa 6 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Internacional | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | Jaguares Chiapas | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
3 | Emelec Guayaquil | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
4 | Jorge Wilstermann | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
Grupa 7 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 15:1 | +14 |
2 | Estudiantes de La Plata | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Deportes Tolima | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Guarani | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
Grupa 8 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDU de Quito | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
2 | Peňarol | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
3 | Independiente | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
4 | Godoy Cruz | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 15:0 | +15 |
2 | Gremio | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
3 | Internacional | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
4 | LDU de Quito | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
5 | Jaguares Chiapas | 9 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
6 | Club America | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
7 | Libertad | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
8 | Santos | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 12:0 | +12 |
9 | Atlético Junior | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
10 | Emelec Guayaquil | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
11 | Velez Sarsfield | 6 | 6 | 5 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
12 | Colo Colo | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
13 | Peňarol | 6 | 7 | 4 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
14 | Estudiantes de La Plata | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
15 | Oriente Petrolero | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
16 | Fluminense | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
17 | Deportes Tolima | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
18 | Cerro Porteno | 4 | 7 | 3 | 3 | 0 | 13:0 | +13 |
19 | Independiente | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
20 | Universidad Católica | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
21 | Real San Luis | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
22 | Unión Espaňola | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
23 | Godoy Cruz | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
24 | Le | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
25 | Jorge Wilstermann | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
26 | Club Nacional | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
27 | Argentinos Juniors | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
28 | Caracas FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
29 | Deportivo San Martin | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
30 | Once Caldas | 2 | 5 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
31 | Deportivo Táchira | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
32 | Liverpool Montevideo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
33 | Deportivo Quito | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
34 | Deportivo Italia FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
35 | Guarani | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
36 | Bolívar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
37 | Corinthians | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
38 | Alianza Lima | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 1 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Once Caldas | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
3 | Deportivo San Martin | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | -3 |
4 | Real San Luis | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 |
Grupa 2 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Junior | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
2 | Gremio | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 |
3 | Le | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 |
4 | Oriente Petrolero | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
Grupa 3 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Argentinos Juniors | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
2 | Club Nacional | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
3 | Fluminense | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
4 | Club America | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
Grupa 4 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Católica | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
2 | Caracas FC | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
3 | Velez Sarsfield | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | +2 |
4 | Unión Espaňola | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | -4 |
Grupa 5 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cerro Porteno | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Santos | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Colo Colo | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:10 | -2 |
4 | Deportivo Táchira | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
Grupa 6 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Internacional | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
2 | Emelec Guayaquil | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
3 | Jaguares Chiapas | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
4 | Jorge Wilstermann | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 |
Grupa 7 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Estudiantes de La Plata | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:7 | -4 |
3 | Deportes Tolima | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
4 | Guarani | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 |
Grupa 8 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
2 | Godoy Cruz | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
3 | Peňarol | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 |
4 | LDU de Quito | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cerro Porteno | 7 | 7 | 2 | 4 | 0 | 16:6 | +10 |
2 | Universidad Católica | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 15:8 | +7 |
3 | Libertad | 7 | 5 | 2 | 1 | 0 | 12:8 | +4 |
4 | Cruzeiro | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:1 | +9 |
5 | Atlético Junior | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 11:5 | +6 |
6 | Caracas FC | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10:5 | +5 |
7 | Once Caldas | 5 | 5 | 2 | 3 | 0 | 16:4 | +12 |
8 | Velez Sarsfield | 4 | 6 | 3 | 1 | 0 | 16:5 | +11 |
9 | Santos | 4 | 7 | 2 | 4 | 0 | 14:7 | +7 |
10 | Argentinos Juniors | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
11 | Internacional | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 8:4 | +4 |
12 | Estudiantes de La Plata | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 7:8 | -1 |
13 | Independiente | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
14 | Club Nacional | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
15 | Colo Colo | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14:10 | +4 |
16 | Peňarol | 3 | 7 | 2 | 0 | 0 | 11:16 | -5 |
17 | Fluminense | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 9:8 | +1 |
18 | Godoy Cruz | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
19 | Deportivo San Martin | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8:8 | 0 |
20 | Deportes Tolima | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:7 | -3 |
21 | Deportivo Táchira | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 9:6 | +3 |
22 | Gremio | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 7:9 | -2 |
23 | Real San Luis | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
24 | LDU de Quito | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 4:7 | -3 |
25 | Club America | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 4:7 | -3 |
26 | Le | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
27 | Emelec Guayaquil | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
28 | Jaguares Chiapas | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 9:11 | -2 |
29 | Unión Espaňola | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 8:6 | +2 |
30 | Guarani | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7:10 | -3 |
31 | Jorge Wilstermann | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:6 | -1 |
32 | Oriente Petrolero | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
33 | Liverpool Montevideo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
34 | Alianza Lima | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
35 | Deportivo Italia FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
36 | Bolívar | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
37 | Corinthians | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
38 | Deportivo Quito | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare