Clasament Copa Libertadores
Grupa 1
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Nacional | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | +4 |
2 | Boca Juniors | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 |
3 | Deportivo Toluca | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:11 | -3 |
4 | Barcelona | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 |
Grupa 2
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 5:5 | 0 |
2 | Tigre Victoria | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:10 | -1 |
3 | Libertad | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:9 | +1 |
4 | Sporting Cristal | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 |
Grupa 3
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Mineiro | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16:9 | +7 |
2 | Arsenal de Sarandí | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:15 | -5 |
3 | Sao Paulo | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:8 | 0 |
4 | The Strongest La Paz | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:10 | -2 |
Grupa 4
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velez Sarsfield | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:3 | +7 |
2 | Emelec Guayaquil | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5:4 | +1 |
3 | Peňarol | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 |
4 | Municipal Iquique | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:13 | -8 |
Grupa 5
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:2 | +8 |
2 | Tijuana Xoloitzcuintles | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:4 | +4 |
3 | San Jose Oruro | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:11 | -6 |
4 | Millonarios | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:8 | -6 |
Grupa 6
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Santa Fe | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | Real Garcilaso | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | +1 |
3 | Deportes Tolima | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:5 | +2 |
4 | Cerro Porteno | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 |
Grupa 7
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Asunción | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16:7 | +9 |
2 | Newell's Old Boys | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:10 | +1 |
3 | Universidad de Chile | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:9 | -2 |
4 | Guaros de Lara FC | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8:16 | -8 |
Grupa 8
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 5:5 | 0 |
2 | Huachipato | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:8 | +2 |
3 | Gremio | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:6 | +4 |
4 | Caracas FC | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | -6 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolívar | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:8 | -4 |
1 | Atlético Mineiro | 15 | 14 | 9 | 2 | 3 | 29:18 | +11 |
2 | Independiente Santa Fe | 14 | 12 | 8 | 2 | 2 | 17:9 | +8 |
2 | Cesar Vallejo | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
3 | Defensor Sporting | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
3 | Corinthians | 13 | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:4 | +7 |
4 | Tijuana Xoloitzcuintles | 13 | 10 | 5 | 4 | 1 | 13:8 | +5 |
5 | Olimpia Asunción | 13 | 16 | 9 | 3 | 4 | 27:13 | +14 |
5 | Deportivo Anzoátegui SC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
6 | Velez Sarsfield | 13 | 8 | 5 | 1 | 2 | 12:5 | +7 |
7 | Fluminense | 11 | 10 | 4 | 3 | 3 | 9:9 | 0 |
7 | LDU de Quito | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
8 | Club Leon | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
8 | Club Nacional | 10 | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:7 | +4 |
9 | Real Garcilaso | 10 | 10 | 4 | 1 | 5 | 10:13 | -3 |
10 | Emelec Guayaquil | 10 | 8 | 4 | 1 | 3 | 7:7 | 0 |
11 | Newell's Old Boys | 9 | 12 | 6 | 1 | 5 | 16:14 | +2 |
12 | Palmeiras | 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 6:7 | -1 |
13 | Universidad de Chile | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:9 | -2 |
14 | Tigre Victoria | 9 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16:14 | +2 |
15 | Boca Juniors | 9 | 10 | 4 | 2 | 4 | 9:9 | 0 |
16 | Peňarol | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 |
17 | Huachipato | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:8 | +2 |
18 | Libertad | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:9 | +1 |
19 | Sporting Cristal | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 |
20 | Gremio | 8 | 10 | 4 | 2 | 4 | 13:9 | +4 |
21 | Deportes Tolima | 8 | 8 | 3 | 3 | 2 | 9:6 | +3 |
22 | Deportivo Toluca | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:11 | -3 |
23 | Arsenal de Sarandí | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:15 | -5 |
24 | Sao Paulo | 7 | 10 | 3 | 1 | 6 | 18:18 | 0 |
25 | Barcelona | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 |
26 | The Strongest La Paz | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:10 | -2 |
27 | Caracas FC | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | -6 |
28 | San Jose Oruro | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:11 | -6 |
29 | Guaros de Lara FC | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8:16 | -8 |
30 | Millonarios | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:8 | -6 |
31 | Municipal Iquique | 3 | 8 | 2 | 1 | 5 | 8:15 | -7 |
32 | Cerro Porteno | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 |
Grupa 1 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Toluca | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
2 | Club Nacional | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:3 | +3 |
3 | Barcelona | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Boca Juniors | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
Grupa 2 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Sporting Cristal | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Tigre Victoria | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
4 | Libertad | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 0 |
Grupa 3 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Mineiro | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | Sao Paulo | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | Arsenal de Sarandí | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:7 | -1 |
4 | The Strongest La Paz | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
Grupa 4 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emelec Guayaquil | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Velez Sarsfield | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
3 | Peňarol | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:1 | +3 |
4 | Municipal Iquique | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
Grupa 5 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
2 | Tijuana Xoloitzcuintles | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
3 | San Jose Oruro | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
4 | Millonarios | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
Grupa 6 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Santa Fe | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Real Garcilaso | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
3 | Deportes Tolima | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | Cerro Porteno | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa 7 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Asunción | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Newell's Old Boys | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
3 | Guaros de Lara FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | -4 |
4 | Universidad de Chile | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
Grupa 8 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
2 | Fluminense | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Caracas FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
4 | Huachipato | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Mineiro | 9 | 7 | 6 | 1 | 0 | 18:0 | +18 |
2 | Corinthians | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
3 | Tijuana Xoloitzcuintles | 9 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
4 | Emelec Guayaquil | 9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
5 | Palmeiras | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
6 | Olimpia Asunción | 7 | 8 | 7 | 1 | 0 | 19:0 | +19 |
7 | Sao Paulo | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
8 | Independiente Santa Fe | 7 | 6 | 5 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
9 | Velez Sarsfield | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
10 | Sporting Cristal | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
11 | Newell's Old Boys | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
12 | Tigre Victoria | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
13 | Arsenal de Sarandí | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
14 | The Strongest La Paz | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
15 | Peňarol | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
16 | San Jose Oruro | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
17 | Real Garcilaso | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
18 | Gremio | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
19 | Club Nacional | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
20 | Libertad | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
21 | Deportivo Toluca | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
22 | Fluminense | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
23 | Barcelona | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
24 | Municipal Iquique | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
25 | Guaros de Lara FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
26 | Deportes Tolima | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
27 | Boca Juniors | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
28 | Universidad de Chile | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
29 | Caracas FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
30 | Millonarios | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
31 | Huachipato | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
32 | Cerro Porteno | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
33 | Bolívar | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
34 | Cesar Vallejo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
35 | LDU de Quito | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
36 | Club Leon | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
37 | Defensor Sporting | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
38 | Deportivo Anzoátegui SC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 1 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | Club Nacional | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Deportivo Toluca | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
4 | Barcelona | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
Grupa 2 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
2 | Tigre Victoria | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | -2 |
3 | Sporting Cristal | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
4 | Palmeiras | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 |
Grupa 3 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Mineiro | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
2 | Arsenal de Sarandí | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | -4 |
3 | Sao Paulo | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 |
4 | The Strongest La Paz | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 |
Grupa 4 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velez Sarsfield | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
2 | Peňarol | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
3 | Emelec Guayaquil | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:3 | -3 |
4 | Municipal Iquique | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 |
Grupa 5 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tijuana Xoloitzcuintles | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
2 | Corinthians | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | San Jose Oruro | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 |
4 | Millonarios | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 |
Grupa 6 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Santa Fe | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
2 | Real Garcilaso | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Deportes Tolima | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:1 | +3 |
4 | Cerro Porteno | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | -6 |
Grupa 7 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Asunción | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
2 | Universidad de Chile | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
3 | Newell's Old Boys | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Guaros de Lara FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 |
Grupa 8 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Huachipato | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Fluminense | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Gremio | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
4 | Caracas FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Huachipato | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13:2 | +11 |
2 | Independiente Santa Fe | 7 | 6 | 3 | 1 | 0 | 10:8 | +2 |
3 | Fluminense | 7 | 5 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | +4 |
4 | Atlético Mineiro | 6 | 7 | 3 | 1 | 0 | 17:12 | +5 |
5 | Olimpia Asunción | 6 | 8 | 2 | 2 | 0 | 12:9 | +3 |
6 | Real Garcilaso | 6 | 5 | 2 | 0 | 0 | 10:5 | +5 |
7 | Boca Juniors | 6 | 5 | 2 | 1 | 0 | 9:6 | +3 |
8 | Universidad de Chile | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:6 | +2 |
9 | Velez Sarsfield | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
10 | Club Nacional | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
11 | Deportes Tolima | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 9:2 | +7 |
12 | Libertad | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 10:2 | +8 |
13 | Gremio | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 | 9:5 | +4 |
14 | Deportivo Toluca | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
15 | Tijuana Xoloitzcuintles | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 7:6 | +1 |
16 | Corinthians | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
17 | Tigre Victoria | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 13:9 | +4 |
18 | Newell's Old Boys | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 11:9 | +2 |
19 | Caracas FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 10:6 | +4 |
20 | Peňarol | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
21 | Barcelona | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
22 | Guaros de Lara FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 12:7 | +5 |
23 | Arsenal de Sarandí | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 11:8 | +3 |
24 | Sporting Cristal | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:7 | -2 |
25 | Emelec Guayaquil | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2:5 | -3 |
26 | Sao Paulo | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 11:14 | -3 |
27 | Municipal Iquique | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 8:9 | -1 |
28 | The Strongest La Paz | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7:6 | +1 |
29 | Cerro Porteno | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:8 | -3 |
30 | Deportivo Anzoátegui SC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
31 | San Jose Oruro | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3:9 | -6 |
32 | Bolívar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
33 | Millonarios | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
34 | Palmeiras | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
35 | Club Leon | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
36 | Cesar Vallejo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
37 | Defensor Sporting | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
38 | LDU de Quito | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare