Clasament Copa Libertadores
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 25:3 | +22 |
2 | Emelec Guayaquil | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 14:7 | +7 |
3 | Deportivo Táchira | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:14 | -6 |
4 | Independiente Petrolero | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:26 | -23 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Paranaense | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | +1 |
2 | Libertad | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | +2 |
3 | The Strongest La Paz | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | +1 |
4 | Caracas FC | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4:8 | -4 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes de La Plata | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | +3 |
2 | Velez Sarsfield | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12:11 | +1 |
3 | Club Nacional | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 0 |
4 | Bragantino | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:9 | -4 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Mineiro | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:6 | +4 |
2 | Deportes Tolima | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:9 | +1 |
3 | Independiente José Terán | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:7 | +2 |
4 | América Mineiro | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:13 | -7 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5:5 | 0 |
2 | Corinthians | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Deportive Cali | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:4 | +3 |
4 | Always Ready La Paz | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:9 | -4 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18:3 | +15 |
2 | Fortaleza EC | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | +1 |
3 | Colo Colo | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:13 | -4 |
4 | Alianza Lima | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:16 | -12 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Colon Santa Fe | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 0 |
2 | Olimpia Asunción | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 |
3 | Cerro Porteno | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:4 | +1 |
4 | Peňarol | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | -1 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15:6 | +9 |
2 | Talleres | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:5 | +1 |
3 | Universidad Católica | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:10 | -5 |
4 | Sporting Cristal | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3:8 | -5 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 18 | 12 | 8 | 3 | 1 | 38:9 | +29 |
2 | River Plate | 16 | 8 | 5 | 2 | 1 | 18:4 | +14 |
3 | Flamengo | 16 | 13 | 12 | 1 | 0 | 33:8 | +25 |
4 | Estudiantes de La Plata | 13 | 14 | 8 | 3 | 3 | 16:8 | +8 |
5 | Atlético Mineiro | 11 | 10 | 4 | 5 | 1 | 15:10 | +5 |
6 | Deportes Tolima | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:17 | -6 |
7 | Talleres | 11 | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:10 | +1 |
8 | Atlético Paranaense | 10 | 13 | 6 | 4 | 3 | 15:12 | +3 |
9 | Libertad | 10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 10:9 | +1 |
10 | Fortaleza EC | 10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:13 | -2 |
11 | Colon Santa Fe | 10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:11 | -2 |
12 | Boca Juniors | 10 | 8 | 3 | 3 | 2 | 5:5 | 0 |
13 | Corinthians | 9 | 10 | 2 | 5 | 3 | 5:7 | -2 |
14 | Cerro Porteno | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 5:12 | -7 |
15 | Emelec Guayaquil | 8 | 8 | 2 | 3 | 3 | 15:9 | +6 |
16 | Deportive Cali | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:4 | +3 |
17 | Independiente José Terán | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:7 | +2 |
18 | Velez Sarsfield | 8 | 12 | 5 | 3 | 4 | 18:19 | -1 |
19 | Olimpia Asunción | 8 | 12 | 6 | 3 | 3 | 14:9 | +5 |
20 | Club Nacional | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 0 |
21 | Peňarol | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | -1 |
22 | Colo Colo | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:13 | -4 |
23 | Deportivo Táchira | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:14 | -6 |
24 | The Strongest La Paz | 6 | 10 | 3 | 4 | 3 | 13:10 | +3 |
25 | Caracas FC | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4:8 | -4 |
26 | Always Ready La Paz | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:9 | -4 |
27 | Bragantino | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:9 | -4 |
28 | Universidad Católica | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:10 | -5 |
29 | Sporting Cristal | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3:8 | -5 |
30 | América Mineiro | 2 | 10 | 1 | 4 | 5 | 9:16 | -7 |
31 | Alianza Lima | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:16 | -12 |
32 | Independiente Petrolero | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:26 | -23 |
33 | Atlético Nacional | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
34 | Audax Italiano | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
35 | Barcelona | 0 | 6 | 2 | 4 | 0 | 5:2 | +3 |
36 | Bolívar | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | +3 |
37 | Cesar Vallejo | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
38 | Everton | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:3 | 0 |
39 | Fluminense | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
40 | Guarani | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
41 | Guaros de Lara FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
42 | Millonarios | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
43 | Monagas SC | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
44 | Montevideo City Torque | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
45 | Plaza Colonia | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
46 | Universidad Catolica Quito | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | +1 |
47 | Universitario de Deportes | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:2 | +11 |
2 | Emelec Guayaquil | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:4 | +5 |
3 | Deportivo Táchira | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
4 | Independiente Petrolero | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | -6 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Paranaense | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Libertad | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
3 | The Strongest La Paz | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:2 | +5 |
4 | Caracas FC | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes de La Plata | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Velez Sarsfield | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:4 | +3 |
3 | Club Nacional | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
4 | Bragantino | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente José Terán | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Atlético Mineiro | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Deportes Tolima | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | América Mineiro | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportive Cali | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Boca Juniors | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Corinthians | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
4 | Always Ready La Paz | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:1 | +13 |
2 | Fortaleza EC | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Colo Colo | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | -1 |
4 | Alianza Lima | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Colon Santa Fe | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Peňarol | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Cerro Porteno | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
4 | Olimpia Asunción | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
2 | Talleres | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Universidad Católica | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
4 | Sporting Cristal | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 9 | 6 | 4 | 2 | 0 | 21:0 | +21 |
2 | Flamengo | 9 | 7 | 7 | 0 | 0 | 19:0 | +19 |
3 | River Plate | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
4 | Estudiantes de La Plata | 9 | 7 | 6 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
5 | Atlético Paranaense | 9 | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
6 | Libertad | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
7 | Colon Santa Fe | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
8 | Talleres | 7 | 5 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
9 | Deportive Cali | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
10 | Boca Juniors | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
11 | Corinthians | 7 | 5 | 2 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
12 | Peňarol | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
13 | Cerro Porteno | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
14 | The Strongest La Paz | 5 | 5 | 3 | 2 | 0 | 12:0 | +12 |
15 | Olimpia Asunción | 5 | 6 | 4 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
16 | Independiente José Terán | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
17 | Caracas FC | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
18 | Velez Sarsfield | 4 | 6 | 3 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
19 | Emelec Guayaquil | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 10:0 | +10 |
20 | Atlético Mineiro | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
21 | Fortaleza EC | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
22 | Club Nacional | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
23 | Always Ready La Paz | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
24 | Deportes Tolima | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
25 | Bragantino | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
26 | Colo Colo | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
27 | Deportivo Táchira | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
28 | Universidad Católica | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
29 | Sporting Cristal | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
30 | Independiente Petrolero | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
31 | Alianza Lima | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
32 | Bolívar | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
33 | Fluminense | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
34 | América Mineiro | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
35 | Barcelona | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
36 | Everton | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
37 | Guarani | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
38 | Guaros de Lara FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
39 | Plaza Colonia | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
40 | Universidad Catolica Quito | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
41 | Atlético Nacional | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | Audax Italiano | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
43 | Millonarios | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
44 | Monagas SC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
45 | Montevideo City Torque | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
46 | Cesar Vallejo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
47 | Universitario de Deportes | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:1 | +11 |
2 | Emelec Guayaquil | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | Deportivo Táchira | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 |
4 | Independiente Petrolero | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:18 | -17 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caracas FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | -5 |
2 | The Strongest La Paz | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 |
3 | Libertad | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
4 | Atlético Paranaense | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:6 | -6 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velez Sarsfield | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 |
2 | Estudiantes de La Plata | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
3 | Club Nacional | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
4 | Bragantino | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportes Tolima | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | +2 |
2 | Atlético Mineiro | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | Independiente José Terán | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | América Mineiro | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | -3 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
2 | Corinthians | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 |
3 | Deportive Cali | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
4 | Always Ready La Paz | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Fortaleza EC | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
3 | Colo Colo | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | -3 |
4 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:12 | -9 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Asunción | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
2 | Cerro Porteno | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 |
3 | Colon Santa Fe | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
4 | Peňarol | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
2 | Talleres | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Universidad Católica | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 |
4 | Sporting Cristal | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 9 | 6 | 4 | 1 | 0 | 21:4 | +17 |
2 | Flamengo | 7 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18:4 | +14 |
3 | Deportes Tolima | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 13:12 | +1 |
4 | Atlético Mineiro | 7 | 5 | 2 | 3 | 0 | 12:4 | +8 |
5 | River Plate | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
6 | Fortaleza EC | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 11:8 | +3 |
7 | Velez Sarsfield | 4 | 6 | 2 | 2 | 0 | 17:9 | +8 |
8 | Deportivo Táchira | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 12:6 | +6 |
9 | Talleres | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 10:6 | +4 |
10 | Colo Colo | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 10:6 | +4 |
11 | Emelec Guayaquil | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
12 | Estudiantes de La Plata | 4 | 7 | 2 | 3 | 0 | 5:6 | -1 |
13 | Olimpia Asunción | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 7:8 | -1 |
14 | Independiente José Terán | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
15 | Club Nacional | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
16 | Boca Juniors | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
17 | América Mineiro | 2 | 5 | 1 | 3 | 0 | 15:8 | +7 |
18 | Cerro Porteno | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 6:7 | -1 |
19 | Corinthians | 2 | 5 | 0 | 3 | 0 | 5:4 | +1 |
20 | Colon Santa Fe | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 8:6 | +2 |
21 | Atlético Paranaense | 1 | 7 | 1 | 3 | 0 | 6:10 | -4 |
22 | Universidad Católica | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
23 | Libertad | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 5:6 | -1 |
24 | The Strongest La Paz | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 4:7 | -3 |
25 | Bragantino | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:7 | -3 |
26 | Always Ready La Paz | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:6 | -2 |
27 | Caracas FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:8 | -5 |
28 | Deportive Cali | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
29 | Independiente Petrolero | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 9:18 | -9 |
30 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7:12 | -5 |
31 | Sporting Cristal | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
32 | Bolívar | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
33 | Guarani | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
34 | Peňarol | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
35 | Guaros de Lara FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
36 | Fluminense | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
37 | Barcelona | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
38 | Atlético Nacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
39 | Universidad Catolica Quito | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
40 | Millonarios | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
41 | Cesar Vallejo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
42 | Everton | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
43 | Universitario de Deportes | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
44 | Montevideo City Torque | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
45 | Monagas SC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
46 | Plaza Colonia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
47 | Audax Italiano | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare