Clasament Cupa Greciei
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iraklis Saloniki | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Yiannina | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
3 | Aharnaikos | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
4 | Anegenisi Karditsas | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | -5 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panionios Athens | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Ergotelis | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
3 | Zakynthos | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Panetolikos | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Saloniki | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Panthrakikos | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Chania | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:9 | -3 |
4 | Olympiakos Volos | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panathinaikos Athena | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Levad Levadia | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Kerkyra | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Panahaiki Patras | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympiakos Piraeus | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
2 | Platanias | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Apollon Smirnis | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
4 | Panegialios Aigio | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atromitos Athinon FC | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | +4 |
2 | Veria PAE | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Kallithea | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Lamia | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athens AEK | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
2 | Larissa AE | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
3 | Xanthi | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:2 | +3 |
4 | Panelefsiniakos | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:15 | -14 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Asteras Tripolis | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Kalloni Lekanopedio | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:6 | -2 |
3 | Panserraikos | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 |
4 | Kissamikos | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Agrotikos Asteras | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Trikala | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
1 | Athens AEK | 9 | 10 | 9 | 1 | 0 | 24:3 | +21 |
2 | Asteras Tripolis | 9 | 7 | 5 | 1 | 1 | 15:7 | +8 |
3 | Panionios Athens | 9 | 7 | 5 | 2 | 0 | 8:3 | +5 |
4 | PAOK Saloniki | 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | 14:9 | +5 |
5 | Iraklis Saloniki | 7 | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:6 | +4 |
6 | Olympiakos Piraeus | 7 | 9 | 6 | 2 | 1 | 28:7 | +21 |
7 | Panathinaikos Athena | 7 | 7 | 3 | 2 | 2 | 8:5 | +3 |
8 | Atromitos Athinon FC | 7 | 9 | 4 | 4 | 1 | 12:7 | +5 |
9 | Veria PAE | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 0 |
10 | Levad Levadia | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 |
11 | Larissa AE | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:12 | -7 |
12 | Kalloni Lekanopedio | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 6:10 | -4 |
13 | Yiannina | 5 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | +1 |
14 | Ergotelis | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 |
15 | Zakynthos | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
16 | Panthrakikos | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
17 | Chania | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7:19 | -12 |
18 | Platanias | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:6 | 0 |
19 | Apollon Smirnis | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
20 | Xanthi | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:2 | +3 |
21 | Kallithea | 3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 |
22 | Aharnaikos | 3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3:4 | -1 |
23 | Panegialios Aigio | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
24 | Kerkyra | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 |
25 | Panserraikos | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 |
26 | Kissamikos | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
27 | Olympiakos Volos | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
28 | Panahaiki Patras | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 |
29 | Anegenisi Karditsas | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | -5 |
32 | Panetolikos | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 |
33 | Lamia | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 |
34 | Panelefsiniakos | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:15 | -14 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iraklis Saloniki | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Yiannina | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
3 | Anegenisi Karditsas | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
4 | Aharnaikos | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zakynthos | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
2 | Ergotelis | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Panionios Athens | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Panetolikos | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Saloniki | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Panthrakikos | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Chania | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:8 | -4 |
4 | Olympiakos Volos | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panathinaikos Athena | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | Levad Levadia | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | Kerkyra | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
4 | Panahaiki Patras | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apollon Smirnis | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
2 | Platanias | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Panegialios Aigio | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
4 | Olympiakos Piraeus | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kallithea | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
2 | Veria PAE | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Atromitos Athinon FC | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
4 | Lamia | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athens AEK | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Larissa AE | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:5 | -4 |
3 | Panelefsiniakos | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | -8 |
4 | Xanthi | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Asteras Tripolis | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Kalloni Lekanopedio | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Panserraikos | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
4 | Kissamikos | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zakynthos | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | Athens AEK | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
3 | Asteras Tripolis | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
4 | Kallithea | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
5 | PAOK Saloniki | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
6 | Iraklis Saloniki | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
7 | Kalloni Lekanopedio | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
8 | Ergotelis | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
9 | Apollon Smirnis | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
10 | Panionios Athens | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
11 | Panathinaikos Athena | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
12 | Platanias | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
13 | Levad Levadia | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
14 | Veria PAE | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
15 | Larissa AE | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
16 | Panthrakikos | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
17 | Panegialios Aigio | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
18 | Kerkyra | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
19 | Olympiakos Piraeus | 1 | 5 | 3 | 1 | 0 | 17:0 | +17 |
20 | Atromitos Athinon FC | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
21 | Chania | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
22 | Yiannina | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
23 | Olympiakos Volos | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
24 | Panserraikos | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
25 | Anegenisi Karditsas | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
26 | Aharnaikos | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
27 | Kissamikos | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
28 | Panahaiki Patras | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
29 | Panetolikos | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
30 | Panelefsiniakos | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
31 | Agrotikos Asteras | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
32 | Trikala | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
33 | Xanthi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
34 | Lamia | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iraklis Saloniki | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Yiannina | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Aharnaikos | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Anegenisi Karditsas | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panionios Athens | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Ergotelis | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
3 | Panetolikos | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
4 | Zakynthos | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Saloniki | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Chania | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Panthrakikos | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Olympiakos Volos | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panathinaikos Athena | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
2 | Levad Levadia | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Panahaiki Patras | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Kerkyra | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympiakos Piraeus | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Platanias | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Apollon Smirnis | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
4 | Panegialios Aigio | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atromitos Athinon FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Veria PAE | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
3 | Lamia | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Kallithea | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Athens AEK | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Xanthi | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:1 | +4 |
3 | Larissa AE | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
4 | Panelefsiniakos | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Asteras Tripolis | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Kalloni Lekanopedio | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
3 | Kissamikos | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Panserraikos | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympiakos Piraeus | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 15:3 | +12 |
2 | Athens AEK | 6 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:2 | +10 |
3 | Atromitos Athinon FC | 6 | 5 | 2 | 2 | 0 | 10:3 | +7 |
4 | Asteras Tripolis | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:6 | +2 |
5 | Panionios Athens | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
6 | PAOK Saloniki | 4 | 5 | 1 | 2 | 0 | 9:9 | 0 |
7 | Iraklis Saloniki | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
8 | Panathinaikos Athena | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
9 | Yiannina | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
10 | Veria PAE | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
11 | Chania | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 14:7 | +7 |
12 | Larissa AE | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12:4 | +8 |
13 | Xanthi | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
14 | Levad Levadia | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:6 | -1 |
15 | Aharnaikos | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
16 | Kalloni Lekanopedio | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:8 | -4 |
17 | Ergotelis | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
18 | Panahaiki Patras | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
19 | Kissamikos | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
20 | Platanias | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
21 | Panthrakikos | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
22 | Panelefsiniakos | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9:6 | +3 |
23 | Panegialios Aigio | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
24 | Kallithea | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
25 | Panetolikos | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
26 | Apollon Smirnis | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
27 | Lamia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
28 | Olympiakos Volos | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
29 | Kerkyra | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
30 | Panserraikos | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
31 | Zakynthos | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
32 | Anegenisi Karditsas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
33 | Agrotikos Asteras | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
34 | Trikala | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare