Clasament League Cup
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hearts of Midlothian | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
2 | Stirling Albion | 9 | 4 | 2 | 0 | 1 | 9:7 | +2 |
3 | Caledonian Thistle | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | -2 |
4 | Cove Rangers | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 |
5 | Peterhead | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dundee Utd. | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Arbroath | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
3 | Kelty Hearts | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:5 | +3 |
4 | Elgin City FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:12 | -7 |
5 | East Fife | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dundee United FC | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 14:2 | +12 |
2 | Forfar Athletic FC | 9 | 4 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
3 | Ross County | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 |
4 | Montrose | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
5 | Brora Rangers FC | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | -9 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Livingston | 9 | 4 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | +5 |
2 | Raith Rovers | 9 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
3 | Cowdenbeath | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
4 | Alloa Athletic FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
5 | Brechin | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:10 | -7 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ayr. United | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Hamilton | 9 | 4 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Albion Rovers | 6 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6:9 | -3 |
4 | Edinburgh City | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
5 | Falkirk FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Motherwell FC | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
2 | Queen of the South | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | +3 |
3 | Queen's Park FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Airdrieonians | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
5 | Annan Athletic | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4:8 | -4 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kilmarnock FC | 12 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | +5 |
2 | Stranraer FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:3 | +2 |
3 | Clyde FC | 6 | 4 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 0 |
4 | Greenock Morton | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | -2 |
5 | East Kilbride | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | St. Mirren | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Dunfermline | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:5 | +8 |
3 | Partick Thistle | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | -1 |
4 | Stenhousehuir | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 |
5 | Dumbarton | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:12 | -10 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Celtic Glasgow | - | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
- | Hibernian | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | +5 |
- | St. Johnstone | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
- | Aberdeen FC | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Glasgow Rangers | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | +5 |
1 | Dundee United FC | 12 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15:4 | +11 |
2 | Dundee Utd. | 12 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | +6 |
3 | St. Mirren | 12 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:4 | +8 |
4 | Hearts of Midlothian | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 10:3 | +7 |
5 | Kilmarnock FC | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | +2 |
6 | Dunfermline | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13:10 | +3 |
7 | Ayr. United | 9 | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:2 | +7 |
8 | Livingston | 9 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:9 | +2 |
9 | Raith Rovers | 9 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | +3 |
10 | Arbroath | 9 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | +3 |
11 | Stirling Albion | 9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | +1 |
12 | Forfar Athletic FC | 9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | +1 |
13 | Hamilton | 9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
14 | Motherwell FC | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | +1 |
15 | Queen of the South | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | +3 |
16 | Kelty Hearts | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:5 | +3 |
17 | Stranraer FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:3 | +2 |
18 | Clyde FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 |
19 | Queen's Park FC | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
20 | Partick Thistle | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | -1 |
21 | Airdrieonians | 6 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 |
22 | Cowdenbeath | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
23 | Ross County | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 |
24 | Greenock Morton | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | -1 |
25 | Albion Rovers | 6 | 4 | 0 | 3 | 1 | 7:11 | -4 |
26 | Caledonian Thistle | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 |
27 | Edinburgh City | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 |
28 | Alloa Athletic FC | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 |
29 | Falkirk FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 |
30 | Montrose | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 |
31 | Cove Rangers | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 |
32 | Annan Athletic | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 |
33 | Peterhead | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 |
34 | Stenhousehuir | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 |
35 | Elgin City FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:12 | -7 |
36 | Brechin | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:10 | -7 |
42 | East Kilbride | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | -4 |
43 | East Fife | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 |
44 | Brora Rangers FC | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | -9 |
45 | Dumbarton | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:12 | -10 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hearts of Midlothian | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Cove Rangers | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Caledonian Thistle | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
4 | Stirling Albion | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
5 | Peterhead | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dundee Utd. | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Arbroath | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | Kelty Hearts | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:1 | +2 |
4 | East Fife | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
5 | Elgin City FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dundee United FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
2 | Forfar Athletic FC | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Ross County | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
4 | Montrose | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
5 | Brora Rangers FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raith Rovers | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Livingston | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Cowdenbeath | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Alloa Athletic FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
5 | Brechin | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ayr. United | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Albion Rovers | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Falkirk FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
4 | Hamilton | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
5 | Edinburgh City | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:1 | +2 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Motherwell FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Queen of the South | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Airdrieonians | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
4 | Annan Athletic | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
5 | Queen's Park FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kilmarnock FC | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Stranraer FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Greenock Morton | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
4 | Clyde FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
5 | East Kilbride | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dunfermline | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
2 | St. Mirren | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Partick Thistle | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
4 | Stenhousehuir | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
5 | Dumbarton | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dundee United FC | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
2 | Dunfermline | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
3 | Dundee Utd. | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
4 | Ayr. United | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
5 | Livingston | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
6 | Raith Rovers | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
7 | Arbroath | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
8 | Motherwell FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
9 | Hearts of Midlothian | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
10 | Kilmarnock FC | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
11 | Forfar Athletic FC | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
12 | Stranraer FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
13 | St. Mirren | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
14 | Greenock Morton | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
15 | Albion Rovers | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
16 | Falkirk FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
17 | Cove Rangers | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
18 | Queen of the South | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
19 | Partick Thistle | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
20 | Ross County | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
21 | Caledonian Thistle | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
22 | Stirling Albion | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
23 | Hamilton | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
24 | Kelty Hearts | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
25 | Airdrieonians | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
26 | Cowdenbeath | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
27 | Edinburgh City | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
28 | Montrose | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
29 | Peterhead | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
30 | Clyde FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
31 | Alloa Athletic FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
32 | Brechin | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
33 | Glasgow Rangers | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
34 | Celtic Glasgow | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
35 | Hibernian | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
36 | Annan Athletic | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
37 | Stenhousehuir | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
38 | East Kilbride | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
39 | East Fife | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
40 | Elgin City FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
41 | Dumbarton | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | St. Johnstone | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
43 | Aberdeen FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
44 | Queen's Park FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
45 | Brora Rangers FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stirling Albion | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
2 | Hearts of Midlothian | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Cove Rangers | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
4 | Peterhead | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
5 | Caledonian Thistle | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dundee Utd. | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Kelty Hearts | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Elgin City FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:8 | -4 |
4 | Arbroath | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
5 | East Fife | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dundee United FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Forfar Athletic FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
3 | Ross County | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
4 | Montrose | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | -4 |
5 | Brora Rangers FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | -7 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Livingston | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
2 | Cowdenbeath | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Raith Rovers | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Brechin | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
5 | Alloa Athletic FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamilton | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Ayr. United | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
3 | Albion Rovers | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3:8 | -5 |
4 | Edinburgh City | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | -4 |
5 | Falkirk FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Queen's Park FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Queen of the South | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Airdrieonians | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Annan Athletic | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
5 | Motherwell FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kilmarnock FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Clyde FC | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Greenock Morton | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | -4 |
4 | Stranraer FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
5 | East Kilbride | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | St. Mirren | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Dunfermline | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Stenhousehuir | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
4 | Partick Thistle | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
5 | Dumbarton | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stirling Albion | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | Dundee United FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
3 | St. Mirren | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | +4 |
4 | Dundee Utd. | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
5 | Hearts of Midlothian | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
6 | Kilmarnock FC | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
7 | Hamilton | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
8 | Queen's Park FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
9 | Elgin City FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:8 | 0 |
10 | Stenhousehuir | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
11 | Livingston | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
12 | Queen of the South | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
13 | Annan Athletic | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
14 | Dunfermline | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:8 | -2 |
15 | Kelty Hearts | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
16 | Clyde FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
17 | Partick Thistle | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
18 | Arbroath | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
19 | Cowdenbeath | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
20 | Ross County | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
21 | Airdrieonians | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
22 | Forfar Athletic FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
23 | Motherwell FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
24 | Ayr. United | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
25 | Raith Rovers | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
26 | Hibernian | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
27 | Dumbarton | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
28 | Brechin | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
29 | Cove Rangers | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5:6 | -1 |
30 | St. Johnstone | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
31 | East Kilbride | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
32 | Albion Rovers | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:8 | -4 |
33 | Peterhead | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
34 | East Fife | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
35 | Caledonian Thistle | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
36 | Celtic Glasgow | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
37 | Falkirk FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
38 | Montrose | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
39 | Glasgow Rangers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
40 | Brora Rangers FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:7 | -5 |
41 | Greenock Morton | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:5 | -3 |
42 | Edinburgh City | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:5 | -3 |
43 | Alloa Athletic FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
44 | Stranraer FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
45 | Aberdeen FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare