Clasament MozzartBet Super Liga
Championship Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steaua Roșie Belgrad | 90 | 35 | 29 | 3 | 3 | 86:27 | +59 |
2 | Partizan Belgrad | 74 | 35 | 23 | 5 | 7 | 77:46 | +31 |
3 | Bačka Topola | 72 | 35 | 21 | 9 | 5 | 69:37 | +32 |
4 | Radnički Kragujevac | 59 | 35 | 19 | 2 | 14 | 62:59 | +3 |
5 | Čukarički Belgrad | 57 | 35 | 16 | 9 | 10 | 56:42 | +14 |
6 | Vojvodina Nový Sad | 57 | 35 | 16 | 9 | 10 | 61:50 | +11 |
7 | Mladost Lučani | 43 | 35 | 12 | 7 | 16 | 36:52 | -16 |
8 | Napredak Krusevac | 40 | 35 | 11 | 7 | 17 | 36:56 | -20 |
Regular Season
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steaua Roșie Belgrad | 77 | 30 | 25 | 2 | 3 | 77:22 | +55 |
2 | Partizan Belgrad | 70 | 30 | 22 | 4 | 4 | 66:35 | +31 |
3 | Bačka Topola | 60 | 30 | 17 | 9 | 4 | 57:29 | +28 |
4 | Vojvodina Nový Sad | 50 | 30 | 14 | 8 | 8 | 49:42 | +7 |
5 | Radnički Kragujevac | 50 | 30 | 16 | 2 | 12 | 46:46 | 0 |
6 | Čukarički Belgrad | 48 | 30 | 13 | 9 | 8 | 44:33 | +11 |
7 | Mladost Lučani | 40 | 30 | 11 | 7 | 12 | 30:40 | -10 |
8 | Napredak Krusevac | 39 | 30 | 11 | 6 | 13 | 31:39 | -8 |
9 | Novi Pazar | 36 | 30 | 10 | 6 | 14 | 35:40 | -5 |
10 | Spartak Subotica | 34 | 30 | 10 | 4 | 16 | 29:44 | -15 |
11 | Radnički Niš | 33 | 30 | 9 | 6 | 15 | 33:40 | -7 |
12 | Novi Beograd IMT | 32 | 30 | 9 | 5 | 16 | 34:47 | -13 |
13 | Javor Ivanjica | 31 | 30 | 9 | 4 | 17 | 28:45 | -17 |
14 | Vozdovac Belgrad | 30 | 30 | 7 | 9 | 14 | 38:48 | -10 |
15 | Železničar Pančevo | 26 | 30 | 7 | 5 | 18 | 34:59 | -25 |
16 | Radnik Surdulica | 17 | 30 | 3 | 8 | 19 | 19:41 | -22 |
Relegation Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novi Pazar | 45 | 34 | 13 | 6 | 15 | 41:42 | -1 |
2 | Spartak Subotica | 42 | 34 | 12 | 6 | 16 | 34:46 | -12 |
3 | Radnički Niš | 40 | 34 | 11 | 7 | 16 | 38:44 | -6 |
4 | Novi Beograd IMT | 37 | 34 | 10 | 7 | 17 | 40:51 | -11 |
5 | Javor Ivanjica | 35 | 34 | 10 | 5 | 19 | 30:48 | -18 |
6 | Vozdovac Belgrad | 34 | 34 | 8 | 10 | 16 | 41:53 | -12 |
7 | Železničar Pančevo | 32 | 34 | 8 | 8 | 18 | 39:63 | -24 |
8 | Radnik Surdulica | 17 | 34 | 3 | 8 | 23 | 22:52 | -30 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steaua Roșie Belgrad | 90 | 35 | 29 | 3 | 3 | 87:30 | +57 |
2 | Partizan Belgrad | 74 | 35 | 23 | 5 | 7 | 77:46 | +31 |
3 | Bačka Topola | 72 | 35 | 21 | 9 | 5 | 69:37 | +32 |
4 | Radnički Kragujevac | 59 | 35 | 19 | 2 | 14 | 65:60 | +5 |
5 | Čukarički Belgrad | 57 | 35 | 16 | 9 | 10 | 56:42 | +14 |
6 | Vojvodina Nový Sad | 57 | 35 | 16 | 9 | 10 | 61:50 | +11 |
7 | Novi Pazar | 45 | 34 | 13 | 6 | 15 | 41:42 | -1 |
8 | Mladost Lučani | 43 | 35 | 12 | 7 | 16 | 36:52 | -16 |
9 | Spartak Subotica | 42 | 34 | 12 | 6 | 16 | 34:46 | -12 |
10 | Napredak Krusevac | 40 | 35 | 11 | 7 | 17 | 36:56 | -20 |
11 | Radnički Niš | 40 | 34 | 11 | 7 | 16 | 38:44 | -6 |
12 | Novi Beograd IMT | 37 | 34 | 10 | 7 | 17 | 40:51 | -11 |
13 | Javor Ivanjica | 35 | 34 | 10 | 5 | 19 | 30:48 | -18 |
14 | Vozdovac Belgrad | 34 | 34 | 8 | 10 | 16 | 41:53 | -12 |
15 | Železničar Pančevo | 32 | 34 | 8 | 8 | 18 | 39:63 | -24 |
16 | Radnik Surdulica | 17 | 34 | 3 | 8 | 23 | 22:52 | -30 |
Championship Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steaua Roșie Belgrad | 50 | 18 | 16 | 2 | 0 | 50:14 | +36 |
2 | Partizan Belgrad | 40 | 18 | 13 | 1 | 4 | 40:23 | +17 |
3 | Bačka Topola | 37 | 18 | 11 | 4 | 3 | 35:21 | +14 |
4 | Radnički Kragujevac | 37 | 17 | 12 | 1 | 4 | 33:24 | +9 |
5 | Čukarički Belgrad | 35 | 17 | 10 | 5 | 2 | 33:17 | +16 |
6 | Vojvodina Nový Sad | 35 | 18 | 10 | 5 | 3 | 32:19 | +13 |
7 | Mladost Lučani | 28 | 17 | 8 | 4 | 5 | 22:17 | +5 |
8 | Napredak Krusevac | 19 | 17 | 5 | 4 | 8 | 16:24 | -8 |
Regular Season Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steaua Roșie Belgrad | 41 | 15 | 13 | 2 | 0 | 42:9 | +33 |
2 | Partizan Belgrad | 37 | 15 | 12 | 1 | 2 | 34:18 | +16 |
3 | Radnički Kragujevac | 31 | 15 | 10 | 1 | 4 | 26:19 | +7 |
4 | Vojvodina Nový Sad | 31 | 15 | 9 | 4 | 2 | 25:16 | +9 |
5 | Čukarički Belgrad | 29 | 15 | 8 | 5 | 2 | 27:16 | +11 |
6 | Bačka Topola | 28 | 15 | 8 | 4 | 3 | 26:16 | +10 |
7 | Mladost Lučani | 25 | 15 | 7 | 4 | 4 | 19:15 | +4 |
8 | Novi Pazar | 24 | 15 | 7 | 3 | 5 | 23:20 | +3 |
9 | Vozdovac Belgrad | 23 | 15 | 6 | 5 | 4 | 27:19 | +8 |
10 | Javor Ivanjica | 23 | 15 | 7 | 2 | 6 | 19:20 | -1 |
11 | Radnički Niš | 21 | 15 | 6 | 3 | 6 | 16:18 | -2 |
12 | Spartak Subotica | 18 | 15 | 6 | 0 | 9 | 16:25 | -9 |
13 | Napredak Krusevac | 18 | 15 | 5 | 3 | 7 | 12:17 | -5 |
14 | Železničar Pančevo | 17 | 15 | 5 | 2 | 8 | 21:26 | -5 |
15 | Novi Beograd IMT | 16 | 15 | 4 | 4 | 7 | 16:21 | -5 |
16 | Radnik Surdulica | 7 | 15 | 1 | 4 | 10 | 6:20 | -14 |
Relegation Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novi Pazar | 27 | 17 | 8 | 3 | 6 | 24:21 | +3 |
2 | Radnički Niš | 27 | 17 | 8 | 3 | 6 | 19:18 | +1 |
3 | Spartak Subotica | 25 | 18 | 8 | 1 | 9 | 21:27 | -6 |
4 | Vozdovac Belgrad | 24 | 17 | 6 | 6 | 5 | 29:22 | +7 |
5 | Javor Ivanjica | 24 | 16 | 7 | 3 | 6 | 20:21 | -1 |
6 | Novi Beograd IMT | 20 | 18 | 5 | 5 | 8 | 21:24 | -3 |
7 | Železničar Pančevo | 18 | 16 | 5 | 3 | 8 | 22:27 | -5 |
8 | Radnik Surdulica | 7 | 17 | 1 | 4 | 12 | 7:25 | -18 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steaua Roșie Belgrad | 50 | 18 | 16 | 2 | 0 | 50:14 | +36 |
2 | Partizan Belgrad | 40 | 18 | 13 | 1 | 0 | 40:23 | +17 |
3 | Radnički Kragujevac | 37 | 17 | 12 | 1 | 0 | 36:25 | +11 |
4 | Bačka Topola | 37 | 18 | 11 | 4 | 0 | 35:21 | +14 |
5 | Čukarički Belgrad | 35 | 17 | 10 | 5 | 0 | 33:17 | +16 |
6 | Vojvodina Nový Sad | 35 | 18 | 10 | 5 | 0 | 32:19 | +13 |
7 | Mladost Lučani | 28 | 17 | 8 | 4 | 0 | 22:17 | +5 |
8 | Novi Pazar | 27 | 17 | 8 | 3 | 0 | 24:21 | +3 |
9 | Radnički Niš | 27 | 17 | 8 | 3 | 0 | 19:18 | +1 |
10 | Spartak Subotica | 25 | 18 | 8 | 1 | 0 | 21:27 | -6 |
11 | Vozdovac Belgrad | 24 | 17 | 6 | 6 | 0 | 29:22 | +7 |
12 | Javor Ivanjica | 24 | 16 | 7 | 3 | 0 | 20:21 | -1 |
13 | Novi Beograd IMT | 20 | 18 | 5 | 5 | 0 | 21:24 | -3 |
14 | Napredak Krusevac | 19 | 17 | 5 | 4 | 0 | 16:24 | -8 |
15 | Železničar Pančevo | 18 | 16 | 5 | 3 | 0 | 22:27 | -5 |
16 | Radnik Surdulica | 7 | 17 | 1 | 4 | 0 | 7:25 | -18 |
Championship Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steaua Roșie Belgrad | 40 | 17 | 13 | 1 | 3 | 36:13 | +23 |
2 | Bačka Topola | 35 | 17 | 10 | 5 | 2 | 34:16 | +18 |
3 | Partizan Belgrad | 34 | 17 | 10 | 4 | 3 | 37:23 | +14 |
4 | Radnički Kragujevac | 22 | 18 | 7 | 1 | 10 | 29:35 | -6 |
5 | Vojvodina Nový Sad | 22 | 17 | 6 | 4 | 7 | 29:31 | -2 |
6 | Čukarički Belgrad | 22 | 18 | 6 | 4 | 8 | 23:25 | -2 |
7 | Napredak Krusevac | 21 | 18 | 6 | 3 | 9 | 20:32 | -12 |
8 | Mladost Lučani | 15 | 18 | 4 | 3 | 11 | 14:35 | -21 |
Regular Season Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steaua Roșie Belgrad | 36 | 15 | 12 | 0 | 3 | 35:13 | +22 |
2 | Partizan Belgrad | 33 | 15 | 10 | 3 | 2 | 32:17 | +15 |
3 | Bačka Topola | 32 | 15 | 9 | 5 | 1 | 31:13 | +18 |
4 | Napredak Krusevac | 21 | 15 | 6 | 3 | 6 | 19:22 | -3 |
5 | Vojvodina Nový Sad | 19 | 15 | 5 | 4 | 6 | 24:26 | -2 |
6 | Radnički Kragujevac | 19 | 15 | 6 | 1 | 8 | 20:27 | -7 |
7 | Čukarički Belgrad | 19 | 15 | 5 | 4 | 6 | 17:17 | 0 |
8 | Novi Beograd IMT | 16 | 15 | 5 | 1 | 9 | 18:26 | -8 |
9 | Spartak Subotica | 16 | 15 | 4 | 4 | 7 | 13:19 | -6 |
10 | Mladost Lučani | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 11:25 | -14 |
11 | Radnički Niš | 12 | 15 | 3 | 3 | 9 | 17:22 | -5 |
12 | Novi Pazar | 12 | 15 | 3 | 3 | 9 | 12:20 | -8 |
13 | Radnik Surdulica | 10 | 15 | 2 | 4 | 9 | 13:21 | -8 |
14 | Železničar Pančevo | 9 | 15 | 2 | 3 | 10 | 13:33 | -20 |
15 | Javor Ivanjica | 8 | 15 | 2 | 2 | 11 | 9:25 | -16 |
16 | Vozdovac Belgrad | 7 | 15 | 1 | 4 | 10 | 11:29 | -18 |
Relegation Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novi Pazar | 18 | 17 | 5 | 3 | 9 | 17:21 | -4 |
2 | Novi Beograd IMT | 17 | 16 | 5 | 2 | 9 | 19:27 | -8 |
3 | Spartak Subotica | 17 | 16 | 4 | 5 | 7 | 13:19 | -6 |
4 | Železničar Pančevo | 14 | 18 | 3 | 5 | 10 | 17:36 | -19 |
5 | Radnički Niš | 13 | 17 | 3 | 4 | 10 | 19:26 | -7 |
6 | Javor Ivanjica | 11 | 18 | 3 | 2 | 13 | 10:27 | -17 |
7 | Radnik Surdulica | 10 | 17 | 2 | 4 | 11 | 15:27 | -12 |
8 | Vozdovac Belgrad | 10 | 17 | 2 | 4 | 11 | 12:31 | -19 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steaua Roșie Belgrad | 40 | 17 | 13 | 1 | 0 | 37:16 | +21 |
2 | Bačka Topola | 35 | 17 | 10 | 5 | 0 | 34:16 | +18 |
3 | Partizan Belgrad | 34 | 17 | 10 | 4 | 0 | 37:23 | +14 |
4 | Radnički Kragujevac | 22 | 18 | 7 | 1 | 0 | 29:35 | -6 |
5 | Vojvodina Nový Sad | 22 | 17 | 6 | 4 | 0 | 29:31 | -2 |
6 | Čukarički Belgrad | 22 | 18 | 6 | 4 | 0 | 23:25 | -2 |
7 | Napredak Krusevac | 21 | 18 | 6 | 3 | 0 | 20:32 | -12 |
8 | Novi Pazar | 18 | 17 | 5 | 3 | 0 | 17:21 | -4 |
9 | Novi Beograd IMT | 17 | 16 | 5 | 2 | 0 | 19:27 | -8 |
10 | Spartak Subotica | 17 | 16 | 4 | 5 | 0 | 13:19 | -6 |
11 | Mladost Lučani | 15 | 18 | 4 | 3 | 0 | 14:35 | -21 |
12 | Železničar Pančevo | 14 | 18 | 3 | 5 | 0 | 17:36 | -19 |
13 | Radnički Niš | 13 | 17 | 3 | 4 | 0 | 19:26 | -7 |
14 | Javor Ivanjica | 11 | 18 | 3 | 2 | 0 | 10:27 | -17 |
15 | Radnik Surdulica | 10 | 17 | 2 | 4 | 0 | 15:27 | -12 |
16 | Vozdovac Belgrad | 10 | 17 | 2 | 4 | 0 | 12:31 | -19 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Europa League
- Retrogradare