Clasament Cupa Suediei
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Västeras | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | GAIS Gothenburg | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | Malmö FF | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | +1 |
4 | Halmstad BK | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Degerfors | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Elfsborg Boras IF | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
3 | Falkenbergs FF | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | -1 |
4 | Utsiktens BK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | -7 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Häcken | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Dalkurd FF | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | +4 |
3 | Helsingborg | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Gauthiod IK | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | -8 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IF Djurgarden | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:1 | +11 |
2 | Kalmar FF | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
3 | Umea FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:9 | -7 |
4 | Brage | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Östersunds FK | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Mjällby | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
3 | Landskrona | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
4 | Akropolis IF | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norrkoping | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | IFK Göteborg | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
3 | Sandvikens IF | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:10 | -3 |
4 | Sundsvall | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trelleborg FF | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Sirius | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
3 | Örebro SK | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:3 | +6 |
4 | Lödde IF | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:11 | -10 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hammarby | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | AIK Stockholm | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
3 | AFC United | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | -4 |
4 | Oskarshamns AIK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | -7 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Ljungskile | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Jonkoping Sodra IF | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Varbergs BoIS FC | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Östers | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Örgryte IS | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Norrby IF | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
1 | IF Djurgarden | 9 | 6 | 5 | 0 | 1 | 19:2 | +17 |
1 | Amal IFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
2 | Anderstorps IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
2 | Hammarby | 9 | 7 | 5 | 2 | 0 | 19:6 | +13 |
3 | Degerfors | 9 | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:5 | +5 |
3 | Ängelholm | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Angered BK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Norrkoping | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 15:5 | +10 |
5 | Aryds IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
5 | BK Häcken | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 15:4 | +11 |
6 | Östersunds FK | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | +3 |
6 | Asarums IF FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
7 | Assyriska BK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:11 | -1 |
7 | Västeras | 7 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:7 | +4 |
8 | Assyriska IF i Norrk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
8 | Trelleborg FF | 7 | 5 | 2 | 3 | 0 | 10:7 | +3 |
9 | Astrio | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:9 | -6 |
9 | AIK Stockholm | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:5 | +5 |
10 | Dalkurd FF | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | +5 |
10 | Bodens BK | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
11 | Boxholms IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
11 | Mjällby | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:2 | +9 |
12 | Brommapojkarna | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
12 | Elfsborg Boras IF | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | +6 |
13 | Carlstad United BK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
13 | GAIS Gothenburg | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
14 | Ekedalen | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
14 | IFK Göteborg | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:6 | +3 |
15 | Enköping | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
15 | Sirius | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | +3 |
16 | Örebro SK | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:4 | +7 |
16 | Enskede IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
17 | Kalmar FF | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 |
17 | Eskilsminne IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
18 | Umea FC | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:9 | -2 |
18 | Forward Örebro BK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
19 | Brage | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:2 | +4 |
19 | Gamla Upsala SK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
20 | Malmö FF | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:4 | +4 |
21 | Gnosj | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
21 | Falkenbergs FF | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 15:7 | +8 |
22 | Gottne IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
22 | Sandvikens IF | 3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12:10 | +2 |
23 | Gute FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:7 | -5 |
23 | AFC United | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:9 | -2 |
24 | Halmia | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
24 | Landskrona | 3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
25 | Helsingborg | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:4 | +2 |
25 | Haninge IFK | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
26 | Hässleholms IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | -4 |
26 | Sundsvall | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 |
27 | Akropolis IF | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 |
27 | Hisingsbacka FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
28 | Hudiksvalls ABK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
28 | Halmstad BK | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 |
29 | Husqvarna | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
29 | Gauthiod IK | 1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:12 | -7 |
30 | IF Karlstad | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
31 | IFK Falköping | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
32 | Karlbergs BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
33 | Karlslunds IF HFK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
34 | Kristianstads FF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
35 | Kvarnsvedens IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
37 | Lindome GIF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
39 | Lunds BK | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
40 | Newroz FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:9 | -5 |
41 | Nyköpings BIS | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
42 | Onsala BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:10 | -4 |
44 | Räppe GOIF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
45 | Rosengard | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
46 | Rosersberg | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
48 | Skiljebo SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
49 | Sleipner IK Norrkoping | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
50 | Sollentuna United FF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
51 | Stenungsund | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
52 | Stockholm Internazionale | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
53 | Stocksund | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
54 | Stöde IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
55 | Täby IS | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
56 | Team Thoren Umea | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
57 | Torns IF | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 0 |
58 | Trollhättan FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
59 | Trosa-Vagnhärad SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 |
61 | Vänersborgs FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
62 | Värtans IK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
63 | Vasalund IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:5 | -4 |
64 | Ytterhogdals IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
94 | Oskarshamns AIK | 0 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8:13 | -5 |
95 | Utsiktens BK | 0 | 5 | 0 | 2 | 3 | 5:12 | -7 |
96 | Lödde IF | 0 | 5 | 2 | 0 | 3 | 4:12 | -8 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malmö FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
2 | Västeras | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | GAIS Gothenburg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Halmstad BK | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elfsborg Boras IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
2 | Degerfors | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | Utsiktens BK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
4 | Falkenbergs FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Häcken | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Dalkurd FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
3 | Gauthiod IK | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
4 | Helsingborg | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IF Djurgarden | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:1 | +11 |
2 | Kalmar FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Brage | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Umea FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mjällby | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
2 | Östersunds FK | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
3 | Landskrona | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
4 | Akropolis IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norrkoping | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | IFK Göteborg | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
3 | Sandvikens IF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
4 | Sundsvall | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trelleborg FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Örebro SK | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Sirius | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Lödde IF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hammarby | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | AFC United | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | AIK Stockholm | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
4 | Oskarshamns AIK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IF Djurgarden | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 15:0 | +15 |
2 | Hammarby | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
3 | BK Häcken | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
4 | Norrkoping | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
5 | Degerfors | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
6 | Dalkurd FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
7 | Malmö FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
8 | AIK Stockholm | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
9 | AFC United | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
10 | Västeras | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
11 | Trelleborg FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
12 | Mjällby | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
13 | Elfsborg Boras IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
14 | Kalmar FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
15 | GAIS Gothenburg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
16 | Brage | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
17 | Örebro SK | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
18 | Gauthiod IK | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
19 | Östersunds FK | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
20 | IFK Göteborg | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
21 | Sirius | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
22 | Halmstad BK | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
23 | Assyriska BK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
24 | Sandvikens IF | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
25 | Gottne IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
26 | Newroz FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
27 | Assyriska IF i Norrk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
28 | Ekedalen | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
29 | Halmia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
30 | Hisingsbacka FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
31 | Utsiktens BK | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
32 | Lödde IF | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
33 | Angered BK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
34 | Bodens BK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
35 | Carlstad United BK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | Enköping | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
37 | Enskede IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
38 | Sundsvall | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
39 | Hudiksvalls ABK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
40 | Kristianstads FF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
41 | Nyköpings BIS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
42 | Torns IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
43 | Vänersborgs FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
44 | Värtans IK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
45 | Oskarshamns AIK | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
46 | Ängelholm | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
47 | Aryds IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
48 | Asarums IF FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
49 | Boxholms IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
50 | Brommapojkarna | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
51 | Forward Örebro BK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
52 | Falkenbergs FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
53 | Landskrona | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
54 | Helsingborg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
55 | Haninge IFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
56 | Hässleholms IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
57 | Husqvarna | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
58 | IF Karlstad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
59 | Karlbergs BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
60 | Karlslunds IF HFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
61 | Rosengard | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
62 | Rosersberg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
63 | Skiljebo SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
64 | Sleipner IK Norrkoping | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
65 | Stenungsund | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
66 | Stockholm Internazionale | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
67 | Ljungskile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
68 | Jonkoping Sodra IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
69 | Varbergs BoIS FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
70 | Östers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
71 | Örgryte IS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
72 | Norrby IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
73 | Amal IFK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
74 | Anderstorps IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
75 | Astrio | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
76 | Eskilsminne IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
77 | Umea FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
78 | Gamla Upsala SK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
79 | Gnosj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
80 | Gute FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
81 | Akropolis IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
82 | IFK Falköping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
83 | Kvarnsvedens IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
84 | Lindome GIF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
85 | Lunds BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
86 | Onsala BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
87 | Räppe GOIF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
88 | Sollentuna United FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
89 | Stocksund | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
90 | Stöde IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
91 | Täby IS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
92 | Team Thoren Umea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
93 | Trollhättan FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
94 | Trosa-Vagnhärad SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
95 | Vasalund IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
96 | Ytterhogdals IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Västeras | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | GAIS Gothenburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Halmstad BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
4 | Malmö FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Degerfors | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Falkenbergs FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Elfsborg Boras IF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
4 | Utsiktens BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Häcken | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | Dalkurd FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Helsingborg | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
4 | Gauthiod IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Umea FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:9 | -7 |
2 | Kalmar FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
3 | Brage | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
4 | IF Djurgarden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Östersunds FK | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Mjällby | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Landskrona | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
4 | Akropolis IF | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IFK Göteborg | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
2 | Norrkoping | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Sandvikens IF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
4 | Sundsvall | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sirius | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
2 | Trelleborg FF | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Örebro SK | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
4 | Lödde IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AIK Stockholm | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
2 | Hammarby | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | AFC United | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
4 | Oskarshamns AIK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Degerfors | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:2 | +9 |
2 | Östersunds FK | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
3 | Västeras | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 9:7 | +2 |
4 | IFK Göteborg | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | +4 |
5 | Trelleborg FF | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 | 8:6 | +2 |
6 | Sirius | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
7 | Falkenbergs FF | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 17:4 | +13 |
8 | Hammarby | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 15:0 | +15 |
9 | Sandvikens IF | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 14:2 | +12 |
10 | Norrkoping | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 14:1 | +13 |
11 | Örebro SK | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:1 | +11 |
12 | BK Häcken | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:3 | +8 |
13 | Elfsborg Boras IF | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:1 | +9 |
14 | Landskrona | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 10:1 | +9 |
15 | Mjällby | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
16 | Umea FC | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:9 | -2 |
17 | AIK Stockholm | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:5 | +1 |
18 | Dalkurd FF | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
19 | GAIS Gothenburg | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
20 | Helsingborg | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:2 | +5 |
21 | Akropolis IF | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
22 | Sundsvall | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
23 | Astrio | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
24 | Oskarshamns AIK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 11:7 | +4 |
25 | Assyriska BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
26 | Utsiktens BK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
27 | Lödde IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
28 | Sollentuna United FF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
29 | Gute FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9:2 | +7 |
30 | Gauthiod IK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 8:8 | 0 |
31 | Halmstad BK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
32 | Kalmar FF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:5 | +2 |
33 | Husqvarna | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
34 | Stockholm Internazionale | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
35 | Newroz FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
36 | Onsala BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:10 | -4 |
37 | Täby IS | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
38 | Torns IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
39 | Asarums IF FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
40 | Brommapojkarna | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
41 | Malmö FF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
42 | Nyköpings BIS | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
43 | IF Djurgarden | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
44 | Gottne IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
45 | Trosa-Vagnhärad SK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
46 | Vasalund IF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
47 | Brage | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
48 | Haninge IFK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
49 | Lunds BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
50 | Assyriska IF i Norrk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
51 | Hässleholms IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
52 | AFC United | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:8 | -4 |
53 | Karlslunds IF HFK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
54 | Bodens BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
55 | Boxholms IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
56 | Enskede IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
57 | Halmia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
58 | Hisingsbacka FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
59 | Hudiksvalls ABK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
60 | Rosersberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
61 | Värtans IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
62 | Anderstorps IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
63 | Angered BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
64 | Ekedalen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
65 | Enköping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
66 | Forward Örebro BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
67 | Karlbergs BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
68 | Kristianstads FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
69 | Kvarnsvedens IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
70 | Stenungsund | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
71 | Vänersborgs FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
72 | Gamla Upsala SK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
73 | IF Karlstad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
74 | Ängelholm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
75 | Aryds IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
76 | Rosengard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
77 | Skiljebo SK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
78 | Sleipner IK Norrkoping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
79 | Gnosj | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
80 | Lindome GIF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
81 | Örgryte IS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
82 | Amal IFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
83 | Team Thoren Umea | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
84 | Ytterhogdals IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
85 | Carlstad United BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
86 | Stocksund | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
87 | Stöde IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:5 | -5 |
88 | Jonkoping Sodra IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
89 | Ljungskile | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
90 | Varbergs BoIS FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
91 | Östers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
92 | Norrby IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
93 | Eskilsminne IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
94 | IFK Falköping | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
95 | Trollhättan FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
96 | Räppe GOIF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare