Clasament Cupa Suediei
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Häcken | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:2 | +11 |
2 | Halmstad BK | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | Trollhättan FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
4 | Jonkoping Sodra IF | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IF Djurgarden | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | Örebro SK | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | Landskrona | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:10 | -6 |
4 | Brommapojkarna | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:7 | -3 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hammarby | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 15:1 | +14 |
2 | Brage | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
3 | Norrby IF | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | -8 |
4 | Sundsvall | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:11 | -10 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalmar FF | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | Trelleborg FF | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Helsingborg | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:7 | 0 |
4 | Onsala BK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:9 | -9 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AIK Stockholm | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Västeras | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
3 | Varbergs BoIS FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
4 | Östersunds FK | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malmö FF | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Degerfors | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Skövde AIK | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | IFK Lulea | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norrkoping | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
2 | GAIS Gothenburg | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | IFK Göteborg | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
4 | Utsiktens BK | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | -3 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mjällby | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Sirius | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:4 | +6 |
3 | Dalkurd FF | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | -2 |
4 | Oskarshamns AIK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hammarby | 9 | 6 | 5 | 0 | 1 | 19:4 | +15 |
1 | AFC United | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
2 | BK Häcken | 9 | 7 | 7 | 0 | 0 | 25:4 | +21 |
3 | IF Djurgarden | 9 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16:9 | +7 |
3 | Älmhults IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Kalmar FF | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:3 | +9 |
4 | Ängelholm | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
5 | Angered BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
5 | Malmö FF | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 17:4 | +13 |
6 | Mjällby | 9 | 7 | 5 | 1 | 1 | 10:7 | +3 |
6 | Arlanda | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
7 | AIK Stockholm | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12:5 | +7 |
7 | Asarums IF FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
8 | Assyriska Turabdin IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 |
8 | Norrkoping | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:6 | +4 |
9 | Sirius | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | +8 |
10 | Bralanda | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 6:15 | -9 |
10 | Brage | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | +6 |
11 | Trelleborg FF | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
12 | Halmstad BK | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | +5 |
13 | Örebro SK | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
14 | Degerfors | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | +4 |
15 | GAIS Gothenburg | 6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | +3 |
15 | Elfsborg Boras IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
16 | Västeras | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:4 | +4 |
16 | Eneby BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
17 | Enköping | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
17 | Helsingborg | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:7 | +6 |
18 | Eskilsminne IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
18 | Skövde AIK | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 |
19 | Dalkurd FF | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:8 | +1 |
19 | Friska Viljor | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
20 | IFK Göteborg | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:8 | -1 |
21 | Varbergs BoIS FC | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 |
21 | Gauthiod IK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
22 | Trollhättan FC | 3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 6:8 | -2 |
22 | Gute FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
23 | Landskrona | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:10 | -3 |
24 | Norrby IF | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:9 | -7 |
25 | Sundsvall | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:11 | -7 |
26 | Hammarby TFF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
26 | Utsiktens BK | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | -2 |
27 | Haninge IFK | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
27 | Östersunds FK | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
28 | Hässleholms IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
30 | Huddinge IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
31 | Hudiksvalls ABK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
32 | Husqvarna | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
33 | IF Karlstad | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
36 | IFK Österakers FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
37 | IFK Östersund | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
38 | Järfälla FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
41 | Karlbergs BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
42 | Korsnäs IF FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
44 | Lidingö IFK FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
45 | Lidköpings FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
46 | Lindome GIF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
47 | Ljungskile | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | -2 |
48 | Lucksta IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
49 | Lunds BK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
51 | Malmö IFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
53 | Motala | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
54 | Nordvärmland FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
57 | Nyköpings BIS | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
58 | Olympic Malmo BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
61 | Örebro Syrianska BK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
62 | Örgryte IS | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
64 | Österlen FF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
65 | Östers | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
67 | Räppe GOIF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
68 | Sandvikens IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
69 | Simrishamn IFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
71 | Skiljebo SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
73 | Sleipner IK Norrkoping | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
74 | Sollentuna United FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
75 | Stockholm Internazionale | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
76 | Stocksund | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
78 | Täby IS | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
79 | Tord IK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 0 |
80 | Torns IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
81 | Torslanda IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 |
84 | Trosa-Vagnhärad SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
85 | Tvaakers IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
86 | Ullared | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
87 | Umea FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
88 | Upsala IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
90 | Vänersborgs FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
91 | Vänersborgs IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6:6 | 0 |
92 | Brommapojkarna | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:8 | -1 |
93 | IFK Lulea | 0 | 5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 |
93 | IFK Värnamo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
94 | Vasalund IF | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
94 | Oskarshamns AIK | 0 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9:13 | -4 |
95 | Jonkoping Sodra IF | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 |
96 | Onsala BK | 0 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 |
96 | Västra Frölunda IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Häcken | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Halmstad BK | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Trollhättan FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
4 | Jonkoping Sodra IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IF Djurgarden | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
2 | Brommapojkarna | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
3 | Örebro SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Landskrona | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hammarby | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:1 | +11 |
2 | Brage | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
3 | Sundsvall | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
4 | Norrby IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalmar FF | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Trelleborg FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Helsingborg | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
4 | Onsala BK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AIK Stockholm | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Varbergs BoIS FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
3 | Västeras | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
4 | Östersunds FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malmö FF | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Skövde AIK | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Degerfors | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | IFK Lulea | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IFK Göteborg | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
2 | GAIS Gothenburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Norrkoping | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
4 | Utsiktens BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mjällby | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Dalkurd FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | Sirius | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
4 | Oskarshamns AIK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hammarby | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
2 | BK Häcken | 6 | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
3 | IF Djurgarden | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
4 | Kalmar FF | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
5 | Mjällby | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
6 | Malmö FF | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
7 | AIK Stockholm | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
8 | Brage | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
9 | GAIS Gothenburg | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
10 | Dalkurd FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
11 | Sirius | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
12 | Halmstad BK | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
13 | Skövde AIK | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
14 | IFK Göteborg | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
15 | Trelleborg FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
16 | Degerfors | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
17 | Varbergs BoIS FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
18 | Norrkoping | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
19 | Västeras | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
20 | Sundsvall | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
21 | Västra Frölunda IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
22 | Bralanda | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
23 | Tord IK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
24 | Trollhättan FC | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
25 | Huddinge IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
26 | Husqvarna | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
27 | Älmhults IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
28 | Brommapojkarna | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
29 | IFK Lulea | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
30 | Oskarshamns AIK | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
31 | Onsala BK | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
32 | Angered BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
33 | Arlanda | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
34 | Enköping | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
35 | Gauthiod IK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | Hudiksvalls ABK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
37 | IFK Österakers FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
38 | Karlbergs BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
39 | Lidingö IFK FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
40 | Räppe GOIF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
41 | Torns IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
42 | Ullared | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
43 | Örebro SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
44 | Eneby BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
45 | Helsingborg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
46 | Friska Viljor | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
47 | Gute FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
48 | Haninge IFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
49 | Hässleholms IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
50 | IF Karlstad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
51 | Järfälla FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
52 | Korsnäs IF FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
53 | Lucksta IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
54 | Malmö IFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
55 | Nyköpings BIS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
56 | Skiljebo SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
57 | AFC United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
58 | Ängelholm | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
59 | Asarums IF FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
60 | Assyriska Turabdin IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
61 | Elfsborg Boras IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
62 | Eskilsminne IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
63 | Landskrona | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
64 | Norrby IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
65 | Hammarby TFF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
66 | Utsiktens BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
67 | Östersunds FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
68 | IFK Östersund | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
69 | Lidköpings FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
70 | Lindome GIF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
71 | Ljungskile | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
72 | Lunds BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
73 | Motala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
74 | Nordvärmland FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
75 | Olympic Malmo BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
76 | Örebro Syrianska BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
77 | Örgryte IS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
78 | Österlen FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
79 | Östers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
80 | Sandvikens IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
81 | Simrishamn IFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
82 | Sleipner IK Norrkoping | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
83 | Sollentuna United FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
84 | Stockholm Internazionale | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
85 | Stocksund | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
86 | Täby IS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
87 | Torslanda IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
88 | Trosa-Vagnhärad SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
89 | Tvaakers IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
90 | Umea FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
91 | Upsala IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
92 | Vänersborgs FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
93 | Vänersborgs IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
94 | IFK Värnamo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
95 | Vasalund IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
96 | Jonkoping Sodra IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Häcken | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Halmstad BK | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Trollhättan FC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Jonkoping Sodra IF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Örebro SK | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Landskrona | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:8 | -4 |
3 | IF Djurgarden | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Brommapojkarna | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brage | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
2 | Hammarby | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Norrby IF | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:6 | -5 |
4 | Sundsvall | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:8 | -8 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helsingborg | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
2 | Trelleborg FF | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Kalmar FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
4 | Onsala BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Västeras | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | AIK Stockholm | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Östersunds FK | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Varbergs BoIS FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Degerfors | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
2 | Malmö FF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | IFK Lulea | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
4 | Skövde AIK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norrkoping | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | GAIS Gothenburg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | Utsiktens BK | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | -1 |
4 | IFK Göteborg | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sirius | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
2 | Mjällby | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Oskarshamns AIK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
4 | Dalkurd FF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norrkoping | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | Örebro SK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
3 | Västeras | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | +6 |
4 | Helsingborg | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 15:4 | +11 |
5 | BK Häcken | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:3 | +10 |
6 | Malmö FF | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13:3 | +10 |
7 | Mjällby | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:1 | +10 |
8 | Landskrona | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:8 | +1 |
9 | IF Djurgarden | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
10 | AIK Stockholm | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
11 | Kalmar FF | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
12 | Trollhättan FC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
13 | Sirius | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | +4 |
14 | Trelleborg FF | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
15 | Hammarby | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
16 | Degerfors | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
17 | Halmstad BK | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
18 | GAIS Gothenburg | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
19 | Brage | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
20 | Utsiktens BK | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 9:7 | +2 |
21 | Östersunds FK | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
22 | Norrby IF | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:6 | -1 |
23 | Oskarshamns AIK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12:7 | +5 |
24 | Onsala BK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 11:3 | +8 |
25 | Bralanda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
26 | IFK Göteborg | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
27 | Brommapojkarna | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
28 | Ljungskile | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
29 | IF Karlstad | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
30 | Nyköpings BIS | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
31 | Österlen FF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
32 | Tvaakers IF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
33 | Sundsvall | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:8 | -2 |
34 | Dalkurd FF | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:6 | 0 |
35 | Varbergs BoIS FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
36 | Stockholm Internazionale | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
37 | Hudiksvalls ABK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
38 | Stocksund | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
39 | Tord IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
40 | Jonkoping Sodra IF | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:8 | -3 |
41 | IFK Lulea | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
42 | Täby IS | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
43 | Vasalund IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
44 | Haninge IFK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
45 | Örebro Syrianska BK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
46 | Sandvikens IF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
47 | Ängelholm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
48 | Husqvarna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
49 | Trosa-Vagnhärad SK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
50 | IFK Östersund | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
51 | Sleipner IK Norrkoping | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
52 | Angered BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
53 | Enköping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
54 | IFK Österakers FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
55 | Karlbergs BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
56 | Lidingö IFK FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
57 | Nordvärmland FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
58 | Räppe GOIF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
59 | Simrishamn IFK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
60 | Torns IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
61 | Skövde AIK | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
62 | Lunds BK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
63 | Älmhults IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
64 | Arlanda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
65 | Huddinge IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
66 | Järfälla FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
67 | Korsnäs IF FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
68 | Lucksta IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
69 | Vänersborgs IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:6 | -4 |
70 | Motala | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
71 | Eneby BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
72 | Friska Viljor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
73 | Gauthiod IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
74 | Gute FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
75 | Hässleholms IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
76 | Malmö IFK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
77 | Skiljebo SK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
78 | Ullared | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
79 | Västra Frölunda IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
80 | Örgryte IS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
81 | Vänersborgs FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
82 | IFK Värnamo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
83 | Asarums IF FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
84 | Olympic Malmo BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
85 | Sollentuna United FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
86 | Umea FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
87 | Lindome GIF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
88 | Assyriska Turabdin IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:6 | -6 |
89 | Torslanda IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:6 | -6 |
90 | Hammarby TFF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
91 | Lidköpings FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
92 | AFC United | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
93 | Elfsborg Boras IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
94 | Eskilsminne IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
95 | Östers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
96 | Upsala IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare