Clasament Champions League W
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ljubljana Krim | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 161:140 | +21 |
2 | Viborg HK | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 173:164 | +9 |
3 | Larvik HK | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 153:154 | -1 |
4 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 143:172 | -29 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slagelse FH | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 178:149 | +29 |
2 | Dunaferr SE | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 170:160 | +10 |
3 | Toljatti HC | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 168:161 | +7 |
4 | Knjaz Milos ZRK | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 146:192 | -46 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niederösterreich | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 168:153 | +15 |
2 | Astroc Sagunto | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 153:156 | -3 |
3 | Buducnost Podgorica | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 150:154 | -4 |
4 | Trondheim Byasen | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 147:155 | -8 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aalborg DH | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 182:169 | +13 |
2 | Skopje Kometal | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 167:157 | +10 |
3 | Györi ETO | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 154:169 | -15 |
4 | Volgograd Dinamo | 4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 148:156 | -8 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | 1.FC Nürnberg | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 120:96 | +24 |
- | Zaporozhye HC | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 127:102 | +25 |
- | Minsk Region BNTU | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 54:60 | -6 |
- | Den Haag Hellas SV | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 42:69 | -27 |
- | Šala | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 112:110 | +2 |
- | Anagennisi Artas GAS | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 51:56 | -5 |
- | Madeira Andebol SAD | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 42:70 | -28 |
- | Silcotub Zalau CS | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 109:96 | +13 |
- | St.Otmar St.Gallen TSV | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 42:64 | -22 |
- | Ankara Havelsan | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 60:64 | -4 |
- | Sassari Citta' Dei Candelieri | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 42:70 | -28 |
- | Koprivnica | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 126:88 | +38 |
- | Celje Celjske Mesnine ZRK | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 50:75 | -25 |
- | Lublin MKS | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 121:120 | +1 |
- | Metz | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 116:112 | +4 |
1 | Slagelse FH | 10 | 8 | 6 | 0 | 2 | 230:205 | +25 |
2 | Ljubljana Krim | 10 | 12 | 8 | 0 | 4 | 312:285 | +27 |
3 | Niederösterreich | 8 | 8 | 5 | 0 | 3 | 225:211 | +14 |
4 | Viborg HK | 8 | 14 | 10 | 0 | 4 | 411:363 | +48 |
5 | Aalborg DH | 7 | 12 | 6 | 1 | 5 | 347:338 | +9 |
6 | Skopje Kometal | 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 220:210 | +10 |
7 | Dunaferr SE | 6 | 8 | 4 | 0 | 4 | 224:210 | +14 |
8 | Toljatti HC | 6 | 8 | 4 | 0 | 4 | 222:215 | +7 |
9 | Larvik HK | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 153:154 | -1 |
10 | Astroc Sagunto | 6 | 10 | 4 | 0 | 6 | 260:272 | -12 |
11 | Buducnost Podgorica | 6 | 8 | 4 | 0 | 4 | 196:210 | -14 |
12 | Györi ETO | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 154:169 | -15 |
13 | Trondheim Byasen | 4 | 8 | 3 | 0 | 5 | 201:200 | +1 |
14 | Volgograd Dinamo | 4 | 8 | 2 | 2 | 4 | 208:213 | -5 |
15 | Knjaz Milos ZRK | 2 | 8 | 2 | 0 | 6 | 205:248 | -43 |
31 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 8 | 1 | 1 | 6 | 201:228 | -27 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ljubljana Krim | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 79:66 | +13 |
2 | Viborg HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 91:88 | +3 |
3 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 79:73 | +6 |
4 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 71:83 | -12 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toljatti HC | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 92:77 | +15 |
2 | Slagelse FH | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 90:73 | +17 |
3 | Dunaferr SE | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 92:78 | +14 |
4 | Knjaz Milos ZRK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 75:85 | -10 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niederösterreich | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 98:85 | +13 |
2 | Buducnost Podgorica | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 73:67 | +6 |
3 | Astroc Sagunto | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 80:80 | 0 |
4 | Trondheim Byasen | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 70:65 | +5 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aalborg DH | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 96:78 | +18 |
2 | Skopje Kometal | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 89:76 | +13 |
3 | Györi ETO | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 82:80 | +2 |
4 | Volgograd Dinamo | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 76:74 | +2 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aalborg DH | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 174:0 | +174 |
2 | Ljubljana Krim | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 156:0 | +156 |
3 | Toljatti HC | 6 | 4 | 4 | 0 | 0 | 128:0 | +128 |
4 | Slagelse FH | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 114:0 | +114 |
5 | Skopje Kometal | 5 | 4 | 3 | 1 | 0 | 118:0 | +118 |
6 | Viborg HK | 4 | 7 | 4 | 0 | 0 | 217:0 | +217 |
7 | Niederösterreich | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 126:0 | +126 |
8 | Dunaferr SE | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 121:0 | +121 |
9 | Buducnost Podgorica | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | 97:0 | +97 |
10 | Györi ETO | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 82:0 | +82 |
11 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 79:0 | +79 |
12 | Volgograd Dinamo | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 103:0 | +103 |
13 | Astroc Sagunto | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 132:0 | +132 |
14 | Knjaz Milos ZRK | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 110:0 | +110 |
15 | Trondheim Byasen | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 100:0 | +100 |
16 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 99:0 | +99 |
17 | Koprivnica | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 76:0 | +76 |
18 | Lublin MKS | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 73:0 | +73 |
19 | Zaporozhye HC | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 64:0 | +64 |
20 | Šala | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 62:0 | +62 |
21 | Metz | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 60:0 | +60 |
22 | Silcotub Zalau CS | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 59:0 | +59 |
23 | 1.FC Nürnberg | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 58:0 | +58 |
24 | Ankara Havelsan | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28:0 | +28 |
25 | Minsk Region BNTU | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 27:0 | +27 |
26 | Celje Celjske Mesnine ZRK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 25:0 | +25 |
27 | Anagennisi Artas GAS | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 24:0 | +24 |
28 | Den Haag Hellas SV | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 23:0 | +23 |
29 | St.Otmar St.Gallen TSV | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 21:0 | +21 |
30 | Sassari Citta' Dei Candelieri | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 20:0 | +20 |
31 | Madeira Andebol SAD | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 19:0 | +19 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viborg HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 82:76 | +6 |
2 | Ljubljana Krim | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 82:74 | +8 |
3 | Larvik HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 74:81 | -7 |
4 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 72:89 | -17 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slagelse FH | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:76 | +12 |
2 | Dunaferr SE | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 78:82 | -4 |
3 | Toljatti HC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 76:84 | -8 |
4 | Knjaz Milos ZRK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 71:107 | -36 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Astroc Sagunto | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 73:76 | -3 |
2 | Niederösterreich | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 70:68 | +2 |
3 | Trondheim Byasen | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 77:90 | -13 |
4 | Buducnost Podgorica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 77:87 | -10 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skopje Kometal | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 78:81 | -3 |
2 | Györi ETO | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 72:89 | -17 |
3 | Aalborg DH | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 86:91 | -5 |
4 | Volgograd Dinamo | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 72:82 | -10 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viborg HK | 4 | 7 | 6 | 0 | 0 | 384:173 | +211 |
2 | Ljubljana Krim | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 | 295:146 | +149 |
3 | Astroc Sagunto | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 263:137 | +126 |
4 | Slagelse FH | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | 219:102 | +117 |
5 | Niederösterreich | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | 214:96 | +118 |
6 | Dunaferr SE | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 211:102 | +109 |
7 | Skopje Kometal | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 205:107 | +98 |
8 | Trondheim Byasen | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 185:116 | +69 |
9 | Buducnost Podgorica | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 184:125 | +59 |
10 | Györi ETO | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 152:89 | +63 |
11 | Larvik HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 147:81 | +66 |
12 | Aalborg DH | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 333:178 | +155 |
13 | Volgograd Dinamo | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 200:118 | +82 |
14 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 211:119 | +92 |
15 | Knjaz Milos ZRK | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 207:136 | +71 |
16 | Toljatti HC | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 200:109 | +91 |
17 | Lublin MKS | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 113:55 | +58 |
18 | Metz | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 113:55 | +58 |
19 | 1.FC Nürnberg | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 109:49 | +60 |
20 | Zaporozhye HC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 108:57 | +51 |
21 | Šala | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 101:59 | +42 |
22 | Silcotub Zalau CS | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 95:51 | +44 |
23 | Koprivnica | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 95:43 | +52 |
24 | Ankara Havelsan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 59:37 | +22 |
25 | Minsk Region BNTU | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 57:30 | +27 |
26 | Madeira Andebol SAD | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 55:38 | +17 |
27 | Sassari Citta' Dei Candelieri | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 54:38 | +16 |
28 | Den Haag Hellas SV | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 53:35 | +18 |
29 | Celje Celjske Mesnine ZRK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 52:48 | +4 |
30 | St.Otmar St.Gallen TSV | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 52:33 | +19 |
31 | Anagennisi Artas GAS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 50:33 | +17 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri