Clasament Extraleague M
Basic Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dukla Praha | 39 | 22 | 18 | 3 | 1 | 618:503 | +115 |
2 | Zubří | 37 | 22 | 17 | 3 | 2 | 645:499 | +146 |
3 | Karviná Baník | 34 | 22 | 16 | 2 | 4 | 674:578 | +96 |
4 | Jičín | 27 | 22 | 11 | 5 | 6 | 609:543 | +66 |
5 | Lovosice | 25 | 22 | 12 | 1 | 9 | 616:538 | +78 |
6 | Přerov | 23 | 22 | 11 | 1 | 10 | 637:666 | -29 |
7 | Plzeň | 23 | 22 | 9 | 5 | 8 | 555:502 | +53 |
8 | Hranice | 21 | 22 | 9 | 3 | 10 | 551:558 | -7 |
9 | Frýdek- Místek | 15 | 22 | 6 | 3 | 13 | 627:656 | -29 |
10 | Brno | 10 | 22 | 4 | 2 | 16 | 497:641 | -144 |
11 | Kopřivnice | 7 | 22 | 3 | 1 | 18 | 530:687 | -157 |
12 | Třeboň | 3 | 22 | 1 | 1 | 20 | 436:624 | -188 |
Final Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zubří | 27 | 20 | 11 | 5 | 4 | 558:487 | +71 |
2 | Karviná Baník | 26 | 20 | 12 | 2 | 6 | 588:561 | +27 |
3 | Dukla Praha | 24 | 20 | 10 | 4 | 6 | 546:501 | +45 |
4 | Lovosice | 22 | 20 | 10 | 2 | 8 | 526:513 | +13 |
5 | Jičín | 18 | 20 | 7 | 4 | 9 | 543:544 | -1 |
6 | Přerov | 3 | 20 | 1 | 1 | 18 | 502:657 | -155 |
Relegation Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Plzeň | 33 | 20 | 15 | 3 | 2 | 548:462 | +86 |
2 | Hranice | 31 | 20 | 14 | 3 | 3 | 548:476 | +72 |
3 | Frýdek- Místek | 22 | 20 | 10 | 2 | 8 | 598:548 | +50 |
4 | Brno | 17 | 20 | 7 | 3 | 10 | 502:544 | -42 |
5 | Kopřivnice | 13 | 20 | 6 | 1 | 13 | 490:549 | -59 |
6 | Třeboň | 4 | 20 | 1 | 2 | 17 | 420:527 | -107 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zubří | 51 | 32 | 23 | 5 | 4 | 928:747 | +181 |
2 | Dukla Praha | 48 | 32 | 22 | 4 | 6 | 901:765 | +136 |
3 | Karviná Baník | 47 | 32 | 22 | 3 | 7 | 965:863 | +102 |
4 | Plzeň | 41 | 32 | 18 | 5 | 9 | 839:748 | +91 |
5 | Lovosice | 40 | 32 | 19 | 2 | 11 | 888:789 | +99 |
6 | Jičín | 36 | 32 | 14 | 8 | 10 | 879:822 | +57 |
7 | Hranice | 36 | 32 | 16 | 4 | 12 | 842:807 | +35 |
8 | Frýdek- Místek | 28 | 32 | 12 | 4 | 16 | 933:928 | +5 |
9 | Přerov | 23 | 32 | 11 | 1 | 20 | 879:982 | -103 |
10 | Brno | 17 | 32 | 7 | 3 | 22 | 761:919 | -158 |
11 | Kopřivnice | 13 | 32 | 6 | 1 | 25 | 780:975 | -195 |
12 | Třeboň | 4 | 32 | 1 | 2 | 29 | 656:906 | -250 |
Basic Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zubří | 21 | 11 | 10 | 1 | 0 | 334:229 | +105 |
2 | Karviná Baník | 20 | 11 | 10 | 0 | 1 | 364:276 | +88 |
3 | Dukla Praha | 20 | 11 | 9 | 2 | 0 | 315:251 | +64 |
4 | Jičín | 17 | 11 | 7 | 3 | 1 | 323:268 | +55 |
5 | Lovosice | 14 | 11 | 7 | 0 | 4 | 310:266 | +44 |
6 | Přerov | 13 | 11 | 6 | 1 | 4 | 330:320 | +10 |
7 | Plzeň | 12 | 11 | 5 | 2 | 4 | 290:243 | +47 |
8 | Hranice | 12 | 11 | 5 | 2 | 4 | 281:273 | +8 |
9 | Frýdek- Místek | 10 | 11 | 4 | 2 | 5 | 311:309 | +2 |
10 | Brno | 6 | 11 | 3 | 0 | 8 | 255:312 | -57 |
11 | Kopřivnice | 5 | 11 | 2 | 1 | 8 | 281:331 | -50 |
12 | Třeboň | 3 | 11 | 1 | 1 | 9 | 221:302 | -81 |
Final Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zubří | 18 | 10 | 8 | 2 | 0 | 288:223 | +65 |
2 | Karviná Baník | 16 | 10 | 8 | 0 | 2 | 312:270 | +42 |
3 | Jičín | 14 | 10 | 5 | 4 | 1 | 282:249 | +33 |
4 | Lovosice | 14 | 10 | 7 | 0 | 3 | 278:254 | +24 |
5 | Dukla Praha | 12 | 10 | 5 | 2 | 3 | 278:240 | +38 |
6 | Přerov | 3 | 10 | 1 | 1 | 8 | 268:321 | -53 |
Relegation Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hranice | 18 | 10 | 8 | 2 | 0 | 281:229 | +52 |
2 | Plzeň | 17 | 10 | 8 | 1 | 1 | 300:231 | +69 |
3 | Frýdek- Místek | 11 | 10 | 5 | 1 | 4 | 291:275 | +16 |
4 | Brno | 10 | 10 | 5 | 0 | 5 | 248:259 | -11 |
5 | Kopřivnice | 7 | 10 | 3 | 1 | 6 | 258:269 | -11 |
6 | Třeboň | 4 | 10 | 1 | 2 | 7 | 213:252 | -39 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zubří | 30 | 16 | 14 | 2 | 0 | 481:0 | +481 |
2 | Karviná Baník | 28 | 16 | 14 | 0 | 0 | 520:0 | +520 |
3 | Dukla Praha | 24 | 16 | 11 | 2 | 0 | 461:0 | +461 |
4 | Jičín | 24 | 16 | 9 | 6 | 0 | 458:0 | +458 |
5 | Lovosice | 24 | 16 | 12 | 0 | 0 | 457:0 | +457 |
6 | Plzeň | 22 | 16 | 10 | 2 | 0 | 448:0 | +448 |
7 | Hranice | 21 | 16 | 9 | 3 | 0 | 429:0 | +429 |
8 | Frýdek- Místek | 16 | 16 | 7 | 2 | 0 | 462:0 | +462 |
9 | Přerov | 13 | 16 | 6 | 1 | 0 | 454:0 | +454 |
10 | Brno | 10 | 16 | 5 | 0 | 0 | 382:0 | +382 |
11 | Kopřivnice | 7 | 16 | 3 | 1 | 0 | 407:0 | +407 |
12 | Třeboň | 4 | 16 | 1 | 2 | 0 | 329:0 | +329 |
Basic Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dukla Praha | 19 | 11 | 9 | 1 | 1 | 303:252 | +51 |
2 | Zubří | 16 | 11 | 7 | 2 | 2 | 311:270 | +41 |
3 | Karviná Baník | 14 | 11 | 6 | 2 | 3 | 310:302 | +8 |
4 | Lovosice | 11 | 11 | 5 | 1 | 5 | 306:272 | +34 |
5 | Plzeň | 11 | 11 | 4 | 3 | 4 | 265:259 | +6 |
6 | Přerov | 10 | 11 | 5 | 0 | 6 | 307:346 | -39 |
7 | Jičín | 10 | 11 | 4 | 2 | 5 | 286:275 | +11 |
8 | Hranice | 9 | 11 | 4 | 1 | 6 | 270:285 | -15 |
9 | Frýdek- Místek | 5 | 11 | 2 | 1 | 8 | 316:347 | -31 |
10 | Brno | 4 | 11 | 1 | 2 | 8 | 242:329 | -87 |
11 | Kopřivnice | 2 | 11 | 1 | 0 | 10 | 249:356 | -107 |
12 | Třeboň | 0 | 11 | 0 | 0 | 11 | 215:322 | -107 |
Final Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dukla Praha | 12 | 10 | 5 | 2 | 3 | 268:261 | +7 |
2 | Karviná Baník | 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | 276:291 | -15 |
3 | Zubří | 9 | 10 | 3 | 3 | 4 | 270:264 | +6 |
4 | Lovosice | 8 | 10 | 3 | 2 | 5 | 248:259 | -11 |
5 | Jičín | 4 | 10 | 2 | 0 | 8 | 261:295 | -34 |
6 | Přerov | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 | 234:336 | -102 |
Relegation Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Plzeň | 16 | 10 | 7 | 2 | 1 | 248:231 | +17 |
2 | Hranice | 13 | 10 | 6 | 1 | 3 | 267:247 | +20 |
3 | Frýdek- Místek | 11 | 10 | 5 | 1 | 4 | 307:273 | +34 |
4 | Brno | 7 | 10 | 2 | 3 | 5 | 254:285 | -31 |
5 | Kopřivnice | 6 | 10 | 3 | 0 | 7 | 232:280 | -48 |
6 | Třeboň | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 | 207:275 | -68 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dukla Praha | 24 | 16 | 11 | 2 | 0 | 819:386 | +433 |
2 | Zubří | 21 | 16 | 9 | 3 | 0 | 795:399 | +396 |
3 | Karviná Baník | 19 | 16 | 8 | 3 | 0 | 859:449 | +410 |
4 | Plzeň | 19 | 16 | 8 | 3 | 0 | 758:381 | +377 |
5 | Lovosice | 16 | 16 | 7 | 2 | 0 | 818:402 | +416 |
6 | Hranice | 15 | 16 | 7 | 1 | 0 | 807:413 | +394 |
7 | Frýdek- Místek | 12 | 16 | 5 | 2 | 0 | 926:473 | +453 |
8 | Jičín | 12 | 16 | 5 | 2 | 0 | 811:432 | +379 |
9 | Přerov | 10 | 16 | 5 | 0 | 0 | 903:504 | +399 |
10 | Brno | 7 | 16 | 2 | 3 | 0 | 821:477 | +344 |
11 | Kopřivnice | 6 | 16 | 3 | 0 | 0 | 840:508 | +332 |
12 | Třeboň | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 769:464 | +305 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri