Clasament 1st League
Skupina o udržení
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chrudim | 68 | 50 | 18 | 0 | 0 | 21 | 141:155 | -14 |
2 | Beroun | 66 | 50 | 16 | 0 | 0 | 19 | 108:140 | -32 |
3 | Šumperk | 52 | 50 | 12 | 0 | 0 | 29 | 144:189 | -45 |
Základní část
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ústí n. Labem | 117 | 46 | 34 | 0 | 0 | 3 | 190:96 | +94 |
2 | Chomutov | 100 | 46 | 29 | 0 | 0 | 8 | 176:108 | +68 |
3 | Olomouc | 81 | 46 | 22 | 0 | 0 | 15 | 141:113 | +28 |
4 | Hradec Králové | 78 | 46 | 20 | 0 | 0 | 14 | 142:121 | +21 |
5 | Třebíč | 71 | 46 | 21 | 0 | 0 | 19 | 129:137 | -8 |
6 | Jihlava | 69 | 46 | 19 | 0 | 0 | 19 | 130:124 | +6 |
7 | Znojmo | 68 | 46 | 19 | 0 | 0 | 19 | 135:132 | +3 |
8 | Kadaň | 66 | 46 | 18 | 0 | 0 | 21 | 127:121 | +6 |
9 | Tábor | 65 | 46 | 18 | 0 | 0 | 21 | 118:134 | -16 |
10 | Benátky | 64 | 46 | 16 | 0 | 0 | 20 | 123:128 | -5 |
11 | Havlíčkův Brod | 63 | 46 | 15 | 0 | 0 | 20 | 129:140 | -11 |
12 | Vrchlabí | 62 | 46 | 15 | 0 | 0 | 20 | 124:130 | -6 |
13 | Chrudim | 59 | 46 | 15 | 0 | 0 | 20 | 125:147 | -22 |
14 | Beroun | 59 | 46 | 14 | 0 | 0 | 18 | 102:133 | -31 |
15 | Šumperk | 50 | 46 | 12 | 0 | 0 | 26 | 134:172 | -38 |
16 | Havířov | 32 | 46 | 8 | 0 | 0 | 32 | 84:173 | -89 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ústí n. Labem | 117 | 63 | 45 | 2 | 9 | 7 | 263:146 | +117 |
2 | Chomutov | 100 | 58 | 37 | 2 | 8 | 11 | 230:137 | +93 |
3 | Olomouc | 81 | 51 | 23 | 5 | 6 | 17 | 153:129 | +24 |
4 | Hradec Králové | 78 | 57 | 24 | 3 | 10 | 20 | 177:173 | +4 |
5 | Třebíč | 71 | 56 | 25 | 1 | 7 | 23 | 161:163 | -2 |
6 | Jihlava | 69 | 55 | 21 | 4 | 9 | 21 | 153:147 | +6 |
7 | Znojmo | 68 | 54 | 21 | 2 | 8 | 23 | 160:170 | -10 |
8 | Chrudim | 68 | 53 | 19 | 1 | 10 | 23 | 149:164 | -15 |
9 | Kadaň | 66 | 55 | 21 | 4 | 3 | 27 | 150:157 | -7 |
10 | Beroun | 66 | 54 | 17 | 2 | 15 | 20 | 127:149 | -22 |
11 | Tábor | 65 | 51 | 20 | 1 | 6 | 24 | 132:152 | -20 |
12 | Benátky | 64 | 50 | 16 | 2 | 10 | 22 | 135:146 | -11 |
13 | Havlíčkův Brod | 63 | 51 | 16 | 5 | 9 | 21 | 139:153 | -14 |
14 | Vrchlabí | 62 | 51 | 16 | 4 | 9 | 22 | 134:143 | -9 |
15 | Šumperk | 52 | 55 | 14 | 4 | 7 | 30 | 156:203 | -47 |
16 | Havířov | 32 | 46 | 8 | 1 | 5 | 32 | 85:172 | -87 |
Skupina o udržení Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beroun | 43 | 25 | 11 | 0 | 0 | 6 | 61:60 | +1 |
2 | Chrudim | 40 | 25 | 11 | 0 | 0 | 9 | 71:72 | -1 |
3 | Šumperk | 28 | 25 | 7 | 0 | 0 | 14 | 71:81 | -10 |
Základní část Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ústí n. Labem | 61 | 23 | 17 | 0 | 0 | 0 | 108:47 | +61 |
2 | Chomutov | 59 | 23 | 18 | 0 | 0 | 2 | 104:44 | +60 |
3 | Hradec Králové | 45 | 23 | 12 | 0 | 0 | 5 | 75:53 | +22 |
4 | Znojmo | 43 | 23 | 13 | 0 | 0 | 7 | 75:61 | +14 |
5 | Olomouc | 41 | 23 | 12 | 0 | 0 | 8 | 69:55 | +14 |
6 | Tábor | 39 | 23 | 10 | 0 | 0 | 7 | 71:66 | +5 |
7 | Kadaň | 39 | 23 | 12 | 0 | 0 | 9 | 68:51 | +17 |
8 | Beroun | 39 | 23 | 10 | 0 | 0 | 6 | 57:56 | +1 |
9 | Třebíč | 38 | 23 | 11 | 0 | 0 | 8 | 75:66 | +9 |
10 | Havlíčkův Brod | 38 | 23 | 10 | 0 | 0 | 8 | 72:62 | +10 |
11 | Jihlava | 38 | 23 | 11 | 0 | 0 | 8 | 68:62 | +6 |
12 | Benátky | 37 | 23 | 9 | 0 | 0 | 8 | 63:54 | +9 |
13 | Vrchlabí | 36 | 23 | 9 | 0 | 0 | 8 | 66:62 | +4 |
14 | Chrudim | 34 | 23 | 9 | 0 | 0 | 9 | 60:68 | -8 |
15 | Šumperk | 28 | 23 | 7 | 0 | 0 | 12 | 68:75 | -7 |
16 | Havířov | 16 | 23 | 4 | 0 | 0 | 16 | 43:85 | -42 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ústí n. Labem | 61 | 32 | 25 | 4 | 2 | 0 | 151:0 | +151 |
2 | Chomutov | 59 | 29 | 23 | 3 | 1 | 0 | 139:0 | +139 |
3 | Hradec Králové | 45 | 29 | 15 | 4 | 3 | 0 | 95:0 | +95 |
4 | Znojmo | 43 | 27 | 14 | 2 | 2 | 0 | 88:0 | +88 |
5 | Beroun | 43 | 26 | 11 | 3 | 6 | 0 | 64:0 | +64 |
6 | Olomouc | 41 | 25 | 13 | 3 | 1 | 0 | 77:0 | +77 |
7 | Chrudim | 40 | 27 | 12 | 2 | 3 | 0 | 74:0 | +74 |
8 | Kadaň | 39 | 28 | 15 | 1 | 1 | 0 | 91:0 | +91 |
9 | Tábor | 39 | 25 | 12 | 3 | 3 | 0 | 78:0 | +78 |
10 | Třebíč | 38 | 28 | 13 | 2 | 4 | 0 | 94:0 | +94 |
11 | Jihlava | 38 | 28 | 13 | 2 | 5 | 0 | 84:0 | +84 |
12 | Havlíčkův Brod | 38 | 25 | 11 | 3 | 3 | 0 | 78:0 | +78 |
13 | Benátky | 37 | 25 | 9 | 5 | 2 | 0 | 70:0 | +70 |
14 | Vrchlabí | 36 | 25 | 10 | 3 | 3 | 0 | 70:0 | +70 |
15 | Šumperk | 28 | 28 | 9 | 3 | 2 | 0 | 81:0 | +81 |
16 | Havířov | 16 | 23 | 4 | 1 | 2 | 0 | 43:0 | +43 |
Skupina o udržení Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chrudim | 28 | 25 | 7 | 0 | 0 | 12 | 70:83 | -13 |
2 | Šumperk | 24 | 25 | 5 | 0 | 0 | 15 | 73:108 | -35 |
3 | Beroun | 23 | 25 | 5 | 0 | 0 | 13 | 47:80 | -33 |
Základní část Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ústí n. Labem | 56 | 23 | 17 | 0 | 0 | 3 | 82:49 | +33 |
2 | Chomutov | 41 | 23 | 11 | 0 | 0 | 6 | 72:64 | +8 |
3 | Olomouc | 40 | 23 | 10 | 0 | 0 | 7 | 72:58 | +14 |
4 | Hradec Králové | 33 | 23 | 8 | 0 | 0 | 9 | 67:68 | -1 |
5 | Třebíč | 33 | 23 | 10 | 0 | 0 | 11 | 54:71 | -17 |
6 | Jihlava | 31 | 23 | 8 | 0 | 0 | 11 | 62:62 | 0 |
7 | Benátky | 27 | 23 | 7 | 0 | 0 | 12 | 60:74 | -14 |
8 | Kadaň | 27 | 23 | 6 | 0 | 0 | 12 | 59:70 | -11 |
9 | Vrchlabí | 26 | 23 | 6 | 0 | 0 | 12 | 58:68 | -10 |
10 | Tábor | 26 | 23 | 8 | 0 | 0 | 14 | 47:68 | -21 |
11 | Chrudim | 25 | 23 | 6 | 0 | 0 | 11 | 65:79 | -14 |
12 | Znojmo | 25 | 23 | 6 | 0 | 0 | 12 | 60:71 | -11 |
13 | Havlíčkův Brod | 25 | 23 | 5 | 0 | 0 | 12 | 57:78 | -21 |
14 | Šumperk | 22 | 23 | 5 | 0 | 0 | 14 | 66:97 | -31 |
15 | Beroun | 20 | 23 | 4 | 0 | 0 | 12 | 45:77 | -32 |
16 | Havířov | 16 | 23 | 4 | 0 | 0 | 16 | 41:88 | -47 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ústí n. Labem | 56 | 31 | 20 | 2 | 3 | 0 | 174:81 | +93 |
2 | Chomutov | 41 | 29 | 14 | 2 | 4 | 0 | 142:82 | +60 |
3 | Olomouc | 40 | 26 | 10 | 5 | 2 | 0 | 138:68 | +70 |
4 | Hradec Králové | 33 | 28 | 9 | 3 | 3 | 0 | 152:102 | +50 |
5 | Třebíč | 33 | 28 | 12 | 1 | 1 | 0 | 147:85 | +62 |
6 | Jihlava | 31 | 27 | 8 | 4 | 2 | 0 | 146:75 | +71 |
7 | Chrudim | 28 | 26 | 7 | 1 | 5 | 0 | 150:86 | +64 |
8 | Kadaň | 27 | 27 | 6 | 4 | 1 | 0 | 135:84 | +51 |
9 | Benátky | 27 | 25 | 7 | 2 | 3 | 0 | 126:81 | +45 |
10 | Vrchlabí | 26 | 26 | 6 | 4 | 3 | 0 | 131:77 | +54 |
11 | Tábor | 26 | 26 | 8 | 1 | 0 | 0 | 123:84 | +39 |
12 | Znojmo | 25 | 27 | 7 | 2 | 4 | 0 | 145:95 | +50 |
13 | Havlíčkův Brod | 25 | 26 | 5 | 5 | 3 | 0 | 130:86 | +44 |
14 | Šumperk | 24 | 27 | 5 | 4 | 2 | 0 | 165:114 | +51 |
15 | Beroun | 23 | 28 | 6 | 2 | 6 | 0 | 122:89 | +33 |
16 | Havířov | 16 | 23 | 4 | 1 | 2 | 0 | 126:88 | +38 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- WO
- Victorii OT
- LO
- Înfrângeri OT
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri