Patronato Parana
Copa Sudamericana tabella
A csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDU de Quito | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 10:2 | +8 |
2 | Botafogo | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 10:5 | +5 |
3 | Magallanes Deportivo | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 8:13 | -5 |
4 | Cesar Vallejo | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8:16 | -8 |
B csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guarani | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | +2 |
2 | Emelec Guayaquil | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 |
3 | Danubio | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | -1 |
4 | Huracán | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 |
C csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bragantino | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 21:3 | +18 |
2 | Estudiantes de La Plata | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:1 | +13 |
3 | Tacuary Asunción | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:21 | -13 |
4 | Oriente Petrolero | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:20 | -18 |
D csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13:0 | +13 |
2 | Tigre Victoria | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | +1 |
3 | Deportes Tolima | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:8 | -2 |
4 | Academia Puerto Cabello | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:14 | -12 |
E csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Newell's Old Boys | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | +7 |
2 | Audax Italiano | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | +3 |
3 | Santos | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 |
4 | Blooming Santa Cruz | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 |
F csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensa y Justicia | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15:8 | +7 |
2 | América Mineiro | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:8 | +4 |
3 | Millonarios | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:7 | +3 |
4 | Peňarol | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4:18 | -14 |
G csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Goiás | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Universitario de Deportes | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:5 | +1 |
3 | Independiente Santa Fe | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | -1 |
4 | Club de Gimnasia L.P. | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2:6 | -4 |
H csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17:5 | +12 |
2 | San Lorenzo de Almagro | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | +1 |
3 | Palestino | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 0 |
4 | Estudiantes FC | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | -13 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 16 | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:3 | +14 |
2 | Newell's Old Boys | 16 | 8 | 5 | 2 | 1 | 12:6 | +6 |
3 | Fortaleza EC | 15 | 13 | 9 | 3 | 1 | 28:10 | +18 |
4 | Defensa y Justicia | 15 | 12 | 8 | 2 | 2 | 21:14 | +7 |
5 | Bragantino | 14 | 8 | 4 | 3 | 1 | 25:8 | +17 |
6 | Estudiantes de La Plata | 14 | 12 | 8 | 2 | 2 | 25:4 | +21 |
7 | LDU de Quito | 12 | 14 | 7 | 5 | 2 | 23:8 | +15 |
8 | Goiás | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 7:8 | -1 |
9 | Audax Italiano | 11 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | +3 |
10 | Guarani | 11 | 9 | 4 | 3 | 2 | 13:10 | +3 |
11 | Botafogo | 10 | 12 | 4 | 7 | 1 | 17:10 | +7 |
12 | América Mineiro | 10 | 12 | 5 | 2 | 5 | 25:20 | +5 |
13 | Millonarios | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:7 | +3 |
14 | Tigre Victoria | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 8:9 | -1 |
15 | Universitario de Deportes | 10 | 9 | 4 | 1 | 4 | 9:8 | +1 |
16 | Emelec Guayaquil | 9 | 11 | 4 | 4 | 3 | 11:11 | 0 |
17 | San Lorenzo de Almagro | 8 | 10 | 5 | 2 | 3 | 11:8 | +3 |
18 | Palestino | 8 | 7 | 3 | 2 | 2 | 8:7 | +1 |
19 | Deportes Tolima | 8 | 7 | 3 | 2 | 2 | 7:8 | -1 |
20 | Danubio | 7 | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:7 | -1 |
21 | Independiente Santa Fe | 7 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7:7 | 0 |
22 | Tacuary Asunción | 6 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11:24 | -13 |
23 | Huracán | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 |
24 | Santos | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 |
25 | Club de Gimnasia L.P. | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2:6 | -4 |
26 | Magallanes Deportivo | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 8:13 | -5 |
27 | Cesar Vallejo | 4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11:17 | -6 |
28 | Estudiantes FC | 3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6:19 | -13 |
29 | Blooming Santa Cruz | 1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:11 | -2 |
30 | Aguilas Doradas | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
31 | Atlético Junior | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
32 | Atletico Nublense | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
33 | Atletico Palmaflor | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 |
34 | Barcelona | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
35 | Binacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
36 | Caracas FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
37 | Cienciano Cuzco | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
38 | Cobresal | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
39 | Colo Colo | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
40 | Corinthians | 0 | 8 | 4 | 2 | 2 | 7:6 | +1 |
41 | Defensor Sporting | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
42 | Delfin Manta | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
43 | Deportivo Cuenca | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
44 | Deportivo Táchira | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
45 | General Caballero | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
46 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
47 | Independiente Medellín | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
48 | Libertad | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
49 | Patronato Parana | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
50 | River Plate (URU) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
51 | Sporting Cristal | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
52 | Sportivo Ameliano | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
53 | Universidad Católica | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
54 | Academia Puerto Cabello | 0 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3:14 | -11 |
55 | Peňarol | 0 | 7 | 1 | 0 | 6 | 8:18 | -10 |
56 | Oriente Petrolero | 0 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3:20 | -17 |
A csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDU de Quito | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
2 | Botafogo | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:1 | +4 |
3 | Cesar Vallejo | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | -1 |
4 | Magallanes Deportivo | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 |
B csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guarani | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Emelec Guayaquil | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Danubio | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
4 | Huracán | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | +3 |
C csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bragantino | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 12:1 | +11 |
2 | Estudiantes de La Plata | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:1 | +8 |
3 | Tacuary Asunción | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | -5 |
4 | Oriente Petrolero | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 |
D csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | Deportes Tolima | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Tigre Victoria | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Academia Puerto Cabello | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:7 | -7 |
E csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Newell's Old Boys | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Audax Italiano | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Santos | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Blooming Santa Cruz | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 |
F csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensa y Justicia | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Millonarios | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
3 | América Mineiro | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
4 | Peňarol | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
G csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universitario de Deportes | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Independiente Santa Fe | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | Goiás | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Club de Gimnasia L.P. | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
H csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:3 | +10 |
2 | San Lorenzo de Almagro | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Palestino | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Estudiantes FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 9 | 7 | 5 | 2 | 0 | 19:0 | +19 |
2 | Sao Paulo | 9 | 5 | 5 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
3 | Defensa y Justicia | 9 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
4 | LDU de Quito | 7 | 7 | 5 | 1 | 0 | 18:0 | +18 |
5 | Estudiantes de La Plata | 7 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17:0 | +17 |
6 | Bragantino | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 15:0 | +15 |
7 | Guarani | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
8 | Universitario de Deportes | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
9 | Millonarios | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
10 | Emelec Guayaquil | 7 | 6 | 3 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
11 | Newell's Old Boys | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
12 | América Mineiro | 6 | 6 | 3 | 1 | 0 | 15:0 | +15 |
13 | Audax Italiano | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
14 | Independiente Santa Fe | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
15 | Danubio | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
16 | Botafogo | 5 | 6 | 2 | 4 | 0 | 9:0 | +9 |
17 | Huracán | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
18 | Goiás | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
19 | San Lorenzo de Almagro | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
20 | Deportes Tolima | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
21 | Tigre Victoria | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
22 | Palestino | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
23 | Cesar Vallejo | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
24 | Tacuary Asunción | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
25 | Magallanes Deportivo | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 5:0 | +5 |
26 | Estudiantes FC | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
27 | Club de Gimnasia L.P. | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
28 | Santos | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
29 | Blooming Santa Cruz | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
30 | Corinthians | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
31 | Barcelona | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
32 | Colo Colo | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
33 | Libertad | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
34 | Aguilas Doradas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
35 | Peňarol | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
36 | Oriente Petrolero | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
37 | Atlético Junior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
38 | Atletico Nublense | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
39 | Atletico Palmaflor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
40 | Binacional | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
41 | Caracas FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
42 | Cienciano Cuzco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
43 | Cobresal | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
44 | Defensor Sporting | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
45 | Delfin Manta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
46 | Deportivo Cuenca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
47 | Deportivo Táchira | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
48 | General Caballero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
49 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
50 | Independiente Medellín | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
51 | Patronato Parana | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
52 | River Plate (URU) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
53 | Sporting Cristal | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
54 | Sportivo Ameliano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
55 | Universidad Católica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
56 | Academia Puerto Cabello | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
A csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Botafogo | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
2 | LDU de Quito | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
3 | Magallanes Deportivo | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | -5 |
4 | Cesar Vallejo | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:9 | -7 |
B csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guarani | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
2 | Emelec Guayaquil | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 |
3 | Danubio | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | Huracán | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 |
C csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bragantino | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:2 | +7 |
2 | Estudiantes de La Plata | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
3 | Tacuary Asunción | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:12 | -8 |
4 | Oriente Petrolero | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:12 | -11 |
D csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Tigre Victoria | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | Deportes Tolima | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
4 | Academia Puerto Cabello | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 |
E csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Newell's Old Boys | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Audax Italiano | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
3 | Santos | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
4 | Blooming Santa Cruz | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | -5 |
F csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensa y Justicia | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
2 | América Mineiro | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Millonarios | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | Peňarol | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | -8 |
G csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Goiás | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Universitario de Deportes | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
3 | Club de Gimnasia L.P. | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 |
4 | Independiente Santa Fe | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:3 | -3 |
H csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
2 | Palestino | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
3 | San Lorenzo de Almagro | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Estudiantes FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | -9 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Newell's Old Boys | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
2 | Bragantino | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 15:3 | +12 |
3 | Estudiantes de La Plata | 7 | 6 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
4 | Goiás | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 8:6 | +2 |
5 | Sao Paulo | 7 | 5 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
6 | Fortaleza EC | 6 | 6 | 4 | 1 | 0 | 15:4 | +11 |
7 | Defensa y Justicia | 6 | 6 | 3 | 1 | 0 | 13:10 | +3 |
8 | Tigre Victoria | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 10:5 | +5 |
9 | Botafogo | 5 | 6 | 2 | 3 | 0 | 12:6 | +6 |
10 | LDU de Quito | 5 | 7 | 2 | 4 | 0 | 9:4 | +5 |
11 | Audax Italiano | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 8:2 | +6 |
12 | América Mineiro | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 | 19:11 | +8 |
13 | Guarani | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8:7 | +1 |
14 | Palestino | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
15 | San Lorenzo de Almagro | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | +2 |
16 | Deportes Tolima | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
17 | Tacuary Asunción | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 15:12 | +3 |
18 | Millonarios | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
19 | Universitario de Deportes | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
20 | Santos | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
21 | Emelec Guayaquil | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 9:6 | +3 |
22 | Cesar Vallejo | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 10:9 | +1 |
23 | Magallanes Deportivo | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 8:8 | 0 |
24 | Danubio | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
25 | Blooming Santa Cruz | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
26 | Independiente Santa Fe | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
27 | Club de Gimnasia L.P. | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
28 | Peňarol | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 14:11 | +3 |
29 | Oriente Petrolero | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 10:12 | -2 |
30 | Academia Puerto Cabello | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 10:7 | +3 |
31 | Estudiantes FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 9:11 | -2 |
32 | Atletico Nublense | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
33 | Huracán | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
34 | Corinthians | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
35 | Libertad | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
36 | River Plate (URU) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
37 | Patronato Parana | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
38 | Colo Colo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
39 | General Caballero | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
40 | Universidad Católica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
41 | Aguilas Doradas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
42 | Barcelona | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
43 | Binacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
44 | Sportivo Ameliano | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
45 | Deportivo Cuenca | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
46 | Deportivo Táchira | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
47 | Independiente Medellín | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
48 | Caracas FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
49 | Cobresal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
50 | Defensor Sporting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
51 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
52 | Sporting Cristal | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
53 | Atletico Palmaflor | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:6 | -6 |
54 | Delfin Manta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
55 | Cienciano Cuzco | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
56 | Atlético Junior | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Kieső hely
Patronato Parana Copa Sudamericana statisztikák
Itt találod meg a Patronato Parana csapat statisztikáit a Copa Sudamericana 2023 szezonjából. Megtalálod a Patronato Parana pozicióját és pontszámát is a bajnokság tabelláján.
Az érdekesebb csapatstatisztikák közül kiemelnénk a csapat aktuális formáját az utolsó 5 lejátszott mérkőzés alapján és a hozzá tartozó forma mutatókat is, mely alapján tippelhetsz egy mérkőzés eredményére is.
Bemutatjuk a csapat rúgott és kapott góljainak számát, a nullára végződő mérkőzéseket is. A gólok statisztikái sem maradtak ki.
Patronato Parana menetrend és eredmények
a Patronato Parana teljes foci menetrendjét megtalálod ezen az oldalon a 2023 szezonban. Lapozhatsz egyszerűen a program és eredmények között, visszamenve a szezon elejére vagy előremenve a szezon végére. A mérkőzések listája alapjáraton csak a Copa Sudamericana bajnokságra szűri a meccseket, de ezt átkapcsolhatod az összes mérkőzésre is.
Patronato Parana összehasonlítása
A csapatot összehasonlíthatod egyszerűen bármelyik másik Copa Sudamericana csapattal. Kattints egy mérkőzésre vagy válaszd az összehasonlítás opciót.