Volga Ulyanovsk
Orosz Kupa tabella
1 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Veles Moscow | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
3 | Volga Ulyanovsk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
10 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tambov | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Mashuk Pyatigorsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Dynamo Brjansk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
2 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spartak Moszkva | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
2 | Rodina Moskva | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
3 | Yenisey Krasnoyarsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
3 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal Tula | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Tekstilshchik Ivanovo | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Salyut-Energiya Belgorod | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
4 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ufa FK | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Leningradets | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
3 | Chertanovo Moscow | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
5 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Khimki FK | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
3 | Radian Baikal Irkutsk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
6 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terek Groznyj | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Znamya Noginsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | Jaroslavl Shinnik | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
7 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krylya Sovetov Samara | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Rodina Moskva | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
3 | Dynamo Stavropol | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
8 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sochi PFC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Gazovik Orenburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Zvezda Perm | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
9 csoport
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKA Chabarovsk | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | FC Rubin Kazan | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Chernomorets Novorossijsk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
Összesített tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Kolomna FK | - | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
- | FK Krasnodar | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Taganrog FC | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Murom | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | SKA Rostov na Donu | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Chayka | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Luki-Energiya | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
- | Avangard Kursk | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Baltika Kaliningrad | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Nosta Novotroitsk | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Krasnyy-SGAFKST Smolensk | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Fakel Voronezh | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Kvant Obninsk | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Sibir Novosibirsk | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Druzhba Maikop | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Biolog Novokubansk | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Strogino Moskva | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Chita FK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Neftekhimik Nizhnekamsk | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Zvezda Sint Petersburg | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Kaluga | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
- | Tyumen FK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Zenit Izhevsk | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Dolgie Prudy | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Zvezda Razan | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Znamya Orekhovo-Zuyevo | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Sakhalin | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Chelyabinsk | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
- | Dnepr Smolensk | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Lada SOK Dimitrovgrad | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Spartak Nalchik | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
- | Torpedo Vladimir | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Kuban Pavlovskaya | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
- | Tuapse | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Dinamo Barnaul | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Alania Vladikavkaz | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Tver | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | CSKA Moszkva | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Rostselmash Rostov | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Torpedo-ZIL Moskva | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Lokomotiv Moszkva | - | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | +10 |
- | Saturn Moskva | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Zenit St. Petersburg | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Vidnoe FK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Volna Nizhegorodskaya Oblast | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:1 | +2 |
- | Essentuki | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
- | Kuban Krasnodar PFC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Legion Makhachkala | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Sokol Saratov | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Kuban Kholding | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:6 | +2 |
- | Irtys Omsk | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
- | Inter Cherkessk | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Tom Tomsk | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Akron Togliatii | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Makhachkala FK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Metallurg Lipetsk | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Kamaz Nab. Chelny | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Lada Togliatti | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Makhachkala Anzhi | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Volgar Astrachan | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | FC Dynamo Moszkva | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
1 | Krylya Sovetov Samara | 6 | 7 | 5 | 1 | 1 | 19:4 | +15 |
2 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Ufa FK | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:1 | +7 |
4 | Terek Groznyj | 6 | 5 | 3 | 2 | 0 | 6:1 | +5 |
5 | SKA Chabarovsk | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
6 | Tambov | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
7 | Arsenal Tula | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
8 | Khimki FK | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
9 | Sochi PFC | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
10 | Spartak Moszkva | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | +1 |
11 | Rodina Moskva | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | +2 |
12 | Yenisey Krasnoyarsk | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
13 | Gazovik Orenburg | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
14 | Tekstilshchik Ivanovo | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | +4 |
15 | FC Rubin Kazan | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
16 | Veles Moscow | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | +3 |
17 | Dynamo Stavropol | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:8 | +4 |
18 | Znamya Noginsk | 3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 8:3 | +5 |
19 | Mashuk Pyatigorsk | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
20 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
21 | Leningradets | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
82 | Radian Baikal Irkutsk | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
83 | Dynamo Brjansk | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
84 | Chernomorets Novorossijsk | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:8 | +3 |
85 | Jaroslavl Shinnik | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
86 | Salyut-Energiya Belgorod | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
87 | Zvezda Perm | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
88 | Volga Ulyanovsk | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 |
89 | Chertanovo Moscow | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
90 | Rotor Volgograd | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
1 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Volga Ulyanovsk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
2 | Veles Moscow | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
3 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mashuk Pyatigorsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
2 | Dynamo Brjansk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
3 | Tambov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rodina Moskva | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
2 | Yenisey Krasnoyarsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Spartak Moszkva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Salyut-Energiya Belgorod | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
2 | Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
3 | Arsenal Tula | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leningradets | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
2 | Chertanovo Moscow | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
3 | Ufa FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
2 | Radian Baikal Irkutsk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
3 | Khimki FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Znamya Noginsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
2 | Jaroslavl Shinnik | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
3 | Terek Groznyj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rodina Moskva | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
2 | Dynamo Stavropol | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Krylya Sovetov Samara | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
8 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gazovik Orenburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
2 | Zvezda Perm | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
3 | Sochi PFC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9 csoport Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKA Chabarovsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
2 | Chernomorets Novorossijsk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
3 | FC Rubin Kazan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Összesített tabella Hazai
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krylya Sovetov Samara | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
2 | Dynamo Stavropol | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
3 | Rodina Moskva | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
4 | Znamya Noginsk | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
5 | Mashuk Pyatigorsk | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
6 | Yenisey Krasnoyarsk | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
7 | Leningradets | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
8 | SKA Chabarovsk | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
9 | Lokomotiv Moszkva | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
10 | Chernomorets Novorossijsk | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
11 | Spartak Nalchik | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
12 | Veles Moscow | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
13 | Volga Ulyanovsk | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
14 | Biolog Novokubansk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
15 | Kaluga | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
16 | Chelyabinsk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
17 | Kuban Kholding | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
18 | Ufa FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
19 | Gazovik Orenburg | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
20 | Zvezda Perm | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
21 | Kolomna FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
22 | Murom | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
23 | SKA Rostov na Donu | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
24 | CSKA Moszkva | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
25 | Sokol Saratov | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
26 | Inter Cherkessk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
27 | Kamaz Nab. Chelny | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
28 | FC Dynamo Moszkva | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
29 | Radian Baikal Irkutsk | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
30 | Salyut-Energiya Belgorod | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
31 | FK Krasnodar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
32 | Luki-Energiya | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
33 | Avangard Kursk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
34 | Sibir Novosibirsk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
35 | Zvezda Sint Petersburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
36 | Tyumen FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
37 | Zenit Izhevsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
38 | Torpedo-ZIL Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
39 | Zenit St. Petersburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
40 | Vidnoe FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
41 | Kuban Krasnodar PFC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | Legion Makhachkala | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
43 | Makhachkala Anzhi | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
44 | Terek Groznyj | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
45 | Arsenal Tula | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
46 | Sochi PFC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
47 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
48 | Jaroslavl Shinnik | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
49 | Taganrog FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
50 | Chayka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
51 | Baltika Kaliningrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
52 | Nosta Novotroitsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
53 | Krasnyy-SGAFKST Smolensk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
54 | Fakel Voronezh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
55 | Kvant Obninsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
56 | Druzhba Maikop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
57 | Strogino Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
58 | Chita FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
59 | Neftekhimik Nizhnekamsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
60 | Dolgie Prudy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
61 | Zvezda Razan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
62 | Znamya Orekhovo-Zuyevo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
63 | Sakhalin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
64 | Dnepr Smolensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
65 | Lada SOK Dimitrovgrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
66 | Torpedo Vladimir | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
67 | Kuban Pavlovskaya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
68 | Tuapse | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
69 | Dinamo Barnaul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
70 | Alania Vladikavkaz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
71 | Tver | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
72 | Rostselmash Rostov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
73 | Saturn Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
74 | Volna Nizhegorodskaya Oblast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
75 | Essentuki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
76 | Irtys Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
77 | Tom Tomsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
78 | Akron Togliatii | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
79 | Makhachkala FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
80 | Metallurg Lipetsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
81 | Lada Togliatti | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
82 | Volgar Astrachan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
83 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
84 | Tambov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
85 | Khimki FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
86 | Spartak Moszkva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
87 | Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
88 | FC Rubin Kazan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
89 | Dynamo Brjansk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
90 | Chertanovo Moscow | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
91 | Rotor Volgograd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
1 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Veles Moscow | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Volga Ulyanovsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tambov | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Dynamo Brjansk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
3 | Mashuk Pyatigorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spartak Moszkva | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
2 | Yenisey Krasnoyarsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
3 | Rodina Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal Tula | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Tekstilshchik Ivanovo | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Salyut-Energiya Belgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ufa FK | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Chertanovo Moscow | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
3 | Leningradets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Khimki FK | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Radian Baikal Irkutsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terek Groznyj | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Jaroslavl Shinnik | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
3 | Znamya Noginsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krylya Sovetov Samara | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Rodina Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | Dynamo Stavropol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sochi PFC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Gazovik Orenburg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Zvezda Perm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9 csoport Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Rubin Kazan | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
2 | SKA Chabarovsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Chernomorets Novorossijsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Összesített tabella Vendég
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sochi PFC | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | +6 |
2 | Arsenal Tula | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
3 | Terek Groznyj | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
4 | Khimki FK | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
5 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
6 | Ufa FK | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
7 | Tambov | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
8 | Krylya Sovetov Samara | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
9 | Veles Moscow | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
10 | Gazovik Orenburg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
11 | Tekstilshchik Ivanovo | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
12 | Spartak Moszkva | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
13 | FC Rubin Kazan | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
14 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
15 | SKA Chabarovsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
16 | Chernomorets Novorossijsk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 11:1 | +10 |
17 | Dynamo Stavropol | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
18 | Kuban Kholding | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
19 | Rodina Moskva | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
20 | Volga Ulyanovsk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
21 | Zvezda Perm | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
22 | Znamya Noginsk | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
23 | Mashuk Pyatigorsk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
24 | Kuban Krasnodar PFC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
25 | Salyut-Energiya Belgorod | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
26 | Kaluga | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
27 | Chertanovo Moscow | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
28 | Luki-Energiya | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
29 | Jaroslavl Shinnik | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
30 | Tyumen FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
31 | Lokomotiv Moszkva | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
32 | Leningradets | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
33 | SKA Rostov na Donu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
34 | Volna Nizhegorodskaya Oblast | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
35 | Radian Baikal Irkutsk | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
36 | Dolgie Prudy | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
37 | Dynamo Brjansk | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
38 | Kolomna FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
39 | Krasnyy-SGAFKST Smolensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
40 | Zvezda Sint Petersburg | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
41 | Saturn Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
42 | Inter Cherkessk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
43 | Metallurg Lipetsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
44 | Lada Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
45 | CSKA Moszkva | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
46 | Strogino Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
47 | Dnepr Smolensk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
48 | Murom | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
49 | FK Krasnodar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
50 | Chayka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
51 | Avangard Kursk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
52 | Zenit Izhevsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
53 | Torpedo Vladimir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
54 | Tuapse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
55 | Torpedo-ZIL Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
56 | Zenit St. Petersburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
57 | Baltika Kaliningrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
58 | Spartak Nalchik | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
59 | Chelyabinsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
60 | Yenisey Krasnoyarsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
61 | Sibir Novosibirsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
62 | Zvezda Razan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
63 | Lada SOK Dimitrovgrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
64 | Alania Vladikavkaz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
65 | Legion Makhachkala | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
66 | Kamaz Nab. Chelny | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
67 | Volgar Astrachan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
68 | Sokol Saratov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
69 | Taganrog FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
70 | Chita FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
71 | Neftekhimik Nizhnekamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
72 | Znamya Orekhovo-Zuyevo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
73 | Tver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
74 | Rostselmash Rostov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
75 | Tom Tomsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
76 | Akron Togliatii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
77 | Rotor Volgograd | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:6 | -6 |
78 | Essentuki | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:5 | -5 |
79 | Irtys Omsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:5 | -5 |
80 | Biolog Novokubansk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
81 | Nosta Novotroitsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
82 | Druzhba Maikop | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
83 | Sakhalin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
84 | FC Dynamo Moszkva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
85 | Fakel Voronezh | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
86 | Kvant Obninsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
87 | Dinamo Barnaul | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
88 | Vidnoe FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
89 | Makhachkala FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
90 | Makhachkala Anzhi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
91 | Kuban Pavlovskaya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Kieső hely
Volga Ulyanovsk Orosz Kupa statisztikák
Itt találod meg a Volga Ulyanovsk csapat statisztikáit az Orosz Kupa 2020/2021 szezonjából. Megtalálod a Volga Ulyanovsk pozicióját és pontszámát is a bajnokság tabelláján.
Az érdekesebb csapatstatisztikák közül kiemelnénk a csapat aktuális formáját az utolsó 5 lejátszott mérkőzés alapján és a hozzá tartozó forma mutatókat is, mely alapján tippelhetsz egy mérkőzés eredményére is.
Bemutatjuk a csapat rúgott és kapott góljainak számát, a nullára végződő mérkőzéseket is. A gólok statisztikái sem maradtak ki.
Volga Ulyanovsk menetrend és eredmények
a Volga Ulyanovsk teljes foci menetrendjét megtalálod ezen az oldalon a 2020/2021 szezonban. Lapozhatsz egyszerűen a program és eredmények között, visszamenve a szezon elejére vagy előremenve a szezon végére. A mérkőzések listája alapjáraton csak az Orosz Kupa bajnokságra szűri a meccseket, de ezt átkapcsolhatod az összes mérkőzésre is.
Volga Ulyanovsk összehasonlítása
A csapatot összehasonlíthatod egyszerűen bármelyik másik Orosz Kupa csapattal. Kattints egy mérkőzésre vagy válaszd az összehasonlítás opciót.