Záhřeb KK
Clasament HT Premijer Liga
Basic Group
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Split Croatia | 33 | 18 | 15 | 0 | 0 | 3 | 1569:1334 | +235 |
2 | Borik Zadar | 29 | 18 | 11 | 0 | 0 | 7 | 1396:1288 | +108 |
3 | Alkar Sinj | 29 | 18 | 11 | 0 | 0 | 7 | 1382:1341 | +41 |
4 | Zabok KK | 28 | 18 | 9 | 1 | 0 | 8 | 1416:1383 | +33 |
5 | Dubrovnik BC | 28 | 18 | 9 | 1 | 0 | 8 | 1402:1423 | -21 |
6 | Kvarner Novi Rijeka | 27 | 18 | 9 | 0 | 0 | 9 | 1381:1416 | -35 |
7 | Vrijednosnice Osijek | 26 | 18 | 8 | 0 | 0 | 10 | 1380:1432 | -52 |
8 | Svjetlost KK | 25 | 18 | 7 | 0 | 1 | 10 | 1406:1445 | -39 |
9 | Furnir KK | 23 | 18 | 5 | 0 | 1 | 12 | 1437:1555 | -118 |
10 | Trogir KK | 22 | 18 | 4 | 0 | 0 | 14 | 1308:1460 | -152 |
Final Group
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cedevita Záhřeb | 26 | 14 | 12 | 0 | 0 | 2 | 1163:1010 | +153 |
2 | Zadar KK | 25 | 14 | 11 | 0 | 0 | 3 | 1111:941 | +170 |
3 | Záhřeb KK | 25 | 14 | 11 | 0 | 0 | 3 | 1224:1043 | +181 |
4 | Cibona Záhřeb | 21 | 14 | 7 | 0 | 0 | 7 | 1153:1115 | +38 |
5 | Borik Zadar | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 976:1073 | -97 |
6 | Split Croatia | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 991:1095 | -104 |
7 | Alkar Sinj | 18 | 14 | 4 | 0 | 0 | 10 | 976:1067 | -91 |
8 | Zabok KK | 15 | 14 | 1 | 0 | 0 | 13 | 954:1204 | -250 |
Relegation Group
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dubrovnik BC | 32 | 20 | 11 | 1 | 0 | 8 | 1645:1615 | +30 |
2 | Kvarner Novi Rijeka | 31 | 20 | 11 | 0 | 0 | 9 | 1647:1605 | +42 |
3 | Vrijednosnice Osijek | 31 | 20 | 11 | 0 | 0 | 9 | 1535:1534 | +1 |
4 | Svjetlost KK | 31 | 20 | 11 | 0 | 0 | 9 | 1620:1567 | +53 |
5 | Furnir KK | 29 | 20 | 9 | 0 | 1 | 10 | 1659:1631 | +28 |
6 | Trogir KK | 26 | 20 | 6 | 0 | 0 | 14 | 1443:1597 | -154 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Split Croatia | 52 | 32 | 20 | 0 | 0 | 12 | 2560:2429 | +131 |
2 | Borik Zadar | 48 | 32 | 16 | 0 | 0 | 16 | 2372:2361 | +11 |
3 | Alkar Sinj | 47 | 32 | 15 | 0 | 0 | 17 | 2358:2408 | -50 |
4 | Zabok KK | 43 | 32 | 11 | 0 | 0 | 21 | 2370:2587 | -217 |
5 | Dubrovnik BC | 42 | 28 | 14 | 0 | 0 | 14 | 2216:2257 | -41 |
6 | Vrijednosnice Osijek | 42 | 28 | 14 | 0 | 0 | 14 | 2135:2186 | -51 |
7 | Svjetlost KK | 41 | 28 | 13 | 0 | 0 | 15 | 2222:2218 | +4 |
8 | Kvarner Novi Rijeka | 41 | 28 | 13 | 0 | 0 | 15 | 2242:2283 | -41 |
9 | Furnir KK | 39 | 28 | 11 | 0 | 0 | 17 | 2274:2335 | -61 |
10 | Trogir KK | 36 | 28 | 8 | 0 | 0 | 20 | 2019:2246 | -227 |
11 | Cedevita Záhřeb | 26 | 20 | 14 | 0 | 0 | 6 | 1633:1513 | +120 |
12 | Zadar KK | 25 | 16 | 11 | 0 | 0 | 5 | 1268:1123 | +145 |
13 | Záhřeb KK | 25 | 19 | 16 | 0 | 0 | 3 | 1650:1415 | +235 |
14 | Cibona Záhřeb | 21 | 17 | 8 | 0 | 0 | 9 | 1412:1370 | +42 |
Basic Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Split Croatia | 18 | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 820:608 | +212 |
2 | Alkar Sinj | 17 | 9 | 8 | 0 | 0 | 1 | 742:634 | +108 |
3 | Borik Zadar | 17 | 9 | 8 | 0 | 0 | 1 | 739:595 | +144 |
4 | Dubrovnik BC | 16 | 9 | 6 | 1 | 0 | 2 | 735:697 | +38 |
5 | Kvarner Novi Rijeka | 16 | 9 | 7 | 0 | 0 | 2 | 717:677 | +40 |
6 | Zabok KK | 15 | 9 | 6 | 0 | 0 | 3 | 707:650 | +57 |
7 | Vrijednosnice Osijek | 14 | 9 | 5 | 0 | 0 | 4 | 719:692 | +27 |
8 | Svjetlost KK | 14 | 9 | 5 | 0 | 1 | 3 | 715:677 | +38 |
9 | Furnir KK | 12 | 9 | 3 | 0 | 0 | 6 | 764:777 | -13 |
10 | Trogir KK | 12 | 9 | 3 | 0 | 0 | 6 | 686:726 | -40 |
Final Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cedevita Záhřeb | 14 | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 573:483 | +90 |
2 | Záhřeb KK | 13 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 644:535 | +109 |
3 | Zadar KK | 13 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 569:465 | +104 |
4 | Cibona Záhřeb | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 595:556 | +39 |
5 | Borik Zadar | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 552:508 | +44 |
6 | Split Croatia | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 499:507 | -8 |
7 | Alkar Sinj | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 480:515 | -35 |
8 | Zabok KK | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 6 | 493:574 | -81 |
Relegation Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dubrovnik BC | 18 | 10 | 7 | 1 | 0 | 2 | 841:789 | +52 |
2 | Svjetlost KK | 18 | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 817:720 | +97 |
3 | Furnir KK | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 864:801 | +63 |
4 | Kvarner Novi Rijeka | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 834:785 | +49 |
5 | Vrijednosnice Osijek | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 786:749 | +37 |
6 | Trogir KK | 13 | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 756:807 | -51 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Split Croatia | 29 | 16 | 13 | 0 | 0 | 0 | 1319:0 | +1319 |
2 | Borik Zadar | 28 | 16 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1291:0 | +1291 |
3 | Alkar Sinj | 26 | 16 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1222:0 | +1222 |
4 | Dubrovnik BC | 24 | 14 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1150:0 | +1150 |
5 | Zabok KK | 23 | 16 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1200:0 | +1200 |
6 | Svjetlost KK | 23 | 14 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1144:0 | +1144 |
7 | Vrijednosnice Osijek | 23 | 14 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1109:0 | +1109 |
8 | Kvarner Novi Rijeka | 22 | 14 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1135:0 | +1135 |
9 | Furnir KK | 21 | 14 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1190:0 | +1190 |
10 | Trogir KK | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1064:0 | +1064 |
11 | Cedevita Záhřeb | 14 | 11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 883:0 | +883 |
12 | Záhřeb KK | 13 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 810:0 | +810 |
13 | Zadar KK | 13 | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 648:0 | +648 |
14 | Cibona Záhřeb | 11 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 702:0 | +702 |
Basic Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Split Croatia | 15 | 9 | 6 | 0 | 0 | 3 | 749:726 | +23 |
2 | Zabok KK | 13 | 9 | 3 | 1 | 0 | 5 | 709:733 | -24 |
3 | Dubrovnik BC | 12 | 9 | 3 | 0 | 0 | 6 | 667:726 | -59 |
4 | Vrijednosnice Osijek | 12 | 9 | 3 | 0 | 0 | 6 | 661:740 | -79 |
5 | Borik Zadar | 12 | 9 | 3 | 0 | 0 | 6 | 657:693 | -36 |
6 | Alkar Sinj | 12 | 9 | 3 | 0 | 0 | 6 | 640:707 | -67 |
7 | Svjetlost KK | 11 | 9 | 2 | 0 | 0 | 7 | 691:768 | -77 |
8 | Furnir KK | 11 | 9 | 2 | 0 | 1 | 6 | 673:778 | -105 |
9 | Kvarner Novi Rijeka | 11 | 9 | 2 | 0 | 0 | 7 | 664:739 | -75 |
10 | Trogir KK | 10 | 9 | 1 | 0 | 0 | 8 | 622:734 | -112 |
Final Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cedevita Záhřeb | 12 | 7 | 5 | 0 | 0 | 2 | 590:527 | +63 |
2 | Záhřeb KK | 12 | 7 | 5 | 0 | 0 | 2 | 580:508 | +72 |
3 | Zadar KK | 12 | 7 | 5 | 0 | 0 | 2 | 542:476 | +66 |
4 | Cibona Záhřeb | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 558:559 | -1 |
5 | Alkar Sinj | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 496:552 | -56 |
6 | Split Croatia | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 6 | 492:588 | -96 |
7 | Borik Zadar | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 6 | 424:565 | -141 |
8 | Zabok KK | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 461:630 | -169 |
Relegation Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kvarner Novi Rijeka | 15 | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 813:820 | -7 |
2 | Vrijednosnice Osijek | 15 | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 749:785 | -36 |
3 | Dubrovnik BC | 14 | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 804:826 | -22 |
4 | Svjetlost KK | 13 | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 803:847 | -44 |
5 | Furnir KK | 13 | 10 | 3 | 0 | 1 | 6 | 795:830 | -35 |
6 | Trogir KK | 13 | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 687:790 | -103 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Split Croatia | 23 | 16 | 7 | 0 | 0 | 0 | 2356:1314 | +1042 |
2 | Alkar Sinj | 21 | 16 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2285:1259 | +1026 |
3 | Zabok KK | 20 | 16 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2394:1363 | +1031 |
4 | Borik Zadar | 20 | 16 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2184:1258 | +926 |
5 | Kvarner Novi Rijeka | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2214:1176 | +1038 |
6 | Vrijednosnice Osijek | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2071:1141 | +930 |
7 | Furnir KK | 18 | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2228:1191 | +1037 |
8 | Dubrovnik BC | 18 | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2172:1151 | +1021 |
9 | Svjetlost KK | 18 | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2131:1165 | +966 |
10 | Trogir KK | 17 | 14 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2084:1117 | +967 |
11 | Cedevita Záhřeb | 12 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1547:716 | +831 |
12 | Záhřeb KK | 12 | 10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1525:730 | +795 |
13 | Zadar KK | 12 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1183:560 | +623 |
14 | Cibona Záhřeb | 10 | 9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1354:726 | +628 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- WO
- Victorii OT
- LO
- Înfrângeri OT
- Î
- Înfrângeri
- PM:PP
- Puncte marcate:Puncte primite
- DP
- Diferența de puncte
Statistici Záhřeb KK din HT Premijer Liga
Aici vei găsi statistici pentru echipa Záhřeb KK din sezonul HT Premijer Liga 2010/2011. Poți verifica poziția și punctele echipei Záhřeb KK în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Záhřeb KK
Puteți găsi programul complet al echipei baschet pentru Záhřeb KK pe această pagină pentru sezonul 2010/2011. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga HT Premijer Liga, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Záhřeb KK
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din HT Premijer Liga. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.