Dubrovnik BC
Clasament HT Premijer Liga
Basic Group
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Záhřeb KK | 32 | 18 | 13 | 1 | 0 | 4 | 1480:1350 | +130 |
2 | Kvarner Novi Rijeka | 31 | 18 | 13 | 0 | 0 | 5 | 1379:1218 | +161 |
3 | Alkar Sinj | 30 | 18 | 11 | 1 | 0 | 6 | 1405:1334 | +71 |
4 | Šibenka KK | 30 | 18 | 12 | 0 | 1 | 5 | 1525:1413 | +112 |
5 | Vrijednosnice Osijek | 28 | 18 | 10 | 0 | 0 | 8 | 1326:1288 | +38 |
6 | Svjetlost KK | 28 | 18 | 9 | 1 | 3 | 5 | 1366:1358 | +8 |
7 | Zabok KK | 25 | 18 | 7 | 0 | 0 | 11 | 1371:1337 | +34 |
8 | Kri | 24 | 18 | 5 | 1 | 0 | 12 | 1304:1440 | -136 |
9 | Osječki sokol | 23 | 18 | 5 | 0 | 0 | 13 | 1371:1505 | -134 |
10 | Dubrovnik BC | 19 | 18 | 1 | 0 | 0 | 17 | 1248:1532 | -284 |
Final Group
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cibona Záhřeb | 26 | 14 | 12 | 0 | 0 | 2 | 1186:1060 | +126 |
2 | Zadar KK | 25 | 14 | 9 | 2 | 0 | 3 | 1175:1072 | +103 |
3 | Cedevita Záhřeb | 25 | 14 | 11 | 0 | 1 | 2 | 1239:997 | +242 |
4 | Šibenka KK | 21 | 14 | 7 | 0 | 0 | 7 | 1003:1032 | -29 |
5 | Kvarner Novi Rijeka | 21 | 14 | 7 | 0 | 0 | 7 | 988:1073 | -85 |
6 | Split Croatia | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 999:1055 | -56 |
7 | Záhřeb KK | 16 | 14 | 2 | 0 | 0 | 12 | 1102:1195 | -93 |
8 | Alkar Sinj | 15 | 14 | 1 | 0 | 1 | 12 | 1015:1223 | -208 |
Relegation Group
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Svjetlost KK | 34 | 20 | 14 | 0 | 1 | 5 | 1527:1424 | +103 |
2 | Vrijednosnice Osijek | 33 | 20 | 13 | 0 | 0 | 7 | 1507:1414 | +93 |
3 | Zabok KK | 31 | 20 | 11 | 0 | 1 | 8 | 1625:1501 | +124 |
4 | Osječki sokol | 30 | 20 | 10 | 0 | 0 | 10 | 1559:1593 | -34 |
5 | Kri | 29 | 20 | 7 | 2 | 0 | 11 | 1535:1580 | -45 |
6 | Dubrovnik BC | 23 | 20 | 3 | 0 | 0 | 17 | 1453:1694 | -241 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kvarner Novi Rijeka | 52 | 32 | 20 | 0 | 0 | 12 | 2367:2291 | +76 |
2 | Šibenka KK | 51 | 34 | 19 | 0 | 0 | 15 | 2669:2617 | +52 |
3 | Záhřeb KK | 48 | 32 | 16 | 0 | 0 | 16 | 2582:2545 | +37 |
4 | Alkar Sinj | 45 | 32 | 13 | 0 | 0 | 19 | 2420:2557 | -137 |
5 | Svjetlost KK | 44 | 28 | 16 | 0 | 0 | 12 | 2132:2073 | +59 |
6 | Vrijednosnice Osijek | 43 | 28 | 15 | 0 | 0 | 13 | 2051:2016 | +35 |
7 | Zabok KK | 42 | 28 | 14 | 0 | 0 | 14 | 2215:2099 | +116 |
8 | Kri | 39 | 28 | 11 | 0 | 0 | 17 | 2134:2271 | -137 |
9 | Osječki sokol | 38 | 28 | 10 | 0 | 0 | 18 | 2179:2327 | -148 |
10 | Dubrovnik BC | 31 | 28 | 3 | 0 | 0 | 25 | 2008:2407 | -399 |
11 | Cibona Záhřeb | 26 | 19 | 17 | 0 | 0 | 2 | 1635:1428 | +207 |
12 | Zadar KK | 25 | 20 | 13 | 0 | 0 | 7 | 1628:1595 | +33 |
13 | Cedevita Záhřeb | 25 | 17 | 12 | 0 | 0 | 5 | 1485:1223 | +262 |
14 | Split Croatia | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 999:1055 | -56 |
Basic Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Záhřeb KK | 18 | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 764:614 | +150 |
2 | Kvarner Novi Rijeka | 18 | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 745:599 | +146 |
3 | Šibenka KK | 17 | 9 | 8 | 0 | 0 | 1 | 801:663 | +138 |
4 | Alkar Sinj | 17 | 9 | 8 | 0 | 0 | 1 | 743:630 | +113 |
5 | Zabok KK | 16 | 9 | 7 | 0 | 0 | 2 | 732:613 | +119 |
6 | Vrijednosnice Osijek | 16 | 9 | 7 | 0 | 0 | 2 | 697:605 | +92 |
7 | Svjetlost KK | 15 | 9 | 5 | 1 | 2 | 1 | 704:668 | +36 |
8 | Kri | 14 | 9 | 4 | 1 | 0 | 4 | 671:681 | -10 |
9 | Osječki sokol | 12 | 9 | 3 | 0 | 0 | 6 | 707:713 | -6 |
10 | Dubrovnik BC | 10 | 9 | 1 | 0 | 0 | 8 | 677:748 | -71 |
Final Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cedevita Záhřeb | 13 | 7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 647:486 | +161 |
2 | Cibona Záhřeb | 13 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 609:519 | +90 |
3 | Zadar KK | 12 | 7 | 5 | 0 | 0 | 2 | 605:527 | +78 |
4 | Kvarner Novi Rijeka | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 535:517 | +18 |
5 | Šibenka KK | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 521:519 | +2 |
6 | Split Croatia | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 509:519 | -10 |
7 | Záhřeb KK | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 575:600 | -25 |
8 | Alkar Sinj | 8 | 7 | 1 | 0 | 1 | 5 | 472:547 | -75 |
Relegation Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zabok KK | 19 | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 879:706 | +173 |
2 | Svjetlost KK | 19 | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 795:664 | +131 |
3 | Vrijednosnice Osijek | 18 | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 783:666 | +117 |
4 | Osječki sokol | 17 | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 814:751 | +63 |
5 | Kri | 17 | 10 | 5 | 2 | 0 | 3 | 796:760 | +36 |
6 | Dubrovnik BC | 12 | 10 | 2 | 0 | 0 | 8 | 759:833 | -74 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kvarner Novi Rijeka | 29 | 16 | 13 | 0 | 0 | 0 | 1280:0 | +1280 |
2 | Šibenka KK | 28 | 17 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1389:0 | +1389 |
3 | Záhřeb KK | 27 | 16 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1339:0 | +1339 |
4 | Zabok KK | 26 | 14 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1188:0 | +1188 |
5 | Alkar Sinj | 25 | 16 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1215:0 | +1215 |
6 | Svjetlost KK | 24 | 14 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1102:0 | +1102 |
7 | Vrijednosnice Osijek | 24 | 14 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1065:0 | +1065 |
8 | Kri | 23 | 14 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1099:0 | +1099 |
9 | Osječki sokol | 21 | 14 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1136:0 | +1136 |
10 | Dubrovnik BC | 16 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1069:0 | +1069 |
11 | Cibona Záhřeb | 13 | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 893:0 | +893 |
12 | Cedevita Záhřeb | 13 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 738:0 | +738 |
13 | Zadar KK | 12 | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 846:0 | +846 |
14 | Split Croatia | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 509:0 | +509 |
Basic Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Záhřeb KK | 14 | 9 | 4 | 1 | 0 | 4 | 716:736 | -20 |
2 | Šibenka KK | 13 | 9 | 4 | 0 | 1 | 4 | 724:750 | -26 |
3 | Alkar Sinj | 13 | 9 | 3 | 1 | 0 | 5 | 662:704 | -42 |
4 | Svjetlost KK | 13 | 9 | 4 | 0 | 1 | 4 | 662:690 | -28 |
5 | Kvarner Novi Rijeka | 13 | 9 | 4 | 0 | 0 | 5 | 634:619 | +15 |
6 | Vrijednosnice Osijek | 12 | 9 | 3 | 0 | 0 | 6 | 629:683 | -54 |
7 | Osječki sokol | 11 | 9 | 2 | 0 | 0 | 7 | 664:792 | -128 |
8 | Kri | 10 | 9 | 1 | 0 | 0 | 8 | 633:759 | -126 |
9 | Zabok KK | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 639:724 | -85 |
10 | Dubrovnik BC | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 571:784 | -213 |
Final Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cibona Záhřeb | 13 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 577:541 | +36 |
2 | Zadar KK | 13 | 7 | 4 | 2 | 0 | 1 | 570:545 | +25 |
3 | Cedevita Záhřeb | 12 | 7 | 5 | 0 | 0 | 2 | 592:511 | +81 |
4 | Šibenka KK | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 482:513 | -31 |
5 | Kvarner Novi Rijeka | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 453:556 | -103 |
6 | Split Croatia | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 490:536 | -46 |
7 | Alkar Sinj | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 543:676 | -133 |
8 | Záhřeb KK | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 527:595 | -68 |
Relegation Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Svjetlost KK | 15 | 10 | 5 | 0 | 1 | 4 | 732:760 | -28 |
2 | Vrijednosnice Osijek | 15 | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 724:748 | -24 |
3 | Osječki sokol | 13 | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 745:842 | -97 |
4 | Zabok KK | 12 | 10 | 2 | 0 | 1 | 7 | 746:795 | -49 |
5 | Kri | 12 | 10 | 2 | 0 | 0 | 8 | 739:820 | -81 |
6 | Dubrovnik BC | 11 | 10 | 1 | 0 | 0 | 9 | 694:861 | -167 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šibenka KK | 23 | 17 | 7 | 0 | 0 | 0 | 2535:1362 | +1173 |
2 | Kvarner Novi Rijeka | 23 | 16 | 7 | 0 | 0 | 0 | 2203:1175 | +1028 |
3 | Záhřeb KK | 21 | 16 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2457:1331 | +1126 |
4 | Alkar Sinj | 20 | 16 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2382:1380 | +1002 |
5 | Svjetlost KK | 20 | 14 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2017:1086 | +931 |
6 | Vrijednosnice Osijek | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1940:1062 | +878 |
7 | Osječki sokol | 17 | 14 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2153:1217 | +936 |
8 | Kri | 16 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2116:1190 | +926 |
9 | Zabok KK | 16 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2003:1123 | +880 |
10 | Dubrovnik BC | 15 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2121:1225 | +896 |
11 | Zadar KK | 13 | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1556:821 | +735 |
12 | Cibona Záhřeb | 13 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1486:684 | +802 |
13 | Cedevita Záhřeb | 12 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1294:676 | +618 |
14 | Split Croatia | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1009:536 | +473 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- WO
- Victorii OT
- LO
- Înfrângeri OT
- Î
- Înfrângeri
- PM:PP
- Puncte marcate:Puncte primite
- DP
- Diferența de puncte
Statistici Dubrovnik BC din HT Premijer Liga
Aici vei găsi statistici pentru echipa Dubrovnik BC din sezonul HT Premijer Liga 2012/2013. Poți verifica poziția și punctele echipei Dubrovnik BC în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Dubrovnik BC
Puteți găsi programul complet al echipei baschet pentru Dubrovnik BC pe această pagină pentru sezonul 2012/2013. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga HT Premijer Liga, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Dubrovnik BC
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din HT Premijer Liga. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.