Vrijednosnice Osijek
Clasament HT Premijer Liga
Basic Group
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Záhřeb KK | 35 | 20 | 14 | 1 | 0 | 5 | 1654:1453 | +201 |
2 | Zabok KK | 34 | 20 | 13 | 1 | 0 | 6 | 1489:1426 | +63 |
3 | GKK Šibenik | 34 | 20 | 13 | 1 | 0 | 6 | 1576:1515 | +61 |
4 | Kvarner Novi Rijeka | 33 | 20 | 13 | 0 | 1 | 6 | 1640:1511 | +129 |
5 | Alkar Sinj | 31 | 20 | 11 | 0 | 0 | 9 | 1496:1467 | +29 |
6 | Šibenka KK | 31 | 20 | 11 | 0 | 1 | 8 | 1432:1427 | +5 |
7 | Kastela | 28 | 20 | 8 | 0 | 1 | 11 | 1602:1668 | -66 |
8 | Split Croatia | 28 | 20 | 8 | 0 | 0 | 12 | 1463:1463 | 0 |
9 | Gorica | 27 | 20 | 7 | 0 | 0 | 13 | 1539:1581 | -42 |
10 | Vrijednosnice Osijek | 27 | 20 | 7 | 0 | 0 | 13 | 1412:1498 | -86 |
11 | Duro Dakovic | 22 | 20 | 2 | 0 | 0 | 18 | 708:1002 | -294 |
Final Group
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cedevita Záhřeb | 26 | 14 | 12 | 0 | 1 | 1 | 1260:954 | +306 |
2 | Cibona Záhřeb | 25 | 14 | 10 | 1 | 0 | 3 | 1143:988 | +155 |
3 | Zadar KK | 24 | 14 | 10 | 0 | 0 | 4 | 1087:960 | +127 |
4 | Záhřeb KK | 21 | 14 | 6 | 1 | 0 | 7 | 1107:1135 | -28 |
5 | GKK Šibenik | 21 | 14 | 7 | 0 | 0 | 7 | 1055:1086 | -31 |
6 | Kvarner Novi Rijeka | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 1072:1141 | -69 |
7 | Zabok KK | 16 | 14 | 2 | 0 | 1 | 11 | 963:1192 | -229 |
8 | Alkar Sinj | 16 | 14 | 2 | 0 | 0 | 12 | 908:1139 | -231 |
Relegation Group
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šibenka KK | 26 | 16 | 10 | 0 | 0 | 6 | 1297:1221 | +76 |
2 | Gorica | 24 | 16 | 8 | 0 | 0 | 8 | 1377:1381 | -4 |
3 | Kastela | 24 | 16 | 8 | 0 | 0 | 8 | 1307:1382 | -75 |
4 | Vrijednosnice Osijek | 23 | 16 | 6 | 1 | 0 | 9 | 1256:1284 | -28 |
5 | Split Croatia | 23 | 16 | 7 | 0 | 1 | 8 | 1240:1209 | +31 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Záhřeb KK | 56 | 36 | 22 | 0 | 0 | 14 | 2902:2775 | +127 |
2 | GKK Šibenik | 55 | 34 | 21 | 0 | 0 | 13 | 2631:2601 | +30 |
3 | Kvarner Novi Rijeka | 52 | 34 | 18 | 0 | 0 | 16 | 2712:2652 | +60 |
4 | Zabok KK | 50 | 34 | 16 | 0 | 0 | 18 | 2452:2618 | -166 |
5 | Alkar Sinj | 47 | 34 | 13 | 0 | 0 | 21 | 2404:2606 | -202 |
6 | Šibenka KK | 43 | 28 | 15 | 0 | 0 | 13 | 2107:2057 | +50 |
7 | Split Croatia | 41 | 28 | 13 | 0 | 0 | 15 | 2103:2053 | +50 |
8 | Kastela | 40 | 28 | 12 | 0 | 0 | 16 | 2236:2350 | -114 |
9 | Gorica | 39 | 28 | 11 | 0 | 0 | 17 | 2227:2284 | -57 |
10 | Vrijednosnice Osijek | 38 | 28 | 10 | 0 | 0 | 18 | 2035:2153 | -118 |
11 | Cedevita Záhřeb | 26 | 20 | 17 | 0 | 0 | 3 | 1782:1381 | +401 |
12 | Cibona Záhřeb | 25 | 20 | 14 | 0 | 0 | 6 | 1584:1468 | +116 |
13 | Zadar KK | 24 | 16 | 10 | 0 | 0 | 6 | 1232:1115 | +117 |
14 | Duro Dakovic | 22 | 20 | 2 | 0 | 0 | 18 | 708:1002 | -294 |
Basic Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kvarner Novi Rijeka | 19 | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 880:747 | +133 |
2 | Záhřeb KK | 19 | 10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 844:702 | +142 |
3 | Zabok KK | 19 | 10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 819:753 | +66 |
4 | GKK Šibenik | 18 | 10 | 7 | 1 | 0 | 2 | 848:790 | +58 |
5 | Šibenka KK | 18 | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 744:688 | +56 |
6 | Alkar Sinj | 17 | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 748:698 | +50 |
7 | Split Croatia | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 794:743 | +51 |
8 | Kastela | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 787:762 | +25 |
9 | Vrijednosnice Osijek | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 694:665 | +29 |
10 | Gorica | 14 | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 730:710 | +20 |
11 | Duro Dakovic | 12 | 10 | 2 | 0 | 0 | 8 | 358:507 | -149 |
Final Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cedevita Záhřeb | 13 | 7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 640:472 | +168 |
2 | Cibona Záhřeb | 13 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 613:495 | +118 |
3 | Zadar KK | 13 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 545:446 | +99 |
4 | Kvarner Novi Rijeka | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 578:553 | +25 |
5 | Záhřeb KK | 10 | 7 | 2 | 1 | 0 | 4 | 579:567 | +12 |
6 | GKK Šibenik | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 505:542 | -37 |
7 | Alkar Sinj | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 473:553 | -80 |
8 | Zabok KK | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 471:563 | -92 |
Relegation Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vrijednosnice Osijek | 14 | 8 | 5 | 1 | 0 | 2 | 666:612 | +54 |
2 | Šibenka KK | 14 | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 641:581 | +60 |
3 | Kastela | 13 | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 697:710 | -13 |
4 | Gorica | 12 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 682:657 | +25 |
5 | Split Croatia | 12 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 642:589 | +53 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kvarner Novi Rijeka | 30 | 17 | 13 | 0 | 0 | 0 | 1458:0 | +1458 |
2 | Záhřeb KK | 29 | 18 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1490:0 | +1490 |
3 | GKK Šibenik | 28 | 17 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1353:0 | +1353 |
4 | Zabok KK | 28 | 17 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1290:0 | +1290 |
5 | Alkar Sinj | 26 | 17 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1221:0 | +1221 |
6 | Šibenka KK | 24 | 14 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1072:0 | +1072 |
7 | Split Croatia | 23 | 14 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1125:0 | +1125 |
8 | Kastela | 22 | 14 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1119:0 | +1119 |
9 | Vrijednosnice Osijek | 22 | 14 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1018:0 | +1018 |
10 | Gorica | 20 | 14 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1071:0 | +1071 |
11 | Cedevita Záhřeb | 13 | 10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 908:0 | +908 |
12 | Cibona Záhřeb | 13 | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 838:0 | +838 |
13 | Zadar KK | 13 | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 616:0 | +616 |
14 | Duro Dakovic | 12 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 358:0 | +358 |
Basic Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Záhřeb KK | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 810:751 | +59 |
2 | GKK Šibenik | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 728:725 | +3 |
3 | Zabok KK | 15 | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 670:673 | -3 |
4 | Kvarner Novi Rijeka | 14 | 10 | 4 | 0 | 1 | 5 | 760:764 | -4 |
5 | Alkar Sinj | 14 | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 748:769 | -21 |
6 | Gorica | 13 | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 809:871 | -62 |
7 | Šibenka KK | 13 | 10 | 3 | 0 | 1 | 6 | 688:739 | -51 |
8 | Kastela | 12 | 10 | 2 | 0 | 1 | 7 | 815:906 | -91 |
9 | Split Croatia | 12 | 10 | 2 | 0 | 0 | 8 | 669:720 | -51 |
10 | Vrijednosnice Osijek | 11 | 10 | 1 | 0 | 0 | 9 | 718:833 | -115 |
11 | Duro Dakovic | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 350:495 | -145 |
Final Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cedevita Záhřeb | 13 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 620:482 | +138 |
2 | Cibona Záhřeb | 12 | 7 | 4 | 1 | 0 | 2 | 530:493 | +37 |
3 | GKK Šibenik | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 550:544 | +6 |
4 | Zadar KK | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 542:514 | +28 |
5 | Záhřeb KK | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 528:568 | -40 |
6 | Kvarner Novi Rijeka | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 6 | 494:588 | -94 |
7 | Zabok KK | 7 | 7 | 0 | 0 | 1 | 6 | 492:629 | -137 |
8 | Alkar Sinj | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 435:586 | -151 |
Relegation Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gorica | 12 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 695:724 | -29 |
2 | Šibenka KK | 12 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 656:640 | +16 |
3 | Kastela | 11 | 8 | 3 | 0 | 0 | 5 | 610:672 | -62 |
4 | Split Croatia | 11 | 8 | 3 | 0 | 1 | 4 | 598:620 | -22 |
5 | Vrijednosnice Osijek | 9 | 8 | 1 | 0 | 0 | 7 | 590:672 | -82 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Záhřeb KK | 27 | 18 | 10 | 0 | 0 | 0 | 2777:1410 | +1367 |
2 | GKK Šibenik | 27 | 17 | 10 | 0 | 0 | 0 | 2610:1269 | +1341 |
3 | Kvarner Novi Rijeka | 22 | 17 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2554:1352 | +1202 |
4 | Zabok KK | 22 | 17 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2478:1302 | +1176 |
5 | Alkar Sinj | 21 | 17 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2434:1355 | +1079 |
6 | Gorica | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2201:1239 | +962 |
7 | Šibenka KK | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2026:1066 | +960 |
8 | Kastela | 18 | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2240:1227 | +1013 |
9 | Split Croatia | 18 | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2004:1027 | +977 |
10 | Vrijednosnice Osijek | 16 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2004:1166 | +838 |
11 | Cedevita Záhřeb | 13 | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1563:692 | +871 |
12 | Cibona Záhřeb | 12 | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1473:741 | +732 |
13 | Zadar KK | 11 | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1135:596 | +539 |
14 | Duro Dakovic | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 857:495 | +362 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- WO
- Victorii OT
- LO
- Înfrângeri OT
- Î
- Înfrângeri
- PM:PP
- Puncte marcate:Puncte primite
- DP
- Diferența de puncte
Statistici Vrijednosnice Osijek din HT Premijer Liga
Aici vei găsi statistici pentru echipa Vrijednosnice Osijek din sezonul HT Premijer Liga 2014/2015. Poți verifica poziția și punctele echipei Vrijednosnice Osijek în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Vrijednosnice Osijek
Puteți găsi programul complet al echipei baschet pentru Vrijednosnice Osijek pe această pagină pentru sezonul 2014/2015. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga HT Premijer Liga, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Vrijednosnice Osijek
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din HT Premijer Liga. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.