Gdyňa Lotos
Clasament Euroliga feminin
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moskva Spartak Region | 19 | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 753:557 | +196 |
2 | Lietuvos Telekomas Vilnius | 17 | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 673:678 | -5 |
3 | Sopron MKB | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 727:653 | +74 |
4 | Wisla Krakow TS | 15 | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 736:727 | +9 |
5 | Mondeville USO Basket | 13 | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 710:759 | -49 |
6 | Schio Famila | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 559:784 | -225 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CSKA Moskva | 18 | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 704:597 | +107 |
2 | Bourges CJM | 18 | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 645:596 | +49 |
3 | Pécs MiZo | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 665:633 | +32 |
4 | Salamanca Halcon | 14 | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 636:691 | -55 |
5 | Namur Dexia | 13 | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 622:657 | -35 |
6 | USK Praha | 11 | 10 | 1 | 0 | 0 | 9 | 565:663 | -98 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 18 | 10 | 7 | 1 | 0 | 2 | 711:650 | +61 |
2 | Valencia | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 738:652 | +86 |
3 | Žabovřesky | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 690:621 | +69 |
4 | Ekaterinburg UMMC | 16 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 697:707 | -10 |
5 | Union Hainaut | 13 | 10 | 2 | 1 | 1 | 6 | 667:708 | -41 |
6 | Gdyňa Lotos | 11 | 10 | 1 | 0 | 1 | 8 | 600:765 | -165 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moskva Spartak Region | 19 | 17 | 15 | 0 | 0 | 2 | 1279:996 | +283 |
2 | CSKA Moskva | 18 | 16 | 13 | 0 | 0 | 3 | 1159:1016 | +143 |
3 | Bourges CJM | 18 | 16 | 12 | 0 | 0 | 4 | 1028:967 | +61 |
4 | Fenerbahce | 18 | 16 | 11 | 0 | 0 | 5 | 1136:1058 | +78 |
5 | Lietuvos Telekomas Vilnius | 17 | 14 | 9 | 0 | 0 | 5 | 939:938 | +1 |
6 | Valencia | 16 | 17 | 11 | 0 | 0 | 6 | 1240:1118 | +122 |
7 | Žabovřesky | 16 | 16 | 9 | 0 | 0 | 7 | 1088:999 | +89 |
8 | Ekaterinburg UMMC | 16 | 13 | 7 | 0 | 0 | 6 | 914:942 | -28 |
9 | Pécs MiZo | 16 | 13 | 7 | 0 | 0 | 6 | 832:836 | -4 |
10 | Sopron MKB | 16 | 15 | 8 | 0 | 0 | 7 | 1087:1020 | +67 |
11 | Wisla Krakow TS | 15 | 12 | 5 | 0 | 0 | 7 | 865:874 | -9 |
12 | Salamanca Halcon | 14 | 12 | 4 | 0 | 0 | 8 | 770:843 | -73 |
13 | Namur Dexia | 13 | 13 | 4 | 0 | 0 | 9 | 810:880 | -70 |
14 | Union Hainaut | 13 | 12 | 3 | 0 | 0 | 9 | 812:869 | -57 |
15 | Mondeville USO Basket | 13 | 12 | 3 | 0 | 0 | 9 | 826:898 | -72 |
16 | USK Praha | 11 | 12 | 1 | 0 | 0 | 11 | 671:812 | -141 |
17 | Gdyňa Lotos | 11 | 10 | 1 | 0 | 0 | 9 | 600:765 | -165 |
18 | Schio Famila | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 559:784 | -225 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sopron MKB | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 400:310 | +90 |
2 | Moskva Spartak Region | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 391:298 | +93 |
3 | Lietuvos Telekomas Vilnius | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 330:324 | +6 |
4 | Wisla Krakow TS | 8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 372:349 | +23 |
5 | Mondeville USO Basket | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 358:367 | -9 |
6 | Schio Famila | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 279:380 | -101 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CSKA Moskva | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 359:277 | +82 |
2 | Pécs MiZo | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 355:292 | +63 |
3 | Bourges CJM | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 336:290 | +46 |
4 | Namur Dexia | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 329:329 | 0 |
5 | Salamanca Halcon | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 321:361 | -40 |
6 | USK Praha | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 282:306 | -24 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valencia | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 377:301 | +76 |
2 | Ekaterinburg UMMC | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 375:347 | +28 |
3 | Fenerbahce | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 366:323 | +43 |
4 | Žabovřesky | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 317:272 | +45 |
5 | Union Hainaut | 7 | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 361:359 | +2 |
6 | Gdyňa Lotos | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 315:390 | -75 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CSKA Moskva | 10 | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 587:0 | +587 |
2 | Bourges CJM | 10 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 534:0 | +534 |
3 | Pécs MiZo | 10 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 427:0 | +427 |
4 | Moskva Spartak Region | 9 | 10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 769:0 | +769 |
5 | Fenerbahce | 9 | 9 | 7 | 0 | 0 | 0 | 679:0 | +679 |
6 | Sopron MKB | 9 | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 629:0 | +629 |
7 | Valencia | 9 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 528:0 | +528 |
8 | Žabovřesky | 9 | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 527:0 | +527 |
9 | Lietuvos Telekomas Vilnius | 9 | 7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 462:0 | +462 |
10 | Ekaterinburg UMMC | 9 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 446:0 | +446 |
11 | Wisla Krakow TS | 8 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 429:0 | +429 |
12 | Union Hainaut | 7 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 431:0 | +431 |
13 | Mondeville USO Basket | 7 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 411:0 | +411 |
14 | Namur Dexia | 7 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 395:0 | +395 |
15 | Salamanca Halcon | 7 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 389:0 | +389 |
16 | USK Praha | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 334:0 | +334 |
17 | Gdyňa Lotos | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 315:0 | +315 |
18 | Schio Famila | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 279:0 | +279 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moskva Spartak Region | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 362:259 | +103 |
2 | Lietuvos Telekomas Vilnius | 8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 343:354 | -11 |
3 | Wisla Krakow TS | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 364:378 | -14 |
4 | Sopron MKB | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 327:343 | -16 |
5 | Mondeville USO Basket | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 352:392 | -40 |
6 | Schio Famila | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 280:404 | -124 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CSKA Moskva | 8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 345:320 | +25 |
2 | Bourges CJM | 8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 309:306 | +3 |
3 | Salamanca Halcon | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 315:330 | -15 |
4 | Pécs MiZo | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 310:341 | -31 |
5 | Namur Dexia | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 293:328 | -35 |
6 | USK Praha | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 283:357 | -74 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 9 | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 345:327 | +18 |
2 | Žabovřesky | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 373:349 | +24 |
3 | Valencia | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 361:351 | +10 |
4 | Ekaterinburg UMMC | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 322:360 | -38 |
5 | Union Hainaut | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 306:349 | -43 |
6 | Gdyňa Lotos | 5 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 285:375 | -90 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moskva Spartak Region | 10 | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1132:374 | +758 |
2 | Fenerbahce | 9 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1051:464 | +587 |
3 | CSKA Moskva | 8 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1045:543 | +502 |
4 | Bourges CJM | 8 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 980:481 | +499 |
5 | Lietuvos Telekomas Vilnius | 8 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 927:488 | +439 |
6 | Valencia | 7 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1138:692 | +446 |
7 | Žabovřesky | 7 | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1009:551 | +458 |
8 | Sopron MKB | 7 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 989:489 | +500 |
9 | Ekaterinburg UMMC | 7 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 884:526 | +358 |
10 | Wisla Krakow TS | 7 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 852:458 | +394 |
11 | Salamanca Halcon | 7 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 816:408 | +408 |
12 | Mondeville USO Basket | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 848:465 | +383 |
13 | Union Hainaut | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 816:434 | +382 |
14 | Namur Dexia | 6 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 803:492 | +311 |
15 | Pécs MiZo | 6 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 753:488 | +265 |
16 | USK Praha | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 710:439 | +271 |
17 | Gdyňa Lotos | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 675:375 | +300 |
18 | Schio Famila | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 660:404 | +256 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- WO
- Victorii OT
- LO
- Înfrângeri OT
- Î
- Înfrângeri
- PM:PP
- Puncte marcate:Puncte primite
- DP
- Diferența de puncte
Statistici Gdyňa Lotos din Euroliga feminin
Aici vei găsi statistici pentru echipa Gdyňa Lotos din sezonul Euroliga feminin 2006/2007. Poți verifica poziția și punctele echipei Gdyňa Lotos în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Gdyňa Lotos
Puteți găsi programul complet al echipei baschet pentru Gdyňa Lotos pe această pagină pentru sezonul 2006/2007. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Euroliga feminin, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Gdyňa Lotos
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Euroliga feminin. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.