Clasament Euroliga feminin
Final 8 - Group A
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ekaterinburg UMMC | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 212:130 | +82 |
2 | Košice Maxima Broker | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 178:191 | -13 |
3 | Polkowice | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 157:185 | -28 |
4 | Galatasaray Istanbul | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 160:201 | -41 |
Final 8 - Group B
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 228:173 | +55 |
2 | Bourges CJM | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 175:189 | -14 |
3 | Moskva Spartak Region | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 222:223 | -1 |
4 | Schio Famila | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 194:234 | -40 |
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moskva Spartak Region | 22 | 12 | 10 | 0 | 0 | 2 | 974:799 | +175 |
2 | Bourges CJM | 21 | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 787:743 | +44 |
3 | Rivas Futura | 18 | 12 | 6 | 0 | 0 | 6 | 813:766 | +47 |
4 | Wisla Krakow TS | 18 | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 818:825 | -7 |
5 | Uni Győr | 17 | 12 | 4 | 1 | 0 | 7 | 801:890 | -89 |
6 | Tarsus Belediyesi | 16 | 12 | 4 | 0 | 0 | 8 | 863:892 | -29 |
7 | Žabovřesky | 14 | 12 | 1 | 1 | 0 | 10 | 765:906 | -141 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 21 | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 946:813 | +133 |
2 | Košice Maxima Broker | 21 | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 919:840 | +79 |
3 | Orenburg Nadezhda | 20 | 12 | 8 | 0 | 0 | 4 | 861:857 | +4 |
4 | Schio Famila | 19 | 12 | 7 | 0 | 0 | 5 | 839:823 | +16 |
5 | Municipal Targoviste | 16 | 12 | 4 | 0 | 0 | 8 | 824:886 | -62 |
6 | Sopron MKB | 15 | 12 | 3 | 0 | 0 | 9 | 827:862 | -35 |
7 | Arras ASPTT | 14 | 12 | 2 | 0 | 0 | 10 | 750:885 | -135 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ekaterinburg UMMC | 23 | 12 | 11 | 0 | 0 | 1 | 951:772 | +179 |
2 | Galatasaray Istanbul | 21 | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 771:675 | +96 |
3 | Polkowice | 18 | 12 | 6 | 0 | 1 | 5 | 806:773 | +33 |
4 | Salamanca Halcon | 17 | 12 | 5 | 0 | 0 | 7 | 820:846 | -26 |
5 | USK Praha | 17 | 12 | 5 | 0 | 0 | 7 | 802:839 | -37 |
6 | Mondeville USO Basket | 17 | 12 | 4 | 1 | 0 | 7 | 757:853 | -96 |
7 | Novi Zagreb | 13 | 12 | 1 | 0 | 0 | 11 | 826:975 | -149 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ekaterinburg UMMC | 29 | 17 | 16 | 0 | 0 | 1 | 1318:1002 | +316 |
2 | Fenerbahce | 27 | 19 | 15 | 0 | 0 | 4 | 1468:1253 | +215 |
3 | Moskva Spartak Region | 26 | 17 | 13 | 0 | 0 | 4 | 1355:1169 | +186 |
4 | Košice Maxima Broker | 26 | 19 | 13 | 0 | 0 | 6 | 1366:1296 | +70 |
5 | Bourges CJM | 26 | 20 | 14 | 0 | 0 | 6 | 1241:1216 | +25 |
6 | Galatasaray Istanbul | 24 | 17 | 11 | 0 | 0 | 6 | 1058:987 | +71 |
7 | Polkowice | 22 | 17 | 9 | 0 | 0 | 8 | 1113:1099 | +14 |
8 | Schio Famila | 22 | 18 | 9 | 0 | 0 | 9 | 1228:1270 | -42 |
9 | Orenburg Nadezhda | 20 | 14 | 8 | 0 | 0 | 6 | 1002:1007 | -5 |
10 | Rivas Futura | 18 | 15 | 7 | 0 | 0 | 8 | 1026:961 | +65 |
11 | Wisla Krakow TS | 18 | 15 | 7 | 0 | 0 | 8 | 972:995 | -23 |
12 | Salamanca Halcon | 17 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 952:1002 | -50 |
13 | USK Praha | 17 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 913:966 | -53 |
14 | Uni Győr | 17 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 930:1060 | -130 |
15 | Mondeville USO Basket | 17 | 12 | 5 | 0 | 0 | 7 | 757:853 | -96 |
16 | Tarsus Belediyesi | 16 | 12 | 4 | 0 | 0 | 8 | 863:892 | -29 |
17 | Municipal Targoviste | 16 | 14 | 4 | 0 | 0 | 10 | 971:1045 | -74 |
18 | Sopron MKB | 15 | 12 | 3 | 0 | 0 | 9 | 827:862 | -35 |
19 | Arras ASPTT | 14 | 12 | 2 | 0 | 0 | 10 | 750:885 | -135 |
20 | Žabovřesky | 14 | 12 | 2 | 0 | 0 | 10 | 765:906 | -141 |
21 | Novi Zagreb | 13 | 12 | 1 | 0 | 0 | 11 | 826:975 | -149 |
Final 8 - Group A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ekaterinburg UMMC | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 140:89 | +51 |
2 | Košice Maxima Broker | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 107:126 | -19 |
3 | Polkowice | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 58:51 | +7 |
4 | Galatasaray Istanbul | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 65:71 | -6 |
Final 8 - Group B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bourges CJM | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 131:120 | +11 |
2 | Moskva Spartak Region | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 158:152 | +6 |
3 | Fenerbahce | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 69:44 | +25 |
4 | Schio Famila | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 59:86 | -27 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moskva Spartak Region | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 526:399 | +127 |
2 | Bourges CJM | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 406:346 | +60 |
3 | Wisla Krakow TS | 11 | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 | 423:381 | +42 |
4 | Uni Győr | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 429:420 | +9 |
5 | Rivas Futura | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 418:363 | +55 |
6 | Tarsus Belediyesi | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 436:434 | +2 |
7 | Žabovřesky | 8 | 6 | 1 | 1 | 0 | 4 | 403:437 | -34 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 499:420 | +79 |
2 | Košice Maxima Broker | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 482:407 | +75 |
3 | Orenburg Nadezhda | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 433:398 | +35 |
4 | Schio Famila | 11 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 442:393 | +49 |
5 | Municipal Targoviste | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 415:434 | -19 |
6 | Arras ASPTT | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 387:435 | -48 |
7 | Sopron MKB | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 399:422 | -23 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ekaterinburg UMMC | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 477:374 | +103 |
2 | Mondeville USO Basket | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 401:414 | -13 |
3 | Galatasaray Istanbul | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 382:338 | +44 |
4 | Salamanca Halcon | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 427:413 | +14 |
5 | Polkowice | 8 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 413:417 | -4 |
6 | USK Praha | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 386:416 | -30 |
7 | Novi Zagreb | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 394:481 | -87 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ekaterinburg UMMC | 16 | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 772:0 | +772 |
2 | Bourges CJM | 16 | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 722:0 | +722 |
3 | Moskva Spartak Region | 15 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 775:0 | +775 |
4 | Košice Maxima Broker | 15 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 671:0 | +671 |
5 | Fenerbahce | 14 | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 729:0 | +729 |
6 | Schio Famila | 12 | 9 | 7 | 0 | 0 | 0 | 649:0 | +649 |
7 | Orenburg Nadezhda | 12 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 504:0 | +504 |
8 | Galatasaray Istanbul | 11 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 496:0 | +496 |
9 | Wisla Krakow TS | 11 | 7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 461:0 | +461 |
10 | Polkowice | 10 | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 547:0 | +547 |
11 | Uni Győr | 10 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 497:0 | +497 |
12 | Rivas Futura | 10 | 7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 493:0 | +493 |
13 | Mondeville USO Basket | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 401:0 | +401 |
14 | Salamanca Halcon | 9 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 491:0 | +491 |
15 | Municipal Targoviste | 9 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 478:0 | +478 |
16 | Tarsus Belediyesi | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 436:0 | +436 |
17 | USK Praha | 8 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 449:0 | +449 |
18 | Žabovřesky | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 403:0 | +403 |
19 | Arras ASPTT | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 387:0 | +387 |
20 | Sopron MKB | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 399:0 | +399 |
21 | Novi Zagreb | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 394:0 | +394 |
Final 8 - Group A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polkowice | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 99:134 | -35 |
2 | Galatasaray Istanbul | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 95:130 | -35 |
3 | Ekaterinburg UMMC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 72:41 | +31 |
4 | Košice Maxima Broker | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 71:65 | +6 |
Final 8 - Group B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 159:129 | +30 |
2 | Schio Famila | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 135:148 | -13 |
3 | Moskva Spartak Region | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 64:71 | -7 |
4 | Bourges CJM | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 44:69 | -25 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moskva Spartak Region | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 448:400 | +48 |
2 | Bourges CJM | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 381:397 | -16 |
3 | Rivas Futura | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 395:403 | -8 |
4 | Tarsus Belediyesi | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 427:458 | -31 |
5 | Wisla Krakow TS | 7 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 395:444 | -49 |
6 | Uni Győr | 7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 5 | 372:470 | -98 |
7 | Žabovřesky | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 362:469 | -107 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 447:393 | +54 |
2 | Košice Maxima Broker | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 437:433 | +4 |
3 | Orenburg Nadezhda | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 428:459 | -31 |
4 | Sopron MKB | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 428:440 | -12 |
5 | Schio Famila | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 397:430 | -33 |
6 | Municipal Targoviste | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 409:452 | -43 |
7 | Arras ASPTT | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 363:450 | -87 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ekaterinburg UMMC | 11 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 474:398 | +76 |
2 | Galatasaray Istanbul | 11 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 389:337 | +52 |
3 | Polkowice | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 393:356 | +37 |
4 | USK Praha | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 416:423 | -7 |
5 | Salamanca Halcon | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 393:433 | -40 |
6 | Mondeville USO Basket | 7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 5 | 356:439 | -83 |
7 | Novi Zagreb | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 432:494 | -62 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 13 | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1320:672 | +648 |
2 | Ekaterinburg UMMC | 13 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1109:439 | +670 |
3 | Galatasaray Istanbul | 13 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1019:530 | +489 |
4 | Polkowice | 12 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1104:561 | +543 |
5 | Košice Maxima Broker | 11 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1296:695 | +601 |
6 | Moskva Spartak Region | 11 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1215:534 | +681 |
7 | Schio Famila | 10 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1196:653 | +543 |
8 | Bourges CJM | 10 | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1158:577 | +581 |
9 | USK Praha | 9 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 958:472 | +486 |
10 | Orenburg Nadezhda | 8 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 970:535 | +435 |
11 | Salamanca Halcon | 8 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 948:515 | +433 |
12 | Rivas Futura | 8 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 943:551 | +392 |
13 | Sopron MKB | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 850:440 | +410 |
14 | Municipal Targoviste | 7 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 995:543 | +452 |
15 | Wisla Krakow TS | 7 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 942:564 | +378 |
16 | Uni Győr | 7 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 930:563 | +367 |
17 | Tarsus Belediyesi | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 861:458 | +403 |
18 | Mondeville USO Basket | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 770:439 | +331 |
19 | Novi Zagreb | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 913:494 | +419 |
20 | Žabovřesky | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 799:469 | +330 |
21 | Arras ASPTT | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 798:450 | +348 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- WO
- Victorii OT
- LO
- Înfrângeri OT
- Î
- Înfrângeri
- PM:PP
- Puncte marcate:Puncte primite
- DP
- Diferența de puncte
Statistici Bourges CJM - Wisla Krakow TS
Aici poti vedea echipele Bourges CJM si Wisla Krakow TS comparate pe baza statisticilor. Datele sunt calculate pe baza meciurilor baschet jucate din competitia Euroliga feminin. Aceasta comparatie poate fi utila in punerea predictiilor sau a pariurilor pe aceste echipe. Aici vei găsi și meciurile directe dintre cele două echipe.
Pe baza datelor statistice, poți face propria prognoză pentru acest meci. Analizează care echipă a marcat sau a primit mai multe goluri și evaluează forma actuală a ambelor echipe.
Plasând graficele de performanță alături, poți urmări evoluția lui Bourges CJM și Wisla Krakow TS în campionat.
Forma Echipelor
Când se calculează forma echipei, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri. Aceasta contribuie la forma generală. Pentru forma de acasă și de deplasare, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri de acasă și de deplasare ale echipei.
Diferența de formă intră în joc în momentul comparării a două echipe.
Diferența de formă implică două numere: (forma de acasă a echipei de acasă - forma de deplasare a echipei oaspete) și diferența dintre formele totale ale celor două echipe. Acest lucru poate oferi o indicație asupra rezultatului probabil al următorului meci dintre cele două echipe.
Dacă ambele numere sunt pozitive și mai mari de 5, echipa gazdă are o probabilitate mai mare de a câștiga. Dacă ambele numere sunt negative și mai mici de -5, echipa oaspete are o probabilitate mai mare de a câștiga. În caz contrar, ar putea fi un egal, dar nu este recomandat să te bazezi exclusiv pe aceste numere pentru a face predicții.