Clasament Euroliga feminin
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ekaterinburg UMMC | 27 | 14 | 12 | 1 | 0 | 1 | 1155:859 | +296 |
2 | USK Praha | 24 | 14 | 10 | 0 | 1 | 3 | 1119:1005 | +114 |
3 | Bourges CJM | 23 | 14 | 9 | 0 | 1 | 4 | 1042:940 | +102 |
4 | Polkowice | 21 | 14 | 7 | 0 | 0 | 7 | 930:913 | +17 |
5 | Orenburg Nadezhda | 21 | 14 | 6 | 1 | 0 | 7 | 899:950 | -51 |
6 | Schio Famila | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 912:955 | -43 |
7 | Lille Villeneuve ESB | 18 | 14 | 4 | 0 | 0 | 10 | 875:1047 | -172 |
8 | Castors Braine | 15 | 14 | 1 | 0 | 0 | 13 | 840:1103 | -263 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kursk Dynamo | 27 | 14 | 13 | 0 | 1 | 0 | 1046:913 | +133 |
2 | Sopron MKB | 22 | 14 | 7 | 1 | 0 | 6 | 1010:937 | +73 |
3 | Fenerbahce | 22 | 14 | 8 | 0 | 2 | 4 | 1038:981 | +57 |
4 | Riga TTT | 22 | 14 | 8 | 0 | 0 | 6 | 1005:911 | +94 |
5 | Salamanca Halcon | 21 | 14 | 5 | 2 | 0 | 7 | 963:969 | -6 |
6 | Flammes Carolo | 19 | 14 | 4 | 1 | 1 | 8 | 1007:1120 | -113 |
7 | Hatay BSB | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 940:1063 | -123 |
8 | Olympiakos Pireus | 16 | 14 | 2 | 0 | 0 | 12 | 868:983 | -115 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ekaterinburg UMMC | 27 | 18 | 17 | 0 | 0 | 1 | 1482:1085 | +397 |
1 | KSC Szekszárd | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 132:145 | -13 |
2 | Kursk Dynamo | 27 | 18 | 16 | 0 | 0 | 2 | 1367:1201 | +166 |
3 | USK Praha | 24 | 18 | 13 | 0 | 0 | 5 | 1403:1261 | +142 |
3 | Mersin Belediye | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 132:136 | -4 |
4 | Bourges CJM | 23 | 16 | 9 | 0 | 0 | 7 | 1171:1080 | +91 |
5 | Sopron MKB | 22 | 18 | 10 | 0 | 0 | 8 | 1262:1211 | +51 |
6 | Fenerbahce | 22 | 16 | 8 | 0 | 0 | 8 | 1157:1134 | +23 |
7 | Riga TTT | 22 | 18 | 10 | 0 | 0 | 8 | 1245:1178 | +67 |
7 | Venezia | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 112:140 | -28 |
8 | Polkowice | 21 | 16 | 7 | 0 | 0 | 9 | 1060:1083 | -23 |
8 | Wisla Krakow TS | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 109:110 | -1 |
9 | Orenburg Nadezhda | 21 | 16 | 9 | 0 | 0 | 7 | 1035:1082 | -47 |
10 | Salamanca Halcon | 21 | 14 | 7 | 0 | 0 | 7 | 963:969 | -6 |
11 | Flammes Carolo | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 1007:1120 | -113 |
12 | Hatay BSB | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 940:1063 | -123 |
13 | Schio Famila | 19 | 14 | 5 | 0 | 0 | 9 | 912:955 | -43 |
14 | Lille Villeneuve ESB | 18 | 16 | 5 | 0 | 0 | 11 | 1020:1179 | -159 |
15 | Olympiakos Pireus | 16 | 16 | 3 | 0 | 0 | 12 | 978:1092 | -114 |
16 | Castors Braine | 15 | 14 | 1 | 0 | 0 | 13 | 840:1103 | -263 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ekaterinburg UMMC | 14 | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 583:404 | +179 |
2 | USK Praha | 12 | 7 | 5 | 0 | 1 | 1 | 577:507 | +70 |
3 | Bourges CJM | 12 | 7 | 5 | 0 | 1 | 1 | 537:460 | +77 |
4 | Polkowice | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 488:436 | +52 |
5 | Orenburg Nadezhda | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 480:443 | +37 |
6 | Schio Famila | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 489:465 | +24 |
7 | Lille Villeneuve ESB | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 423:498 | -75 |
8 | Castors Braine | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 6 | 452:530 | -78 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kursk Dynamo | 13 | 7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 532:468 | +64 |
2 | Flammes Carolo | 12 | 7 | 4 | 1 | 0 | 2 | 561:549 | +12 |
3 | Fenerbahce | 12 | 7 | 5 | 0 | 0 | 2 | 512:483 | +29 |
4 | Riga TTT | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 514:423 | +91 |
5 | Sopron MKB | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 501:445 | +56 |
6 | Salamanca Halcon | 10 | 7 | 1 | 2 | 0 | 4 | 490:496 | -6 |
7 | Hatay BSB | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 475:509 | -34 |
8 | Olympiakos Pireus | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 458:461 | -3 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ekaterinburg UMMC | 14 | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 833:0 | +833 |
2 | Kursk Dynamo | 13 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 705:0 | +705 |
3 | USK Praha | 12 | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 653:0 | +653 |
4 | Bourges CJM | 12 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 601:0 | +601 |
5 | Fenerbahce | 12 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 577:0 | +577 |
6 | Flammes Carolo | 12 | 7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 561:0 | +561 |
7 | Riga TTT | 11 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 636:0 | +636 |
8 | Sopron MKB | 11 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 620:0 | +620 |
9 | Polkowice | 11 | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 565:0 | +565 |
10 | Orenburg Nadezhda | 11 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 556:0 | +556 |
11 | Salamanca Halcon | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 490:0 | +490 |
12 | Schio Famila | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 489:0 | +489 |
13 | Hatay BSB | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 475:0 | +475 |
14 | Olympiakos Pireus | 9 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 521:0 | +521 |
15 | Lille Villeneuve ESB | 9 | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 500:0 | +500 |
16 | Castors Braine | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 452:0 | +452 |
17 | KSC Szekszárd | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 71:0 | +71 |
18 | Mersin Belediye | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58:0 | +58 |
19 | Venezia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 56:0 | +56 |
20 | Wisla Krakow TS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46:0 | +46 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ekaterinburg UMMC | 13 | 7 | 5 | 1 | 0 | 1 | 572:455 | +117 |
2 | USK Praha | 12 | 7 | 5 | 0 | 0 | 2 | 542:498 | +44 |
3 | Bourges CJM | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 505:480 | +25 |
4 | Polkowice | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 442:477 | -35 |
5 | Orenburg Nadezhda | 10 | 7 | 2 | 1 | 0 | 4 | 419:507 | -88 |
6 | Lille Villeneuve ESB | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 452:549 | -97 |
7 | Schio Famila | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 423:490 | -67 |
8 | Castors Braine | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 388:573 | -185 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kursk Dynamo | 14 | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 514:445 | +69 |
2 | Sopron MKB | 11 | 7 | 3 | 1 | 0 | 3 | 509:492 | +17 |
3 | Riga TTT | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 491:488 | +3 |
4 | Salamanca Halcon | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 473:473 | 0 |
5 | Fenerbahce | 10 | 7 | 3 | 0 | 2 | 2 | 526:498 | +28 |
6 | Hatay BSB | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 465:554 | -89 |
7 | Flammes Carolo | 7 | 7 | 0 | 0 | 1 | 6 | 446:571 | -125 |
8 | Olympiakos Pireus | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 410:522 | -112 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | PM:PP | DP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kursk Dynamo | 14 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1250:613 | +637 |
2 | Ekaterinburg UMMC | 13 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1224:510 | +714 |
3 | USK Praha | 12 | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1311:700 | +611 |
4 | Sopron MKB | 11 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1216:637 | +579 |
5 | Riga TTT | 11 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1165:622 | +543 |
6 | Bourges CJM | 11 | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1104:546 | +558 |
7 | Salamanca Halcon | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 969:473 | +496 |
8 | Fenerbahce | 10 | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1140:574 | +566 |
9 | Polkowice | 10 | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1012:566 | +446 |
10 | Orenburg Nadezhda | 10 | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 996:565 | +431 |
11 | Lille Villeneuve ESB | 9 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1079:620 | +459 |
12 | Hatay BSB | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 974:554 | +420 |
13 | Schio Famila | 9 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 888:490 | +398 |
14 | Flammes Carolo | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 995:571 | +424 |
15 | Olympiakos Pireus | 7 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 981:568 | +413 |
16 | Castors Braine | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 918:573 | +345 |
17 | Mersin Belediye | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 134:76 | +58 |
18 | KSC Szekszárd | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 129:77 | +52 |
19 | Venezia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 129:67 | +62 |
20 | Wisla Krakow TS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 110:63 | +47 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- WO
- Victorii OT
- LO
- Înfrângeri OT
- Î
- Înfrângeri
- PM:PP
- Puncte marcate:Puncte primite
- DP
- Diferența de puncte
Statistici Kursk Dynamo - USK Praha
Aici poti vedea echipele Kursk Dynamo si USK Praha comparate pe baza statisticilor. Datele sunt calculate pe baza meciurilor baschet jucate din competitia Euroliga feminin. Aceasta comparatie poate fi utila in punerea predictiilor sau a pariurilor pe aceste echipe. Aici vei găsi și meciurile directe dintre cele două echipe.
Pe baza datelor statistice, poți face propria prognoză pentru acest meci. Analizează care echipă a marcat sau a primit mai multe goluri și evaluează forma actuală a ambelor echipe.
Plasând graficele de performanță alături, poți urmări evoluția lui Kursk Dynamo și USK Praha în campionat.
Forma Echipelor
Când se calculează forma echipei, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri. Aceasta contribuie la forma generală. Pentru forma de acasă și de deplasare, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri de acasă și de deplasare ale echipei.
Diferența de formă intră în joc în momentul comparării a două echipe.
Diferența de formă implică două numere: (forma de acasă a echipei de acasă - forma de deplasare a echipei oaspete) și diferența dintre formele totale ale celor două echipe. Acest lucru poate oferi o indicație asupra rezultatului probabil al următorului meci dintre cele două echipe.
Dacă ambele numere sunt pozitive și mai mari de 5, echipa gazdă are o probabilitate mai mare de a câștiga. Dacă ambele numere sunt negative și mai mici de -5, echipa oaspete are o probabilitate mai mare de a câștiga. În caz contrar, ar putea fi un egal, dar nu este recomandat să te bazezi exclusiv pe aceste numere pentru a face predicții.