Radomlje
Clasament 2. Liga SNL
Promotion Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomlje | 50 | 22 | 16 | 2 | 4 | 51:17 | +34 |
2 | Krka | 45 | 22 | 13 | 6 | 3 | 50:25 | +25 |
3 | NK Nafta | 44 | 22 | 13 | 5 | 4 | 60:26 | +34 |
4 | Dob Roltek | 40 | 22 | 12 | 4 | 6 | 48:38 | +10 |
5 | Brežice | 39 | 22 | 11 | 6 | 5 | 35:27 | +8 |
6 | Bilje | 34 | 22 | 10 | 4 | 8 | 43:40 | +3 |
7 | Triglav | 32 | 22 | 9 | 5 | 8 | 25:24 | +1 |
8 | Rudar Velenje | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | 24:34 | -10 |
Regular Season
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomlje | 38 | 15 | 12 | 2 | 1 | 39:11 | +28 |
2 | Dob Roltek | 34 | 15 | 11 | 1 | 3 | 38:20 | +18 |
3 | Krka | 34 | 15 | 10 | 4 | 1 | 38:15 | +23 |
4 | Brežice | 28 | 15 | 8 | 4 | 3 | 22:19 | +3 |
5 | NK Nafta | 28 | 15 | 8 | 4 | 3 | 47:20 | +27 |
6 | Bilje | 26 | 15 | 8 | 2 | 5 | 28:23 | +5 |
7 | Triglav | 23 | 15 | 7 | 2 | 6 | 18:17 | +1 |
8 | Rudar Velenje | 22 | 15 | 6 | 4 | 5 | 18:18 | 0 |
9 | Krsko Posavje | 18 | 15 | 5 | 3 | 7 | 15:25 | -10 |
10 | Fuzinar | 17 | 15 | 4 | 5 | 6 | 31:23 | +8 |
11 | Beltinci NK | 16 | 15 | 5 | 1 | 9 | 22:28 | -6 |
12 | Dekani | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 16:24 | -8 |
13 | Drava Ptuj | 13 | 15 | 4 | 1 | 10 | 22:33 | -11 |
14 | Brda Dobrovo | 9 | 15 | 3 | 0 | 12 | 9:39 | -30 |
15 | Šmartno OB Paki | 9 | 15 | 2 | 3 | 10 | 12:43 | -31 |
16 | Primorje Ajdovščina | 9 | 15 | 2 | 3 | 10 | 10:27 | -17 |
Relegation Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dekani | 27 | 22 | 7 | 6 | 9 | 26:35 | -9 |
2 | Krsko Posavje | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | 24:38 | -14 |
3 | Fuzinar | 25 | 22 | 6 | 7 | 9 | 44:33 | +11 |
4 | Primorje Ajdovščina | 23 | 22 | 6 | 5 | 11 | 24:32 | -8 |
5 | Drava Ptuj | 22 | 22 | 7 | 4 | 11 | 32:40 | -8 |
6 | Beltinci NK | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 32:41 | -9 |
7 | Šmartno OB Paki | 19 | 22 | 5 | 4 | 13 | 20:51 | -31 |
8 | Brda Dobrovo | 14 | 22 | 4 | 2 | 16 | 18:55 | -37 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomlje | 50 | 22 | 16 | 2 | 4 | 51:17 | +34 |
2 | Krka | 45 | 22 | 13 | 6 | 3 | 50:25 | +25 |
3 | NK Nafta | 44 | 22 | 13 | 5 | 4 | 60:26 | +34 |
4 | Dob Roltek | 40 | 22 | 12 | 4 | 6 | 48:38 | +10 |
5 | Brežice | 39 | 22 | 11 | 6 | 5 | 35:27 | +8 |
6 | Bilje | 34 | 22 | 10 | 4 | 8 | 43:40 | +3 |
7 | Triglav | 32 | 22 | 9 | 5 | 8 | 25:24 | +1 |
8 | Dekani | 27 | 22 | 7 | 6 | 9 | 26:35 | -9 |
9 | Rudar Velenje | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | 24:34 | -10 |
10 | Krsko Posavje | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | 24:38 | -14 |
11 | Drava Ptuj | 25 | 22 | 7 | 4 | 11 | 32:40 | -8 |
12 | Fuzinar | 25 | 22 | 6 | 7 | 9 | 44:33 | +11 |
13 | Primorje Ajdovščina | 23 | 22 | 6 | 5 | 11 | 24:32 | -8 |
14 | Beltinci NK | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 32:41 | -9 |
15 | Šmartno OB Paki | 19 | 22 | 5 | 4 | 13 | 20:51 | -31 |
16 | Brda Dobrovo | 14 | 22 | 4 | 2 | 16 | 18:55 | -37 |
Promotion Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krka | 29 | 13 | 8 | 5 | 0 | 32:15 | +17 |
2 | NK Nafta | 27 | 11 | 9 | 0 | 2 | 32:7 | +25 |
3 | Bilje | 24 | 11 | 7 | 3 | 1 | 26:12 | +14 |
4 | Brežice | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 22:15 | +7 |
5 | Radomlje | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 22:9 | +13 |
6 | Dob Roltek | 22 | 11 | 6 | 4 | 1 | 32:19 | +13 |
7 | Triglav | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 11:11 | 0 |
8 | Rudar Velenje | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 11:12 | -1 |
Regular Season Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krka | 21 | 9 | 6 | 3 | 0 | 24:10 | +14 |
2 | Dob Roltek | 19 | 7 | 6 | 1 | 0 | 23:9 | +14 |
3 | NK Nafta | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 24:6 | +18 |
4 | Bilje | 17 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17:10 | +7 |
5 | Radomlje | 14 | 7 | 4 | 2 | 1 | 12:6 | +6 |
6 | Brežice | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:13 | -2 |
7 | Triglav | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | +1 |
8 | Krsko Posavje | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8:11 | -3 |
9 | Dekani | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8:6 | +2 |
10 | Rudar Velenje | 9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 8:8 | 0 |
11 | Fuzinar | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 18:10 | +8 |
12 | Primorje Ajdovščina | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7:11 | -4 |
13 | Beltinci NK | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 13:15 | -2 |
14 | Brda Dobrovo | 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 4:12 | -8 |
15 | Drava Ptuj | 3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 10:19 | -9 |
16 | Šmartno OB Paki | 1 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4:29 | -25 |
Relegation Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dekani | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 12:12 | 0 |
2 | Beltinci NK | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 20:20 | 0 |
3 | Primorje Ajdovščina | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12:13 | -1 |
4 | Krsko Posavje | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:21 | -9 |
5 | Fuzinar | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 23:19 | +4 |
6 | Drava Ptuj | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 15:23 | -8 |
7 | Brda Dobrovo | 6 | 10 | 2 | 0 | 8 | 7:20 | -13 |
8 | Šmartno OB Paki | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 8:31 | -23 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krka | 29 | 13 | 8 | 5 | 0 | 32:0 | +32 |
2 | NK Nafta | 27 | 11 | 9 | 0 | 0 | 32:0 | +32 |
3 | Bilje | 24 | 11 | 7 | 3 | 0 | 26:0 | +26 |
4 | Radomlje | 23 | 11 | 7 | 2 | 0 | 22:0 | +22 |
5 | Brežice | 23 | 12 | 7 | 2 | 0 | 22:0 | +22 |
6 | Dob Roltek | 22 | 11 | 6 | 4 | 0 | 32:0 | +32 |
7 | Dekani | 17 | 11 | 5 | 2 | 0 | 12:0 | +12 |
8 | Triglav | 13 | 9 | 4 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
9 | Beltinci NK | 12 | 12 | 3 | 3 | 0 | 20:0 | +20 |
10 | Primorje Ajdovščina | 12 | 11 | 3 | 3 | 0 | 12:0 | +12 |
11 | Rudar Velenje | 12 | 11 | 3 | 3 | 0 | 11:0 | +11 |
12 | Krsko Posavje | 11 | 11 | 3 | 2 | 0 | 12:0 | +12 |
13 | Fuzinar | 9 | 11 | 2 | 3 | 0 | 23:0 | +23 |
14 | Drava Ptuj | 8 | 10 | 2 | 2 | 0 | 15:0 | +15 |
15 | Brda Dobrovo | 6 | 10 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
16 | Šmartno OB Paki | 5 | 11 | 1 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
Promotion Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomlje | 27 | 11 | 9 | 0 | 2 | 29:8 | +21 |
2 | Triglav | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 14:13 | +1 |
3 | Dob Roltek | 18 | 11 | 6 | 0 | 5 | 16:19 | -3 |
4 | NK Nafta | 17 | 11 | 4 | 5 | 2 | 28:19 | +9 |
5 | Krka | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 18:10 | +8 |
6 | Brežice | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 13:12 | +1 |
7 | Rudar Velenje | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 13:22 | -9 |
8 | Bilje | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 17:28 | -11 |
Regular Season Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomlje | 24 | 8 | 8 | 0 | 0 | 27:5 | +22 |
2 | Dob Roltek | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15:11 | +4 |
3 | Brežice | 15 | 7 | 4 | 3 | 0 | 11:6 | +5 |
4 | Krka | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | +9 |
5 | Rudar Velenje | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:10 | 0 |
6 | Triglav | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 8:8 | 0 |
7 | NK Nafta | 10 | 7 | 2 | 4 | 1 | 23:14 | +9 |
8 | Drava Ptuj | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12:14 | -2 |
9 | Fuzinar | 9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 13:13 | 0 |
10 | Bilje | 9 | 7 | 3 | 0 | 4 | 11:13 | -2 |
11 | Beltinci NK | 9 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9:13 | -4 |
12 | Šmartno OB Paki | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8:14 | -6 |
13 | Krsko Posavje | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7:14 | -7 |
14 | Dekani | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 8:18 | -10 |
15 | Brda Dobrovo | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 5:27 | -22 |
16 | Primorje Ajdovščina | 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 3:16 | -13 |
Relegation Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drava Ptuj | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 17:17 | 0 |
2 | Fuzinar | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 21:14 | +7 |
3 | Krsko Posavje | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 12:17 | -5 |
4 | Šmartno OB Paki | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 12:20 | -8 |
5 | Primorje Ajdovščina | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:19 | -7 |
6 | Dekani | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:23 | -9 |
7 | Beltinci NK | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 12:21 | -9 |
8 | Brda Dobrovo | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 11:35 | -24 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomlje | 27 | 11 | 9 | 0 | 0 | 38:8 | +30 |
2 | Triglav | 19 | 13 | 5 | 4 | 0 | 25:13 | +12 |
3 | Dob Roltek | 18 | 11 | 6 | 0 | 0 | 35:19 | +16 |
4 | Drava Ptuj | 17 | 12 | 5 | 2 | 0 | 40:17 | +23 |
5 | NK Nafta | 17 | 11 | 4 | 5 | 0 | 35:19 | +16 |
6 | Fuzinar | 16 | 11 | 4 | 4 | 0 | 40:14 | +26 |
7 | Krka | 16 | 9 | 5 | 1 | 0 | 33:10 | +23 |
8 | Brežice | 16 | 10 | 4 | 4 | 0 | 28:12 | +16 |
9 | Krsko Posavje | 15 | 11 | 4 | 3 | 0 | 33:17 | +16 |
10 | Šmartno OB Paki | 14 | 11 | 4 | 2 | 0 | 43:20 | +23 |
11 | Rudar Velenje | 14 | 11 | 4 | 2 | 0 | 25:22 | +3 |
12 | Primorje Ajdovščina | 11 | 11 | 3 | 2 | 0 | 25:19 | +6 |
13 | Beltinci NK | 10 | 10 | 3 | 1 | 0 | 32:21 | +11 |
14 | Bilje | 10 | 11 | 3 | 1 | 0 | 29:28 | +1 |
15 | Dekani | 10 | 11 | 2 | 4 | 0 | 26:23 | +3 |
16 | Brda Dobrovo | 8 | 12 | 2 | 2 | 0 | 31:35 | -4 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Europa League
- Retrogradare
Statistici Radomlje din 2. Liga SNL
Aici vei găsi statistici pentru echipa Radomlje din sezonul 2. Liga SNL 2020/2021. Poți verifica poziția și punctele echipei Radomlje în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Radomlje
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Radomlje pe această pagină pentru sezonul 2020/2021. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga 2. Liga SNL, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Radomlje
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din 2. Liga SNL. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.