Clasament Copa Libertadores
Grupa 1
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | +7 |
2 | Internacional | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:6 | +4 |
3 | The Strongest La Paz | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:11 | -6 |
4 | Juan Aurich | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:9 | -5 |
Grupa 2
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | +5 |
2 | Emelec Guayaquil | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:8 | -1 |
3 | Flamengo | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12:10 | +2 |
4 | Olimpia Asunción | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:16 | -6 |
Grupa 3
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unión Espaňola | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:7 | +3 |
2 | Bolívar | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | +2 |
3 | Atlético Junior | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:8 | 0 |
4 | Universidad Católica | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:11 | -5 |
Grupa 4
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
2 | Boca Juniors | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:3 | +6 |
3 | Arsenal de Sarandí | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:7 | -1 |
4 | Zamora FC | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0:8 | -8 |
Grupa 5
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vasco da Gama | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | +4 |
2 | Libertad | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:7 | +4 |
3 | Club Nacional | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:7 | -2 |
4 | Alianza Lima | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:12 | -6 |
Grupa 6
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13:2 | +11 |
2 | Cruz Azul | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | +7 |
3 | Nacional Asunción | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 |
4 | Deportivo Táchira | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:15 | -11 |
Grupa 7
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velez Sarsfield | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | +4 |
2 | Deportivo Quito | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:4 | +7 |
3 | Defensor Sporting | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:7 | -1 |
4 | Guadalajara | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2:12 | -10 |
Grupa 8
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad de Chile | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | +5 |
2 | Atlético Nacional | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 16:8 | +8 |
3 | Godoy Cruz | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10:16 | -6 |
4 | Peňarol | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Tigres UANL | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Real Potosi | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Caracas FC | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | -4 |
- | Sport Huancayo | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
- | El Nacional Quito | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Once Caldas | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
1 | Fluminense | 15 | 10 | 6 | 2 | 2 | 10:7 | +3 |
2 | Corinthians | 14 | 14 | 8 | 6 | 0 | 22:4 | +18 |
3 | Vasco da Gama | 13 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 | +3 |
4 | Libertad | 13 | 12 | 6 | 3 | 3 | 20:13 | +7 |
5 | Santos | 13 | 12 | 6 | 2 | 4 | 23:10 | +13 |
6 | Boca Juniors | 13 | 14 | 8 | 4 | 2 | 19:10 | +9 |
7 | Universidad de Chile | 13 | 12 | 6 | 3 | 3 | 21:14 | +7 |
8 | Velez Sarsfield | 12 | 10 | 6 | 1 | 3 | 13:8 | +5 |
9 | Atlético Nacional | 11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 17:10 | +7 |
10 | Cruz Azul | 11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 12:7 | +5 |
11 | Unión Espaňola | 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:14 | +2 |
12 | Deportivo Quito | 10 | 8 | 4 | 1 | 3 | 15:11 | +4 |
13 | Lanus | 10 | 8 | 4 | 1 | 3 | 14:9 | +5 |
14 | Bolívar | 10 | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:16 | -5 |
15 | Emelec Guayaquil | 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 7:11 | -4 |
16 | Defensor Sporting | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:7 | -1 |
17 | Internacional | 8 | 10 | 3 | 4 | 3 | 14:10 | +4 |
18 | Flamengo | 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 15:12 | +3 |
19 | Atlético Junior | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:8 | 0 |
20 | Olimpia Asunción | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:16 | -6 |
21 | The Strongest La Paz | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:11 | -6 |
22 | Arsenal de Sarandí | 6 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10:8 | +2 |
23 | Club Nacional | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:7 | -2 |
24 | Universidad Católica | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:11 | -5 |
25 | Juan Aurich | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:9 | -5 |
26 | Godoy Cruz | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10:16 | -6 |
27 | Nacional Asunción | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 |
28 | Peňarol | 4 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:14 | -3 |
29 | Guadalajara | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2:12 | -10 |
30 | Alianza Lima | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:12 | -6 |
31 | Deportivo Táchira | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:15 | -11 |
32 | Zamora FC | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0:8 | -8 |
Grupa 1 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Internacional | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
3 | The Strongest La Paz | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
4 | Juan Aurich | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
Grupa 2 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Flamengo | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
3 | Olimpia Asunción | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | +1 |
4 | Emelec Guayaquil | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
Grupa 3 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unión Espaňola | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Bolívar | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Atlético Junior | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
4 | Universidad Católica | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
Grupa 4 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
2 | Fluminense | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Arsenal de Sarandí | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | +1 |
4 | Zamora FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:2 | -2 |
Grupa 5 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Vasco da Gama | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Alianza Lima | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | Club Nacional | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
Grupa 6 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | Cruz Azul | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
3 | Nacional Asunción | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | -2 |
4 | Deportivo Táchira | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 |
Grupa 7 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Quito | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
2 | Velez Sarsfield | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | Defensor Sporting | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Guadalajara | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
Grupa 8 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad de Chile | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Atlético Nacional | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
3 | Peňarol | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 |
4 | Godoy Cruz | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad de Chile | 9 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17:0 | +17 |
2 | Corinthians | 9 | 7 | 6 | 1 | 0 | 16:0 | +16 |
3 | Santos | 9 | 6 | 5 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
4 | Deportivo Quito | 9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
5 | Libertad | 7 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:0 | +14 |
6 | Lanus | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
7 | Cruz Azul | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
8 | Internacional | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
9 | Flamengo | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
10 | Unión Espaňola | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
11 | Atlético Nacional | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
12 | The Strongest La Paz | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
13 | Boca Juniors | 6 | 7 | 5 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
14 | Vasco da Gama | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
15 | Bolívar | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
16 | Velez Sarsfield | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
17 | Olimpia Asunción | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
18 | Fluminense | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
19 | Atlético Junior | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
20 | Emelec Guayaquil | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
21 | Defensor Sporting | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
22 | Juan Aurich | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
23 | Universidad Católica | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
24 | Peňarol | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
25 | Godoy Cruz | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
26 | Guadalajara | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
27 | Arsenal de Sarandí | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
28 | Nacional Asunción | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
29 | Alianza Lima | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
30 | Club Nacional | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
31 | Deportivo Táchira | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:0 | +2 |
32 | Zamora FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
33 | Tigres UANL | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
34 | Real Potosi | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
35 | Once Caldas | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | Caracas FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
37 | Sport Huancayo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
38 | El Nacional Quito | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
Grupa 1 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | Internacional | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
3 | Juan Aurich | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
4 | The Strongest La Paz | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | -8 |
Grupa 2 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
2 | Emelec Guayaquil | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
3 | Flamengo | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | -2 |
4 | Olimpia Asunción | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:10 | -7 |
Grupa 3 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolívar | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
2 | Unión Espaňola | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 0 |
3 | Atlético Junior | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
4 | Universidad Católica | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 |
Grupa 4 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Boca Juniors | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Arsenal de Sarandí | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
4 | Zamora FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 |
Grupa 5 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vasco da Gama | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Libertad | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Club Nacional | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 |
Grupa 6 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Cruz Azul | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | Nacional Asunción | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 |
4 | Deportivo Táchira | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:13 | -11 |
Grupa 7 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velez Sarsfield | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
2 | Defensor Sporting | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
3 | Deportivo Quito | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
4 | Guadalajara | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:9 | -9 |
Grupa 8 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Nacional | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:6 | +3 |
2 | Universidad de Chile | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Godoy Cruz | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:11 | -6 |
4 | Peňarol | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 9 | 5 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Boca Juniors | 7 | 7 | 3 | 3 | 0 | 12:6 | +6 |
3 | Vasco da Gama | 7 | 5 | 2 | 1 | 0 | 10:5 | +5 |
4 | Libertad | 6 | 6 | 2 | 1 | 0 | 11:8 | +3 |
5 | Velez Sarsfield | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
6 | Corinthians | 5 | 7 | 2 | 5 | 0 | 7:3 | +4 |
7 | Atlético Nacional | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 13:7 | +6 |
8 | Santos | 4 | 6 | 1 | 2 | 0 | 9:8 | +1 |
9 | Bolívar | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8:11 | -3 |
10 | Universidad de Chile | 4 | 6 | 1 | 2 | 0 | 8:10 | -2 |
11 | Cruz Azul | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
12 | Unión Espaňola | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 13:9 | +4 |
13 | Emelec Guayaquil | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 7:7 | 0 |
14 | Lanus | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
15 | Defensor Sporting | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
16 | Arsenal de Sarandí | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
17 | Club Nacional | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
18 | Godoy Cruz | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 10:11 | -1 |
19 | Olimpia Asunción | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 9:10 | -1 |
20 | Flamengo | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 9:9 | 0 |
21 | Nacional Asunción | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 8:6 | +2 |
22 | Internacional | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 6:9 | -3 |
23 | Universidad Católica | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:7 | -2 |
24 | Atlético Junior | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:6 | -1 |
25 | Deportivo Quito | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2:10 | -8 |
26 | Peňarol | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 9:7 | +2 |
27 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7:8 | -1 |
28 | Deportivo Táchira | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4:13 | -9 |
29 | Juan Aurich | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
30 | Guadalajara | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3:9 | -6 |
31 | The Strongest La Paz | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3:8 | -5 |
32 | Zamora FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
33 | Tigres UANL | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
34 | Once Caldas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
35 | Caracas FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
36 | El Nacional Quito | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
37 | Sport Huancayo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
38 | Real Potosi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare