Sport Huancayo
Clasament Copa Libertadores
Grupa 1
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | +7 |
2 | Internacional | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:6 | +4 |
3 | The Strongest La Paz | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:11 | -6 |
4 | Juan Aurich | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:9 | -5 |
Grupa 2
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | +5 |
2 | Emelec Guayaquil | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:8 | -1 |
3 | Flamengo | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12:10 | +2 |
4 | Olimpia Asunción | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:16 | -6 |
Grupa 3
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unión Espaňola | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:7 | +3 |
2 | Bolívar | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | +2 |
3 | Atlético Junior | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:8 | 0 |
4 | Universidad Católica | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:11 | -5 |
Grupa 4
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
2 | Boca Juniors | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:3 | +6 |
3 | Arsenal de Sarandí | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:7 | -1 |
4 | Zamora FC | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0:8 | -8 |
Grupa 5
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vasco da Gama | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | +4 |
2 | Libertad | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:7 | +4 |
3 | Club Nacional | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:7 | -2 |
4 | Alianza Lima | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:12 | -6 |
Grupa 6
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13:2 | +11 |
2 | Cruz Azul | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | +7 |
3 | Nacional Asunción | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 |
4 | Deportivo Táchira | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:15 | -11 |
Grupa 7
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velez Sarsfield | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | +4 |
2 | Deportivo Quito | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:4 | +7 |
3 | Defensor Sporting | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:7 | -1 |
4 | Guadalajara | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2:12 | -10 |
Grupa 8
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad de Chile | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | +5 |
2 | Atlético Nacional | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 16:8 | +8 |
3 | Godoy Cruz | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10:16 | -6 |
4 | Peňarol | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Tigres UANL | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Real Potosi | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Caracas FC | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | -4 |
- | Sport Huancayo | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
- | El Nacional Quito | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Once Caldas | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
1 | Fluminense | 15 | 10 | 6 | 2 | 2 | 10:7 | +3 |
2 | Corinthians | 14 | 14 | 8 | 6 | 0 | 22:4 | +18 |
3 | Vasco da Gama | 13 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 | +3 |
4 | Libertad | 13 | 12 | 6 | 3 | 3 | 20:13 | +7 |
5 | Santos | 13 | 12 | 6 | 2 | 4 | 23:10 | +13 |
6 | Boca Juniors | 13 | 14 | 8 | 4 | 2 | 19:10 | +9 |
7 | Universidad de Chile | 13 | 12 | 6 | 3 | 3 | 21:14 | +7 |
8 | Velez Sarsfield | 12 | 10 | 6 | 1 | 3 | 13:8 | +5 |
9 | Atlético Nacional | 11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 17:10 | +7 |
10 | Cruz Azul | 11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 12:7 | +5 |
11 | Unión Espaňola | 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:14 | +2 |
12 | Deportivo Quito | 10 | 8 | 4 | 1 | 3 | 15:11 | +4 |
13 | Lanus | 10 | 8 | 4 | 1 | 3 | 14:9 | +5 |
14 | Bolívar | 10 | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:16 | -5 |
15 | Emelec Guayaquil | 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 7:11 | -4 |
16 | Defensor Sporting | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:7 | -1 |
17 | Internacional | 8 | 10 | 3 | 4 | 3 | 14:10 | +4 |
18 | Flamengo | 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 15:12 | +3 |
19 | Atlético Junior | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:8 | 0 |
20 | Olimpia Asunción | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:16 | -6 |
21 | The Strongest La Paz | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:11 | -6 |
22 | Arsenal de Sarandí | 6 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10:8 | +2 |
23 | Club Nacional | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:7 | -2 |
24 | Universidad Católica | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:11 | -5 |
25 | Juan Aurich | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:9 | -5 |
26 | Godoy Cruz | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10:16 | -6 |
27 | Nacional Asunción | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 |
28 | Peňarol | 4 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:14 | -3 |
29 | Guadalajara | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2:12 | -10 |
30 | Alianza Lima | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:12 | -6 |
31 | Deportivo Táchira | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:15 | -11 |
32 | Zamora FC | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0:8 | -8 |
Grupa 1 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Internacional | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
3 | The Strongest La Paz | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
4 | Juan Aurich | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
Grupa 2 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Flamengo | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
3 | Olimpia Asunción | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | +1 |
4 | Emelec Guayaquil | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
Grupa 3 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unión Espaňola | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Bolívar | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Atlético Junior | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
4 | Universidad Católica | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
Grupa 4 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boca Juniors | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
2 | Fluminense | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Arsenal de Sarandí | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | +1 |
4 | Zamora FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:2 | -2 |
Grupa 5 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Vasco da Gama | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Alianza Lima | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | Club Nacional | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
Grupa 6 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | Cruz Azul | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
3 | Nacional Asunción | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | -2 |
4 | Deportivo Táchira | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 |
Grupa 7 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportivo Quito | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
2 | Velez Sarsfield | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | Defensor Sporting | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Guadalajara | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
Grupa 8 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad de Chile | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Atlético Nacional | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
3 | Peňarol | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 |
4 | Godoy Cruz | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad de Chile | 9 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17:0 | +17 |
2 | Corinthians | 9 | 7 | 6 | 1 | 0 | 16:0 | +16 |
3 | Santos | 9 | 6 | 5 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
4 | Deportivo Quito | 9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
5 | Libertad | 7 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:0 | +14 |
6 | Lanus | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
7 | Cruz Azul | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
8 | Internacional | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
9 | Flamengo | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
10 | Unión Espaňola | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
11 | Atlético Nacional | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
12 | The Strongest La Paz | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
13 | Boca Juniors | 6 | 7 | 5 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
14 | Vasco da Gama | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
15 | Bolívar | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
16 | Velez Sarsfield | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
17 | Olimpia Asunción | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
18 | Fluminense | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
19 | Atlético Junior | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
20 | Emelec Guayaquil | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
21 | Defensor Sporting | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
22 | Juan Aurich | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
23 | Universidad Católica | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
24 | Peňarol | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
25 | Godoy Cruz | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
26 | Guadalajara | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
27 | Arsenal de Sarandí | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
28 | Nacional Asunción | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
29 | Alianza Lima | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
30 | Club Nacional | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
31 | Deportivo Táchira | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:0 | +2 |
32 | Zamora FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
33 | Tigres UANL | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
34 | Real Potosi | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
35 | Once Caldas | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | Caracas FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
37 | Sport Huancayo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
38 | El Nacional Quito | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
Grupa 1 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | Internacional | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
3 | Juan Aurich | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
4 | The Strongest La Paz | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | -8 |
Grupa 2 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
2 | Emelec Guayaquil | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
3 | Flamengo | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | -2 |
4 | Olimpia Asunción | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:10 | -7 |
Grupa 3 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolívar | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
2 | Unión Espaňola | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 0 |
3 | Atlético Junior | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
4 | Universidad Católica | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 |
Grupa 4 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Boca Juniors | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Arsenal de Sarandí | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
4 | Zamora FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 |
Grupa 5 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vasco da Gama | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Libertad | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Club Nacional | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 |
Grupa 6 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Cruz Azul | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | Nacional Asunción | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 |
4 | Deportivo Táchira | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:13 | -11 |
Grupa 7 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velez Sarsfield | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
2 | Defensor Sporting | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
3 | Deportivo Quito | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
4 | Guadalajara | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:9 | -9 |
Grupa 8 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Nacional | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:6 | +3 |
2 | Universidad de Chile | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Godoy Cruz | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:11 | -6 |
4 | Peňarol | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 9 | 5 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Boca Juniors | 7 | 7 | 3 | 3 | 0 | 12:6 | +6 |
3 | Vasco da Gama | 7 | 5 | 2 | 1 | 0 | 10:5 | +5 |
4 | Libertad | 6 | 6 | 2 | 1 | 0 | 11:8 | +3 |
5 | Velez Sarsfield | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
6 | Corinthians | 5 | 7 | 2 | 5 | 0 | 7:3 | +4 |
7 | Atlético Nacional | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 13:7 | +6 |
8 | Santos | 4 | 6 | 1 | 2 | 0 | 9:8 | +1 |
9 | Bolívar | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8:11 | -3 |
10 | Universidad de Chile | 4 | 6 | 1 | 2 | 0 | 8:10 | -2 |
11 | Cruz Azul | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
12 | Unión Espaňola | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 13:9 | +4 |
13 | Emelec Guayaquil | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 7:7 | 0 |
14 | Lanus | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
15 | Defensor Sporting | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
16 | Arsenal de Sarandí | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
17 | Club Nacional | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
18 | Godoy Cruz | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 10:11 | -1 |
19 | Olimpia Asunción | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 9:10 | -1 |
20 | Flamengo | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 9:9 | 0 |
21 | Nacional Asunción | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 8:6 | +2 |
22 | Internacional | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 6:9 | -3 |
23 | Universidad Católica | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:7 | -2 |
24 | Atlético Junior | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:6 | -1 |
25 | Deportivo Quito | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2:10 | -8 |
26 | Peňarol | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 9:7 | +2 |
27 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7:8 | -1 |
28 | Deportivo Táchira | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4:13 | -9 |
29 | Juan Aurich | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
30 | Guadalajara | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3:9 | -6 |
31 | The Strongest La Paz | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3:8 | -5 |
32 | Zamora FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
33 | Tigres UANL | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
34 | Once Caldas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
35 | Caracas FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
36 | El Nacional Quito | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
37 | Sport Huancayo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
38 | Real Potosi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Sport Huancayo din Copa Libertadores
Aici vei găsi statistici pentru echipa Sport Huancayo din sezonul Copa Libertadores 2012. Poți verifica poziția și punctele echipei Sport Huancayo în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Sport Huancayo
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Sport Huancayo pe această pagină pentru sezonul 2012. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Copa Libertadores, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Sport Huancayo
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Copa Libertadores. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.