Peňarol
Clasament Copa Libertadores
Grupa 1
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13:2 | +11 |
2 | Cerro Porteno | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:8 | 0 |
3 | Defensor Sporting | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:7 | -2 |
4 | Monagas SC | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:14 | -9 |
Grupa 2
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Nacional | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | +6 |
2 | Colo Colo | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 |
3 | Bolívar | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:9 | -3 |
4 | Delfin Manta | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:9 | -3 |
Grupa 3
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | +6 |
2 | Atlético Tucumán | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | +1 |
3 | Peňarol | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:5 | +3 |
4 | The Strongest La Paz | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:13 | -10 |
Grupa 4
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Flamengo | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 7:4 | +3 |
3 | Independiente Santa Fe | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 5:3 | +2 |
4 | Emelec Guayaquil | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 |
Grupa 5
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12:6 | +6 |
2 | Cruzeiro | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15:5 | +10 |
3 | Vasco da Gama | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:10 | -7 |
4 | Universidad de Chile | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2:11 | -9 |
Grupa 6
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:4 | +2 |
2 | Estudiantes de La Plata | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:4 | +2 |
3 | Club Nacional | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | +1 |
4 | Real Garcilaso | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2:7 | -5 |
Grupa 7
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:5 | +6 |
2 | Independiente | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:4 | +2 |
3 | Millonarios | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:4 | +3 |
4 | Guaros de Lara FC | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:16 | -11 |
Grupa 8
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:3 | +11 |
2 | Boca Juniors | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:4 | +4 |
3 | Atlético Junior | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 |
4 | Alianza Lima | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1:13 | -12 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 16 | 12 | 8 | 2 | 2 | 22:8 | +14 |
2 | Gremio | 14 | 12 | 8 | 2 | 2 | 24:7 | +17 |
3 | Libertad | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 12:10 | +2 |
4 | Cerro Porteno | 13 | 8 | 5 | 1 | 2 | 9:10 | -1 |
5 | Club Atletico Banfield | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | -1 |
5 | River Plate | 12 | 14 | 6 | 7 | 1 | 19:11 | +8 |
6 | Racing Club | 11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 12:9 | +3 |
7 | Cruzeiro | 11 | 10 | 4 | 3 | 3 | 18:9 | +9 |
8 | Atlético Nacional | 10 | 8 | 4 | 1 | 3 | 10:5 | +5 |
8 | Carabobo FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:6 | -5 |
9 | Flamengo | 10 | 8 | 3 | 4 | 1 | 8:6 | +2 |
10 | Santos | 10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 6:7 | -1 |
11 | Atlético Tucumán | 10 | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:13 | -4 |
12 | Corinthians | 10 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13:7 | +6 |
13 | Independiente | 10 | 10 | 4 | 3 | 3 | 10:7 | +3 |
14 | Boca Juniors | 9 | 14 | 6 | 7 | 1 | 26:14 | +12 |
15 | Peňarol | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:5 | +3 |
15 | Deportivo Táchira | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 |
16 | Estudiantes de La Plata | 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:7 | +2 |
17 | Colo Colo | 8 | 10 | 3 | 2 | 5 | 7:11 | -4 |
18 | FBC Melgar | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
18 | Club Nacional | 8 | 10 | 5 | 3 | 2 | 12:8 | +4 |
19 | Bolívar | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:9 | -3 |
20 | Millonarios | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:4 | +3 |
21 | Guarani | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:2 | +4 |
21 | Independiente Santa Fe | 7 | 10 | 4 | 5 | 1 | 13:6 | +7 |
22 | Delfin Manta | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:9 | -3 |
23 | Chapecoense AF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
23 | Atlético Junior | 7 | 10 | 4 | 2 | 4 | 9:10 | -1 |
24 | Real Garcilaso | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2:7 | -5 |
25 | Independiente José Terán | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
25 | Guaros de Lara FC | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:16 | -11 |
26 | Vasco da Gama | 5 | 10 | 4 | 2 | 4 | 13:14 | -1 |
27 | Universidad de Chile | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2:11 | -9 |
27 | Jorge Wilstermann | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | +1 |
28 | Defensor Sporting | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:7 | -2 |
29 | Monagas SC | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:14 | -9 |
29 | Macará | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
30 | The Strongest La Paz | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:13 | -10 |
31 | Emelec Guayaquil | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 |
32 | Alianza Lima | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1:13 | -12 |
32 | Montevideo Wanderers | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
34 | Olimpia Asunción | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
35 | Oriente Petrolero | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 |
41 | Santiago Wanderers | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
44 | Universidad de Concepción | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
46 | Universitario de Deportes | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
Grupa 1 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
2 | Cerro Porteno | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
3 | Defensor Sporting | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
4 | Monagas SC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
Grupa 2 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Nacional | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Bolívar | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Delfin Manta | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Colo Colo | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
Grupa 3 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peňarol | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Libertad | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
3 | Atlético Tucumán | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
4 | The Strongest La Paz | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
Grupa 4 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
2 | River Plate | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Independiente Santa Fe | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Emelec Guayaquil | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
Grupa 5 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
2 | Cruzeiro | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:1 | +8 |
3 | Universidad de Chile | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 |
4 | Vasco da Gama | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 |
Grupa 6 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Club Nacional | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
3 | Estudiantes de La Plata | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
4 | Real Garcilaso | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
Grupa 7 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guaros de Lara FC | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:8 | -3 |
2 | Independiente | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | +2 |
3 | Millonarios | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:1 | +4 |
4 | Corinthians | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 |
Grupa 8 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Boca Juniors | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
3 | Atlético Junior | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Alianza Lima | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio | 9 | 6 | 5 | 0 | 0 | 17:0 | +17 |
2 | Racing Club | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
3 | Peňarol | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
4 | Palmeiras | 7 | 6 | 3 | 2 | 0 | 10:0 | +10 |
5 | Cruzeiro | 7 | 5 | 2 | 2 | 0 | 10:0 | +10 |
6 | Atlético Nacional | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
7 | Libertad | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
8 | Club Nacional | 7 | 5 | 4 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
9 | Cerro Porteno | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
10 | Santos | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
11 | Bolívar | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
12 | Boca Juniors | 6 | 7 | 5 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
13 | Estudiantes de La Plata | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
14 | Atlético Tucumán | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
15 | Guaros de Lara FC | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
16 | Independiente | 6 | 5 | 2 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
17 | River Plate | 5 | 7 | 3 | 3 | 0 | 11:0 | +11 |
18 | Flamengo | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
19 | Millonarios | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
20 | Real Garcilaso | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
21 | Atlético Junior | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
22 | Defensor Sporting | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
23 | Delfin Manta | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
24 | Corinthians | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
25 | Colo Colo | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
26 | The Strongest La Paz | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
27 | Monagas SC | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
28 | Independiente Santa Fe | 2 | 5 | 1 | 3 | 0 | 4:0 | +4 |
29 | Universidad de Chile | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
30 | Vasco da Gama | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
31 | Alianza Lima | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
32 | Guarani | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
33 | Jorge Wilstermann | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
34 | Club Atletico Banfield | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
35 | Olimpia Asunción | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
36 | Oriente Petrolero | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
37 | Universitario de Deportes | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
38 | Deportivo Táchira | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
39 | Independiente José Terán | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
40 | Santiago Wanderers | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
41 | Carabobo FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | Macará | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
43 | Emelec Guayaquil | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
44 | FBC Melgar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
45 | Chapecoense AF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
46 | Montevideo Wanderers | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
47 | Universidad de Concepción | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 1 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cerro Porteno | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
2 | Gremio | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
3 | Monagas SC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | -7 |
4 | Defensor Sporting | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 |
Grupa 2 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Colo Colo | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
2 | Delfin Manta | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
3 | Atlético Nacional | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 |
4 | Bolívar | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 |
Grupa 3 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
2 | Atlético Tucumán | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Peňarol | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 |
4 | The Strongest La Paz | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | -8 |
Grupa 4 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Independiente Santa Fe | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Flamengo | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Emelec Guayaquil | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
Grupa 5 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cruzeiro | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | +2 |
2 | Vasco da Gama | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Universidad de Chile | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
4 | Racing Club | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
Grupa 6 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
2 | Estudiantes de La Plata | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 |
3 | Club Nacional | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 |
4 | Real Garcilaso | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:7 | -7 |
Grupa 7 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Corinthians | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | +6 |
2 | Independiente | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | Millonarios | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
4 | Guaros de Lara FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | -8 |
Grupa 8 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Atlético Junior | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
3 | Boca Juniors | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 |
4 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | -8 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palmeiras | 9 | 6 | 5 | 0 | 0 | 17:3 | +14 |
2 | River Plate | 7 | 7 | 3 | 4 | 0 | 12:5 | +7 |
3 | Corinthians | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 12:3 | +9 |
4 | Libertad | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 10:5 | +5 |
5 | Cerro Porteno | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
6 | Independiente Santa Fe | 5 | 5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | +7 |
7 | Gremio | 5 | 6 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | +6 |
8 | Colo Colo | 5 | 5 | 1 | 2 | 0 | 9:6 | +3 |
9 | Flamengo | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | +7 |
10 | Vasco da Gama | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 12:8 | +4 |
11 | Cruzeiro | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 11:6 | +5 |
12 | Independiente | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 8:6 | +2 |
13 | Atlético Tucumán | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 | 7:9 | -2 |
14 | Boca Juniors | 3 | 7 | 1 | 6 | 0 | 14:10 | +4 |
15 | Atlético Junior | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
16 | Delfin Manta | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:6 | 0 |
17 | Santos | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
18 | Universidad de Chile | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:8 | -4 |
19 | Millonarios | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
20 | Atlético Nacional | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
21 | Racing Club | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 5:7 | -2 |
22 | Estudiantes de La Plata | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 0 |
23 | Emelec Guayaquil | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
24 | Club Nacional | 1 | 5 | 1 | 2 | 0 | 5:8 | -3 |
25 | Bolívar | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:7 | -3 |
26 | Real Garcilaso | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0:7 | -7 |
27 | Guaros de Lara FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8:8 | 0 |
28 | Monagas SC | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7:10 | -3 |
29 | The Strongest La Paz | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:8 | -3 |
30 | Alianza Lima | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:8 | -3 |
31 | Oriente Petrolero | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
32 | Club Atletico Banfield | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
33 | Jorge Wilstermann | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
34 | Defensor Sporting | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
35 | Santiago Wanderers | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
36 | Universidad de Concepción | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
37 | Deportivo Táchira | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:1 | +3 |
38 | Independiente José Terán | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
39 | Peňarol | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
40 | FBC Melgar | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
41 | Olimpia Asunción | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
42 | Universitario de Deportes | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
43 | Chapecoense AF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
44 | Macará | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
45 | Carabobo FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:6 | -6 |
46 | Guarani | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
47 | Montevideo Wanderers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Peňarol din Copa Libertadores
Aici vei găsi statistici pentru echipa Peňarol din sezonul Copa Libertadores 2018. Poți verifica poziția și punctele echipei Peňarol în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Peňarol
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Peňarol pe această pagină pentru sezonul 2018. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Copa Libertadores, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Peňarol
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Copa Libertadores. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.